Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mitu rauda tules?
 
Papa-Koi 13. juuli 2005, kl 07.49
Elukene on näidanud et Eesti naisel peaks ikka mitu rauda tules olema. No nii igaks juhuks. Hetkel on küll kahju, et ise enda soovitusest kinni pole hoidnud.

Mitu rauda teil tules?
 
jee 13. juuli 2005, kl 07.52
varem ikka mõni oli kuid nüüdseks olen ma kõik sillad põletanud ning lihtsalt enam ei taha teiste meestega jamama hakata, milleks mulle lisanärvikulu!
 
Koi-papa 13. juuli 2005, kl 07.57
to jee: Ka õige. Tihti on tunne, et mees = laps. Samad mured, tihti hullemad. Lapsest on vähemalt rõõmu.
 
jee 13. juuli 2005, kl 08.28
jutt jummala õige..
 
nojah 13. juuli 2005, kl 09.22
Aga mis siis üle jääb, kui ei õnnestu leida meest kes kõiki vajadusi rahuldaks. Mees on ju ka ainult inimene, pealegi ei maksa oodata õunapuult apelsine, eksole. Järelikult, kui aega ja huvi on, peab mehi olema mitu. Armastuseks, seksiks, lihtsalt sõbraks jne.
 
mm 13. juuli 2005, kl 09.45
1 raud ja seda juba 8 aastat. 2 ei viitsi pidada. alatu oleks ka.
 
meelike 13. juuli 2005, kl 09.47
ei ole ühtegi ja ei arva, et eesti naisel neid mitut rauda rohkem vaja oleks kui saksa või vene või mis iganes rahvusest naistel. on vaid inimesed, kellele ei aita ühest ühest mehest/naisest, sest nad pole võimelised kohanema kooseluks. või mõnel teisel põhjusel.
 
Miski vend 13. juuli 2005, kl 10.00
Võiksite seletada a kah, et milleks mitut rauda vaja?

To:nojah

"Aga mis siis üle jääb, kui ei õnnestu leida meest kes kõiki vajadusi rahuldaks."

Ja te veel imestate, et eesti naist lit$iks peetakse.Armastuse point peaks olema ikka endast andmine aga mis see muud on kui lit$iks olemine kus mehes nähakse ainult vahendit enda vajaduste ja tahtmiste saamiseks.
 
kelly 13. juuli 2005, kl 10.11
kui oleks õige mees,siis neid rohkem ei vajaks,aga selliseid kes lihtsalt koplimente teevad on mitu,muidu on ikka üks.
 
nojah 13. juuli 2005, kl 10.17
Miski vend
Sa ometi tead, et armastust on mitut liiki? Ja kui sinu täielikku andumust sult ei tahetagi (enam?), oleks ju tobe sellega peale käia. Kui kellelegi ei valeta ja magad ainult ühega, pole l.itsimises vist asi. Ma ei usu et eesti naised on suuremad l.itsid kui eesti mehed:)
 
4märk 13. juuli 2005, kl 10.42
no 0 rauda ikka
 
meha 13. juuli 2005, kl 11.11
Maksimaalselt 1 raud korraga. Loomulikult või esineda tagasilööke, aga siis saab vähemalt peegli ees habet ajada. Vastasel juhul oleks vastikult alatu tunne.

Lihtsalt toredaid inimesi, kellega vahel juttu puhuda, on loomulikult rohkem ja selles osas leian, et igalühel peabki olema loodud tihe sotsiaalne võrgustik, et mitte lihtsalt ühe suhte purunemise tõttu maailmast ära kaduda. Aga kui see jääb sõbralikule tasemele (mitte ei toimu flirtiv ära rääkimine või peibutamine), siis ma seda ei nimetaks "raud tules".

Niisiis selle eetilise valiku teeb igaüks ise ja see ei sõltu ei soost ega rahvusest
 
nõid 13. juuli 2005, kl 12.43
mul on ikka põhimõte et üks mees korraga. miks peaksin enda ja teiste elu keeruliseks tegema.
 
kallikalli 13. juuli 2005, kl 14.17
minul hetkel 2 rauda tules. halb see, et need 2 omavahel sõbrad ja ei jäta mina kumbagi külmaks ja eg anemad mind ka jäta. tean, et lõpp on lähedal, sest ükski normaalne inimene ei vahetaks sõpra mingi naise pärast välja. seega saabus täna mulle külla masendus, sest tean, et ilus aega hakkab otsa saama:(
 
kurr 13. juuli 2005, kl 16.20
minul on 4 rauda tules ja poogen, mis teised sellest arvavad. Mõned kuud tagasi lõppes 7 aastat kaunist suhet, nüüd megatormilisuse periood peale tulnud. Ei taha mingit lähedust meestega, lihtsalt fun, mingit närvikulu ka pole, milleks, mehed on vaid vahendid mu meelt lahutamaks.
 
Tagavara 13. juuli 2005, kl 16.33
Mees peab alati kuskil olema.
 
e 27. oktoober 2019, kl 09.43
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!