Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Suhtes inimesed ja avalikud sotsiaalmeedia kontod
 
Mida arvate.. 25. august 2020, kl 12.36
...inimestest, kes on suhtes (ja isegi abielus, lapsevaemad), kuid kelle sotsiaalmeedia (Facebook, Instagram) kontod on avalikkusele nähtavad? Milleks on vaja enda pilte avalikult jagada? Eriti veel, kui tegemist ei ole reklaamkontoga. Mis nende eesmärk on? Meestelt tähelepanu saada?
 
mis on nende eesmärk? 26. august 2020, kl 01.15
Selle eesmärk on ilmselt võistelda teiste emade ja peredega, või on influencerid. 'Minu lapsed ja mees on minu elu, vaata, mida elus saavutanud olen.'
 
mammi 26. august 2020, kl 07.45
Mida arvate.. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...inimestest, kes on suhtes (ja isegi abielus, la
> psevaemad), kuid kelle sotsiaalmeedia (Facebook, I
> nstagram) kontod on avalikkusele nähtavad? Milleks
> on vaja enda pilte avalikult jagada? Eriti veel,
> kui tegemist ei ole reklaamkontoga. Mis nende eesm
> ärk on? Meestelt tähelepanu saada?

Naised kardavad mehe kaotust ja mehe ümber tiirlevatele naistele on hea näidata, et mehel on siuke kena kaasa. Pereemale ära küll hakka külje alla ujuma, see on üks inetu tegu. Normaalsed mehed ei riski abielunaisega.
 
Ei ole see hea suhe midagi. 26. august 2020, kl 09.30
Ilmselge tähelepanupuudus, vajadus (enda mehelt ei saa) ja ilmselgelt pole seal suhtes ka kõik korras. Eriti veel, kui pilte enda kaaslasest ei jagata..
 
edevusest ja rumalusest 26. august 2020, kl 09.46
Perekond Rõivas on tore näide kuidas üritatakse avalikkusele jätta muljet, et kõik on super hästi, aga tegelikult on Luisa mutistunud ja Taavid vaatab teisi.
 
See ei ole hea suhe 26. august 2020, kl 10.02
See on väga hea suhe! Ärme valeta ja räägime nagu asjad on. Magad mehega ja kasvatad lapsi, on suhe korras. Kui kasvatad ainult lapsi ja enam mehega koos ühe katuse all ei ela, oled vaba uutele tutvustele. Naised, kes tahavad uut meest, tehke end vabaks ja lõpetagem mängimine.
 
eraprivaat 26. august 2020, kl 10.05
Ei ole see hea suhe midagi. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilmselge tähelepanupuudus, vajadus (enda mehelt ei
> saa) ja ilmselgelt pole seal suhtes ka kõik korra
> s. Eriti veel, kui pilte enda kaaslasest ei jagata
> ..
Siis järgmine kord, kui märkan suhtes naist poseerimas sotsiaalmeedias, kirjutan mehele, et naisel on tähelepanupuudus. Lõppeb ära postitamine ja profiilid lähevad kinni, garanteeritud 200%, sest piltide jagamine olles suhtes on kuritegu siin mõne arust.
 
Viimasele 26. august 2020, kl 10.41
Teemaks oli piltide avalik, mitte niisama sõpradega jagamine. Milleks see, kui sa suhtes oled? Milleks üldse enda elu avalikkusega jagada?
 
to: viimasele 26. august 2020, kl 12.32
Aga kuidas mina vastan nende inimeste eest?
Äkki nad tahavadki seda - näidata meest nuhkivatele naistele, et mees on kinni? Et nad ise on kinni?
Näidata pilte vanema generatsiooni sugulastele, emale-isale, kellel ei ole fb-i ja IG-d?
Tahavad ehk olla nähtaval, sest neile meeldib tähelepanu, aga mitte suhte eesmärgil, sest et IG ja Fb ei ole kohtingusaidid. Need, kes otsivad salasuhet, lähevad ikka Tinderisse jm kohtadesse.
Ma ei oska öelda, ma jagaks ka, kui mul pere oleks ja ma abielus oleks. See on iga naise unistus olla armastatud ja perekonda omada, või kuidas?
Vastus: EI, kindlasti ma ei mõtleks, et nad otsivad tähelepanu meestelt.
 
seda ka, et... 26. august 2020, kl 12.33
Mõni tahab äkki oma meest armukadedaks ajada? Kõigile ei meeldi ju, et naise profiil on nähtav kõigile. Ongi see tähelepanupuudus, mida öeldi eksole.
 
Üks neiu 26. august 2020, kl 12.49
Miks peab üldse midagi kogu aeg näitama ja tõestama? Kui inimene on õnnelik, enda elu ja suhtega rahul, siis ta seda vajalikuks ei pea. Minul oli ka kunagi Instagrami konto avalik, aga seda siis, kui ma veel vallaline olin. Ma küll ei proovinud kõigest väest kellelegi midagi tõestada, kuid eks vallalised inimesed tahest tahtmata just nii käituvadki. Samamoodi käituvad eluga mitterahuololevad inimesed. Näitame, näitame, esineme, esineme, poseerimine, poseerime. Selle aga on vaid üks suur ebakindlus.
Keegi siin kirjutas, et tahetakse näidata pilte inimestele, kel pole sotsiaalmeedia kontosid. Ma olen vist liialt eilane, aga mismoodi nad neid pilte siis näevad?
 
Mida 26. august 2020, kl 12.52
No instat näeb ju? Fb ei näe, aga fb ongi rohkem suhtluseks ju. Või ei näe instat? Vot ei tea.
 
Mida 26. august 2020, kl 13.01
Jah rohkem ei viitsi kommida. Point on, et inimesed ise teavad ja vastutavad enda elu eest. Küsi neilt naistelt, et oi? Ega pildid mulle pole? Naeruväärne ju arvata, et nad otsivad mehi ja just sind. Ja isegi, kui otsivad, mina eeldama ei hakka. Ma arvan, et saad ausa vastuse, kui nad väidetavalt mehi otsivad, nad vastavad sulle., kui kena mees oled.
 
Mariliis S. 26. august 2020, kl 14.16
Mina tean naisi, kes jagavad pidevalt enda ja laste pilte, kuid mehest ei midagi. Isegi mitte kaugustest. Vot see on imelik ja üpris kindlasti ei vōta sellised naised enda mehi ka tōsiselt. Inimeste profiilid näitavad nende kohta väga palju.
 
to mariliis 26. august 2020, kl 21.50
Mariliis S. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina tean naisi, kes jagavad pidevalt enda ja last
> e pilte, kuid mehest ei midagi. Isegi mitte kaugus
> test. Vot see on imelik ja üpris kindlasti ei vōta
> sellised naised enda mehi ka tōsiselt. Inimeste p
> rofiilid näitavad nende kohta väga palju.
Kuule, sa paranoiku ära kujuta ette. Mees ehk ei tahagi pildil olla või teda ei huvita see. Polegi sotsiaalmeedias kontot nt, ja ei taha, et naine paneks tast pilte. Ehk naine just väga tahab panna, aga mees ei taha. Lisaks MILLEKS sa paned pilte, kui sa näed oma meest igapäevaselt. Kui sa paned pildi restoranitoidust ja mehest ei pane, on toit sulle tähtsam? Muidugi-muidugi. See on umbes sama loogika, et need, kes kahekesi abielluvad ja alles siis teavitavad, ei armasta meest rohkem, kui need, kes teevad suured pulmad.
Kui selline olukord ka oleks, mitte keegi ei lähe seda välja ütlema ja sa ei saa seda kuidagi teada, et sinu tuttavad naised nii mõtlevad. Seni kuni nad seda välja ei ütle, kujuta aga edasi ette.
 
to to mariliis 27. august 2020, kl 04.57
Sa oled vist veidi opakas? Mees ei taha, et temast pilte lisatakse, aga laps on sellest kindlasti huvitatud? Tema käest on kindlasti luba ka küsitud. Meest näeb ta igapäevaselt, aga last mitte? Milleks siis endastki pilte lisada? On ju peeglid, kuhu vaadata.
 
miks-miks? Sest neil on ükskõik? Sest nad võivad? 27. august 2020, kl 05.50
Mida te siin nii palju loete sellesse? Mina ei tea, kelle käest küsitakse luba või mitte, see on minu oletus, et pildid ei loe mitte midagi, ja avalikud profiilid ka, no tõesti! Mis teema see on selline üldse? Ei saa olla, et terve teema idee on selgitada välja ainult 1 võimalus, et abielus naine, kellel on lapsed, paneb mingeid pilte (mis pilte, seda keegi ei selgita) endast kuhugi sotsiaalmeediasse, et mehed teda vahiksid? No ei ole võimalik, või OK mingi minivõimalus on. Mina arvan, et eesmärk on lihtsalt oma elu näidata ja tunda mõnu, et keegi kadetseb nende elustiili ja perekonda. Jessas, võibolla nad ei karda postitada kõike internetti. Jälle mingi influencerite teema vist? ütlen ausalt, et minu aju ei registreeri seda postitamist ja seda küsige neilt naistelt, kes nii käituvad. Loevad faktid, mitte oletused. Kas see on juba paranoia ja kellegi soovunelm endale meest napsata, sest ta naine ei armasta teda nagunii ja otsib mehi? Ma soovitan ikkagi mitte sellise oletuste jutuga minna. Nad naeravad teil näod täis 100% ja saadavad pikalt. Pildid häirivad, aga miks üldse nuhite neid? Kui häirivad, öelge, et vaadake rohkem peeglisse, ei pea ju kõike näitama.
 
Been there, done that. 27. august 2020, kl 21.35
Vaidlus vaidluseks ja süüdistused süüdistusteks, kuid ilmselt saavad kõik aru, et jutus on iva. Ja siin ei peeta ilmselt silmas mainitud influencereid ja kinnimakstud postitajaid, kelle konto ilmselgelt et peab avalik olema. Kui mina veel vallaline olin, olid minu Instagrami konto ja mõned FB postitused, pildid ka avalikud. Otseloomulikult otsisin ma tähelepanu ja tahtsin, et mind märgataks. Isegi, kui ma seda endale ei tunnistanud. Nüüdseks olen õnnelikus suhtes ja endaga rahu sõlminud ja ei pea vajalikuks midagi avalikult jagada. Kes tahab minu Instagrami kontot jälgida või minu Facebooki sõbraks saada, saadab selleks vajaliku taotluse. Küll ma siis otsustan, kas tal on vaja minu elust osa saada või ei. Võõrastelt tähelepanu ei otsi ega vaja ma juba ammu. Ning ei, minu kallis kaaslane ei ole heas mõttes süüdlane. Leidsin juba enne teda kauaotsitud rahu. Inimesed on erinevad, olen täiesti nõus, kuid tegelikult saavad ju kõik aru, et selline avalikkusele elamine päris terve just pole. Eriti veel, kui sa oled suhtes või abielus.
 
reduktor 27. august 2020, kl 22.20
Meeste tähelepanu?
Mehe tähelepanu! Südame puperdama paneva mehe, kes pole sõbralistis, silmi neil poosetamise piltidel. Kohtas aiapeol mehe sõpra ja hing jäi kinni. Tahab tema embusse. Tegelikult tahab, et endine mees teda näeks, aga kuna läksid raginal lahku, on ta naise soovil sõbralistist kadunud. Naine armastab teda. Kas ta laste isa sama palju armastab?

Kas vastasin õigesti? Mis on auhind?
 
reduktor 28. august 2020, kl 02.11
Mariliis S. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina tean naisi, kes jagavad pidevalt enda ja laste pilte, kuid mehest ei midagi. Isegi mitte kaugustest. Vot see on imelik ja üpris kindlasti ei vōta sellised naised enda mehi ka tōsiselt. Inimeste profiilid näitavad nende kohta väga palju.

Nad ometi seksivad ja on seda vanainimeste asja mustmiljon korda teinud. Juba see ajab külmajudinad peale. Šovinistist siga selline ma olen. Kui pildil on paljas kuum naine, aga ma tean, et ta on teise mehe oma kehalt ja hingelt, kaob iha.
Kuskil peab ikka olema pilt mehe embuses, kuidas on muidu teada, et ta abielus on, kui mehest pilte netu? Järelikult ikka influencer või tuttav, mitte võõras :) Tõsiselt mittevõtmisest räägime siis, kui abielulahutus on jõustunud ja eraldi on elama kolitud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!