Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Millal ometi?
 
Noor Naine 26. märts 2018, kl 01.59
Olen 20ndate keskpaigas naine. Näen täiesti normaalne välja, olen seltskondlik, siiras ja heatahtlik inimene. Mul on suur tutvusringkond, üsna vähe lähedasi, aga parajalt. Olen edukas oma töös.. lisaks, mitte, et see midagi määraks, aga ka sotsiaalmeedias olen võrdlemisi populaarne. Ma ei ole mingi heidik ühesõnaga.
AGA
Mis mul viga on, et meesterahvad ei taha minuga midagi muud kui sõprust?
Lugesin täna kokku, et mul on olnud 8 vastassoost isikut, kellesse olen kunagi elu jooksul armunud olnud, mõned suuremad, mõned väiksemad armumised, aga selline number.
Ühes tõsiseltvõetavas suhtes olen olnud. See lõppes umbes kaks aastat tagasi seetõttu, et mees jättis mu maha. Läks teise naise juurde.
Peaaegu kaks aastat läks mööda ning tundsin ESIMEST KORDA pärast lahkuminekut taas sädet ühe noormehe vastu. Pärast seda pikka mitmeaastast masendust olin esimest korda jälle armunud. Ometi keegi mu elus, kes paneb naeratama, keegi, kes ometi toob üle nii pika aja liblikad kõhtu.
Oleme paar nädalat väheke kokku puutunud ning otsustasin astuda iiiimetillukese sammu sinna suunas, näitamaks, et mu südames on midagi hõõgumas tema vastu. See oli tõesti imepisike žest, et mitte liialt oma marki täis teha, kuid olen üsna veendunud, et seda ikka kaheti mõista poleks olnud kuidagi võimalik või siis peab ta olema totaalselt eilesündinu.
Ma tõesti täielikult ületasin ennast, olen nii mitu aastat haavu lakkunud ja olin nii uhke enda pisikese enesekindluse sutsaka üle.

Aga taaskord..
reaktsioon - ta hakkas mind vältima.

Jälle olen siin. Jälle siin mustas augus. Jälle tagasilükatud.

Ma ei tea, mida tähendab tunne olla kellegi poolt armastatud ja ihaldatud.
Ja see võtab mult ausalt öeldes eluisu ära.
Peaksin olema selles eas, kus kirg möllab. Kus tunnen, et võin ise valida, kellega mängin, kellega suhtesse astun, aga ma ei tee seda, sest minu sees on siirad tunded. Ja igakord need põlatakse eemale.
Ja tõesti ma ei ole selline naine, kes näitaks esmasel korral välja, et tahan hakata temaga kohe abielluma või lapsi saada. Absoluutselt mitte. Tean ju, et selline asi ei toimi iial.
Millal ometi saabub minu ellu keegi, kes kohtleb mind lihtsalt nagu naist, keda ta väga armastab ja kelle jaoks tohin olla elus esikohal.
Kas on tõesti liiga utoopiline igatsus??
Selline tunne, et lähen või prostituudiks ja saan ka rohkem lähedust ning end ihaldusväärsemana tunda kui praegu.
Eluisu on kadunud.
 
' 26. märts 2018, kl 03.44
Tegu on kartellikokkulepetega siis riigis elavate "meeste" vahel. Oma valik. Onneks ma kaua siin vàrdjate riigis enam elada ei kavatse.
 
Märkus 26. märts 2018, kl 07.36
Ega te juhuslikult vähemalt poole vanem pole?

Ja tõesti ma ei ole selline naine, kes näitaks esmasel korral välja, et tahan hakata temaga kohe abielluma või lapsi saada. Absoluutselt mitte. Tean ju, et selline asi ei toimi iial.

Kust te seda teate?

Hakake eskortiks:)
 
Esopus Spitzenburg 26. märts 2018, kl 09.11
Rahu, ainult rahu....20ndate keskpaik on tänapäeval sama, mis mõned kümned tagasi 20ndate eelpaik. Seega võta tšillilt, küll jõuad seda kirglist elu ka elada.
A no lihtsalt huvi pärast, et kui kindel sa oled, et sind tagasi lükati? Kaua see vältimine kestnud on? Suhetega on mõnikord nii, et neile on vaja aega anda settida.
 
kivike 26. märts 2018, kl 11.31
Dziisas, kui iga äraütlemist sedasi valulikult üle elada, siis ei saagi rahus olla ju. :) Seda ilmaimet siis, et "sina", "esimest korda", "üle pika aja" ja hakati kõigest vältima, mitte ei sõimatud nägu täis, ei naerdud su üle, ei öeldud midagi ebameeldivat ja kohe on maailmalõpu ulg käes. Maailm mehi täis. See mehike võib neid tähelepanuavaldusi saada kuhjade viisi iga päev ja sina oled kõigest üks paljudest. Kui öeldakse alailma ära, siis valid valesti.

"Millal ometi saabub minu ellu keegi, kes kohtleb mind lihtsalt nagu naist, keda ta väga armastab ja kelle jaoks tohin olla elus esikohal." Sellele küsimusele vastaks nii, et selline inimene on sinu elus juba olemas - sina ise. :) Kuniks pole endaga sina peal, seni pole ka teistel huvitav. :) Milline normaalse enesehinnanguga ja adekvaatne inimene kaalub võimalust hakata prostiks, et saada "lähedust"? Sul on prostide elukutsest ja elust ikka vägade roosiline ettekujutus siis. :)
 
Wheresthekey 26. märts 2018, kl 12.16
Sa oled vist natuke imelik :)
Üldse mitte halvas mõttes, aga lähebki rohkem aega, et omasugune leida :)
 
elu nagu seebikas 26. märts 2018, kl 14.24
tibi nägemus elust on kujunenud seebikatest ja romantikasse uppuvatest romaanidest. reaalne elu on tiba teine.
 
Poole vanem 26. märts 2018, kl 14.45
Kuna mul vastupidine kogemus, et tuleb ise paljudele pakkumistele ära öelda, siis kaldun arvama, et sul need tagasilükkajad on ka 20ndais. Liiga vara millekski püsivaks nagunii. Võta rahulikult. Loodetavasti ei lähe sa ise esimesena armastusest rääkima ega näita oma meeleheidet avalikult välja - välimust peab ka mingil määral olema muidugi, aga just seesmine enesekindlus on see, mis mehi köidab.
 
Autor Esopus Spitzenburgile 26. märts 2018, kl 17.01
No hakkas vältima ikka selles mõttes, et kui varem meie lõunaajad olid üldjuhul koos ja ta teadis väga hästi mis ajal mina lõunatan ning ta hakkas päeva pealt käima tund aega varem söömas lambist :) kui kuskile ruumi kokku satume, siis on näha, et pigem väldib kokkupuudet ja püüab põgeneda jne. Täitsa vältimine mis vältimine :( kestnud 4 päeva
Enne vähemalt suutis teretada, täna näiteks ei teinud sedagi. Väga kihvt!
 
Märkus 26. märts 2018, kl 18.16
Pole juhtunud kuulma, et kahekymne viiene naine räägib väga kihvt. No ei ole. Ju on tegemist mõne enda meelest 25 sega, kelle eest mehed ära jooksevad.
Soovitus hakata eskorttydrukuks on sel juhul jääv-väidetavalt nii mõnelgi 50pluss on see edukalt õnnestunud:D
 
vanaema 26. märts 2018, kl 20.53
30-40 aastat tagasi oli ytlus" 22 viimane taks" tänapäeval sobiks "32 viimame taks.Nii et noor naine ära sygele .Tundub siiski, et su iga ei ole 25, vaid 45
 
vanaema 26. märts 2018, kl 21.16
Vabandust, 65 mõtlesin.
 
siresäär 26. märts 2018, kl 21.58
Märkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole juhtunud kuulma, et kahekymne viiene naine rä
> ägib väga kihvt. No ei ole. Ju on tegemist mõne en
> da meelest 25 sega, kelle eest mehed ära jooksevad
> .
> Soovitus hakata eskorttydrukuks on sel juhul
> jääv-väidetavalt nii mõnelgi 50pluss on see eduka
> lt õnnestunud:D

väiksema ajumassiga alla 2kümbised isendid kasutavad ka vahel imelikke väljendeid. mulle igatahes tundub pehmelt öeldes naiivne teemapüstitus. üle 25-ne naine peaks juba veidi arenenum ja kogenum olema, mitte mehe iga liigutuse üle põdema.
40pluss eskorttüdrukutel läheb küll kuuldavasti eduliselt, Alukene. vanemaid seltsidaame kahjuks pole au olnud kohata:p
aga rósinataolise ajuga pole selles ametis edu loota. isegi kui teema autoril piisavalt välimust, siis nutikust ilmselgelt napib...
 
Poole vanem 30. märts 2018, kl 12.17
Arukad ja asjalikud mehed ei seo end 20-ndate keskel, vaid pigem 30-ndais. Selle asemel, et tagasilükkamisi loendada, tegele millegi asjalikuga: karjäär, hobi, trenn - midagi põnevamat kui keraamika või jõusaal. Käi klubis tantsimas, seal peaks ju tähelepanu ikka saama ja tutvuda. Kasvõi Tinderis vms kohas saad oma ego toita ja mõnega kohtuda.
Laivis meeldimine on alati suurema riskiga seotud: sa ei tea, kas mees üldse otsib kedagi, võib-olla on just kellegi teisega midagi susisemas või ravib haavu. Või on lihtsalt ilus, aga väga loll :)
Riskibisness kõigile, mitte vaid sulle.
NB! Mitte sina ei pea sobima, vaid SULLE peab sobima. Kui sedapidi vaatama hakkad, siis sa ei võimle enam suvalise tähelepanu pärast, vaid vaatad, kuidas sinu pärast võimeldakse.
mansion ghost 31. märts 2018, kl 01.02
"NB! Mitte sina ei pea sobima, vaid SULLE peab sobima. Kui sedapidi vaatama hakkad, siis sa ei võimle enam suvalise tähelepanu pärast, vaid vaatad, kuidas sinu pärast võimeldakse."

Jummel küll, on ikka juhme maapeale loodud. "Tüdruk" on niigi ädas, keegi ei tunne huvi, nüüd veel viimaseidki sorteerima ;D)
Meeleheitest ei tasu küll iga tõlli tõsiselt võtta ja midagi väärikuse laadset võiks ju säilida. Neid hädaldavaid eskorte niigi süle ja sejaga.
 
targutaks kah nagu mansion 31. märts 2018, kl 02.57
Absoluutselt kõikidele normaalsetele inimestele teadaołevalt on igasugune pee5eks äärmiselt ilge, räpane ja terv¡seohtlik perverssus millega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärastunud perverdid ja seda fakti ei saa muuta mitte mingisugused tolerast¡d, olgu nad kasvõi teadlased.:-)
 
Tglť.® 31. märts 2018, kl 03.23
See on õige küll, aga hoolimata kõrgest vanusest on rosína-Alu ikkagi krooniline peďe, kes seda fakti tunnistada ei taha.:-(
 
Jummel küll 31. märts 2018, kl 09.56
Neid hädaldavaid eskorte niigi süle ja sejaga.

pole märganud hädaldavaid eskorte vaid üht kiitlevat eskorti.
 
Irw! 31. märts 2018, kl 10.18
Pole sul siin ühtegi eskorti, rosína-Alu. Kui leske silmas pidasid, siis tema on preestriga nende uues kabrios L-Euroopas kruiisimas. Kadeduseuss vingerdas jälle? Irw!!
 
Alu 31. märts 2018, kl 10.22
On teil mingid hääled peas et iga kommentaari taga näed alu?
 
Irw! 31. märts 2018, kl 10.27
Dementne rosína-Alu arvab oma hulluses, et ka normaalsed inimesed peaksid võrdselt temaga peas häälekesi kuulma, aga eks see olegi üks Alu tõve sümptomitest. Irw!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!