Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Eesti linnad
 
maakas I-Virumaalt 24. august 2004, kl 15.17
Milline linn on teie meelest kõige parem?
Mu parim sõbranna elab Rakveres ja ta kiidab seda linna,üks sõbranna elab Tallinnas ja ta ei taha sealt ära kolida.Üks sõbranna elab Tartus ja ütleb,et Eesti ilusaim linn kust mitte iial ära ei läheks.Tahan ka linna elama asuda ja nüüd mõtlen,et milline oleks parem.
 
Seeneke 24. august 2004, kl 15.23
 
pips 24. august 2004, kl 15.25
Pärnu on suvel ideaalne koht... Talvel ikka Tallinn
 
sirtsu 24. august 2004, kl 15.25
seenekesega nõus!Pärnu!:)
 
maakas I-Virumaalt 24. august 2004, kl 15.33
Peab mõtlema ka korterite hindadele ja töökohale ka.See ei ole nii lihtne,et võtan kotid selga ja lähen.Nii raske on otsustada.Tuttavad ütlevad,et kodunt kaugele ei ole mõtet minna,sest mul tekib koduigatsus ja sugulased ka Ida ja Lääne-Virumaal.Tädi on mul 50 aastane elab Võrus ja nüüd mõtleb,et tahab oma lapsepõlve linna tagasi minna,sest lapsed suured ja oma elu peal.Kardan,et äkki ma ka hakkan igatsema kunagi tagasi.Äkki on Rakvere sel juhul parim variant.
Kas teie olete tundnud sellist tunnet nagu on koduigatsus?
 
Kodakondsusetu 24. august 2004, kl 15.34
Lõpeta ära! F!
 
pipi 24. august 2004, kl 15.36
A sa vaata kuhu sa kõigepealt endal töökoha leiad ning siis liigu edasi.
 
Margit 24. august 2004, kl 15.36
Pärnu. Ise elan Tallinnas ja ülikooliaastail olen viibinud ka Tartus.
 
sel juhul 24. august 2004, kl 15.44
ikka Rakvere, lähemal ka, pealegi pole see linn nii kolgas ühti, ehk leiad töökohagi, korterite hinnad pole ka sellised nagu Pärnus või Tallinnas.
 
Cati 24. august 2004, kl 16.18
Puhkamiseks ainult Pärnu,elamiseks Tallinn:)
 
,,, 24. august 2004, kl 16.21
Tln-s ei kannata absull elada, seal võib aint shoppamas käia!
 
Fake 24. august 2004, kl 16.22
Suht võrdsed on Pärnu ja Tartu. Elamiskõlblikud ka veel Rakvere ja Viljandi. Võru ja Tallinn langevad juba konkurentsist kahjuks välja. Esimene oma väiksuse ja viimane oma liiga mõttetult kiire elutempo pärast.
 
endine pärnakas 24. august 2004, kl 16.47
Pärnu on suvel mõnus linn, missest et puhkajatest pungil. muul ajal aga minu jaoks elamiskõlbmatu - vastik väikekodanlikkus valitseb.
aga juba 10 aastat Tartus ning olen väga rahul - ilus, vaikne, roheline, inimsõbralik, lühikesed vahemaad ka jala käimiseks, öösel suht ohutu ringi käia. tuttavad, kes töö tõttu pidanud Tallinnasse kolima, tahavad külas käies ikka Tartusse tagasi elama. nii et tule Tartusse.
 
mann 24. august 2004, kl 16.58
Vot selle SINU LINNA pead sa küll ise leidma - aga katseta! Mina olen elanud Tallinnas ja Rakveres,aga iga kell maanduks ikka kodulinnas Pärnus, kui muid asjaolusid ei oleks. Tallinn ahvatles oma "kõikide võimaluste linnana",aga vot ei mahtunud ta minu südamesse. Elan küll Rakveres juba mõnda aega,aga minu linnaks ei saa ta vist kunagi..(??).Selle peab ära tundma.
 
maakas I-Virumaalt 24. august 2004, kl 18.05
Sain selgeks,et südamelinn on siiski kodulinn.Seega alustangi Rakverest)
 
plix 24. august 2004, kl 19.50
ise olen haapsalust,aga soovitan tartut!!!kui seal vahel käin ei taha kunagi äragi tulla!!!seal arstid ettemad,koole palju jne.....mitte tallinna!!!!
 
Masha 24. august 2004, kl 21.56
ma ka Rakverest, kaua siin elanud, aga millegipärast tunnen Tallinnas end paremini, sest seal on suuremad vahemaad, mulle vaja palju ruumi, aga jah, Rakveres on hea ennast alguses sisse seada, hüppelauaks suuremasse ellu on ta ikka väga ideaalne paik, siit lennanud Varekud ja Kenderid ja ma ei tea veel kes, ma pole mingi vaimuhiiglane ja kultuuriteadlane, ma pole süvenenud, noh, Gross on avastanud õiged majandusvalemid ja nuppu on rakverlasel ikka rohkem kui näiteks tartlasel (mitte solvuda), muidugi tallinlase avarale mõtlemisele jääb kõvasti alla, aga tugev keskklass tähendab minumeelest just rakverlast.
 
kristi 24. august 2004, kl 22.06
aga kuhu jääb kuressaare....minu meelest üks eesti parimaid linnu...takistuseks võib olla ainult see väin...aga võibolla see teebki selle linna eriliseks...
 
siiri 24. august 2004, kl 23.26
Soovitaks kah Rakveret. Linn muutub aina ilusamaks.
 
*** 25. august 2004, kl 09.04
ära jõgevale küll koli ,see üks lõpmata kolgas
 
haapsalust 25. august 2004, kl 09.18
kummaline jah, et igal inimesel oma eelistus. Mina Haapsalust ei koliks iial Tartusse - kuiv ja tolmune linn. Suvel mitte mingil juhul, vajan mereõhku! Tallinn liiga suur ja saastatud, Pärnu väga kommertslik.
Rakvere kohta olen kuulnud vaid kiidusõnu - linn areneb. Vaatasin ka kinnisvara hindasid, aga hämmastuseks polegi sealkandis eriti kortereid müügil! Hinnad samad, mis Haapsalus.
 
rakverest 25. august 2004, kl 09.29
haapsalust,

sa ära korterite pärast muretse - siia tahetakse, kui luba saadakse, üks 16 korruseline pilvede purustaja rajada. Sealt saab niikortereid, bürooruume ja kaubandusruume kohe hulgim lisaks.
Eesti modernseim keskväljak meil on nii et mis see tornikegi enam on!
 
Muska 25. august 2004, kl 15.06
Mina elan Tartus ja mu venna pere Haapsalus.Iga kord, kui neile külla sõidan, siis tagasi Tartusse tulles tundub, et oma südame ma jätsin just Haapsallu.Mõni päev hiljem saan aru,et süda on mu juurde tagasi saabunud.Nii et ma elaks kohe kahes kohas korraga:)
 
Mu moa 06. mai 2022, kl 18.05
jah Talinas on kõik olemas! Saab trammiga sõita ja loomaaeda ja siis veel need ööklubide pimedad toad, kus niipalju erutavat võib leida see on hoopis midagi muud kui meie külapoe taga sirelipõõsas kogetav. Ah iga külaneiu teab et Talinas on parem!
 
Tu toa 07. mai 2022, kl 00.58
Mu moa
eksistentsialistlik äng?
 
Sandra K. 23. juuni 2022, kl 06.43
Viljandi on kõige ilusam ja parim paik elamiseks
 
Agneke 23. juuni 2022, kl 08.05
Viljandi järves lastebasseini ja täskasvanute oma vahel olev puidust plate oli hea, käis ringi! Aga nüüd Metsküla!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!