Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
nõid-selgeltnägija
 
kal 07. august 2005, kl 14.29
Kas keegi on küsinud oma elus mõnelt nõialt abi. Kui on, siis kas on abi ka saanud?

kas keegi on küsinud abi mõnelt selgeltnägijalt. Kui on, siis kas ennustus on ka täide läinud?

Samuti sooviksin nn tõeliste nõidade-selgeltnägiajte kontaktandmeid.

ja palun ärge ilkuge mu kallal, kes seda teha tahavad, sest te ei tea, millises seisus ma olen.
 
Juuli 07. august 2005, kl 14.32
Selle õige nõia pead sa ise leidma. Kui hakkad kõiki läbi jooksma, siis pole mingit abi loota.
 
nöpsik 07. august 2005, kl 14.34
Olen käinud selgeltnägija juures ja kuulnud mingit jura. Ei usu. Saan ise endaga hakkama.
Otsi parem õigest kohast abi. Kriisiabi jne. Või leia hea kuulaja.
 
august 07. august 2005, kl 14.58
keda sul siis vaja nõida või selgeltnägijat? Ja kas oled oma olukorra ise põhjustanud, või on see tulnud väljastpoolt
 
siiri 07. august 2005, kl 15.02
aga nõid sind ju probleemi lahendamisel ikkagi ei aita, probleemi pead ju lõpuks ise klaarima. kui on mingi argieluline asi, nt mees joob/peab armukest vms, siis räägi parem mõne kogenud inimesega, kes teda ka tunneb, eks tema teab, milline inimene too sisemuses on ja saab paremat nõu anda kui nõid.
 
gata 07. august 2005, kl 15.17
ei tea kas ma just abi sain aga kogemus on olemas nn nõid Hannesega. oli selline raske periood elus, tuli teha uusi ja raskeid otsuseid. ja siis sõbrants poolvägisi viis mind kokku tolle eelpoolmainitet härrasmehega.
nooh, midagi nägi ta tõepoolest, vaatas mu vanu pilte ja hakkas rääkima asjadest mida ma kellelegi polnud rääkinud. kummaline. eks ta midagi aitas minus tollel raskel hetkel paika loksutada küll, jah. aga üldiselt sain kinnitust sellele, et kui sa ise ennast ei aita ei tee seda keegi teine ka. ei jumal ega nõid.
usu parem iseendasse. ;)
üks teine sõbranna käis mööda kaardimoore. tal hakkas minu arust väikestviisi isegi sõltuvus tekkima. nüüd, aastaid hiljem naerab selle üle ja kahetseb, et nii palju raha kaardimooridele kulutas.
 
naine 07. august 2005, kl 15.35
loe paar rida allapoole.sensitiiv ja selgeltnägija peaks üks ja sama olema.
 
uudishimulik 07. august 2005, kl 16.58
Mina käisin nime poolest ennustaja juures, aga tagantjärele täpsustaksin, et oli selgeltnägija.
Läksin sellepärast, et tahtsin teada, mida ta mulle ütleb, kas mul on veel lootust lõppenud suhte suhtes ja olin ka muidu uudishimulik.
Minu hingelise seisu tabas kohe ära ja kõik muu eluseisu nägi ka ära. Eks ma ise kuidagimoodi, oma olekuga, pilguga või kes teab millega, väjendasin seda. Tema oskas mind lugeda.
Ennustusi ma ei usu. Elan ikka nii nagu ise tahan, ei oota, et millal juhtub see, mida ta rääkis.
Kasu oli sest käigust niipalju, et nüüd tean, mis tähendab selgeltnägija.
Ta ise rääkis, et tema juurde tullakse kriisiseisundis. Inimene, kellel kõik korras on, ennustaja juurde ei lähe.
Tema ülesanne on inimesele lootust anda.
Ilus lause, mis ta ütles - nii hirmsat elukäiku pole olemaski, et üldse mingit lootust olemas poleks.
 
midaiganes 07. august 2005, kl 18.07
Kui sa pead mõne nõiaga kohtuma, küll sa siis kohtud. Asjaolud ise suunavad. Poolvägisi minna pole mõtet, sest siis sa abi ei saa. Ja muide - vähemalt see nõid, kes mind abistab, ei tee mitte midagi minu eest ära - ta on toeks ja annab jõudu, otsused vastu võtma ja tegutsema pean ikka mina ise.

Selgeltnägijaid ja ennustajaid ma ei usu.
 
tunke 07. august 2005, kl 18.09
ma käisin kah kaardimoori juures, kui olin pubekas. ise tydrukutega ennustasime kaartidega ja tahtsime näha, et mis värk on. vanamoor üritas kõigepealt mu tähtkuju ära arvata ja pani 4 korda võssa, lõpuks küsis ise minult. mäletan, et ta ütles, et mulle saab meheks keegi kaalude tähtkujust. See on nii hästi meeles, sest mulle tookord väga meeldis üks poiss, kes oli just kaalud, oli jube rõõmus.
noh ja nüüd abiellusingi kaaludega..
mai arva, et ennustus läks täppi vms. lihtsalt juhus;)
 
gigi 08. august 2005, kl 01.51
Tundub, et ennustajad on valja surnud. Mina lasin endale ennustada esimest korda 30a. tagasi ja siis 23a. tagasi Vana-Parnus mustlase juures. No ja niipalju kui meeles on on 100% taide lainud. Olgu muld sellele mustlasele kerge aga tanu talle on minu elu olnud kergem. Tean naist kellele mustlane eriti ei tahtnud ennustada, sest midagi head lihtsalt polnud ja ega eriti halba kah mitte ja nii ongi ta elu olnud.
 
huviline 25. oktoober 2005, kl 16.50
Kas keegi teab mõne ennustaja kontaktnr või e-maili anda?
Tänud ette.
 
Irina 99999 18. jaanuar 2023, kl 00.06
Ärge proovige selgeltnägija Inga juurde minna, ta võtab Tartu linnas vastu - tel-5510638 - kulub palju raha, pole mõtet!!!! PETTUS!!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!