Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Libiido tõstmine
 
tytt 25. september 2002, kl 20.46
kuidas saaks libiido taset tõsta?
mul enal viskab nii üle et olen 20-aastane püsipartneriga aga seksiisu pole. 1-2 korda nädalas on piisav, siis ka pole algul isu. kui juba aga keema saab, siis pole väga hullu.
mida teha? beebipille ei kasuta.
 
Dauph 25. september 2002, kl 20.51
ah et oled 20-aastane... minul ka siis eriti tuju ei olnud veel, aga nüüd iga aastaga tuju kasvab :)))
 
Barbie 25. september 2002, kl 22.25
Sama siin- iga aastaga isu kasvab! Sai kunagi isegi mingit hispaania karbse preparaati manustatud, aga erilist efekti polnud margata! :}
 
vanhamuti 26. september 2002, kl 00.58
ela veel kümme aastat või nii.
 
nojasiis 26. september 2002, kl 08.25
inimesed ongi erineva vahadusega. halvasti on ainult siis, kui väga erinevad partnerid kokku satuvad.
endal ka nii palju isu ei ole kui siin teised naised kokku kirjutavad.
aga kui ei sügele, ei pea ka ju kratsima :)
kuram, kõik ei peagi ju jänesed olema.
ja elus on väga palju muud ka huvitavat
 
helen 26. september 2002, kl 09.00
muuda midagi endas, osta uusi riideid, muuda soengut, tee uut moodi make-up. minul aitab see kui endas midagi muudas, siis kohe tunnen kuidas uut energiat juurde tuleb ja kuidas ise huvitavam olen!
 
kross 26. september 2002, kl 09.17
Äkki võtad beebipille, need võivad ka seksiisu ära võtta.
 
Küsija 26. september 2002, kl 09.23
Kas on kohustuslik kogu aeg kiimane olla?
 
anom 26. september 2002, kl 09.28
hmm, noored naised ikka võiksid kiimased olla tihti. poleks paha. kahjuks ei tea muidugi, mis toimub siis kui vanemaks jääd, kas kaob ise või tuleb juurde või ei jõua/jõuab... ei tea.
 
krt 26. september 2002, kl 09.30
to kross: pööra rohkem tähelepanu teemaalgajata jutule teinekord.

to küsija: ei pea, olen nõus nojasiis-ga, ega ei pea tõesti kõik olema nagu väikesed jänkud :)
 
kross 26. september 2002, kl 09.31
To krt
sry, omikul nii uimas veel
 
Heldur 26. september 2002, kl 09.34
to: tutt
soovitan raseerimist. kui ka libiidot ei tõsta, siis siledaks saab ikka (*ja boonuspunkti)
 
Naine45 26. september 2002, kl 09.53
Tutt-tüdrukul päris õige küsimus,mis te ilgute.Ka mina olen vahel kommentaare lugedes mõelnud, et küll mõnel mehel ikka veab-nii kuumad naised kõrval.Ise olen samu mõtteid mõlgutanud mis tutt.Kas siis naiste jaoks pole midagi? Ma küll erinevalt mõnedest naistest ei ole igal ajal löögivalmis ja sellest on kahju, sest mehe potentsi arvestades võiks tal palju kuumem naine kõrval olla. Tunnen ennast nagu natuke süüdi ja tahaks ka asja parandada.
 
maie 26. september 2002, kl 09.58
naine 45, mina olen kogenud omapärast seost. Kui naine tahab rohkem, tahab mees vähem ja hakkab veel vähem tahtma ja lõpuks ei tahagi enam üldse. Kui naine aga tahab vähem, kestah mehe huvi kauem (äkki igavesti?:))
nii, et ära tunne süüdi ja ära muuda midagi.
 
keegiuus 26. september 2002, kl 10.18
eheheeeee, Heldur, sa ikka ka jaksad:-))))))))
Kus on Piloot pisikese tissidega blondiiniga?????:-)))))))
 
Naine45 26. september 2002, kl 10.24
Maie, jah vahel olen ka mina mõtisklenud, et miks küll ei saa kokku sarnased inimesed,st saavad küll, aga tõenäosus% on väga väike. Me ikka tahame midagi, mida meil ei ole. kunagi 20-selt rääkis üks minu sõbranna ,et tema tahaks küll tihemini kui mees,ja siis mõtlesin, et no kuidas selline asi üldse olla saab, aga näe saab, ilmas on palju millest me aru ei saa. Mul on nii, et ma nagu tahaks meest ja tunnen iha just siis ,kui teda lähedal ei ole, aga kui ta koju tuleb(nädalavahetusel),siis nagu miski segab.
 
maie 26. september 2002, kl 10.31
sama siin:)) kui kodus pole, tahaks vägagi, kui aga voodisse pugeda, siis nagu mitte enam nii väga. Aga miks naisepoolne suur himu mehe maha jahutab, usun teadvat. Vast on see niisama kui vahukooretordiga, et kui isu päris täis pole, tahaks veel ja veel ja veel, aga kui kurguni täis pugid, võtab tükiks ajaks isu ära.Öäkk! Kuna olen oma nahal seda mehe (eelmise)huvi kadumist kogenud, siis ei soovita sul liiga innukaks ennast forsserida.
 
Naine45 26. september 2002, kl 10.42
Maie ,kas seda innukust siis ikkagi saab forsseerida? Kõige tipp on mul see, et võtsin mingi aeg antidepressante ja muutusin täitsa külmaks,nüüd jätsin vaikselt järgi ja ootan, et libiido tõuseks ja et ma ei võtaks asjast osavõtmatult osa. Eks palju mängivad ka biorütmid, et mis seisus sa hetkel just oled. Ja kui nagu minul ,et saame kokku ainult nädalavahetustel, siis tihti võib emotsionaalne või mis iganes rütm just miinuses sel ajal olla.
 
naine22 26. september 2002, kl 10.43
mida tähendab forsseerida?
 
maie 26. september 2002, kl 10.56
forsseerida all mõtlesin taset tõsta, nagu teema algataja küsis. Tõsta kunstlikult mingite keemiliste vahenditega.
 
läbiloetud raamat 13. oktoober 2012, kl 23.00
Libiidot aitab kindlasti tõsta nagu aamen kirikus Uus ja ilusam naine. Vana on ju nagu läbiloetud raamat, mida tavaliselt rohkem enam avada ei taha. Nii ongi.
 
oopium. 13. oktoober 2012, kl 23.25
to läbiloetud raamat, jutt siin ikkagi naistest või tahtsid sa kirjutada, et uus ja ilusam mees!

ma nüüd ei tea kas mõjub, lugege ise, sest mul nagu seda "muret" väga ei ole, aga tarvitan sellist asja:
http://www.sojapood.ee/et/teised-tooted-goji-soja-sojauba-maca-jogurt-juuretis-sobraks-sojaga-raamat/peruu-maca-macca-lepidium-meyenii-lepidium-peruvianum

ja Doktor Oz.-ist juhtusin nägema, et kuldjuure tinktuur pidi ka naistele hästi mõjuma.
 
douiprepuntio690 13. juuni 2019, kl 09.54
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!