Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mehelik naine
 
naine 05. oktoober 2013, kl 16.53
Kas teil on tuttavate seas mõni mehelik naine ja milles see väljendub
 
ei ole 05. oktoober 2013, kl 17.03
aga näinud olen selliseid küll.
kannab mehelikke rõivaid, samm on mehelik. ja ka räägib madala häälega ja mehelikult. üldiselt naisena üsna kole.
kahtlustan, et sellised võivad ehk olla lesbid. kuid kindlasti mitte alati.
kord nägin tantsupõrandal ühte paarikest. riietus ja soeng oli sama. jäi mulje, et vend tantsib vennaga, kuid tegelikult oli üks neist siiski naissoost:))
 
mmm 05. oktoober 2013, kl 17.21
Mehelik naine:
Poisipea, kannab meeste teksaseid, madala häälega, tugevama kehaehitusega, mehised huvid (tehnika, sõjavägi)
 
isver 05. oktoober 2013, kl 17.37
eelmisele ,et sinu arust on kõik poisipeaga naised mehelikud.Vale!!!!Juuste pikkus ei ole naiselikkuse tunnus.Pikkade juustega mehed,nt rokkarid on siis naiselikud.Milline arusaam.
 
naine 05. oktoober 2013, kl 17.38
Võin mehi laua alla juua nendega kakelda kusjuures olen sellest alati võitjana välja tulnud.Olen tugeva kondiga pikkust 175 kaalu 85 kuid mehelikuks ennast ei pea
 
Äh ÄH 05. oktoober 2013, kl 17.45
Ise kaa usud
 
Tom 05. oktoober 2013, kl 17.57
http://pr.pohjarannik.ee/?p=7102

vist kõige drastilisem näide
 
omg 05. oktoober 2013, kl 17.59
Ega nimi ei riku meest ;)
 
ei ole 05. oktoober 2013, kl 18.00
isver
kas ta ütles, et KÕIK poisipeaga naised on mehelikud?
kas sul on väike arengupuue äkki?
loe inimese tekst korralikult läbi ja ära kisu üksikuid sõnu kontekstist välja.
ja mõtle enne mitu korda, kui näpud klaviatuurile lased.
 
ei ole 05. oktoober 2013, kl 18.05
Tom
kas sa arvad, et pildil olev mees on tegelikult naine? maarja mändmaa?
äkki on lehe toimetus midagi segi ajanud ja foto alla vale nime pannud?
või on siis vanemad midagi segi ajanud ja poisile Maarja nimeks pannud.
fotol olev isik näib siiski 100%-lise mehena.
 
' 05. oktoober 2013, kl 19.01
minu meelest veel kohutavam on naiselik mees nagu tom, kes 24/7 naistekas istub.
 
hm 05. oktoober 2013, kl 19.11
.
aga kust sa võtad, et tom siin 24/7 istub?
jälgid teda või?
minu meelest on kõige kohutavamad inimesed sinusugused hälvikud, kes lambist teistele inetusi nähvavad.
ja vahet pole, oled sa siis naiselik mees, või mehelik naine.
 
njaah 05. oktoober 2013, kl 19.13
Mehelik on pigem olek ja välimus, kandilisem, tugevamate näojoontega, suurema kondiga, mitte ei tee mehelikuks- naiselikuks huvid või kulinate olemasolu. Naiselik ei võrdu totralt itsitav, beebihääleliselt pudistav, silmi plaksutav, ohtralt meigitud ja kontsadel tsikk. Naiselik võib vabalt olla ka kartulikott seljas ja kummikud jalas, kammimata juustega jms.

Tehnika ja mehelik huvi.. nunu.
 
' 05. oktoober 2013, kl 19.15
on näha jah et ta pidevalt siin istub. sellises vanuses inimesel võiks juba pere ja töö olla.
 
mnjah 05. oktoober 2013, kl 19.42
Naine ei saa olla mehelik, sest mida iganes ta seljas kannaks või kuidas käituks, ta on ja jääb a priori naiseks. Ehk äraseletatult - naine ei saa olla mees, sest ta on naine. Olgu ta poisipea, pikkade pükste või dressidega jms, ta on naine, kellel lihtsalt oma riietumisstiil. Või tahate öelda, et Šoti kilt teeb mehe automaatselt naiselikuks? Või filipiininlaste meesteseelik? Minu arvates väga mehelikud riietusesemed, ei muuda kedagi vastassoo sarnaseks. Nii et selline arutelu a la mehelik naine on absurdne.
 
ei ole 05. oktoober 2013, kl 20.03
absurdne.
asi pole loomulikult riietuses vaid hoiakus, liigutustes, mõnikord ka välimuses.
meenus näiteks naine, keda näen tihtilugu bussis. ta on umb 180cm pikk, tugeva kehaehitusega, kullininaga. laiade õlgade ja kitsaste puusadega. näojooned on rohmakad, kandilised, mehelikud. konkreeteselt see naine ei saaks ka siis end muuta, kui ta roosas kleidikeses ringi lippaks. ta on ikka justkui viikingi võitleja rooas kleidis.

seelik ja pikad juuksed on ilusa meheliku mehe seljas täiesti sobivad - shotlane, indiaanlane jne

aga kui naine kannab meeste teksaseid, ruudulist meestesärki, olles ise töntsakas, nõmeda lühikese soenguga.. hea küll, kui ta pole mehelik, siis on ta lihtsalt nõmeda välimusega ja kogu lugu.
mõtlen just seda naisterahvast, eks oma partneriga seal tantsupõrandal tuias. jäi mulje, et neil on ühine garderoob.
ma ei tea MIKS tahab ükski naine olla kole?
ma ei tea.
ju see on siis ka mingi isiksuse omapära.

.
kuule, sa punkt. kust sa tead, et Tomil pole isiklikku elu ja tööd?
sul on või?
tundub, et mitte. ja miks ma ei imesta:))
 
' 05. oktoober 2013, kl 20.46
esiteks see on naistekas mitte meestekas ja teiseks pole ma keskeale lähenev kiilaspea ka nagu tema.
 
koma 05. oktoober 2013, kl 21.26
punkt
ma arvan, et sa oled lihtalt loll:)))
 
Jennifer 05. oktoober 2013, kl 21.43
Mehelik naine on minu arvates selline, kellest ei saa vaadates aru, et ta naine on.
 
' 05. oktoober 2013, kl 21.56
aga sa võid seda edasi arvata ja samuti võid sa taneli ja oliveriga koos pihku itsitada nagu sa seda siiamaani koguaeg oled teinud, mul on sügavalt ükskõik.
 
alu 05. oktoober 2013, kl 21.57
mehelikke naisi on alati valitud neisse totaalselt muutumise saadetesse.
ilmselt on mõned punktid ka siin laia turja, madala hääle ja kerge vuntsiga, taoliste teemade peale kusagilt koltunud kardina tagant nähvamas.:)
 
pipi pikksukk 05. oktoober 2013, kl 22.45
minu meelest on alu mehelik naine:D no kujutan ette teda sellisena... :P

mehelik naine on ju feminist tegelikult, kui välimus välja jätta mõningatel juhtumitel, kus suhteliselt kena naine on ära pööranud, lolliks läinud noh:D
 
alu 06. oktoober 2013, kl 00.03
""http://naistekas.delfi.ee/ilumood/moeuudised/ulle-suurhans-pohjanheimo-naistemood-muutub-aina-joulisemaks-ja-vormikamaks.d?id=66847199

selle teema pildil on mehelik naine ja tema jutt sinnajuurde naiste moest.
 
eit nimega alu 06. oktoober 2013, kl 00.07
sellised vihahoogude käes vavlevad naised nagu alu, peaks tervisele mõtlema.
 
mnjah 06. oktoober 2013, kl 00.29
Siin viidatud mehelikud jooned naistes - madal hääl, karvakasv näol, ülekaal - viitavad hormonaalsetele häiretele, sageli PCOS või kilpnäärme alatalitlus, vahel ka hüpofüüsiga probleemid (mis korrigeerib kogu organismi hormoonide tööd). Mõnitada inimest haiguste pärast on eriti madal, aga delfile muidugi paras tase.

Ja see kirjeldatud naine, kes pikk ja kitsa puusaga, tugevate näojoontega - ta peaks just oma amatsoonlikkust rõhutama. Või tahate nüüd väita, et amatsoonid polnud naiselikud? Amatsoon on ikkagi kauni, julge ja tugeva naise võrdkuju. Muidugi delfi debiiliku meelest on ilus naine mingi kunstküünte ja -juustega, 6-tollistel kontsadel ringi kakerdav, purgipäevitusega arulage bimbo, kes mingit lapsejuttu suust välja pudistab, lugemismaterjaliks toiduretseptid, Cosmo ja Kroonika, telekast vaatab Pilvede all ja Kättemaksukontorit.

Iga kell on naiselikum selline naine, kellega võib kasvõi luurele minna ja kes saab kõigega hakkama. Ma tahan öelda, et naiselikkust on väga erinevat, roosad kunstküüned ja vesinikuga kõrvetatud juuksenirakad ei võrdu ilmtingimata naiselikkusega.
 
uih 06. oktoober 2013, kl 00.37
kus masajalakesed läksid nüüd käima:D
 
to uih 06. oktoober 2013, kl 00.45
Sa arvad, et midagi nii küündimatut ja labast võib kedagi üldse solvata? Paneb lihtsalt õlgu kehitama.
 
uih 06. oktoober 2013, kl 00.52
Et siin pole masajalgu või? Paneb ka õlgu kehitama, kehitame võidu või?
 
ei ole 06. oktoober 2013, kl 01.03
mnjah
vabandust, sul on vist kuidagi eriliselt väljaveninud juhtmed:)))
ega sulgi juhuslikud kunstküüned ja barbisoeng pole?

Jennifer
just nimelt. väga hästi öeldud.
mehelik naine on siis, kui üllatusega märkad, see mees on tegelikult hoopis naine:))
 
mnjah 06. oktoober 2013, kl 07.42
Ja kui tihti sa seda siis üllatusega märkad, et "mees on tegelikult naine"? Mingid tajuhäired sul või, et ei adu ümbritsevat maailma adekvaatselt, ei tunne inimesi ära? Alzheimeri varajaste hoiatusmärkide hulka kuulub see muide, saab alguse juba 30. eluaastast.
Naine jääb naiseks, seega ükskõik milline ta ka poleks, kuidas käituks, ei saa ta olla mehelik. Ja sildistada inimest selle põhjal, et tal on kehaehitus või näojooned kuidagi erinevad sellest, mida Cocmot ja Pilvede all tarbiv tibi sobilikuks peab - no kuulge, see on küll delfi, aga püüdke nüüd ikka kuidagi olla. Mingi aruraasukese tase võiks ju jääda, isegi kui tegemist on anonüümse naistekaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!