Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Sa oled naine ja vihkad kokkamist? Milline friik!!!!
 
Mõtlejav naine 14. mai 2018, kl 14.39
Kas tõesti eeldataksegi kõigilt naistelt, et nad nii väga armastavad kokkamist? Ja koristamist ja nõudepesu??? Mina vihkan neid tegevusi, aga sain aru et kui ma seda välja ütlen, sis on mul midagi viga. Kohe nii palju, et ma pole enam nainegi. Miks peab armastama midagi,mida teed kohustuslikus korras, sest keegi teine ei tee??? Ükski mees ei mõtlekski, eyt hakkab süüa tegema, või tolmu võtma või nõusid pesema. Sest nad ei armasta seda. Aga naine peab armastama ja sealjuures veel head nägu tegema!!!
 
vadever 14. mai 2018, kl 15.54
sa ei pea armastama, aga pead oskama, kui tahad kunagi lapsi saada.
lapsi kogu elu toita juustuvõikudega, nagu tegi minu ämm, on lihtsalt kuritegelik.
kui lapsi ei kavatse teha, siis pole vahet, ära tee, ära oska, teeni piisavalt palju, et iga päev käia väljas söömas ja ok
 
kivike 14. mai 2018, kl 20.13
Tavaliselt vihatakse neid asju, mida ei osata korralikult teha. Enne kui hakatakse koos elama elatakse ju ometigi omaette - endale ei taha hästi süüa teha, puhtas ja mugavas kodus elada, kus pole nõudevirnu kraanikausis, lihtsalt enda pärast. Pole nagu kuulnud, et kellelegi ei meeldi hästi süüa ja puhtas ja korras ümbruses elada. Vahet pole, kas armastad või ei armasta, sellised asjad tuleb ära teha või siis tõesti eladagi nagu notsu, sest ei armasta süüa teha ja koristada.
 
Abielus 15. mai 2018, kl 00.04
Kui soovid elu lõpuni iseendale elav vanatüdruk olla, siis palun väga. Aga sellist meest sa ise ka ei tahaks ju, kes remonti teha ei soovi ja raskeid kotte ei kanna või mehe moodi raha teenida ei viitsi??
 
kel vaja, see teeb 15. mai 2018, kl 01.23
ei saa aru, miks arvatakse, et naised saavad orgasme koristmisest ja kokkamisest? kas kohe ongi nii vä?
kui mehle seda kokkamist vaja on, siis abiellugu kokaga.
kui enda järgi koristada ei viitsi, palgaku koristaja.. oksele ajab see naiste ahistamine kodutöödega.
 
Äkki keegi seletab lollile 15. mai 2018, kl 07.09
Kuidas peaks naine oskama kokata kui keegi talle seda õpetanud pole?
Agne Tamm 15. mai 2018, kl 07.19
Kui hakkad koristama ja kokkama ja ahju kütma kodus ja tööl ei käi, oled varsti paks mammi! Kui oled muretu ja käid linnapeal, oled kõhna! Kindlasti on ilus korras kodu, aga ei tasu paksuks minna, siis nagu toast välja ei saagi, muudkui korista ja tee süüa! Ajudele hakkab! Olen ise ka õmmelnud ja käsitööd teinud, rikub lihtsalt silmad ära! Kahjuks on see nii!
 
jajahh 15. mai 2018, kl 08.44
Kui hakkad koristama, lähed kohe paksuks jah.
 
Abielus 15. mai 2018, kl 11.22
Naised saavadki kokkamisest-koristamisest kaudselt orgasme. Niiviisi, et rahulolev ja õnnelik mees annab naisele hea orgasmi ja palju muudki, kui teda ootab ees puhas kodu ja tal kõht maitsvat rooga täis sööta. Vaata, kui sul oleks, kelle nimel koristada ja kokata, siis sa sellist küsimust üldse ei esitakski! Siinkohal on asi pigem selles, et osad naised (feministid?) lihtsalt ei salligi mehi ja ei kujuta ettegi, miks peaks ühe mehe eest hoolitsema või talle niiviisi armastust näitama. Vanatüdruku materjal, noh. Ega see ka paha pole, häid mehi niigi vähe hehehe. Ja see jutt, et naine teeb ka karjääri ja pole aega koristada on jama. Tubli naine jõuab palju ja selliseid naisi mehed jumaldavad. Reeglina leiavad sellised naised ka hea mehe.
 
aga miks peab mehe eest hoolitsema? 15. mai 2018, kl 17.53
miks naine peab mehe koduori olema? see koht jääb abielus mehe poolt lahti kirjutamata. 11,22 kirjutajal.
miks naine nagu karjääri teha ei tohi, samas mees ootab, et kasvatab lapsed ja majndab end iseseisvalt? silmakirjalik pole vä? Kuidas mehe ajju sellised ideed üldse tekivad?

Miks naist koju tulles ei võika nagu puhas kodu oodata ja temal olla lootus, et kõht maitsvat rooga täis söödetakse.

aga sa ellmine abiellu siis kokaga ja sexteenuse osutajaga..
 
olen abieus 15. mai 2018, kl 17.56
aga see mehele supikausi ettelükkamise vajadus puudub. pole kunagi olnud ka.pole selelpeale tulnudki, et meest peaks kui koera kohtlema: koristama ta kannult ja supikausi ette lükkama. ega ma ei ole invaliidiga ka abielus, täitsa mehel käed küljes.
 
Abielus 15. mai 2018, kl 18.58
Alandate oma meest sellega, et panete ta koristama ja toitu tegema?? Ja siis paari aasta pärast imestate, et mees nagu polegi enam õige mees. Minu mehel on nii palju tähtsamatki teha ja mina mõistan seda. Tema teeb minu heaks asju, mida mina ei oska teha äkki. Meil on sümbioos. Aga ei noh, ori küll olla ei tohi ja kui siis mõnele naisele koristamisel munad ette jäävad, siis kurat küll, ära korista! :D Kõik oleneb suhtumisest, kallikesed. Elus ei saa teha vaid neid asju, mis meeldivad. Nii ei jõua kuskile. Minule näiteks pakub rahuldust, kui mees esimese ampsu mu toidust võtab ja mõnust mõmiseb, sest nii hea on. Igal naisel omad lõbud :) Muidugi on päevi, kus ka mees teeb süüa. Tema pannkoogid on maailma parimad:) Aga ori ei ole keegi.
 
Kokkamine on elustiil 15. mai 2018, kl 21.24
Minu lapsed ja abikaasa on alati söönud kodust toitu.
Tulin töölt ja tegin. Vahel rõõmuga, vahel ka tüdinult, aga tegin.

Nüüd on lastel juba oma pered ja lapsed, aga nädalavahetusel saame ikka ühise laua taga kokku (suvel aias), sageli on lisaks ka ammused peresõbrad.

Ei kujuta ette, et need toredad kokkusaamised saaksid toimuda ilma kokkamiseta.
Ok, korra või kaks võin toidu osta Selveri valmistoiduletist, aga ülejäänud 30 korda aastas?
 
hästi ju on läinud 15. mai 2018, kl 23.43
eelmisel, kui käibki poes ja kokkamas 30 korda aastas.
 
abielus moorile 18.58 15. mai 2018, kl 23.46
mis saab tähtsam olla kui kere orjamine? aga näed, abielus mooril on tähtsam meest ümmradada. kas nagu tööl ei käigi vä?
Mees nagu on alandatud kui teeb süüa ja naine ei olegi? mis ajas te inimesed elate?

kui oled totakas kodukana ja see sulle sobib, siis lase aga käia.
miks sa söögitegemist alanavaks pead? kui see on alandav mehele su meelest, siis on ju sullegi.
või on su mees inavliid ja kätetu, kuidagi tesimoodi loodud.

Töö ju üks ja seesama seal köögis.
Agne Tamm 16. mai 2018, kl 00.00
Naine peab olema muretu ikkagi! Kõike ei jõua niikuinii! Natuke prahti siia tänna pole paha! Vat mulle ikkagi meeldib värvipläraks vastu seina visatuna, nii kunstipärane! Vanemast peast muutume klassikaliseks!
 
Abielus moor @ kl 23.64 16. mai 2018, kl 03.38
Mina armastan oma meest ja mehel on kõik jäsemed ilusasti otsas. Mina armastan kokata ja mees saab ka ise kodutöödega hakkama, kui vaja. Minu mees on mees, mitte äpu. Minul on ka töö ja kasvatame lapsi ja reisime ja jõuame kõike teha. Mis kõige tähtsam, meie oleme rahul. Aga sina oled laisk siga, mitte naine :) Ilmselt su mees, kui sul üldse on mees, on rohkem nagu naine, seepärast sa peadki mehelikult käituma ja mitte kokkama-koristama, et keegigi suhtesse mehelikku energiat tooks :D Mine süga oma nähtamatuid mune ja kärata mees kööki kokkama.
Lase aga käia!
Agne Tamm 16. mai 2018, kl 05.23
Kuidas see võimalik on? Peale tööd ei jõua ma midagi!
 
siresäär 16. mai 2018, kl 09.57
Abielus moor @ kl 23.64 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina armastan oma meest ja mehel on kõik jäsemed i
> lusasti otsas. Mina armastan kokata ja mees saab k
> a ise kodutöödega hakkama, kui vaja. Minu mees on
> mees, mitte äpu. Minul on ka töö ja kasvatame laps
> i ja reisime ja jõuame kõike teha. Mis kõige tähts
> am, meie oleme rahul. Aga sina oled laisk siga, mi
> tte naine :) Ilmselt su mees, kui sul üldse on mee
> s, on rohkem nagu naine, seepärast sa peadki mehel
> ikult käituma ja mitte kokkama-koristama, et keegi
> gi suhtesse mehelikku energiat tooks :D Mine süga
> oma nähtamatuid mune ja kärata mees kööki kokkama.
>
> Lase aga käia!

see postitus nüüd erilise naiseliku energiaga küll ei hiilanud. aga eks kõige tähtsam, et enesega rahul ollakse:D
 
siresäär 16. mai 2018, kl 10.04
teemasse ka. armastatud mehele kokkamine on nauding, justkui rituaalne toiming. kui mees on ära tüüdanud või võtab sind enesestmõistetava kodumasinana, siis loomulikult muutub talle vaaritamine nõmedaks kohustuseks ja parem telliks pizzat koju:p
üksi elades pole ei aega ega viitsimist köögis mässata. välja arvatud need õhtud, kui armastatud mees külla tuleb:) sis omandavad ka kõige tavapärasemad tegevused romantilise varjundi...
 
kivike 16. mai 2018, kl 10.10
aga miks peab mehe eest hoolitsema? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks naine peab mehe koduori olema?

Kui naine elab üksi ja kõike seda teeb - peseb, koristab, teeb süüa, siis ta on iseseisev naine. :)
Kui nüüd majapidamisse lisandub mees, siis ta on koduori. See on tegelt hämmastav, kuidas inimesed koos elada ei oska.

> miks naine nagu karjääri teha ei tohi, sa
> mas mees ootab, et kasvatab lapsed ja majndab end
> iseseisvalt? silmakirjalik pole vä? Kuidas mehe aj
> ju sellised ideed üldse tekivad?

Selge, karjäärinaise kodu on sealaut, kus pole ivagi hamba alla panna või kui on, siis pooltooteid. :) See, et karjäärinaine, ei tähenda ju, et edukas. nagu juhtub, ei olda edukas vanema või abikaasana.

> Miks naist
> koju tulles ei võika nagu puhas kodu oodata ja te
> mal olla lootus, et kõht maitsvat rooga täis sööde
> takse.

No kui sa võtad mehe funktsioonid üle ja tahadki kohe mees olla, siis leiad endale lihtsalt sellise naiselikuma ja pehmema mehe kodukanaks ja pole probleemi.

> aga sa ellmine abiellu siis kokaga j
> a sexteenuse osutajaga..

Abiellu õige ise. Kui kodus on s...tamaja, süüa ega seksi ei saa, siis mis mõtet on kooselul üldse, sest karjäärinaistel pole ka lapsi vaja - ela omaette!
 
Abielus 16. mai 2018, kl 10.51
Mida rohkem teed, seda rohkem jõuad. Tervislik eluviis (s.h isetehtud toit ;)) annab energiat tegutseda. Võibolla 20 aasta pärast, kui 50 olen, enam ei viitsigi koristada ja kokata. Ega ette ei tea ju. No mina lihtsalt olen sellist tüüpi. Kui aega üle jääb, siis teen käsitööd ka. Pistke puuri ja müüge tsirkusesse nüüd.
Kas teis, koristamise vihkajates, süümekaid ei teki, kui tuba segamini ja külmik tühi? Puhtuse hoidmine on küll elementaarne. Võibolla kujutate ette, et palehigis nühin mehe ja laste järgi igapäev. Ei, minu mees on väga puhas ja oskab korda hoida, üks põhjusi, miks teda nii väga jumaldan. Meil on elamine ja olme läbimõeldud. Töötan ise kodunt, seega ei kulu aega autoga tööle sõiduks, esiteks. Teiseks, et koristamine nauditav oleks ja kiiresti läheks, peab nippe teadma ja õigeid koristusvahendeid kasutama. Igal asjal on oma koht, nõudepesumasina täitmine ei ole ka raketiteadus, pesumasinal on kuivati jne. Kolme kuu menüü on paigas ja toiduaineid shopata tuleb ka targalt. Niiet naised, haarake härjal sarvist.

Kõike head!
 
Blondukene 16. mai 2018, kl 14.29
Juba Helmed räägivad, et naise koht on titevankri taga ja köögis!!!
 
naljakad naised siin sed kodukanad 16. mai 2018, kl 16.53
blondukesel ju õigus, sa abielus moor oledki ju helmesuguste ideaalnaine. eks selliseid peab ka olema. kirglikult koristajalt küsiks, kuidas korraliku inimene alati segamiin on, et pidevalt peab koristama...jne jne.

kivikesele siis kokka ei jätkunud, et nüüd peabki ise mingi lurri kokku keerama? hmm, eks peale luuavarre peab muudki oskama peos hoida ja kõik laabub ka mehe puhul...

ja ikka jääb arusaamatuks, miks naine ei või tahta peale tööpäevalõppu puhast kodu ja valmistaud õhtusõõki..

et mida mees seeaeg teeb, kui naine süüa teeb? pesu peseb ju maisn ja nõudepesu samamoodi.. jääb arusaamatuks, mida te naised pidevalt üle rabelete.
 
iseseisev naine ja iseseisev mees 16. mai 2018, kl 16.57
kas mees kukub nagu ymber, kui ta enam ise ei seisa ja peabki kodutööd ära tegema, just nii, nagu enne koduorja st naise majja toomist?

enne koduorjaga tutvumist ta ju ometi tegi süüa ja pesi pesud ja koristas. kas koduoprjaga koos elades need oskused nagu kaovad ära, pühitakse mälust? kas abielu teeb siis mehe ju lollkamaks kui ta enne oli..
 
valmistoidud 17. mai 2018, kl 05.00
keegi midagi valmistoitudest pole kuulnud? kui kumbki pole just kokkamise fännid siis see ju ideaalne võimalus.

enamus noori söövad niikuinii väljas või ostavad valmistoidu koju.

mingid penskarid käivad veel keskturul juurikaid ostmas:)
 
Susan mcKaagile 17. mai 2018, kl 09.15
Äkki lõpetad oma sonimise Foorumis ja ootad seda meest, kes kokkab, koristab, teenib pöörast raha, mille ta sulle kulutada annab viletsa kepikese eest ja on lisaks ka vähenõudlik naise väljanägemise ning iseloomu suhtes, omaette pargipingil prügikasti kõrval.......vä?
 
siresäär 17. mai 2018, kl 11.28
Susan mcKaak väristaks tegelikult joovastusest lõualotti kui mõni vändagängster ta endale kasvõi üheks ööks koduorjaks võtaks. aga et imesid reaalselt ei sünni, pakub virtuaalne ruigamine pereelu teemadel rahuldust- missiis et pole kordagi elus oma koikusse mehelõhna saanud:D
 
Vaata asja laiemalt 17. mai 2018, kl 12.10
Praegu oled üksik, varsti ehk paarilisega, siis sünnib 1-2-3 last, kes samuti abielluvad ja saavad lapsi. Ühel hetkel märkad, et su pere on ootamatult 15- liikmeliseks saanud.
Kui palju kartuliputru sa valmistoiduna peaksid koju tassima?
 
mis tööd see 30-ne meheori päriselt teeb 17. mai 2018, kl 17.25
mis tööd see abielus mheori teeb, et aega jagub nii keppida kui kokata? lõpmatuseni.
samas paneb imestama, kuidas muidu korralikel naistel kodud koguaeg segamini on, et pidevalt peab koristama..?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!