Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Milline naine on kole?
 
Linzu 09. september 2009, kl 00.56
Küsimus pealkirjas.
 
N27 09. september 2009, kl 01.01
pikkus 167,kaal 65,
juuksed sirged-lühikesed, pruuni värvi,
nahk üsna kahvatu ja kortsus,
nina pisut suurevõitu,
silmad rohekad ja mitte suured,
rinnad väikesed ja rippuvad (spanjeli kõrvad) ,
puusad ikka väga laiad,
tagumik suur ja lodev (tselluliit ka)
hambad kollakad ja tagumised puuduvad üldse,
Ühesõnaga täiesti kole
 
pepuu uu uu 09. september 2009, kl 01.04
kole on krokidill
 
m23 09. september 2009, kl 01.05
mulle ei meeldi kui tydrukul on ehtne notsu lai :DD
 
K1 09. september 2009, kl 01.21
Siit saad palju kasulikku informatsiooni

klikka>>>> http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=13&t=218259&a=2
 
wen 09. september 2009, kl 09.08
Kole naine ei ole loodud koledaks, ainsad koledad naised on need kel on tugevad alaväärsuskompleksid, ei hoolitse enese eest ( on räpakad) ja vihkavad seetõttu kogu maailma, vat see on kole, aga kõik muu on lihtsalt suhtumise küsimus. Ei ole olemas jumal poolt loodud koledat inimest! Tahate või ei taha, aga igaüks jõuab kunagi selgusele, et tõeline ilu ei ole suured silmad ja pikad jalad, vaid kiirgus mis tuleb inimesest seestpoolt, on inimesi kelle positiivse energia ja rõõmsameelsuse paistel võiks ennast soojendada nagu rannas kuumimal suvepäeval.
 
hidalgo 09. september 2009, kl 09.30
Kui naine on tüse, siis ta on kole, olgu ta sisemusest tulenev kiirgustase või mitu MBq. Ja naine on ainult siis kole, kui ta on tüse - 1ki naine pole looduse poolt koledax loodud.
 
wif 09. september 2009, kl 09.34
Hidalgo mõtetest tekkis kirjeldus ilusa naise kohta: sale, puuduvate hammastega, ärajoonud ja pidutsetud näoga, hoolitsemata välimusega. Väga ilus naine, hidalgo lemmik.
 
hidalgo 09. september 2009, kl 09.49
wif,
aga nii see ongi - kõik need sinu nimetatud asjad saab mõne nädalaga korda. Hammastega läheb ehk pisut kauem, aga et paxust naisest sale teha.. Isegi, kui ta kõvasti alla võtab, jääb nahk keha ümber voldilisex.. võib-olla aastate jooxul taastub, kui noor inimene on.
 
wif 09. september 2009, kl 09.51
Joodiknaine saab mõne nädalaga kaunitariks? On sul kogemusi?
 
s 09. september 2009, kl 10.01
Kole naine=
paks,
rinnatu aga tagumik samas suur,
hambad kollased ja puseriti,
paksud prillid ees,
suur mehelik nina
suured lõuapärad
nahk punniline-vinniline ja kahvatu
juuksed kartulikoore ebamäärast värvi
 
lembitu 09. september 2009, kl 10.01
kole naine on liiga paks või liiga kõhna, joodiku ninaga, karvase punnakaga lõua otsas, pesemata hammastega, mõni ka puudu, seal näos tulipunased huuled ja sinised silmalaud. seljas sobimatud riided.
vaat selline on kole naine!
 
triki hidalgole 09. september 2009, kl 10.55
Lühidalt ütleks, et oled loll

Pikemalt ütleks, et paksust naisest saab vägagi ilusa kui alla vötab ja trenni teeb, endal sul ripub liigliha kuskil vist:)
Aga see sinu ihaladatud peenike on siis ka ilus kui hambad pole omad, juuksed pole omad, silmavärv pole oma, ripsmed on ka pikendused, küüned on külge kleebitud, tissid on täis silikoni ja huuled botoxit jne jne.

Tead ma arvan, et liiga palju tuunimist, mine parem osta sexpoest mõni pumbatav versioon.
See ei õienda ka on vait ja alati valmis.

Jaapanist saaks ka elusuuruses nukke, pole vaja pumbata,istub sul kapis alati valmis malbe naeratus näol. Kõik tema juures on tellitav ja soovi kohane:)))
 
hidalgo 09. september 2009, kl 11.03
Volüümikad daamid, teil pole tarvis seda väga südamesse võtta, et te minu, lolli, silmis koledad olete. Neid mehi on ka küll ja veel, kellele te meeldite.
 
wen 09. september 2009, kl 11.11
to hidalgo - ma ütlesingi, et KUNAGi saavad kõik aru, et ilu saab alguse seest ja sa ei ole lihtsalt sellele tasemele veel jõudnud. Mul on ( kiire mõtlemine) vähemalt 2 head ülekaalulist tuttavad, kes on väga lahedad inimesed ja kelle seltskonnas on nauding olla, aga võimalik.
 
cat 09. september 2009, kl 11.26
Mari-Leen :D
 
hidalgo 09. september 2009, kl 11.31
Ma polegi väitnud, et koledate (paxude) naistega on piin suhelda. Olen ülekaalulistega suhelnud küll, ntx pimekohtingutel käinud (mõni jätab virtuaalis suheldes kaalu kiivalt enda teada) ja nende mõttemaailmad pole kaugeltki nii koledad, kui nende välimus. Aga ma sain nii aru, et see teema puudutab välimust.

See jäi mul ennist mainimata, et kõik kunsttissidega naised, hoolimata nende kehakaalust on samuti koledad. Need v.a., kellele on rinnaprotees paigaldatud tuumori eemaldamisest tekkinud tühimiku täitex vms.
 
kepphobu 09. september 2009, kl 11.51
Ei teagi... ilus/kole on pigem ainult esmamulje küsimus. Mida rohkem inimesega kokku puutud, seda vähem märkad tema ilu või koledust -- lihtsalt harjud ära.
 
realist n 09. september 2009, kl 12.06
Kui ilu saab alguse seest, miks on sellel seestpool ilusal inimesel raske oma väline pakend sisemusega kooskõlla viia e. ilusaks teha?
Tasakaalus inimesel peaks nii sisemus kui välimus olema ilus ja vastupidi.
 
realist n 09. september 2009, kl 12.08
Pole ju palju vaja: keha toitumise ja trenniga saledaks, normaalne soeng ja meik teha, maitsekad riided selga panna, hambad vajadusel laseriga valgendada, vähe kobedam polsterdatud rinnahoidja ja ongi ilus inimene valmis.
 
Tanka 09. september 2009, kl 12.50
Kole naine on see, kes on viha täis ja kellel on s.itt iseloom. Paraku paistab see inimese näojoontest ja olemusest välja.
 
urrukas 09. september 2009, kl 12.50
see naine,kes päevas 10 korda imetleb end peeglist!
 
L 09. september 2009, kl 13.53
Neid "koledaid" on kahte tüüpi.Üks variant on räpakad,salkus pesemata juustega,higi järgi lehkavad olevused ja teine on juustepikenduste,rpsmepikenduste ja kunstküüntega.ÖÄKK tuleb mõlemal juhul peale.
 
:) 09. september 2009, kl 14.28
aga kuidas hidalgo sinuga lood on? õlekõhtu ei oma, kongus nina pole, hambad kõik sirgelt suus, juuksepahmakas peas, riistad omal kohal?
 
Brassiine 09. september 2009, kl 14.31
Mina olen kole.
 
hidalgo 09. september 2009, kl 14.36
Pax ma pole (õllekõhtu ei oma), muid asju annab korrigeerida.. Kuigi nagu M.Jacksoni keiss näitas, nina korrigeerimisega tuleb ettevaatlik olla..
 
Naistepäeva kõne 11. märts 2022, kl 13.24
Naine on inimese sõber aga kui ta vaenlaseks muutub ja persega näkku hakkab hüppama siis peab talle sariaadiseadused kehdestama Niikui venes Vasja toimetab Masaga algul peks ja siis seks
 
viimasele 12. märts 2022, kl 00.04
kohe äsab tereškova isiklikult sulle tainarulliga.
ja õigesti teeb. nii lollile inimesele peabki sama loll inimene piki pead andma.
 
KolkarannaKülli 12. märts 2022, kl 15.33
Vaadates inimeste pilkusid mis suunatud minule siis olen ikka väga kole vist, kuigi olen alles 5kübane mimm.
 
Tiit! 17. märts 2022, kl 12.57
Kole on see kellel räime lebra tuleb v!tust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!