Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
hüüdnimi/varjunimi/fooruminimi?
 
Muska 30. august 2002, kl 13.05
Millest on teil tulnud?Milliseid nimesid on teil olnud?
Minul on Muska alates 3 klassist olnud hüüdnimeks.Käisin muusikakoolis(muskas)ja ei saanud teistega tihti väljas hulkuda.Pidevalt oli põhjuseks muskasse minek.Nii ütles sõbranna ükskord pahaselt,et olen ise üks paras muska.Nii ta külge jäi.
 
Yukiko 30. august 2002, kl 13.11
Ise tuli. Mõtlesin nime, ja et oleks selline, et keegi ei hakkaks sõimama, et miks minu nime ära võtsid. Eelnevalt olid mul paar teist nime ka - kõik millegipärast e-tähega.
 
Lucy 30. august 2002, kl 13.16
minu pärisnimel pole selle varjunimega mitte mingisugust seost. See oli esimene nimi mis pähe kargas.
 
anom 30. august 2002, kl 13.18
mul palju erinevaid olnud nimesid: hüüdnimesid vähemalt 10, varjunimesid ei tea, fooruminimesid 3-4, sest igal pool on juba võetud minu põhilise nimega nimed, seega pean uued aretama igakord. jama! ärge varastage teiste nimesid. aga nimi anom tuli sõnast anonüümne! vot!
 
Undiin 30. august 2002, kl 13.20
Noh....ilmselgelt on seos ka oma nimega. Ja oma sooga. Kui keegi teab, siis on tore ja kui ei tea, siis ei ole ka hullu midagi.
 
peppe 30. august 2002, kl 13.25
selline teema tegelt juba oli
lihtsalt esimest korda jutukaga ja yldse netiga kokku puutudes oli selle pingviini nimi.
 
krt 30. august 2002, kl 13.26
minu nimi on tulnud ajast, mil kallimaga teineteisele armsaid SMS-e saatsime, kuna asjaolude sunnil ei saanud koos viibida. et sõnum tuleks lühem, tegime ka nimed lühemaks :)

kuna viimasel ajal on foorumikülastajad aga hakanud kasutama seda väljendit rohkem hoopis teise sõna lühendina, iseäranis kommenteerija nime lahtris, siis kaalun praegu teisi nimevariante :(
 
Fööniks 30. august 2002, kl 13.29
Krt: minu arust küll ei ole vaja sul nime vahetada :)
Krt on selline..... särtsakas nimi :)
 
Mia 30. august 2002, kl 13.34
Aga mulle meeldis "Pulp Fiction" ja sealne tegelane...
 
eneL 30. august 2002, kl 13.36
Tunnistan, et eneL on vaimuvaene nimi, aga kuna ma juba seda kasutama olen hakanud.. Teises foorumis on mu nimi veel vaimuvaesem :-)
Kuna mul on olemas lisahüüdnimed - arvutihiir ja ärtuemand (peamahalahenduste harrastamise pärast) - siis olen ka kaalunud nende nimede kasutuselevõttu. Aga eneL on lihtsalt harjumus.
 
perka 30. august 2002, kl 13.37
mina olen alati lühendanud vandesõnu, siis kuidagi viisakam, aga mõte sama.

krt = kurat
rsk = raisk

aga ka:

hmk = hommik
tere = tre

fooruminime ei oska kommida, see vaheldub väga tihti, ei viitsi ühe juures pidama jääda.
 
leena 30. august 2002, kl 13.40
Oi, Krt, ära kaalu, mulle küll läheb sinu nimi 100% peale. Fööniksiga nõus.

Aga minu enda fooruminimi...nojah alati on meeldinud see nimi. Isa ei lubanud mulle seda päriselt panna, et olevat vene nimi ja bla-bla-bla. Tegelt tuleb see oopis saksa nimest Magdaleena, aga ju oli siis minu isa vihast venelaste vastu nii pimestatud sel ajal. Nojah, seeaeg oli ka põhjust, aasta siis oli 1976.
 
Laura 30. august 2002, kl 13.40
Lihtsalt meeldis see nimi. Kuid selle nime all on ka keegi teine kirjutama hakanud. Võtsin siis uue nime - ja samal ajal hakkas jälle keegi teine minu nime all kirjutama.
Nüüd ei teagi, peab vist väga originaalse nime välja mõtlema, sest ei taha pidevalt uut nime võtta.
 
Kris 30. august 2002, kl 13.43
Olengi Kris
 
eneL 30. august 2002, kl 13.45
krt on huvitav nimi. Ma olen mitmel korral siin tekstides jätnud vandesõna "krt" kasutamata, sest on meelde tulnud, kes krt on :-)
Nojah, ravibki vandumisest
 
angelina 30. august 2002, kl 13.45
Mul üldiselt netis on see nimi, kuidagi armsaks saanud teine :)
 
to:Kris 30. august 2002, kl 13.48
kas Kris on tüdruk või poiska? Välismaal vist Chris rohkem poisinimi, eestis pole nii kindel (Kris ju ka lühend Kristiinast jms ja tean ka ühte tüdruksoost inimest nimega Kris).
Küsin lihtsalt sellepärast, hästi ilus nimi ja mõtlen seda oma pojale panna, kui ta mul kunagi sündima peaks:)
 
@man 30. august 2002, kl 13.50
hüüdnimesi on küll rida olnud - pesamuna, punamütsike, january, tõmmu, õudukas, teemant ja mida veel. @man on juhus, ilma tagamõtteta.
 
Jazmine 30. august 2002, kl 14.03
Seda nime kasutan ainult foorumis ja jutukates.
Päritolu - kunagi käisin pisi-tibude kodulehel laste nimesid otsimas ja Jazmine oli nii armas minu meeest:)
 
Kris 30. august 2002, kl 14.09
To:Kris - täitsa türruk olen ja ei ole lühendatud ei Kristiinast, Kristist ega Kristelist jne.kohe olengi Kris ja huvitaval kombel ei varasta keegi mu nime siin:)))

@man: heal lapsel ikka mitu nime:)
 
pillerpall 30. august 2002, kl 14.17
hüüdnimesid on mul olnud samuti palju.....alates suslikust ja lõpetades nukukesega.....jutukates on mu nimeks tavaliselt naeratus, aga siin delfis kasutan just pillerpalli nime, kuna tundub selline lõbus ja teistest erinev olevat....aga kust see tuli? ei mäletagi enam....eks ta lihtsalt üks esimene pähekaranud nimi oli :)
 
mammu 30. august 2002, kl 14.22
mees kutsub nii - nimest tuletatud või midagi....
 
sinilill 30. august 2002, kl 14.23
Ongi õige koht ühe probleemi lahendamiseks. Nimelt tulin siia umbes 3 nädalat tagasi ja tõesti ei kontrollinud, kas keegi selle nime all esineb. Ja nüüd sain täiesti juhuslikult teada, et olen tõepoolest kogemata selle nime üle löönud. Igal juhul, ma vabandan ja ei kasuta seda enam.
 
käbilind 30. august 2002, kl 14.25
lapse hüüdnimi, lihtsalt armas ja eriline
 
wo:man 30. august 2002, kl 14.25
Ei mitte selleks, et rõhutada oma soolist kuuluvust. Out of nowhere, aastaid kasutusel.
 
Õnnelik 30. august 2002, kl 14.26
Mina võtsin oma nime oma üldisest hingeseisundist. Lihtsalt olen selline Õnnelik - isegi kui vahel kõik pikalt viltu veab, siis suures plaanis ei tohiks küll kurta. Keegi teine ka kirjutab selle nimega, aga kuna ta paneb nime alati väikse tähega ja meie mõtteviis on olnud suht-koht sarnane, siis ei lase end sellest häirida. Ja päriselus on mu hüüdnimed kõik nii lähedalt nimega seotud ja mind põhiliselt hellitusnimedega kutsutakse nii sõprade kui töökaaslaste poolt, siis ei taha neid foorumis kasutada. Kelle asi see on, et ma siin vahel suu lahti teen?
Aga pean tunnistama, et loen iga päev. Isegi nädalavahetusel kodus tuleb ette.
 
Leila 30. august 2002, kl 14.34
Lihtsalt meeldib see nimi - Leila - selline idamaine, salapärane...
 
Tigr 30. august 2002, kl 14.34
fooruminimi on ühtlasi ka hüüdnimi, mis pandud tuttavate/sõprade poolt....otse karupoeg puhhist :)

tiiger on vapper ja julge ja tugev ja talle meeldib hüpata....ja mõnikord on ta lihtsalt tavaline hädapätakas....

päikest!
 
Lounet 30. august 2002, kl 14.47
See ühe firma nimi, lihtsalt otsisin nime ja vaatasi klientide nimesid ja opsti, sobib, kusjuures pisut prantsusepärane!
 
Feliks 30. august 2002, kl 14.53
a ma olengi õnnelik (Feliks=õnnelik) pealegi on....kaks mulle olulist inimest veel selle(või sarnase) nimega:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!