Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kätteandmine esimesel ööl
 
Tu 29. juuni 2010, kl 08.58
Sõbranna kurtis eile, et tal on ühe supermehega mega keemia ja kui nad olid öö tüübi pool koos veetnud, suutis ta vaevu-vaevu pükse jalas hoida.

Mind pani see hämmastama, et miks siis vallaline naine ennast niimoodi tagasi hoiab. Tema ütles minu suureks üllatuseks, et kui esimene öö kohw kätte anda, siis kaotab mees huvi ja tema tunneb ennast odavana. Tunnevad nad üksteist juba paar kuud ja flirt on käinud msnis samakaua.

Selline suhtumine on minu meelest pehmeltöeldes vanamoodne- minu pikemad suhted on kõik alanud esimesest koos veedetud ööst. Mida arvate teie? Kaqs esimesel ööl kätteandmine jätab mehele halva mulje ja peletab üldjuhul eemale?
 
cat 29. juuni 2010, kl 09.02
Phh, äärmiselt ebaseksuaalne inimene sunnib end mingi ühiskonna võltsmoraali pärast ilma istuma. Eriti jama lugu, kui kuid hoiad jalgu koos ja siis paljastub sulle gabariit, mis pisara silma võtab. Selliste asjade vältimiseks tuleb kohe seksiga algust teha, et mitte ilmaasjata aega veeta.
 
v 29. juuni 2010, kl 09.07
See ei ole võltsmoraal vaid naiselik alalhoiuinstinkt. Mees on jahimees ja kaotab kiirelt huvi, kui näeb, et tegemist on saagiga, kes igaühe võrku kiiresti takerdub.

Naistele on kasulikum, kui nad on raskemini tabatavad.
 
Tu 29. juuni 2010, kl 09.15
Mina kaldun arvama, et kui klapp seksis hea siis ei kaota nn jahimees huvi
 
alu 29. juuni 2010, kl 09.31
peale esimest ööd võiks jätta naise, kelle vastu pole huvi, kuna ta oli seksis tuim ja nigel. võiks jätta hoolimata kõigest eelnenud flirdist, klapist ja keemiast.

see on ainult mingi naiste arusaam, et pikalt venitades kätte andmisega tõuseb nende tase. ega see neid voodis paremaks tee.
 
juunikuu 29. juuni 2010, kl 09.40
Ei loe see midagi. Kui huvi on, pole vaja sellepärast küll põdeda. Kui huvi pole piisav, võidakse ka pärast mitmendat korda nn pikalt saata (siis kui ükskord pika venitamise peale voodisse on jõutud). Endagi abielu sai niimoodi äkilise alguse. Ei põdenud selle pärast, et nii kiiresti ja et mis nüüd, asjad läksid lihtsalt nii nagu nad läksid...
 
heino 29. juuni 2010, kl 09.53
õigesti teeb - tark sõbranna sul. sinu kohta seda öelda kahjuks ei saa.
 
cat 29. juuni 2010, kl 11.22
Õigus, alu.
Lisaks veel omalt poolt, et enda pealt olen märganud, et pärast seksi on mehed nagu liimiga küljes kinni, isegi kui enne seda nii suurt huvi ei täheldanud.
 
arvamus 29. juuni 2010, kl 11.43
Nõus, et kui sex ikka väga hea siis ei kao mees kuskile. Kuid kui sex on tavaline.. mis on ka 95% juhtudel, siis pärast saagi saamist jahtub mees ära.. ja enam nii palju naisest ei mõtle. Kui aga mees tõesti huvitub naisest kui isiksusest, siis ka tavaline sex ei muuda mehe tahtmist temaga uuesti kokku saada. Nii et kui saa väga kindel pole et sinuga sex on võõratu siis pigem ära kohe voodisse roni, kui muidugi eesmärk pole ühekordne vajaduste rahuldamine.
 
väino 29. juuni 2010, kl 12.03
Oma elu kiireim maandumine voodis toimus pärast pooletunnist tutvust. Seks temaga oli lihtsalt uskumatult hea, kindlasti parim naine, kes mul kunagi on olnud ja nüüd olen nagu liimiga ta küljes kinni :)

Arvamusega samuti nõus, vähemalt enda puhul on kogemus, et 80% naistest on voodis suhteliselt igavad räimed. Ainult küsimus on, miks peaks seksuaalsust isiksusest eraldi käsitlema?
 
alu 29. juuni 2010, kl 12.07
minema kõndimist väärt igati naine ju, kes esmalt krutib oma väärtust yles ise teades, et voodis on mage ja lamaskleb niisama inisedes. arvata võib, et ka muud kahepalgelisust lööb sealt välja, niiet mehel pole patt minema kõndida yldse midagi öeldes-täiskasvanud inimene peaks ise aru saama, et valega jäi haledalt vahele.
 
N46 29. juuni 2010, kl 12.26
just, aluga seekord täitsa nõus:)

mul ka mees ütles kohe peale esimest ühist õhtut, et - ära mine mu juurest kunagi ära:)

kui koos on hea (nii vaimselt kui ka füüsiliselt), siis ei loobuta oma väljavalitust.
 
a 29. juuni 2010, kl 13.03
Ei muuda see esimesel ööl voodisse maandumine küll mehe jaoks naist odavamaks. See on mingi tüüpiline rahva muistend. Mina olen sellise naisega juba 15 aastat abielus.

Aga seda, et kui esimesel ööl asjad kohe hästi ei laabu sest enamus naisi tuimad on, seda ma ka tõena ei kuulutaks. Ka klapitamiseks läheb teinekord aega. Ei tunta ju inimest, tema eelistusi jne. Ikka oled natuke krampis, ei tea mida teha või kuidas olla, kuidas teha, et mis võiks meeldida vms.

Mina näiteks õpin siiani oma naist tundma :)
 
N46 29. juuni 2010, kl 13.13
ja nõus ka a-ga, tõepoolest, kui mees peale 1-st ööd ära kaob, siis kas ta oli lihtsalt saama peal väljas, st ei tahtnudki sinult muud kui vaid seda 1-te ööd või siis on sedavõrd rumal, et ei tea, et esimesel korral ei pruugigi kõik õnnestuda ja selsamal lihtsal põhjusel, et ei tunta ja teata üksteise soove, see teadmine tuleb ajapikku.

no ja kui see 1 öö jääbki 1-ks ööks, siis järelikult polnud seda meest su ellu vajagi.

iseasi, et kas sellistel suhetel üldse mõtet on, sellepärast oleks jah hea veidi pikemat tutvust alguses pidada, et saaks selgeks, kas mees tahab vaid seksi või sind ennast ka, kauemaks endale.

ja veel üks võimalus on - suguelundite sobimatus (enamal juhul on see klapitatav, aga juhtub ka nii, et tõesti liiga suur gabariitide erinevus ja sellest asja ei saa).
 
angelina 29. juuni 2010, kl 13.43
nii ja naa. oleneb.
kui nad tunnevad (mis mõttes üldse?) teineteist juba kaks kuud, siis ei ole ehk vara. kunagi ongi ju esimene kord.

seega olen arvamusel, et enne peaks õppima inimest tundma. ja kaks kuud võib ka olla lühike aeg inimese tundmaõppimiseks.
 
mõistmatu 29. juuni 2010, kl 13.50
Kui üksteist tuntakse juba mitu kuud, siis kus see esimesel ööl kätteandmine on!? Seda mõistet kasutatakse ikka siis, kui alles kohtutud ja kohe karsummdi voodisse.
 
nojah 29. juuni 2010, kl 14.13
mees võib ju ka mõelda sellest, et naine teda lihtsalt ei tahtnud, mingit isu ei tekkinud - järelikult, läheb ja otsib uue naise, kes teda tahab.
kui juba paar kuud tuttavad oldud, siis pole see ju esimesel ööl kätteandmine.
esimene öö on siis, kui baaris tutvutud ja kohe voodisse. see on küll veidi liigne agarus...:)
 
kena n 29. juuni 2010, kl 14.57
Ma naisena ütleks ka, et 1. ööl mitte kätteandmine on rohkem mitte moraali vaid alalhoiuinstinkti pärast.
Ma samuti ei soovi, et mees "kerge saagi" pärast kiiresti huvi kaotaks.
Kogemused näitavad, et mehed on jahimehed ja kaotavad huvi, kui saak liiga kergesti kätte tuleb.
Mida rohkem mees peab naise pärast pingutama, seda rohkem ta naist hindab ja enam "käest anda ei taha".
 
Ei usu 29. juuni 2010, kl 15.09
et kui nad on mitu nädalat flirtinud, siis mees teeks sellest järelduse, et naine annab kätte kohe igale ettejuhtuvale. Või kui teeb, siis on tegemist mehega, kelle enesehinnang on madal ja sel juhul ongi hea see kohe selgub.

Ja tõesti - kui naine on ikka voodis hea ( ning ka see supermees osutub voodis päriselt heaks), siis miks peaks see kord viimaseks jääma?
 
mees 29. juuni 2010, kl 17.30
Olen saanud paljud esimesel ööl kätte, ei mingit mangumist ega ärarääkimist. Aga rohkem pole neid üles otsinud, ju neid kõik nii saanud; seda ütleb alateadvus.
Tõesti, kerge saak on ainult sexi jaoks!
 
Ei usu 29. juuni 2010, kl 17.44
mees, aga kas sul on see Üks ja Õige leitud juba?
 
mees 29. juuni 2010, kl 18.01
on küll:))
 
pipar 29. juuni 2010, kl 18.49
aga kui naine ise teab, et ta on voodis kehv ja ei julge sellepärast võibolla isegi mitmekuulise "sebimise" järel seksini minna? loodab ehk ,et enne tekiks mehega emotsionaalne side...
olen vallaline,juba pea kaks aastat "kuival" olnud. nüüd on tekkinud uus suhe, tüüp tahaks minna kaugemale, aga mina pipardan. mis ma nüüd küll edasi tegema pean, tegelikult ju tahaks ise ka juba ammu seksi, aga samas-ma tunnen end äärmiselt ebakindlalt, kuna kardan, et ei oska enam midagi...
 
yx tyyp 29. juuni 2010, kl 18.53
kle pipar.. let it go.. ära sa mõtle et oled kehv.. Naudi protsessi, mitte ära sexi mehe jaoks.
 
mina 29. juuni 2010, kl 18.55
abiellusin ka mehega, kes mulle esimene õõ kätte andis ja ei kahetse :)
 
40+ 29. juuni 2010, kl 19.02
kui on tekkinud vastastikune usaldus, siis võid ju rääkida, et polegi ammu seksinud ja pabistad natuke...vaata, kuidas reageerib:)
 
angelina 29. juuni 2010, kl 19.30
-> pipar,
äkki sa "pipardad", kuna sul ei ole veel õigeid tundeid tekkinud ja paljast meeldivusest jääb väheks. see on loomulik.
sel juhul ei peagi kiirustama. oota hetke, kuni tuleb kõik iseenesest, võtad vabalt ja naudid.
lihtsalt seksi pärast pole mõtet.
 
saladus 29. juuni 2010, kl 22.42
mina ütleks selle peale, et ilma tunneteta ei seksi ning vabandage aga ühe õhtuga need tunded ei teki ka.

arvan, et naisel peaks ikka olema mingi eneseväärikus ning nagu "mees" ütles, naist, keda iga mees kohe saaks õige mees ei tahakski. ja mina tahan õiget meest.

tunded, emotsionaalne side on absoluutselt olulised.ja litsid ongi voodis head, loogiline ju. ja kui mees vaid voodis head naist tahab siis õnn kaasa.
 
vot nii 29. juuni 2010, kl 22.50
Miks tõeline mees tõelist naist kunagi ei saa? Sest tõeline naine esimesel korral ei anna ja tõeline mees teist korda ei küsi.
 
mees nr.2 29. juuni 2010, kl 23.32
Aga kus tutvuda sellise naisega?
Date daamid tahava kohe saada, esimestel tundisel:( Alternatiivid tutvumisteks suht nadid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!