Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
pikad naised
 
puzzup 11. august 2010, kl 23.39

pikad naised, kas olete endiselt vallalised või paarisuhtes? kas oli kerge või raske meest leida? ise olen natuke üle 180cm ja endiselt vallaline, kohati tundub, et ei olegi sobivaid mehi maamunal:)) kui tõsi see on, et mehed natuke pelgavad pikki naisi?
jagage palun:)
 
aadu 11. august 2010, kl 23.55
kepiks ikka kõlbavad, mis neist peljata
 
175cm 11. august 2010, kl 23.56
Peole lähen siis panen u 10 cm kontsa alla. Ongi hea, igusugused jupikesed ei aja ligi:) Kahjuks Eestis on ikka väga palju lühikesi mehi. Endale meeldivad nii u alates 190 cm mehed.
 
175cm 11. august 2010, kl 23.57
Vallaline olen.
 
180 12. august 2010, kl 00.12
ah, mis põed!
pikk olemisel on see eelis, et sind pannakse kõige esimesena tähele, sest sa lihtsalt sõna otseses mõttes paistad välja!
enamus mehi, sealhulgas väga palju lühikesi mehi, imetlevad pikki naisi.

meest pikkuse järgi ei vali.
mul on olnud ka minust 8cm lühem elukaaslane.
kui naine on sale ei paista selline paar imelik ka välja.
kui oleks 180cm 180kg ja kleenuke mehehakatis kõrval - see oleks ehk veidi koomiline.
aga lõppude lõpuks peaasi, et armastus, usaldus ja sõprus poleks. olgu see mees milline tahes :)
 
pikk 12. august 2010, kl 00.14
180 olen ja mul mees juba 18 aastat. Kiibitsejaid siiani. 40 olen.
 
n19 12. august 2010, kl 00.14
Ma olen 176cm ja ka vallaline. Keegi mu pikkuse üle kurtnud küll ei ole, ise ka ei arva, et ma mingi hull latt olen, täiesti normaalne. :D Kuigi jah endale meeldivad ka mehed nii 185-195cm ja jupikesed väga peale ei lähe :)
 
n44 12. august 2010, kl 01.28
180 olen pikk ja ammu abielus.
 
paraku 12. august 2010, kl 01.38
on nii, et pikkadele meestele meeldivad pisemad naised ja lühikestele pikad.
 
1.76 12. august 2010, kl 09.59
nõus viimasega. Aga ei kurda .
 
to paraku 12. august 2010, kl 10.02
Kohati võib nii isegi tunduda, kuna väga pikk mees ja lühem naine paarina paistavad hästi silma. Ja endalgi näide siitsamast. Mina lühem ja mees pea 195 ja mõned tuttavad paarid samamoodi. Teine asi veel - selliseid väga pikki naisi on kohe kindlasti tunduvalt vähem kui nö keskmikuid, ja ega ei vali ju mees tegelikult sellepärast naist, et too pikk (oleks üsna pinnapealne), vaid siiski saja muu teguri põhjal. Ja valik on siiski palju palju suurem kuni nii umbes 170cm naiste puhul. Kui nüüd aru saate, puhas statistika - a la 90ne naise seast on tunduvalt suurem tõenäosus omale meelepärane partner leida, kui 10ne naise :)

Aga üldiselt ei ole ilmselt mingeid reegleid. Pikad naised on toredad.

Muidu Kreekas vist pidavat väga pikad mehed olema, tehke üks väike tripp ;) hehe
 
veel 12. august 2010, kl 10.06
tohohh, leidsin sellise artikli. Tuleb välja, et eesti mees pikkade mehe riikidest lausa 5ndal kohal, kas see tõsi?

http://publik.delfi.ee/news/kuum/article.php?id=24632621

ja vabandust, et teemast natukene mööda. :)
 
177cm 12. august 2010, kl 10.14
Kui ise pikk olles ootad vaid pikka meest endale prtneriks, siis vist võibki ootama jääda. Pole mul kunagi eriliselt pikka kavaleri olnud, pikim natuke üle 1.80-ne, aga ega ma pikkuse järgi meest valinudki, ikka muud asjad olid olulisemad. Nüüdseks 1.78-se isendiga 23 aastat koos elatud.
Ja lisaks, kannan ka vahel kõrget kontsa, ei kõiguta mind sugugi see, et mees siis nagu käbi kõrval on. Kellele ei meeldi ärgu vaadaku.
 
hmm 12. august 2010, kl 10.15
euroopa kõige pikemad mehed olevat muide hoopis soomlased.Ometi tundub, et eestit külastavad just lühemat kasvu soome mehed...
 
mina 12. august 2010, kl 10.19
mis sa ajad! 180 on väga hea pikkus, pikad mehed tahavad ilusat pikka naist, lühikestest rääkimata-neil vaja ju tõugu parandada:)
kui ilus näolapp ka veel on, oled modell valmis!
 
Megan Fox 12. august 2010, kl 10.40
Kahjuks Eestis pikkade meeste defitsiit:)
 
jupp 12. august 2010, kl 14.03
Mis pikkade meeste kriis?
Pikkadel hoopis naistepuudus ja lollused peas.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/kas-sind-on-need-mehed-kimbutanud.d?id=32552947
 
Y 12. august 2010, kl 14.15
hahaa, hea link
 
n 12. august 2010, kl 14.38
Eestis on selle poole pealt pahasti, et naised on meil nii pikad kui ilusad, kui on neid ka koguseliselt rohkem, aga eesti mees on ilmetu ja suht lühike ja vähemuses ka. Ilmne ülekohus, sest meestel nii palju valikuvõimalusi. Tahan ka normaalset ja veel paremat valikut.
 
tomm 12. august 2010, kl 14.44
irw, delfivaalade wannabe statistikat on lahe lugeda. lausa ime, millesse mõned naised suudavad uskuda, ehkki meeste ametlikud pikkuseandmed on risti vastukäivad.
 
Y 12. august 2010, kl 14.50
to n: aga vaata need pikad naised ja ilusad on välismaa meeste jaoks jällegi jube igavad ja ilmetud, niiet igaühele oma ja keegi ei nuta, eks :)
(olen ka eesti naine)
 
175 12. august 2010, kl 14.53
Kooselu ligi 20 aastat.
 
jupp 12. august 2010, kl 15.16
175 ei ole pikk naine!
Täitsa kena keskmine.
Pikk on alates 185.
 
moonika 12. august 2010, kl 15.22
eesti mehed pole yldsegi lyhikesed.eLAN IIRIS JA SIIN ON TÕESTI ENAMUS MEHED LYHIKEST KASVU 1.70 KUNI 1.75 Kui lähen kord kuus eestlaste kookutulekule siis lausa silm puhkab peas,näen ainult pikki,sirgeid sihvakaid eesti mehi.
 
Liisu 12. august 2010, kl 23.00
Olen 173 cm pikk ja armastan ka kontsi kanda, nii 5 -6 cm...aga linnapildis on küll tunne, et pikad mehed on kuhugi kadunud. Aga ei saa kurta...kavalere jagub ja ikka üle 180 pikad.....
 
murakas 13. august 2010, kl 00.36
Pikk ja sale naine on tavaliselt meelitav. Pikk ja paks naine on tavaliselt mittemeelitav.
 
Marju 13. august 2010, kl 00.57
Mulle nii meeldivad lühikesed mehed.
 
N 35, 185 cm 13. august 2010, kl 01.10
Pikad, lühikesed, paksud, peenikesed...tule taevas appi!!!
Kui sellised ebaolulised detailid on kellegi arust õnneliku suhte juures kõige olulisemad, siis parem ära üldse astu suhtesse. Sinu pikkus ei määra mingisugust rolli, ju on probleem ikka kusagil mujal. Ma tean mitut välimuselt mittemidagi ütlevat inimest aga sõpru ning austajaid on kadetaks ajavalt palju!!! Miks??? Sest nad on inimesena lahedad.
Ära loo endale mustermehe kujutelma, sellist pole tegelikult olemas :) Pane paika parem oma sihid ning unistused, küll tuleb ka õige kaaslane koos sinuga neid jahtima.:)
 
m27 13. august 2010, kl 21.55
"tohohh, leidsin sellise artikli. Tuleb välja, et eesti mees pikkade mehe riikidest lausa 5ndal kohal, kas see tõsi?"

no 180cm on vbl maailma-mastaabis tõesti 'pikk', aga Põhjamaa ja delfi kaunitaride silmis on selline pikkus lühike ja väike ilmetu mees, kes on seejuures ka rumal, ei saa mitte millegagi hakkama ja saab regulaarselt tõeliste meeste käest molli, sest ta on nii lühike ja väike lihtsalt - käed ei ulatu ennast kehtestama lihtsalt. naist saab 180-ne põhjamaa könn ainult nö tagaukse kaudu ehk siis peab naise ostma endale, kui on suutnud piisavalt raha koguda. aga sellisel juhul peab keskmine mehike ka alati sellega arvestama, et naine petab teda salaja alates 185cm-ste tõeliste meestega.

Norra põliselanikud näiteks on raudselt pikemad kui eesti põliselanik, aga nende keskmise pikkuse viivad alla idamaade immigrandid, kes on nendese hõlpeluriikidesse endale pesad pununud. käi stockholmis ringi ja vaata, kui palju seal tõesti väikesi kamasuutrameestest indialasi on.
 
pikk ja prillidega 15. august 2010, kl 18.57

No mina olen 185cm, 25-aastane neiu ja tuleb tõdeda, et viimastel aastatel ei ole sebijatest puudust olnud :).
Saan isegi viimasel ajal tihti komplimente pikkuse kohta ja ilmselt on ikka olemas kindel tüüp mehi, kellele meeldivadki pikad naised, kuigi vahel tundub, et enamik ajavad jah miskipärast ainult neid lühikesi ja isegi matsakaid taga.
Aga peab ütlema, et endast pikema mehe kõrval on siiski parem olla ja tantsida ka, praegune elukaaslane 1.95 ja see on väga paras, pikemaga oleks jälle ebamugav - mul on ka 2-meetriseid tuttavaid. Muide, mehe leidsin kõrtsist, sel hetkel küll ei oodanudki seda..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!