Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
tuludeklaratsioon-millal raha saab?
 
rahahädas 26. märts 2003, kl 08.54
millal esitasite tuludeklaratsiooni ja millal raha kätte saite? olen rahahädas
 
j.m.a. 26. märts 2003, kl 09.08
ma ei kujuta ette kas on inimest, kes on hullemas rahahädas kui mina hetkel ja viimased pool aastat olen olnud :)
pea vastu :)
 
pipi 26. märts 2003, kl 09.13
Muideks tean inimest, kes esitas kuu tagasi deklaratsiooni interneti vahendusel ning raha sai juba kätte paar päeva tagasi.Kõik on võimalik. Ärge kaotage lootust!
 
merillilt j.m.a.-le 26. märts 2003, kl 09.15
kuidas sa hakkama saad, kuidas sellest olukorrast välja tuled?
 
kessu 26. märts 2003, kl 09.15
ka minul pole millegagi kiidelda aga tuludeklaratsiooni hakkatakse välja maksma mai algusest ja kuni juulini(vähemasti minu teada on nii)
 
kessu 26. märts 2003, kl 09.18
Sorry tõesti juba makstakse aga makstakse kuni juulini. Aga mine tea millise kivi all vähk peidus on.........
 
albundy 26. märts 2003, kl 09.20
maksuametid tagastavad ülemakstud tulumaksu tähestikulise järjekorra alusel, kui oled kusagil eespool on rohkem lootust
 
m&m (muhv) 26. märts 2003, kl 09.21
ametlikult peaks olema nii sisse kui väljamaksed tehtud 01.juuli...aga maksuamet teeeb justniii nagu jõuab ja kuidas summasid selleks on...hiljaks pole väljamaksmistega vist jääädud...
 
maksuametnik 26. märts 2003, kl 10.11
Maksuamet tagastab kõigepealt elektrooniliselt esitatud deklaratsioonide esitanutele ja seda esitamise järjekorras. Oleneb nüüd sellest, millise kohaliku maksuameti alla keegi kuulub - kus vähem inimesi, seal juba paljudel raha käes. Kui elektrooniliste dekl. alusel väljamaksed tehtud, on aeg käes paberil esitatud deklaratsioonide omanike käes. Loomulikult võib väljamakseid venitada see, kui sinu andmed tuleb üle kontrollida, täiendavaid dokumente nõuda (nt eluaseme laenu puhul jne).
 
Kati 26. märts 2003, kl 10.12
raha saad siis, kui oled täiesti lootuse kaotanud seda üldse saada.
 
merillilt 26. märts 2003, kl 10.27
õige, Kati 5+, see on alati nii!
 
muska 26. märts 2003, kl 10.30
mina esitasin neti kaudu ja sain juba eelisel nädalal kätte (17/3)!!! aga nüüd seegi raha juba lännu... jälle rahahädas... ;-(
 
j.m.a. 26. märts 2003, kl 10.54
ma olen omadega nii miinustes et õudne.pole midagi selga enam panna, ei mäletagi enam millal viimati riideid ostsin.kevad tuleb ja pole kevadkingi ja pole raha ka et neid osta.kosmeetika saab järjest otsa, ripsmetush on juba ammu vana.raha lihtsalt ei jätku ja hakkama ei saagi eriti.masendus tungib hinge.pool palka on avansina välja võetud.peale palgapäeva maksan korteriarved ära ja siis imen jälle näppu edasi.tulumaksu raha oleks suur asi praegu.
 
marit 26. märts 2003, kl 11.10
Mina sain eelmisel reedel tagasi.
 
merill 26. märts 2003, kl 11.19
kui kaua võttis aega esitamisest rahamaksuni-3 nädalad, vähem,rohkem??????
 
eit 26. märts 2003, kl 11.23
sain raha eile
 
merike 26. märts 2003, kl 11.59
Tegin ka kunagi veebr alguses interneti teel, aga pole päris kindel, kas ikka jõudis kohale..
Tuli nähtavale summa, mis tagasi saab, aga kuskilt ei leidnud, et oleks näidanud mingit lepingu numbrit või midagi..Kas seda ei peagi olema?
 
Betty 26. märts 2003, kl 12.24
Merike,
just tegelesin asjaga. Tulevad sellised rohelised read (tegin Hansapanga kaudu): Teie poolt esitatud deklaratsioon on registreeritud nr. yyyyy
ja
Otsuse summa: tagastamisele kuulub xxxx kr.

Numbrid on ikka numbrite kujul :)

Logi ennast uuesti deklaratsiooni sisse ja kui on need read olemas, siis on asi ok.

e-Maksuameti Infotelefon (0) 683 5828 tööpäevadel kell 8.00 - 18.00

Füüsilisi isikuid teenindab tulude deklareerimise perioodil ülevabariigiline infotelefon 1811, millele helistades saate operatiivselt abi füüsilise isiku tuludeklaratsiooni täitmisel. Infotelefon töötab tööpäevadel kella 7.00-21.00
 
maksumaksja 26. märts 2003, kl 13.54
Bettyl õigus.
mina kah hakkasin kahtlema, kas dekl. läks ikka läbi. küsisin sellelt tel. nubrilt ja selgus,et oligi mul pooleli jäänud.
üks võimalus kontrollimiseks on ka e-dekl. esilehel üleval real, kus on "deklaratsiooni esitamine". kui seal on kirjas "deklaratsiooni parandamine", siis on läbi läinud.

kes on ammu dekl. esitanud ja raha tagasi pole saanud, tasuks üle kontrollida.
 
L. 26. märts 2003, kl 14.04
Kas te siis kõik töötate nii mitmes kohas, et deklaratsiooni esitasite ja tagasi ka veel saate? Ma ei mäletagi enam, millal viimati esitasin, aga ei pea esitama ka, mul vaid üks töökoht ja muud sissetulekut pole.
 
N 26. märts 2003, kl 14.16
mul ka oli see asi kuidagi internetipangas pooleli jäänud :( Kuigi esitasin selle juba veebruari alguses ära. Nüüd jällegi ei tea millal seda raha oodata. Täna sain alles korralikult saadetud
 
kats 26. märts 2003, kl 16.55
esitasin 27.01 ja sain tagasi raha 20.03 :o)
 
to L 26. märts 2003, kl 17.18
Ühes kohas ikka, aga haigusraha, õppelaen, eluasemelaen, koolituskulud, töötukindlustus jne
 
aigar 25. veebruar 2018, kl 21.35
esitasin 14 veebruar. kuna nyyd raha võiks oodata siis.
 
käes 25. veebruar 2018, kl 23.48
Esitasin ka 14.02 tuludeklaratsiooni ja ka raha juba käes.
 
vrr 27. veebruar 2018, kl 00.33
Palju tagasi saate, kui küsida tohib?
 
Naer... 27. veebruar 2018, kl 18.16
Ma usun, et inimene on selle 2003 aastal algatatud teema puhul oma raha ammu tagasi saanud :)
 
käes 27. veebruar 2018, kl 22.50
Olgugi et 15 a vana teema, aga küsida tohib ikka. Mis sa selle teadmisega peale hakkad, et mina sain nt 232 € tagasi.
 
kade eestlane 01. märts 2018, kl 15.15
Rsk said rohkem. Mina sain 159 euri kõigest tagasi.
 
aigar 23. märts 2018, kl 11.11
märts hakkab lõppema. krat tra ikka raha pole tulnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!