Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
teovõimetu
 
nii villand 26. august 2018, kl 12.31
Kuidas saab teovõimetu ennast kaitsta lähedaste eest, kes kontrollivad tema elu ja tulevad kätega kallale.Üritanud mitte suhelda ja olles kõiges osavõtmatu aga siis asi veelgi hullem.
 
ahah või nii 26. august 2018, kl 12.45
Mingi variant arvatavasti ikka on. Kuhugi tuleks pöörduda, kes peaks seda asja uurima ja kontrollima. Ma kahjuks täpselt ei tea, kuhu. Vist linnavalitsusse või vallavalitsusse. Ilmselt on võimalik määrata teine eestkostja. Võibolla siin keegi teab täpsustada.
 
pole hullu 26. august 2018, kl 14.17
Eestkostjat pole keegi määranud.Lähedased ise tunnistanud teovõimetuks aga ei tea, mis selle valesüüdistusega kaasneb.Lasku ometi rahulikult elada.Omal ajal jäi lapse kasvatustöö tegemata, siis nüüd olgu täitsa vait.
 
tjjjah 26. august 2018, kl 14.47
Vägivalla puhul tuleb politsei kutsuda
 
jaa 26. august 2018, kl 15.05
Ma arvan, et parim lahendus sellise vägivalla ja ähvarduste ning lõugamiste puhul on plaan B vaja täide viia ning kogu see " tarkade klubi" pikalt saata ja mitte suhelda ja oma elu- töökohta vahetada ja tel välja lülitada. Siis näevad seda teovõimetut, kes tahab oma eluga hakkama ei saa.
 
to nii villand 26. august 2018, kl 15.53
Ma ei tea, kas see oleks lahendus, aga kas eestkostja määramine, kes Sind lähedaste eest kaitsta suudab, oleks variant sel juhul?
 
ei ole 26. august 2018, kl 16.45
Sellist pole olemas.Nagu öeldakse" jumal on õiglane aga aeglane".Kõik saavad kunagi oma karistuse aga mulle parim eemalduda nendest ka oma lapsest, sest neid torgib väga , kui halvad lapsevanemad on ema ja isa ja , et nemad vanavanemad on kõige õigemad kõigi lapsi kasvatama.
Agne Tamm 29. august 2018, kl 16.40
Kuidas ikka inimesi lolliks tembeldatakse! Mine lihtsalt tööle! Neid häirib ka su osavõtmatus ja passiivsus! Neid häirib kõik! Mine lihtsalt tööle! Ära õpi! Mine lihtsalt tööle! Sest sealt saad raha!
 
nii ma teen Agne 29. august 2018, kl 17.17
Raban tööd nagu hull ja enne ei lahku sealt, kui vallandatakse.See on ainus koht, kus närv puhkab.Ülejäänud lihtsalt jauravad ja ei anna rahu.Targem annab järele ja hakkan nautima üksinda elamist, ilma lähedasteta, kes mu elu kibedaks ja tühiseks muudavad.Üksi hea, pole kohustusi ja hea rahulik.
Agne Tamm 29. august 2018, kl 17.43
Üksi on tõesti hea! Saab nii mõndagi lubada! Korter mul nii odav ülal pidada! Tallinnas oleksin näljarott! Aga ma ei ela Tallinnas! Pole armastust ainult!
 
see et 30. august 2018, kl 01.43
kas tohiks teada, kellena te töödrabavad ebastabiilsed üldse töötate? kui koristajana ja harjaga entusiastlikult vehite, siis täitsa ok. aga kui kusagil pelmeenitehases tootmisliini ääres nutta löristate ja tatistate oma pekki läinud elu üle, siis oleks üldsusel õigus teada, millise tehase toodangut mitte osta.
 
ma arvan , et 30. august 2018, kl 07.03
Sellised töötavad Eesti kaitseväes. Kes krt nii loll on, et hakkab mingeid saasta pelmeene vorpima nõmedatele eestlastele söögiks.Ja üldse, kes on väitnud, et ebastabiilsed üldse nutavad ja, miks nende elu lörri läinud on?
Agne Tamm 30. august 2018, kl 09.39
Kõik on tavalised inimesed!
Agne Tamm 30. august 2018, kl 09.50
Miks see harjaga vehklemine nii tähtis on ?Meil emaga tekkiski tülid koristamise pärast, sest hooti olin lohakas, polnud kõik joonlaua järgi koristatud! Nõudepesu ja söögitegemine ka tähtis! Puhtad riided ka tähtsad! Kõike võis nagu teha, aga seksida mitte! Siis olid paha! Tööl käimist pidas tähtsaks! Raha hoidmist! Eriti meeldis talle kui poole kohaga tööl käisin, aga siis raha vähe! Õppimist pidas tähtsaks! Käisin Maaülikoolis!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!