Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Virtuaalne vs reaalne elu
 
Rebaseneiu 29. juuli 2018, kl 10.14
Kohtusime peale mitmeaastast suhtlust internetis, mille jooksul mees püüdis mind aeg-ajalt välja kutsuda, kuid ma ei võtnud vedu eriti. Suhtlesime iga päev, oli lõbus ja tore, aga rääkida saime ka muredest ja põhimõtetest. Lõpuks siis saime kokku. Endale üllatuseks ta meeldis mulle. Võib-olla oli ta endale aastate jooksul mulle tiivad selga mõelnud ja ootas rohkem. Tegelikult oli meil koos ikka lõbus ja tore ja olime 2 päeva koos, juttu jätkus ja keemiat oli ka, kumbki ei püüdnud põgeneda. Minu välimus piltidest ei erine, varasemalt olen meestele meeldinud. Tema ütleb ka, et koos oli tore ja ta suhtleb minuga pea iga päev netis, aga mingit katset uuesti kohtuda pole teinud. Ajab oma asju ja elab oma elu ja ütleb, et suhetes rapsida ei maksa ja et tema võtab tasa ja targu. Kuigi mulle näib see huvi puudumisena, püüan talle mitte pinda käia. 3 ndl ei ole tõesti katastroof, arvestades aastaid järjekindlust minu väljakutsumisel. Tegelikult arvan, et meil jäi läbi mõtlemata, mis saab siis, kui huvi on vastastikune ja kas me üldse tahame mingit suhet või millist suhet tahame. Mina pole planeerija, tema ilmselt on. Kuidas sellised vähemimpulsiivsed inimesed üldse mõtlevad? :)
 
Alu 29. juuli 2018, kl 10.30
Vähem impulsiivne, mis möttes? Ytled sulle ju et ei rapsi...vöi kus sul see kiire on, pead mitme vahel valima, kellega suhtesse tormata?
 
siresäär 29. juuli 2018, kl 10.55
mitmeaastase netisuhtluse käigus suudetaksegi tavaliselt partnerile nii pirakad tiivad selga mõelda, et kohtudes vähem või rohkem pettutakse...no kui selgub, et tegu tavalise inimesega, kes ei hõljugi õhus.
seepärast oleks tõhusam paarinädalase või paarikuise virtuaalse unelemise järel kokku saada. ootused on realistlikumad:)

isegi kui kohtudes meeldivus vastastikune, pole mõtet mehele mingite suhteloomise projektidega hakata pinda käima. suhe tekib nagunii iseenesest, kui kahekesi kudrutamine paistab meeliülendavam uhkes üksinduses elurajal vantsimisest.
sellel mehele ilmselt sellist tunnet ei tekkinud ja ega seda kunstlikult tekitada saagi.
mina sinu asemel tõmbuks üldse tagasi, jätaks mehele hingamisruumi. meestele ju meeldib mõelda, et nemad ise kõike otsustavad ja kohtumisi planeerivad;)
mõne fantaasiat ergutava pildikese endast võid loomulikult aeg-ajalt saata. kui see ka ei toimi, pole mõtet pingutada ja aega raisata. ega maailmas ju meestepuudust ole:p
 
Alu 29. juuli 2018, kl 11.22
Siin on iva sees, et pikemalt netis suhelnuna ei tulegi reaalis enam midagi välja. Suhe on juba alanud oma rutiiniga ja tavaellu sobitada seda ei taheta vöi ei osata.
Mis aga meestesse puutub, siis paistab, et kaasajal teeb kyll mees esimese sammu ja näitab huvi välja aga otsustada jätab naisele. Võrdöiguslikkus on oma töö teinud. Keegi ju eriti ei taha napakaks ryytliks jääda, kes käib akna all kontserdeid andmas ja muul viisil yrgselt pinda käimas, et paneme pätsid yhe teki alla.
Lisaks veel seda, et kui varem ei teadnud naised millist meest nad öieti tahavad, siis nyyd ei tea nad seda ammugi mitte. Nett ja näoraamat pakub ju rohkem kui suudetakse keskenduda. Ja abi pole ka enam sellest, et vöhemalt teab naine kindlasti, millist meest ta ei taha.
Seega on autoril huvi mehega midagi pysivamat alustada, astu aga ligi ja tee talle see selgeks. Ära ta ei ytle, sest huvi tal on, missiis, et viisakalt vaoshoitud. Häbeneda pole midagi, ise tahtsite vördseid öigusi:)
 
Rebaseneiu 29. juuli 2018, kl 11.26
Tõmbusin tagasi jah ja fantaasiat ergutava pildi saatsin ka, olukord nõudis, toimis kenasti. Ta hakkas omal algatusel rohkem suhtlema. Õnneks läks endal ka see esmakohtumise järgne ülemäärane tuhin mööda ja saan temast ehk paremini aru. Samas ta meeldib mulle teistest rohkem ja tahaks ikka vähemalt teist korda ka kohtuda, et näha, kas oli midagi üldse. Harilikult olen mina see, kel ei teki, ja kui viimati tekkis, oli see võrratu ja vastastikune ja viis mitmeaastase õnneliku suhteni. Kui ise lõpuks jälle tunned ja tema paistab ka tundvat, ei oska oodata, et mees mõtleb ümber või lööb põnnama vms.
Hea mõte on see otsustamisvabaduse jätmine muidugi :)
 
Alu 29. juuli 2018, kl 11.35
No jumalauta, kutsu ta siis kohtama, kui sa teist korda teda näha tahad...milles probleem on?!? Jutu järgi pole sa ju enam 20 aga mängid häbelikku leerilast...vb mees ootab ka nagu, et suudab see naine yldse midagi otustada vöi on lihtsalt munev isend.
 
Ender 29. juuli 2018, kl 11.47
Tänapäevases võrdõiguslikus maailmas võiksid naised juba harjuda sellega, et nad võivad ise välja kutsuda. Tõsi asi on aga see, et meestele meeldib jahti pidada ja kätte saamatut otsida. Kui naine näitab liiga palju huvi ülesse siis mees jahtub kohe maha. Samamoodi on liiga vara intiimsuhtega alustamisega, kus mees lõpetab kiiresti oma vigade varjamise ja ka pingutamise.
 
siresäär 29. juuli 2018, kl 11.51
"Tõmbusin tagasi jah ja fantaasiat ergutava pildi saatsin ka, olukord nõudis, toimis kenasti. Ta hakkas omal algatusel rohkem suhtlema"

no just, seda oligi vaja saavutada. aga ära nüüd hakka mingite suhteprojektide ja kohtamisekutsetega kõike ära rikkuma:)
kui mees tunneb, et TAHAB ja vajab sinu lähedust, teeb varem või hiljem kohtumiseks ise ettepaneku. vähemalt minu kogemused on küll sellised;)

tegelikult teeb lõpliku otsuse ja valiku ju alati naine. lihtsalt peab oskama mehele muljet jätta, et kõik ideed ja arengud on tema peast ja mehelikust tarkusest pärit- selliseid asju peaks lausa koolis tüdrukutele õpetama, oleks palju vähem suhtefopaasid:)
 
siresäär 29. juuli 2018, kl 11.55
to Ender

jaa loomulikult, naised VÕIVAD viigipükse ja siilisoengut kanda, suitsetada, traktorit juhtida, ka mehi kohtama kutsuda...
aga iseasi, kas sellise käitumismustriga naiselikkust ülistava mehe südant saab võita. või kuhu see sootu maailm üleüldse omadega välja jõuab.
 
Rebaseneiu 29. juuli 2018, kl 12.01
Meil oli see teine kohtumine kokku lepitud ja ta ei saanud tulla, sest ajas kellaajad segamini ja poleks enam jõudnud (sellel jutul on tõepõhi all, tean asjaolusid), samas ei heastanud ta seda kuidagi ja pööras teema naljaks. Selge see, et järgmine samm on tema teha.
Pärast on ta jälle huvi ilmutanud ja ikka iga päev kirjutab mulle, jagab oma päeva, ühesõnaga igati toimiv virtuaalne suhe meil jälle :)
Kui kohtusime, olime seksist 0,0001 mm kaugusel, aga saime sellest piirist suure pingutusega tagasi tõmmatud. Eks nüüd tuleb vist küberseksile mõtlema hakata (ta on arvutiinimene, aga reaalsuhteid on ikka ka olnud).
 
Ender 29. juuli 2018, kl 12.10
Selle sootu ja sooga maailma vahel jookseb üsna õhuke piir. Tegelikult ei saa nii, et tahad õigusi ja võimalusi aga loobud enda panusest.

Olid ajad kui naised ei suhelnud meestega ei rääkinud meeste jutule vahele ja seltskonnas olid reeglina vait abiellusid neitsina ja välismaailma asjades nende arvamust ei küsitud. Naised suhtlesid naistega neil olid oma huvid ja majapidamise organiseerimise ja raha asjade eest hoolitsesid naised. Seega maailm oli jagatud kus naised olid kodu kuningannad ja mehed siis maailmas heitlemas. Naised olid häbelikud ja ihaldusväärsed neil oli kümneid austajaid kes kõik üksteise võidu üritasid poolehoidu võita ja keegi ei saanud nn proovi sõitu. Naised suutsid ka mehi kodus hoida, et nad külapeale ei läheks aga need ajad on reeglina möödas naiste võim ja tahe on raugenud võrd õiguslikus juhib nüüd maailma.

Naistel on samasugused õigused ringi tõmmata ja samasugused kohustused perele sissetulekut teenida, seega miks mitte astuda see väike ja üsna süütu samm ja sirutada käsi millegi järgi mida ihaldad . Sellel ei ole mingi mõtet jääda häbelikuks magada maha oma võimalused aga siiski 30 eluaastaks oled käinud läbi kümnetest vooditest.

Oled kas daam, tagasihoidlik ja ootad seda õiget kannatlikult vahepeal oled elus edasi püüdlik. Või elad päev korraga ja võtad mida tahad kuni see on saadaval, sest kunagi hääbub noorus ja siis enam valida ei saa. Vahepealsetel variantidel ei ole mõtet. Suurte partnerite arvuga naine ei ole mõeldud püsi suheteks. Vabandust kui kedagi haavasin aga tõde on tähtsaim, tänu sellele saab iga inimene enda jaoks adekvaatseid otsuseid teha.
 
Rebaseneiu to Ender 29. juuli 2018, kl 12.19
Seega ei ole ka palju naisi saanud mees kõlblik püsisuhteks (võrdõiguslikkus). Ja ehk sobivad kaks sellist isegi paremini kui erinevad, veel hullem kaks süütut.
Mulle ikkagi meeldib, kui keegi ei aja kedagi taga, vaid suhted sünnivad loomulikult, vastastikusest huvist ja sädemest. Väike mäng käib asja juurde, mitte et viskud jalge ette: võta mind, olen igavesti sinu! :))
 
Ender to Rebaseneiu 29. juuli 2018, kl 12.31
Aga kes rääkis taga ajamisest? Jutt käis naiseliku intutiivsuse kasutamisest ja naiselikust kavalusest. Sellised juhtus, armusime ja nüüd elame koos suhted on lühikesed ja ei kest kaua lõpevad südame murdumise ja kibestumisega. Reaalne suhe toimib plaani päraselt koos arvukate ohvritega.

Küllap oled sa üsna noor ja koged seda ise kunagi . Noored soovivad ikka kõike ise kogeda mitte õppida teiste vigadest. loodan, et oled piisavalt tugev, et mitte hakata oma veene lõikuma.

Seega ütlesid on 2 varianti jätkusuutlik varant ja YOLO variant.
 
Alu 29. juuli 2018, kl 12.55
Tõsi asi on aga see, et meestele meeldib jahti pidada ja kätte saamatut otsida.

Kirjutab Ender, seega on ka selge kes rääkis tagaajamisest. Ole hea mees ja ära võta sõna kõigi meeste eest. Targemad on aru saanud, et naisele pinda käimisega ei saavuta muud kui lolliks jäämine:)
 
siresäär 29. juuli 2018, kl 13.22
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Targ
> emad on aru saanud, et naisele pinda käimisega ei
> saavuta muud kui lolliks jäämine:)

väga õige. aga lolliks jäädakse, kui naine pole absoluutselt huvitatud.
armunud naise paneb ainuüksi vihje võimalikule kohtumisele särama ja pilvedel hõljuma;)
 
Ender 29. juuli 2018, kl 13.36
Pindakäimisel ja jahti pidamisel on ikka vahe. Nagu ka päris jahis on jahis naistele kasutatavad mitmed taktikad. Ajamisest peibutuseni välja. See küsimise ja pindakäimise värk kehtib ainult litsakate naiste puhul. Saaks loom ei taha kunagi ohver olla seega pead sa teda püüdma mitte ta ei heida lihtsalt sinu ette pikali oma saatust ootama.
 
Alu 29. juuli 2018, kl 15.23
Aaa. Umbes nagu et pyyad metskitse kinni ja erinevate taktikatega on ta võimalik kätte saada surnust kuni dresseeritud lemmikloomani. Eitea mida naised arvavad sest saakloomaks olemisest? Minu tagasihoidlik kogemus iseloomustaks neid pigem kassidena, kes käivad omapäi ja suht iseteadlikult, on sõltumatud ja vabad igasugu ärakasutamise kinnisideedest.
 
Hämm 29. juuli 2018, kl 15.29
Neid tagaajamismänge mängisin varastes kahekümnendates.
Kas nüüd mängitakse neid vanaemade- vanaisade eas?
 
kellega tegemist vanuselises mõttes? 29. juuli 2018, kl 17.06
ei maks Freud i unustada, kes ütles, et inimese paneb tegutsema, võimuiha, sextung ja nälg..
kui see mees sul niimoodi välja ei tule, lootuses oma tungidele leevendust saada, siis nii ongi..
keskealisel mehel on seda sexisoovi märksa vähem reaalselt kui virtuaalselt..
ja siis polegi nagu mõtet ju päriselt kokku saada.
niisamagi hea netis molutada, hingehaavu jagada ja lakkuda, see IHA on füüsilsises mõttes aidaa öelnud noorusele, mis möödas. kahtlemata ka odavam ja muud suhtekomponendid saab ju netist ka kätte..

ainult see kuradi sex.. aga see läheb ka vanusega üle.
irw!! ise tean
 
Alu 29. juuli 2018, kl 19.02
Käisid kohe kõigi meeste pyksis ära või vahib oma tutvusringkonna suguelu majanduses sama seis? Ole optimistlikum, on neid kel seisab nagu tala ja on isu panna kasvöi öö otsa. Muidugi ma ei tea võibolla on siis keskiga kuidagi nihkes ja saabub koos surmaga või on keskendutud ainult noortele ja kenadele naistele võta nyyd kinni. Yks mis kindel on see, et ei tohi leppida vähema kui sellise naisega keda tahaks iga sitikas ka panna:)
 
No tore ju, kui sa tead, vanapapi, ja suudad oma vanuse üle irvitadagi:) 29. juuli 2018, kl 19.24
kellega tegemist vanuselises mõttes? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei maks Freud i unustada, kes ütles, et inimese pa
> neb tegutsema, võimuiha, sextung ja nälg..
> kui
> see mees sul niimoodi välja ei tule, lootuses oma
> tungidele leevendust saada, siis nii ongi..
> kes
> kealisel mehel on seda sexisoovi märksa vähem reaa
> lselt kui virtuaalselt..
> ja siis polegi nagu mõ
> tet ju päriselt kokku saada.
> niisamagi hea neti
> s molutada, hingehaavu jagada ja lakkuda, see IHA
> on füüsilsises mõttes aidaa öelnud noorusele, mis
> möödas. kahtlemata ka odavam ja muud suhtekompone
> ndid saab ju netist ka kätte..
>
> ainult see k
> uradi sex.. aga see läheb ka vanusega üle.
> irw!
> ! ise tean
 
Rebaseneiu 31. juuli 2018, kl 19.43
Tore, et teil siin kõik nii kenasti läheb, ärge laske end segada, tahtsin algse teema kohta öelda, et mees kutsus täiesti omal algatusel mind välja. Nii et mine tea, võib-olla ongi selline pikemalt kaaluv mees päriselt olemas :)
 
seilanud 31. juuli 2018, kl 22.39
Su vanus on üle viiekümne.
Tütarde vanus 30 ümber.
Hea vanus, et nõu kuulda võtta.

Alu, ammu on uus põlvkond peale kasvanud. Nüüd on nende kord!
Rahune maha, vana. See on heatahtlikult öeldud, muidu hakkab piinlik sul endal ja teistel.
 
mis imet seal siis on? 01. august 2018, kl 16.13
mul on terve pildiseeria vintage kallitest luxusautodest, poseerides nendes ja nendel nii ja naa..
mulk endal vintage autode huvi ostmiseks puudub.. aga autod on ehtsad ja mina ka, ainult need autod minu omad küll ei ole.. pole tahtmistki neid päriseks tahta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!