Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Trammid
 
Kätlin 20. oktoober 2003, kl 11.36
Mina ei saa aru miks on Tallinnale vaja tramme. Trammid on aeglased,haisevad,krigisevad ja segavad liiklust! Olen alati nii vihane kui autoga sõidan ja siis jälle mingi tramm arvab hea peatuda ja uksed lahti teha.Inimesed tulevad välja ja koperdavad seal tee peal.

Minu arvates tuleks trammi liiklus lõpetada.Inimesed võiks sõita hoopis taksodega.Tallinna tänavapildis on näha nii palju tühjalt ootavaid taksosid.

Trammi liikluse lõpetamise voorus on ka see et siis ei saa asotsiaalid enam Koplist Kesklinna tulla.
 
Vana 20. oktoober 2003, kl 11.39
Oh, jumal küll, kaua võib? Mis mõnu sa sellest saad, et sa siin lolli mängid? Tõesti pole oma ajaga paremat teha või?
 
Snoob 20. oktoober 2003, kl 11.39
Kätlin, aga trollid!!! need tarivad ka kesklinna koledaid inimesi. ja buss nr 5 ka, kui männikult tuleb. lahendust ei oska ka kohe pakkuda, sest kui see liiklus lõpetada, siis hakkavad nad jala käima...
 
alu 20. oktoober 2003, kl 11.43
no aga ei pea ju trammide järel sõitma, tõmba mööda neist:)
 
muzi 20. oktoober 2003, kl 11.44
kui nüüd tõsiselt rääkida, siis ma avastasin et asotsiaalid käivad avalikes kohtades KEMPSUS! palun vabandust, aga ma tõesti ei uskunud, et nad käivad avalikus kohas kempsus.

näiteks laupäeval nägin sellist inimest väljumas järve selveri kempsust. mul hakkas nii õudne, et ma mõtlesin, et kui vähegi võimalik, siis avalikke kempse ma enam ei kasuta.
 
alu 20. oktoober 2003, kl 11.56
jah, krdi asotsiaalid, esiteks vallutavd trammid ja siis peldikud ka veel. kogu linnaliiklus.
*muudkui käi jalgsi ja põõsataga
 
irw(really) 20. oktoober 2003, kl 11.57
huvitav,kus see asotsiaal oleks pidant oma häda tegema siis...selveri nurga taga või leidma tühja tagavaguniga ühissõiduki?
* Kätu, kõige kergem tee on see,et otsid omale positsiooniga säga,kes muretseb sulle politsei eskordi...vastavalt siis,kuidas liigud, koristatakse need tülikad trammid su vaateväljaslt ära...
 
muzi 20. oktoober 2003, kl 12.01
ma tõesti ei tea, kus nad muidu käivad. aga see vaatepilt ja teadmine et ma pean istuma selliste inimestega (haigused, patsillid, mustus) ühe poti peal, on õ u d n e :)
 
kerttu 20. oktoober 2003, kl 12.05
dziisus, kätlin, pane ennast põlema, siis ei jää sulle ükski tramm ette!
 
jumps 20. oktoober 2003, kl 12.25
keegi kannatab jälle tähelepanu puuduse all. äkki annaks talle andeks?
 
paar apsu 20. oktoober 2003, kl 12.36
tänava pildis ja kesk linna
 
irma 20. oktoober 2003, kl 12.36
Tere, Kätlin!
 
vares1 20. oktoober 2003, kl 12.44
No täpselt sama juttu rääkis ju Robert Lepikson, kui ta Tallinna linnapea oli, aga ei saanud tema neist lahti ja vaevalt sinagi. Trammid kolistavad ikka rõõmsasti oma teed...
 
Niily 20. oktoober 2003, kl 13.07
Kätlin!Mis sa kolistad,siis autoga mööda linna.Lähed kenasti bussiga-on ju nii!Said aru-tore!
 
hark 20. oktoober 2003, kl 13.14
kule kätlin, panid teema püsti ja... kas läksid linnapeale sõitma vä? no ütle nüüd, mis sul peale neid kirjutisi ütelda on...
ära sõida autoga, ära sõida bussiga, ära sõida trolliga, ära jala ka käi, ära kasuta ühiskondlike asutuste ja ettevõtete käimlaid ja vot nii...
istu parem kodus ja loe foorumitest, mis teistel ütelda on...
 
salasilm 20. oktoober 2003, kl 13.21
Trammid ei kao kesklinnast kuhugi, sest trammid on liikuvad reklaamtulbad, mis elavad samakaua kui reklaam.Teatavasti maksavad reklaamitegijad trammipargile selle eest kõvasti pistist.
 
mia 20. oktoober 2003, kl 14.08
Kätlin tundub teiste foruumlaste õrritamisest oma jaburate väljaastumistega mingit kaifi saavat. Kallis rahavas ärge minge liimile, ega ärrituge asjatult - sest teiste ä(Õ)rritamine ongi ju tema eesmärk.
 
hark 20. oktoober 2003, kl 14.27
no onju sis võimalus kellegi pihta auru välja lasta, las ta sis kirjutab...
 
piilur 20. oktoober 2003, kl 14.31
Kätu, tervita Petsi - pole tast ammu midagi kuulda old!
 
Leenu 20. oktoober 2003, kl 15.20
Jaaaaaa oostaaaan ma siis Ferraaaaaaaariiiiii ja lähen linna peale laaaaiiaaaamaaaaa!
 
mhmh 20. oktoober 2003, kl 18.55
Trammides pole asotsiaale, sest seal on pidevalt kontrollid peal.Trammidega saab sõita sinna kuhu autoga ei saa ja trammil on alati õigus, see mulle meeldib-las autod ootavad.hea on turistil ka sõita trammis,jälgib kenasti ümbrust ja midagi jääb meelde ka.Kui ma noor olin ,yahtsin saada trammijuhiks aga ei saanud,poolehoid trammidele aga on jäänud.
 
Trammivasikas 21. jaanuar 2020, kl 14.25
https://vikerraadio.err.ee/1020456/uudis-arp-muller/1009047
 
Lepatäpiline Triin 06. mai 2021, kl 16.22
Näeh nüüd millised kahjurid Kõigepealt soetasid endale kodu siis said riigilt laenuitressilt tulumaksu tagasi ja nüüd ehita neile veel tramm kah, et linna tööle saaks. Korralik ja kuulekas inimene elab aga üürikorteris, investeerib enese koolitamisse ja ei paljune tööl käib jalgrattaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!