Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Maasikas neiu kaelal
 
Mr. Maazikas 18. juuli 2006, kl 10.05
Tere, naised ja mehed!

Ma tahaksin uurida mida eesti naised arvavad maasikatest.
Mure on selline, et tegin mürades oma tüdruksõbrale kaela peale väikese maasika (oleme mõlemad 24a vanused). Kõik oli korras niikaua kuni tüdruksõber läks oma koju oma emme juurde. Seal kui ta emme nägi maasikat, hakkas kohe kriiskama, et ta tütar näeb välja nagu vana @!#$ selle maasikaga. Pahandas, et mille eest mina teda küll karistasin! Aga mina teda ausõna ei karistanud millegi eest, lihtsalt tegin kaela peale ühe tugevama musi.

Seda sama jama on tegelikult ennemgi juhtunud. Ma ise olen suhtunud maasikatesse kuidagi neutraalselt. Pigem armas värk :)
Aga äkki ma saan millestki väga valesti aru?

Asi on lihtsalt selles, et tüdruksõbral on praegu sellest oma emme kriiskamisest suur psühhotrauma, ma üritan teda küll rahustada kuid asjatult. Oleks vaja teada mida teised maasikatest arvavad :)

Kõik kommentaarid on teretulnud.

Tänud ;)
 
e 18. juuli 2006, kl 10.20
Mulle ei meeldi maasikad, vahemalt mitte sellises kohas kus koik naevad kui valja lahen. Eriti kui toole, ei lahe kohe yldse mitte.
 
e 18. juuli 2006, kl 10.20
Mulle ei meeldi maasikad, vahemalt mitte sellises kohas kus koik naevad kui valja lahen. Eriti kui toole, ei lahe kohe yldse mitte.
 
e 18. juuli 2006, kl 10.20
Mulle ei meeldi maasikad, vahemalt mitte sellises kohas kus koik naevad kui valja lahen. Eriti kui toole, ei lahe kohe yldse mitte.
 
loodusesõber 18. juuli 2006, kl 10.21
noojah, emmed nüüd kriiskavad millal millestki, aga selles vanuses inimese peale!!?? ise arvan, et jäta maasikad 15-aastastele aga kui ikka tahad teha, siis kuhugi sellisesse kohta, kust kohe teiste silma ei jää, näed ju ise, mis draama ühest maasikast sündis.
 
BarbarElla! 18. juuli 2006, kl 10.22
oo ja üheksakümmnendate alguses oli tüdrukutel-poistel maasikatetegemise kõrgaeg. Ma ei saa aru, mingi ajaratas seikleja oled vää?
 
oooo eemalgataja 18. juuli 2006, kl 10.25
on lihtsalt pubekas. sia peaksid nukkudega mängima mitte suvalistele eitedele maasikaid imemea
 
hunt 18. juuli 2006, kl 10.34
Emme ? 24 aastane ?
 
mina 18. juuli 2006, kl 10.50
Mina teen oma tüdrukule ikka kui aega saan -ta sõdib muidugi vastu aga ega ma hooli!
 
2 otsaga asi 18. juuli 2006, kl 10.57
sama palju kui on pubekas maasikat teha on ka sellest maasikast pöördesse minna. kirehoos juhtub ju nii mõndagi. ma isegi ükskord ülemeelikuna katsusin tissi!
mina näiteks kah teen. aga sellest et olen teinu ja et nii juhtus saan ka mina teada alles järgmisel hommikul.
 
hmm2 18. juuli 2006, kl 10.58
vastupidiselt enamikule ei ole mina maasikate (loe: kirehoos tehtud maasikate) vastu.
 
Pläkk 18. juuli 2006, kl 11.08
Mis krdi maasikad, need on koledad verevalumid. Fui.
 
njaa 18. juuli 2006, kl 11.09
aga mind erutab see moment,kui maasika meisterdus käib urrr...njaa saaks ,kuidagi nii,et ei jääks jälge..
 
triin 18. juuli 2006, kl 11.39
Minu poiss on kah suurem maasikasõber. Aegajalt kannan neid, veidikene koledad on aga ma pole ta peale kunagi pahandanud. Ega need nüüd nii koledad ju pole, et nende pärast pahandada. Teisi naisi võivad maasikad muidugi kadedaks teha. Niiet ära pane tähele ja tee edasi!
 
teismelise ema 18. juuli 2006, kl 11.47
minu 14a poisile oli keegi kurivaim maasika teinud,püüdis teine küll hoolega seda varjata,aga ema silm on tähelepanelik.õiendama ei hakanud,mainisin vaikselt,et pole sugugi ilus komme.arvan,et see siiski teismeliste komme rohkem,täiskasvanul jätab küll teise mulje,et haigusega nagu tegemist ja kole vaadata.
 
hark 18. juuli 2006, kl 12.04
mitte ei mõista - 24 ja emme kriiskab... tundub, et su piiga vanatüdrukuks peab jääma...
 
ka teismelise ema 18. juuli 2006, kl 12.18
Mul täpselt sama 14.a. tüdrukuga. Ei varjanudki eriti, see on pubekatel uhkeldamise asi. Aga kriiskama küll ei hakanud.
 
hmm 18. juuli 2006, kl 12.32
Ema kriiskamine veidi nõme, aga 24selt nähtavasse kohta maasikaid teha ... ega seegi kuigi täiskasvanulik ei tundu.
Ega ikka ei ole nii ju, et kogemata juhtub - nii tegija kui kaela omanik tunnevad, et asi liiga intensiivne ja siis võib ju ära lõpetada. Pole eriti viisakas tööl ringi käia maasikas kaelal nagu mingi uhke asi.
Jah, käisin ise ka kunagi maasikatega hilisteismelisena, aga alati olid need mittenähtavas kohas ning tehtud siis kui poisiga pikemalt kokku ei saanud saada, maasikas oli mälestuseks niikauaks. ;)
 
n 18. juuli 2006, kl 12.34
Ma olen oma vanuse kohta loll selles suhtes, sest mulle pole kunagi maasikat tehtud, ega pole ise teinud. Kuidas seda üldse tehakse ja miks?! Imed nagu vampiir ühte kohta? Mida see annab jne?
 
mmm 18. juuli 2006, kl 13.04
Osadel inimestel jäävad üldse igasugused plekid ja muud sinikad väga kergesti nahale,rääkimata tahtlikult tekitatud maasikatest.Sellisel juhul võib ju nähtavale kohal ka kogemata sellise avastada.Vist jah rohkem pubekaea orden,sest küpsemad inimesed püüavad varjata kas jumestusvahendite või riietuse abil.
 
Johver 18. juuli 2006, kl 13.18
No , kui sa peale maasikate midagi ei möika, siis jah vöid ju arvata, et tegija oled! Kui su armastus koos massikate ja pesemisega alla kolme minuti, siis jöuab vähese ajaga neid palju naksata. Töeline kirg ei loomastu, imelik, kas sul möni jäse pole ära rebitud vöi liigesest välja väänatud?
Maasikateks kisub enamsti ikka aruraasuta, loomad peavad kinni napsma ja hoidma, et paaritumise ajal eest ära ei liduta.
Ei saa aru, ausalt kohe.
 
suurte laste ema 18. juuli 2006, kl 13.32
no igatahes kui juhtus siis juhtus aga kõrvalisele pilgule on need varevalumid pehmelt öeldes jäledad vaadata. sellisel juhul tuleb ära varjata, ka oma ema eest. ma küll mingil juhul ei tahaks neid oma laste peal näha.
 
neiu23 18. juuli 2006, kl 13.58
ei meeldi maasikad. 10 aastat tagasi oli lahe, aga praegu oleks kuidagi imelik tööle ilmuda, endal mingi plekk kaela peal :S
 
dingo 18. juuli 2006, kl 15.26
Mul ükskõik, mis teise inimese küljes on, maasikas või muidu sinikas. Noh, sellest järeldub vähemalt, et maasika omanikul elu keeb ;)
Lapsevanemana ilmselt tögaksin natuke:)
 
nää 18. juuli 2006, kl 16.15
mis teil kõigil viga on? kui ei meeldi siis olge vait. Ise olete pubekad:S ma ei saa aru kust selline asi yldse võetud on, et see oli moes 90.-ndatel? väga naiivne suhtumine. Muidugi ei saa ka mina sellest aru, et "emme" kohtleb 24-aastast nagu väikest last.
 
Hing 18. juuli 2006, kl 16.45
Oh, dingo-dingo, kui see näitab elu keemist, siis ehk sinikadki. Maasikas kaelal ei näita küll seda, et elu keeb, vaid seda, et teine pool on teismeline nii mõtetelt kui tegudelt. 24-aastase emana ma tõenäoliselt seda seika ei kommenteerikski, 14-aastase emana tõgaksin ja õpetaksin, kuidas "iluasjakesest" võimalikult ruttu vabaneda.
 
dingo to Hing 18. juuli 2006, kl 16.58
:))) Ikkagi ei tunne ma, et see MINU probleem oleks, mis teisel kaela pääl särab. Ja see, millise arenemisastmega partner tal on, see kah ei huvita ;)
 
Mr. Maazikas 18. juuli 2006, kl 17.02
Tänud otsekoheste kommentaaride eest ;)

Tean nüüd vähemalt mida teised asjast arvavad.

Aitähh ka DD-le (Delfi Debiilikutele). Ma ausõna ei ole teie õelate kommentaaride peale pahane. Pigem tunnen teile kaasa, et peate päevast päeva siin õelutsema ja oma aega mõttetult raiskama.

Tundub, et ma peaksin seda oma teise poole õrna ja siidjast kaelakest ettevaatlikumalt suudlema. Muidu maasikad jäävad ka natukene tugevamast suudlusest (mitte vampiirilikust imemisest).

Kommentaatoritel torkas silma see, et vanuseks on 24 ja "emme" nõnda ikka veel tütre kallal kriiskab. Ausalt öeldes olen isegi sellega väga hädas, et tütre-emme suhted ikka veel nii lähedased on. Ma ise lahkusin kodus 18 aastasena ja praeguseks elan üle 6 aasta oma pead. Kui tahan kasvõi lasen end kastreerida, minu ema ei kobiseks.
 
õ 18. juuli 2006, kl 17.17
See natuke imelik jah, et ema juba täiskasvanuga sellise pisiasja pärast õiendab ...
aga muidu maasikaid mulle meeldib teha ja saada :) hea on teisele teha ja mõnus kui endale tehakse ;)
 
c 18. juuli 2006, kl 18.09
erimure nüüd! mul olid ka nooruses vahel maasikad kaelal ja ikka vahel suvel mõnel noorel märkan. Mida sellest üldse teemat tõsta? Ilmselt kadedus et endale enam keegi ei viitsi teha (emal ma mõtlen)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!