Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
www.rate.ee
 
asoo 22. märts 2005, kl 12.39
puht uudishimust tahaks teada,miks teie pole endale ratesse kontot teinud?
ise arvan end olevat pubeka east väljas.ja lantida pole kah tarvis-mees kodus olemas.ning enesehinnangut pole vaja t6sta mingite rullnokkade kommentaaride kaudu.
ometi on rates kontod inimestel vanuses 25-....
 
sigaküülik 22. märts 2005, kl 12.48
Mine õue ja küsi inimestelt..puht uudishimust, miks mõned võtavad päikest suvel ja mõned mitte ja miks mõned nokivad nina autroolis ja mõned mitte..kas ikka enesehinnangu pärast.Jummel õues on kevad ja küsi midagi muud.
 
n23 22. märts 2005, kl 12.51
Mul on seal konto juba 2 ja pool aastat....noormees on ka nüüd lõpuks olemas:) Kuid pole nagu maha võtnud end sealt, olen plaanind küll...varsti võtan vist ka,ei viitsi enam rippuda seal...aitab!
 
nägu 22. märts 2005, kl 13.00
Ei ole migit põhjust oma pilti lehvitada ja siis kisada et vaa va vaadage miilline ma välja näen et kas pole mitte tore et ma näen välja:)inimesed näevad mind niigi mööda tänavat minemas,kes tahab see näeb mis näoga ma olen:)ja ma olen hea näoga:)))
 
! 22. märts 2005, kl 13.02
Olen vanuses 30 ja kõikide tuttavate lapsed on rates kasutajad.See ju ainult noorte värk.Rate on varaste lemmik paik.Kui sul on riputatud pilt ja tahaplaanile jääb kodust midagi huvitavat,on kohe anonüümsed huvitujad sinust kohal rates.Laps lobiseb ruttu välja oma vanuse,elukoha jne.Nad on ju nii naiivsed.Väga levinud on ka koolitööde maha kirjutamine .
 
kati 22. märts 2005, kl 13.02
no ei tunne mingit vajadust selle järele.ma arvan et need üle 25 kes seal kontot omavad soovivad lihtsalt rohkemate inimestega suhelda kui igapäevaelu seda võimaldab. ja no muidugi on seal ka neid kutte, mutte kes loodavad endale järjekordset lüpsilehma ajutiseks vahelduseks leida.tõsiselt igatahes ei saa mina küll neid inimesi võtta kes seal pubeka east väljas.
 
q 22. märts 2005, kl 13.03
ma saan sellest veel aru, kui lihtsalt endast mingi tavaline pilt sinna panna, et vanad tuttavad sind üles leiaks aga mis sunnib inimesi endast (pool)alastipilte sinna riputama?!?! ma ei kujutaks elu sees ette, et võtaks end riidest lahti ja laseks kellelgi pildistada ja siis topiks veel netti ka üles, et rullnokad saaksid ilase näoga vahtida. ja see ei ole ju vaid pubeteema - ka päris soliidses eas naisterahvad teevad nii. peas peab mõni kruvi ikka päris logisema:S
 
kah 22. märts 2005, kl 13.03
Keelasn just ühe firma töötajatel rates käimise ära. Muudkui istuvad seal rates ja tööd enam ei teegi. Käigu kodust kui tahavad aga tööl peab ikka tööd tegema.
 
mutike 22. märts 2005, kl 13.50
tänu ratele tutvusin fantastilise mehega, kellega meeletult hea seks. Tal kodus sinuvanune naine(pubeka east väljas)ja mehe jaoks puudub naises mängulisus ja eks ta seepärast sealt otsiski lahendust , seal on inimesed, kellele meeldib mängulisus ja seda ja vanemas eas ;)
 
tallinna armsake 22. märts 2005, kl 13.59
sama võib ju kohati selle foorumi kohta öelda...pubeka east väljas inimene ei hakkaks sellist teemat üldse üles riputama, nagu teemaalgataja...kui su mees istub rates ja landib seal teisi, siis on see sinu jaoks muidugi probleem aga siin hakata ennast upitama teisi materdades...paistab siiski, et vajad enesehinnagu tõstmiseks tõestust...miks muidu siin esined teemal "ennast kiitmast ma ei väsi"?
 
to mutike 22. märts 2005, kl 14.11
Mis viga on mänguline olla uue huvitava avastamata naisega? Sellesama mehe naine on ka seksi ja mänguline, kui ta juhtub uue mehega voodisse.
 
¤¤¤ 22. märts 2005, kl 14.42
olen 31 ja ma olen rates juba pea 3 aastat. põhjus lihtne- leida uusi tuttavaid, sõpru ja ka leida üles vanu klassikaaslasi. ise olen lahutatud ja laste ema, seda ka kohe mulle kirjutajatele ka ütlen. teiste naiste mehi ei landi seal juba põhimõtteliselt- ei taha, et keegi haiget saaks.
piltidest seal nii palju, et eks igaüks teab ise mida ta teeb- teeb margi täis endal või mitte.
 
nõustun... 22. märts 2005, kl 15.00
...q- ga. Mina ikka mõtlen, et mis asi see on, mis paneb kooliealiste laste emasid ona poolpaljaid pilte sinna toppima. Lapsel küll vist väga hea meel ei ole kui tema koolikaaslased ta ema kommenteerivad ja sel emal ikka peaks imelik olema kasvõi näiteks lastevanemate koosolekule minna kui ennast enne niimoodi lihaturule on viinud. No igatahes mina arvan, et jäägu see koht pubekatele. Endast lugu pidav täiskasvanu ise oma poolpaljaid pilte ei peaks tervele ilmale näitama. Aga no eks see siis meeldib neile.
 
... 22. märts 2005, kl 15.30
kui seda kasutada patu tegemiseks siis on sellele inimesele ta ju kahjuks
 
jälle 22. märts 2005, kl 16.46
no mida te kanakari üldistate? Kui palju seal siis neid poolpaljaid lasteemasid ikka on? Ja eks igaüks mõtleb ikka oma rikutud mõistuse tasemel, mida need inimesed seal rates küll ometi teevad:D
Ripun seal täpselt nii kaua, kui tahan, senini ainult positiivset leidnud, mitu kadunud vana head tuttavat ülesleidnud...
* ühed eelarvamuste käes vaevlevad tolad olete, muud midagi
 
ka pilt 22. märts 2005, kl 16.52
rates on täiesti normaalsed inimesed kes tahavad luua uusi tutvusi ja ehk ka leida inimest kellega elus edasi minna.ei saa nii öelda et kõik seal on imelikud ,seal on täpselt sama palju kummalisi inimesi kui sa leiad baaris,klubis,kõrtsus,tänaval.need naised kes ennast baarides pool paljalt hõõrutavad ,hõõrutavad ennast ka rates ja kes ei kisu ennast paljaks ööklubis ei kisu ka rates.mina olen 38 ja ma ei ole kunagi klubides ega baarides käinud ,kus kohast ma siis peaks leidma omale tutvusi .minu meelest vahva koht see rate ja leidnud palju toredaid vanu sõpru ülesse ja leidnud palju uusi tuttavaid.
 
nõus 22. märts 2005, kl 20.33
eelmisega, rates on enamuses norm inimesed kes ka enda pilti julgevad näidata, erinevalt siinsetest haigetest näötutest kompleksides vaevlejatest.
Kui endast kirjutada ei julge ja pilti häbened siis pole mingit lootust normaalset kaaslast keida. Loogish.
 
saaresinine 23. märts 2005, kl 13.33
minul oli. aga siis kustutasin ära.

ma arvan, et teglikult tahavad kõik need, kellel rate-s konto on (olenemata vanusest) natuke põnevust & uusi tuttavaid.
 
n36 27. märts 2005, kl 22.56
seal on huvitav :))ja vahva:)
te olete liiga konservatiivsed, rahu, ja avardage pisut oma silmaringi " mittemutikesed"irw
 
aivarkurvits 17. august 2019, kl 20.47
see kas need inimesed üldse sulle vastavad on neil kas jah või ei kes sellest hoolib see vastab kes tunneb huvisellisedon need inimesed tervitustega aivarkurvits pärnust
 
AIVARKURVITS 18. detsember 2019, kl 10.44
TERE.TORE NAISETErahvas.lugesin su kirja läbi.ning ütlen sulle sama ka mina pole kuskil lõbustus kohtades käinud .kuid mõnikord käin,linnas tööl olles kuskilgi sööklas söömas või kohvijoomas.kui olen pikemat päevalinnas.muidu töötan pärnus uue kuntsti muuseumis. kuntsnikuna .sest kui on nagu on tänane tormihoiatus.siis olen kodusotsin omale toredat elukaaslast minu vanus on 60. otsin omale internetist kaaslast.olen tõsise ellusuhtumisega.meesolen arukasolen pärnus kuntsti agadeemia non-grata käe all alustanud ning lõpetanud diplomiga olen omaelule kaasa elanud ja näinud austatud kirjutaja võid mulleantud postkastile kirjutada.vastan sulle tingimata tervitab aivar kurvits pärnust 18.12.2019.a.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!