Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui naisele suhte elguses liiga palju tundeid avaldada, kas see on VÄGA suur turnoff? :)
 
shubiduu 21. juuli 2007, kl 14.41
Huvitav, kuidas naised tõlgendavad võibolla keskmisest mehest rohkem ennast väljenduvat isendit? Armusin ühte neidu suhteliselt ootamatult, ühe peo käigus. Eks ta muidugi varem oli ka mulle meeldinud. Läksime päris kaugele, kuid mitte seksini. Nägime ka järgmine päev ning usun, et mõlemal oli kohutavalt hea lihtsalt koos olla.

Edasi aga vist pressin ennast liiga palju peale, telefonikõned sms-id, luuletused. Üritasin enda meelest ennast tagasi hoida (sest tegelikult mõtlesin ja mõtlen ta peale pea kogu aja :), kuid oli tunda, et tema on reserveeritum. Eks siis igatsus ajas talle ootamatult külla minema ning tekkinud situatsioon oli koomiline-piinlik, tundsin millegipärast, et ta arvab minust kui desperate hullust ning eks ka varasem elukogemus on näidanud, et kui uue tutvuse juures liiga palju oma emotsioone / tundeid väljendada, siis on see naise jaoks kas ebamugav või nagu ämber külma vett selga.

Ega ma ei küsigi mingit nõu vms, eks käitun nii kuidas paremini tunnen hetkes. Enesetunne on pilve peal olles muidugi super. Ja kui ta ise ühendust ei võta, siis muidugi püüan unustada - rohkem ei taha küll talle praegu ajudele käia - võibolla muidugi selgitada oma käitumist, kui võimalus avaneb. See võib muidugi ka järjekordse hullusena paista :) Samas mõlemad täiskasvanud inimesed ja ma ei oska mängida kedagi teist.

Teilegi armumist.
 
mhm 21. juuli 2007, kl 14.45
no jah-ma mõtleksin kuidas nii kiiresti saavad tunded tekkida-need pigem emotsioonid ikka
et kohe laste tegemisest rääkima hakata jne-ma mõtleksin et mees ei suuda oma emotsioone vaos hoida ja seksinälga.
 
piloot Pedro Arriba 21. juuli 2007, kl 14.48
Vada...mulle näituseks väga meeldiks kui mulle peale pressitakse. Televonikõned, essemmessid ja mu pärast või luuletused...need kõik on ju sihuksed asjad, mis pagana ästi mõjuvad. Mõni oskab rohkem teise tuju tõsta, mõni vähem, mõni ei saa ridagi suust...
Ma arvan, et tagasi ennast oida ei maksa. Kui see tõesti su armsamale ei meeldi, siis - jumalaeest!, suu on ju peas, ju ta ütleb või annab muul moel märku. Ja muidugist, kui ta ikka väga jahe on ega omapoolset panust sellisesse tihedasse suhtlusvormi ei viitsi anda, siis kauaks seda mängu teil ei ole.
Edu ja õnne! Armastus on ilus asi!
 
naine 21. juuli 2007, kl 14.50
iga päev helistamised ja luuletused pluss veel ootamatu uksetaha vajumine - väga paha asi.

kui sa isegi sellele naisele meeldid, siis sellise käitumisega muudad end vastumeelseks.
anna mõista, et ta on sulle sümpaatne, kutsu välja vms. aga see kutsikalik pähemäärimine jäta küll ära.
 
uhh 21. juuli 2007, kl 14.53
ma ise ei kannata üldse mingeid "tere-tulin-sulle-külla" tüüpe, kes ettehelistamata kohale vajuvad omameelest kui issanda õnnistus.
ühe sellisega hakkaisingi eemale hoidma, peale mitmeid tema üllatusvisiite, sest kord suvatses tegelane isegi mu perekonnaüritusele kohale vajuda, mis oli ainult väikesele pereringile mõeldud. nõmeeee.

aga jah, kui ikka katus sõidab, siis raske oma igatsusi tagasi hoida. minul lihtsalt endal katus nii lihtsalt enam sõitma ilmselt ei lähe. mille pärast kadestan natuke teemaagatajat aga samas sellisedi *rinnaga-peale* tegelasi veidi nagu võõrastan ka.
lisaks on kogemusi, et kellel alguses liiga palju mesijuttu, need pole ka kuigi tõsiselt võetavad iga kord.

aga sulle, shubiduu, soovitan jah, vabandada. aga... ära jälle kohale saja. :D
kõige parem - kirjuta e-mail ja seal ole lihtsalt aus ja avameelne. ja ütle, et hindad tema privaatsust ja püüad edaspidi olla taktitundelisem. aga see, et armunud oled - see teglikult ju tore! :)
 
greta 21. juuli 2007, kl 14.56
no mees peabki aktiivne olema. see veel puudus, kui ise ootama jääd, kas neiu sulle helistab. sellist nohikut ma ka ei tahaks.

lolliks nüüd ka minna ei maksa, et luuletused jne. muidu tundub jälle, et tegemist on hulluga.
ürita ikka tasakaalukas olla.
 
piloot Pedro Arriba 21. juuli 2007, kl 14.58
Nätsa...akkab peale. Ja teises kohas siis ädaldavad, et ohjummal kui viletsad ja tagasioidlikud on need eesti mehed. Muidugi,ole aga vakka ja reserveeritud nigu su tüdrukki. Mõlemad õnnelikud!
 
uhh 21. juuli 2007, kl 14.59
kuigi jah, kui ise armunud, siis ka 10 sms-i päevas ikka vähe ja tuhat luuletust nii-väike-asi. :D armunud janunevadki teineteise järgi ja see ju lahe.
aga kui... mingid kahtlused või... pole päris see õige tunne, siis.. siis tundub ka 1 sms nädalas ahistav. :))
 
shubiduu 21. juuli 2007, kl 14.58
Eks see vist olegi väga personaalne. Seksi ei taha kidlasti enne kui seda ka tema ei taha, muidu ei ole ju mingit mõtet. Suhtest ei ole rääkinud, ei taha nii kaugele mõelda, ammugi siis tõisematest teemadest.

Eks ikka väljendanud jah, oma emotsioone - kui hästi ma ennast tunnen pärast temaga kohtumist, kuidas ta mulle meeldib ning kuidas ma igatsen ja ootan uuesti nägemist.

Ta ütles küll, et ma hirmutan niiviisi ära. Siis panin käsipidurit, suure tõenäosusega küll liiga hilja, kuid eks see omamoodi näitab ka tema taluvuspiire ja empaatiavõimet. Muidugi kujutan ette kui totralt ta ennast peaks tundma, kui tema kiirus on totaalselt erinev. Mingi süütunne, kahjutunne ja haletsus oleks küll kõige viimane asi mida ma tahaks et ta tunneks.
 
khmm 21. juuli 2007, kl 15.06
kui päris aus olla, siis mees, kes kirjutab sadu luutusi ja smssib pidevalt, kuid seksi ei taha - see mees kantaks minu poolt küll varsti maha
 
khmm 21. juuli 2007, kl 15.12
st et oleneb muidugi luuletusest. mingid 2 haikut vbolla mind ei häiriks, kuid kui tuleb kui saeveskist mingit ala hillarkohv lullasid ja vemmalvärsse, siis ajab südame pahaks küll.

teravmeelne proosa oleks minu stiihia.
oleneb ju naisest. äkki see daam on minu tüüpi?
 
koidula 21. juuli 2007, kl 15.13
mina tahan ka kohe peale luuletust ikka kohe sexi. :P
 
shubiduu 21. juuli 2007, kl 15.19
No õnneks või kahjuks ma luuletusi talle saatnud ei ole, see käiks ka minu normidega vastuollu. Lihtsalt mainisin talle mingis olukorras, et kirjutasin. Ja tegelikult, kuna kirjutan päris tihti ja suht palju, on see minu jaoks lihtne ja loomulik väljendusviis.

khmm - kuule, see naine väga erutab mind, kuid ma tõesti ei taha kellegagi magada, kes ei näita rohelist tuld, et ta on selleks valmis.
 
khmm 21. juuli 2007, kl 15.28
aga mida see sinu - päris kaugele, kuid mitte seksini - tähendas siis?
kui täiskasvanud naine laseb mehel päris kaugele minna, siis see enamvähem juba tähendab, et kollane tuli hakkab roheliseks üle minema.
kelle süül siis seksini ei mindud?
 
arvamus 21. juuli 2007, kl 15.33
ütlen ausalt ära määri ennast kaela, ka väga meeldiv inimene muutub nt minu jaoks antipaatseks.
100 korda suurem huvi tekib, et mis värk on pole juba !! 4 päeva helistanud, siis tekivad mõtted äkki ma talle ikkagi ei meeldigi, liblikad keerlevad kõhus jne ühesõnaga mõtlen mehele palju rohkem kui sellisele, kes ennast tihti meelde tuletab. Liiga kiire ja suur tunnete väljendamine võib panna ka arvama, et ilmselt on ka kõigi teiste naistega samasugune...
vot kui paar olete, siis on teine asi, siis kuuluta oma tundeid ja emotsioone palju tahad, aga mitte "püüdmisfaasi" ajal
 
köh köh 21. juuli 2007, kl 15.35
khmm'i huvitavad detailid. irw.

tavaline asi siiski, et minnakse kaugele, kuid mitte lõpuni. ja põhjuseid võib siin väääga erinevaid olla. naisel menses, mehel pole kondoomi, teatud kasvatus, hetke edasilükkamise võlu jne jne. ikka lõpuni minnakse siis, kui juba partneris ollakse kindel või siis teadlik sex. einohh ikka.
 
see 21. juuli 2007, kl 15.35
on õige. olge loomulikult hästi jahedad. ja kena küll, mismoodi teist need "paarid" saavad üleüldse kui kuimbki oma tundeid ei avalda?
 
khmm 21. juuli 2007, kl 15.49
köhköhhile

need sinu 2 esimest pakutud variaNTI OLID PUHTTEHNILISED, EDASI LÄKS VÕLTSMORALISMI PEALE.
KUI NAINE LASEB JUBA MEHEL KÄE PÜKSI PISTA VÕI PLUUSI ALLA TORGATA, SIIS SEE KÜLL EI TÄHENDA, ET TAL OLEKS HEA KASVATUS, KUI TA ENDALE SISSE EI LASE TULLA. SEST VAHET JUBA POLE.
Sry cpslock

siin jutt ju täiskasvanuist. mitte pubekatest?
seega naine juba andis rohelist tuld, mees oli ilmselt möku ja kukkus luuletama.
muideks siin foorumiski lugenud mitut teemat, kus naised kurdavad, et mehed käivad nendega käestkinni juba kuid, kuid seksini asi ei taha kuidagi jõuda.
äkki üks neist ongi seessama õnnetu poeedi naine?
 
statistik 21. juuli 2007, kl 15.54
nii. vaatame nüüd naise seisukohast.
esimene õhtu. mingi päris kaugele. väga hea.
mitte väga kaugele samas. veel parem. :))
teine päev. veedeti koos. kõigil tore. suurepärane.

mehe sms-id. kas neile kõigile vastati? kohe? mismoodi?
siit saab juba ühtteist välja lugeda, kas naine ka armunud.

mehe tunne, et naine reserveeritum kui enne. hm. küsimärk.

ootamatu koduvisiit. olukord väidetavalt koomiline-piinlik. njahh. pahapaha. armunud naise jaoks armsama nägemine vast koomiline küll pole ka siis, kui tal tuba sassis ja meikup pooleli.

luuletus. mees mainis, et kirjutas. naine ei küsinudki näha. ka küsimärk.

njaa. küsimärke muidugi on, kuid soovitan siiski mitte väga põdeda. armumine on mõnus. samas võiks tulevaste laste nimede väljapakkumisega siiski ka veidi oodata. :D
 
köhija 21. juuli 2007, kl 15.57
khmm
et kohe, kui suudlused kirglikud ja hellistused tulised, kuid ei minda ikka kohe lõpuni, siis naine võltsmoralist või mees möku?
normaalne. aga sa lase ikka oma vaimus edasi. püskikummid venivad vist päris lõdvalt, vaatan?
 
khmm 21. juuli 2007, kl 16.00
ära minu kummi pärast muretse. ma reeglina ei kannagi pesu ;)
aga kui juba mehe endale keelega kurku lasen toimetama, siis seda meest tahan ka voodis tunda.
suvalisi tüüpe endale keelega suhu lobistama ei lase ikka küll. rääkimata siis mu ihu katsumisest. öäk

räägi parem enda läbikobatud ihust. või siiski - parem mitte
 
maha ja taha. 21. juuli 2007, kl 16.00
khmm, tutvume!
 
khmm 21. juuli 2007, kl 16.02
ei tutvu. ma olen monogaamne ja abielus.
 
maha ja taha 21. juuli 2007, kl 16.05
su oma mees sai su kohe maha ja kohe pani taha? :P
 
khmm 21. juuli 2007, kl 16.11
eip, mina tassisin ta isiklikult ära. ja 8a abielus nüüdseks.
mulle mingid amelemismängud ei meeldi.
valede inimeste peale ei meeldi mulle energiat raisata ja tühja head nägu teha ning viisakat mängida.
 
romantik 21. juuli 2007, kl 16.18
ja sinu meelest peaksid kõik olema nagu sina, khmm?
mulle endale väga meeldivad igasugused õrritavad armumängud, suudlused, hellitused, peting, miilustamine... ahh! kuid lõpuni ei kipu ma üldse iga kord minema. lihtsalt meeldibki selline eelmäng. ;)
igale oma. mulle see puhas pano tundub nata jama. kuigi... olenevalt olukorrast.:D
 
Kento 21. juuli 2007, kl 16.19
khmm veel üks tank-naine! :)
 
khmm 21. juuli 2007, kl 16.27
ei pea kõik olema nagu mina.

kõigile naistele ei meeldi sellised siidkäpakestega luulelised mehikesed. mõned naised tahaksid ehk konkreetsemat lähenemist.
 
Lepa-Triinu 21. juuli 2007, kl 16.30
Autorile-ma arvan, et enne oleksid võinud kindlasks teha, mida see naine sinu vastu tunneb...Oled sa kindel,et tema on sinust kui oma tulevasest partnerist huvitatud?
Tahad teada, kas oled naise pisut ära ehmatanud? See oleneb tegelikult sellest, kui palju sa talle oma tunnete kohta vihjanud/rääkinud oled ja mida tema sellest arvanud on. Kuidas ta üldse sulle vastanud on, kui oled tunnnetest rääkinud? Või polegi?
Kui sa naise tunnetes väga kindel pole, siis hoia end natukene tagasi, olge sõbrad, õppige teineteist paremini tundma, niimoodi võib see naine sinusse kunagi pööraselt ära armuda(endalegi ootamatult;))
Soovin teile edu:))
 
mirr 21. juuli 2007, kl 17.27
Huvitavad kommentaarid siin täna! Tõesti, kõigile naistele ei lähe peale luuleriimid, kätud-kännud, ujedad õhkamised. Mulle meeldivad konkreetsed mehed, kes oskavad olukorra niikaugele viia mil minul on aeg otsustada: saab või ei saa. Ja kui asi juba eelmänguni läheb, siis on tobe pooleli jätta. Ka päevade ja mahaununenud kondoomiga saab seksi teha - ega seks ainult sisse-välja protsessi ei tähenda. Kulla autor, ole nüüd natuke mehe moodi ja jäta naisele hingamisruumi. Ja kui midagi ette võtad, siis planeeri asi läbi. Aga mitte mingeid ootamatuid ja eesmärgituid ukse taga kügelemisi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!