Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kondoom puruneb?
 
Pipa 24. aprill 2007, kl 08.46
Ma ei saa aru, palju räägitakse, et kondoom puruneb. Kuidas on see võimalik. Seltskonnapidudel topitakse kondoom inimesele pähe, puhutakse ikka mega suureks ja siis ma saan aru, et puruneb. Aga panna peenise otsa, siis mismoodi ta puruneda saab? Tuleb otsast ära... sellest saan ma aru... või on mõnel alles suurt mõõtu:)
 
no miks siis mitte 24. aprill 2007, kl 08.50
Inimesed närveldavad. Teevad näit küünega mikrokriimu sisse ja...voila...
 
alu 24. aprill 2007, kl 09.00
ehk on tegemist mõne vanema pruudu põrutamisest tekkinud probleemiga? ikkagi vana ja jäik kortsuline nahk juba, mine tea, kas see õhuke kummike peabki vastu pidama taolise krokodilli nyhkimisele.
 
nja 24. aprill 2007, kl 09.00
mina ei ole ka aru sellest saanud, sest olen pidev kondoomikasutaja ja pole küll sellist asja veel juhtunud.
Naistearstid on ammu rääkinud, et tegelikult on see paras linnalegend, nagu ka see, et pillidest jäädakse nii palju rasedaks, sest no kõik on ju niiii tublid ja alati õigel ajal võtnud...onon!

Põhi probleem, unustatakse tablett võtta, siis ongi häda käed ja kondoomiga sama lihrne asi - õpi õigesti kasutama, paigaldama ja pole mingit probleemi.
Ma ei välista, et on mingi X%, kellel TÕESTI juhtub, aga enamuste puhul siis oma valesti toimitud põhjustel puruneb.
Kui just tupes hambad ei kasva ...:)
 
aastatepikkuse kogemused 24. aprill 2007, kl 10.13
pole ka selliseid kogemusi kondoomiga.võibolla on purunemis- võimalus siiski, kui kasutatakse made in hiina toodangut,liigväikesed või ebakvaliteetsed...Ja ei usu hästi ka neid pillidega rasedaks,need peaksid olema ikka väga väike erand.Lugedes aga delfi naistekast-iga paarituarv järjekorras on sel viisil "alt veetud".
 
eek 24. aprill 2007, kl 10.29
kui on aastaid putkaaknal kolletanud kondoom, siis äkki puruneb.
 
mari 24. aprill 2007, kl 10.30
a muide, see paaripäevane siiliks all, mis siis tekib kui paar päeva pole raseerinud, see võib ka vabalt katki teha. ja siis veel mustmiljon muud põhjust.
 
näu 24. aprill 2007, kl 10.30
siiski minul on olnud selline kogemus, kusjuures ei olnud isegi eriti kirglik ja akrobaatiline seks, aga puruks ta läks.
mitu korda on olnud nii, et müts ei püsi peas ja kui veel seespidist niisutust saab ongi maas ja siis otsi seda spermast kummi enda seest nagu tuult väljal :(
õnneks ei ole tagajärgi olnud, ptüi, ptüi, ptüi.
 
seksiklubi 24. aprill 2007, kl 10.36
ääh, nii nagu autod kraavi lähevad nii purunevad ka kummid.Otsige endale parem alalised partnerid , kasvöi klubist - kus usaldus ja valik suurem ning tehke mida hing ihaldab,ilma igasugu kummideta. Pole vaja hädaldada ja endale peavalu tekitada. Elu hoopis ilusam.
 
ähh 24. aprill 2007, kl 11.12
Ka alalise partneriga võib tekkida vajadus kondoomi järele.Elu sellegipoolest ilus.
 
niuhti 24. aprill 2007, kl 12.04
puruneb küll, tegime mehega sellist k*ppi, et kumm raisk läks ikka täitsa katki :S.......hia, et titte ei tuld :P
 
kogend 24. aprill 2007, kl 12.05
minul on mitu korda katki läinud. kusjuures ei olnud asi selles, et ei oskaks kasutada. lihtsalt uue partneriga oli algul väga-väga-väga kirglik seks. ja korra oli põhjuseks näiteks kummi kokkupuude veega :P see siis kondoomile ei sobinud. ja korra sai poolas käies ostetud tundmatu päritoluga kumme, see siis lõpes ka purunemisega.
 
no 24. aprill 2007, kl 12.18
miks ei purune siis? ehtne näide on alu, kes on kondoomi purunemise tagajärjel tekkinud. ja guassimodo samuti. nii et kahjuks ikka juhtub.
 
ei ole alu ega qassimodo 24. aprill 2007, kl 14.11
no mõni peab kohe isiklikuks minema.Kas tähelepanuvajadus nii suur vä?Või purunenud kondoom oli ka sinu sündimise põhjuseks"no",siis arusaadav.
 
no 24. aprill 2007, kl 14.27
võib olla oligi.
aga mis teha, siin on ju avalik anonüümne leht, nii et igasugused pahed ja solvangud valatakse välja. kui oled nii õrn ja tundlik, ära loe siis.
 
Simsik 26. juuni 2020, kl 02.07
Kuidas üldse aru saada et kumm purunes!!???
 
Agne7 29. juuni 2020, kl 01.23
Olen olnud väga ettevaatlik, valikuga, vaadanud kes mind tahab! Ja kasutasin tablette päevade esile kutsumiseks, arsti poolt määratud! Uitasin niisama ringi! Kondoomi nagu vaja pole olnud, kui kellegil endal just olnud! Tagantjärgi ikkagi liiga suur risk, et käia tantsimas! Kümme aastat elasin metsas ja nüüd käin tööl! Kõik jäänud minevikku!
 
Thea 04. märts 2021, kl 09.38
Paar korda on paraku juhtunud, et kumm purunes. Tuli hädaabi tabletti võtta ja haiguste pärast ka mures... Peab vaatama, et kondoomid kuskil taskus muljude ei saaks jne. Libesti kasutamine on ka hea mõte purunemise vältimiseks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!