Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
SILIKOONIMAMMAD :))
 
. 15. august 2007, kl 12.46
1. Anu Saagim
2. Triin Tulev
3. Triin Sommer (Trinity)
4. Kaja Tuisk
5. Beatrice Bugajets
6. Heti Tulve
7. Laura Kõrgemäe
 
.... 15. august 2007, kl 12.54
Tulvel ei ole, arvan.
 
ahah 15. august 2007, kl 12.56
Kristi ja mis selle teise kaksiku nimi oligi...? Neil on ka silikon.
 
n 15. august 2007, kl 13.19
noh ja siis...?
 
.. 15. august 2007, kl 13.28
tulvel on, ma ei saa aru kuidas keegi võib küll vastupidist väita
Lisaks veel Kätlin Maran,Ithaka-Maria Rahula.
Ning ei ole midagi mis siis,sest kui selliseid inimesi seatakse eeskujuks siis on tulevikus teie lastel ja kõigil silikoonid.See näitab intelligentsi puudumist ja pealikaudsust.Loomulikult pole ka eetiline niimoodi siin nimekirju teha.
 
tunnen 1 neist 15. august 2007, kl 13.48
No ja mis see nimekiri annab?
Iga inimese oma keha, ise teab, mis teeb ja millega seda täidab.
Kunagi ütles Kristi Timmer hästi, et proovi sa lapsele aasta rinda anda ja pärast seda veel ilusat partiid omada. Ja nt laval esinevatel inimestel on look ikka väga oluline, seega igati õigustatud, vahet siis pole, kas on lapsed või ei.
Muidugi pole silikoonid turvalised aga teadmiseks, et ka igapäevasel elul on omad riskid.
Seega, inimesed, elage oma elu!
 
N22 15. august 2007, kl 14.06
Noh ja mis siis? Mis ma nüüd selle teadmisega peale hakkan? Mis see minu või sinu asi on? Kui mul oleks palju raha, siis laseks ka silikoonid panna, so what? Miks ma peaksin alaväärsuskompleksides elama ja rinnahoidjasse geelpatju, polsterdusi või sokke toppima, kui mulle tõesti lihtsalt väga meeldivad suured rinnad ja olen eluaeg ilusaid suuri rindu tahtnud? Miks ma peaksin pidevalt põdema ja oma välimuse üle ulguma-halama-nutma, kui mul on võimalus, aeg ja raha, et seda muuta just selliseks, et ma end oma kehas hästi ja mugavalt tunneksin?
Minu meelest on palju hullem näiteks hoopis solaariumipäevitus, see on palju ohtlikum kui silikoonrinnad (pean silmas regulaarset solaariumitamist, mitte korra aasta jooksul käimist) ja pikaajaline kasutamine teeb palju koledamaks, kui näiteks liiga suured või ebaloomulikud rinnad. Ja kui rinnad saad kasvõi 80-aastasena uued ja uhked ette kruvida, siis tumepruuniks ja liivapaberisarnaseks kõrvetatud kortsus ja vana nahka on võimatu ideaalseks ja siledaks saada.
 
DD 15. august 2007, kl 14.10
HEHHEEE!Mul D korv ja olen kaks last imetanud ja tissid veel täitsa asised. Mu mehele igatahes meeldivad:) Ei ole pähegi tulnud silikone panna, tõsta võiks võibolla kunagi vähe aga sinna midagi toppida vahele küll ei viitsi. Pealegi tuleb vananedes silikone korrigeerida st uus lõikus, isegi mitu.
 
Kaia 15. august 2007, kl 14.12
Tulvel on küll silikoonid juba ammusest ajast tänu M.Laole, lihtsalt ta sai nad enne kui kuulsaks sai, sellepärast keegi ei teagi, ei näinud enne, mitte nagu Trinity. Õde ja ise on sellised A korviga pesulauad tegelikult. Nüüd on nii võltsid pallid Triinul, et anna olla.


Kõige jubedam ongi, et kõigil listis v.a Laural on nii suured pandud, et esmapilgul peale tisside midagi ei näegi
 
to DD 15. august 2007, kl 14.13
ja mida sa siin nüüd hoopled oma loomulike pommidega. Minge mudige siis mehega neid edasi :))))))))))))))) Opakas
 
... 15. august 2007, kl 14.18
Njah raudselt põete oma vääikesi rindu-ja ise olete mingid anorektikud või 45 kilosed,kuidas saakski teil rindu olla...whatever see teema on sõimamiseks,silikooniomanikel nii praegustel kui ka tulevastel mitte sekkuda.Ilusaid suuri rindu on võimalik saada ka teistel viisidel kui silikoonid,tuleb lihtsalt vaeva näha.Kui sa oled 22 aastane siis teie põlvkond on üldse üks kõige lollemaid ja tibistunumaid.Vaadake kasvõi seda nimekirja,rahamaiad ja välimusele ning edvistamisele pühendunud inimesed..ning silikoone ei saa nimetada ilusateks ja rindadeks kah mitte.See on nali ja naeruväärne ja varsti moest läinud.VB aitab avalik vastuolek dr.pree-de ja teiste selliste rahakottide täitmist takistada.
Lisaks veel mõned

1. Anu Saagim
2. Triin Tulev
3. Triin Sommer (Trinity)
4. Kaja Tuisk
5. Beatrice Bugajets
6. Heti Tulve
7. Laura Kõrgemäe
8.Ithaka-Maria Rahula
9.Kätlin Maran
10.Kirsti Timmer
11.Grupi -Kati
12. Inna Uit
13.Kristina Bellanova
 
sexxy 15. august 2007, kl 14.33
öökima ajavad kummitäidistega naised. Enne B korv kui sellised
 
appi 15. august 2007, kl 14.39
No on ikka selgelnägijaad küll koos. Kuskohast küll, väga huvitav, te teate nii täpselt, et ikka just silikoonid?!?! Noortel inimestel võivad tissid ka lihtsalt kasvada ja kõik, püha müristus. Ma tean inimest, kel hakkasid 30-aastaselt hormoonid nii möllama (armus nimelt), et AAst tuli ilus suur B korv. Endal mul olid ka eelmine aasta veel täiesti lamedad rinnad, aga vot nüüd on täitsa ilusad suured (vanust 21 mul). No mis teha? Kas te käite neid inimesi akende tagant piilumas ja jälitamas, et teate nii täpselt, kui suured ikka need tissid eile täpselt olid ja kui suured täna.
 
appi-le 15. august 2007, kl 14.44
einohh, Britney Spears väitis ka tervele maailmale, et tal hakkasid lambist tissid kasvama üle öö. Kullake tule maa peale.

Selle jaoks et seda uskuda, on nähtud pilti "enne" ja "pärast".
Ega A korvist üleöö C korvi ei tule :D :D :D
 
to ... 15. august 2007, kl 14.51
kuule hallo! mida sa siin kriiskad. kõik saledad inimesed ei ole anorektikud! mina olen ka väga kõhna ja söön hullumoodi, ikka midagi juurde ei tule. ja kui trenni teen siis võtan veel rohkem alla. ja ma ei leia midagi imelikku ega tibilikku selles kui tahan endale ka ilusaid suuremaid rindu. aga pole hullu ka kui neid ei saa. vähemalt ei ole mul 35 aastaselt ripprinnad nagu kõigil neil suurerinnalistel kes kritiseerivad väikserinnalisi.
 
llomulikult kade ja inetu 15. august 2007, kl 15.02
Ly Jürgenson
Kerttu Rakke
Jana Hallas
 
appi 15. august 2007, kl 15.09
to appi-le - sa võid oma kommnetaari lõppu panna niipalju ":D" märke kui tahad, see ei muuda fakti, et sa ei tea, mis inimeste kodus (või siinkohal veel hullem - rinnahoidja all) toimub. Oled sa Britney sekspartner, et tead täpselt, millised tissid tal eile ja millised täna on? Käid neid iga päev katsumas, et kõik on teada? Minu rinnad näiteks kasvasid täiskasvanuna ja jusnimelt üleöö, ma vist "tunnen" oma tisse ikka rohkem kui sina, või mis???
 
......... 15. august 2007, kl 15.10
mina ei kritiseeri väikeserinnalisi,väikesed rinnad on ilusad,kõik loomulikud rinnad on ilusad.Kui rinnad tõesti hullult ripuvad saab need ju üle poole operatsioonidega tõsta.Silikoon pole vajalik.
Kas ma ütlesin et kõik saledad inimesed on anorektikud.Ei öelnud..Ma mõtlesingi päris anorektikuid ja inimesi kes pole anorektikud ja kaaluvad 40-55 kilo.Kui sina oled väga kõhna ja sööd hullumoodi siis see ongi viga,liiga palju süües muutub ainevahetus nii kiireks,et kogu energia läheb seedimisele,ja trenniga võetaksegi maha...Ma ei taha siin tarka panna,aga kui sa tõsiselt tahaksid suuremaks minna,siis sa peaksid võtma toidulisandeid mis sisaldavad rasva.
lisaks mainin veel seda,et kui asjadega kursis pole siis ei tasu siin väidelda.Britney spears on saanud vahepeal kax last,lisaks tal on väga raske periood elus-joob ja sööb rohkem.Tema rinnad on külll väga loomulikud,sest ta ise kah paksemaks läinud..ja kui keegi vastupidist arvab siis..mai tia lihtsalt mida öelda.
Selles nimekirjas ei saa küll kuidagi kahelda,et kas neil on või mitte.Kahju kui inimesed arvavad,et nad muutuvad mingiteks sex-goddessideks kui nad panevad need rehvid endale.Ja veel enam kui tegu on tantsijaga..see trinity oli ju varem nii kena nüüd ei taha kohe vaadatagi..Aga see teine aeroobikatreener(ei tea mis ta nimi on,pikkade tumedate juustega,reklaamis kana :P) tema on loomulik ja ilusa kehaga,temast tuleks eeskuju võtta.
 
jätg to ... 15. august 2007, kl 15.10
ja vähemalt ei pea ma korduvlõikustel käima hakkama tulevikus. Saunalaval ka vist eriti ei julgeks käia kuumas, liiatigi veel kuskile kukkuda, et lekkima ei hakkajs. Õudus
Olen oma B-ga häppi :P
 
... 15. august 2007, kl 15.11
Veel appi-le - ega sa vist põhikoolis bioloogiatunnis ei käinud ja ei tea, et rasedal naisel võivad rinnad mitu numbrit suureneda? Mu meelest ei pea günekoloog olema, et seda teadma.
 
to ,,,,,,,,,, 15. august 2007, kl 15.18
Britney Spears sai silikoonid juba enne sünnitust ! Sa hoia ennast kursis, enne kui kaagutama siia tuled.

Vaata kui ei usu :D

http://www.funny.co.uk/stuff/art_175-2829-What-implants.html
 
... 15. august 2007, kl 15.22
Sorry, ma unustasin, et ajakirjandus on ainus õige ja usutav asi planeedil Maa. Loomulikult tuleb eelkõige uskuda kollaseid ajakirju ja veel ERITI TÄHTIS on teada, et veebilehelt, mis algab sõnaga funny, saab alati lugeda vaid tõestatud fakte!
 
ika veel kole ja kade 15. august 2007, kl 15.23
kas mingil vanilla ninjal on ka silikoonid? katrin siska oli vist?
 
. 15. august 2007, kl 15.23
Oooo, kuule "appi", tahaks näha neid imenaisi, kel tissid üle öö kasvavad, sellist udupläma võid oma vanaemale rääkida !
Usun, et osa naisi kes sünnitavad, saavad number suuremad rinnad, välja venitamise arvelt. Ja enamusel lähevad aasta jooksul nad endisesse suurusesse tagasi. Pole mõtet liiga vara hõisata

Britney Spearsi kohta on siin pildilt vaadates kõik ära öeldud :D

Tõesti a-st cc-sse hihii
 
kersti 15. august 2007, kl 15.25
Britney kohta veel nii palju, et mäletan ise neid aegu mil ta kuulsad videod olid. Väike kleenuke pesulauake, aga järsku mingil järgneval videol olid suured tissid ees. Polnud ta siis midagi veel lapseootelgi.
 
eve 15. august 2007, kl 15.26
Mida me delfi lugejad selle listi ja teadmisega peale peame hakkama? Mis see annab?
Teemaalgataja on vist kade:)
 
kole ja kade 15. august 2007, kl 15.27
britney rinnad arenevad tema kehast eraldi - kõigepealt a-st d-ks ning siis d-st c-ks. kehakaal samal ajal ei muutu:)
 
.... 15. august 2007, kl 15.28
kuulge...stop it...need mõlemad pildid on sellest ajast kui ta andis oma esimese plaadii välja...teise plaadi lugude videotes on tal ikka tavalised rinnad...see pilt seal ei ütle ju mitte midagi-ta heledas topis(hele toon suurendab) ning tal on esinemise ajal push -up seljas,kuidas keegi saab nii aju olla.kui kéllegil silikoonid on siis see on Christina Aguilera.aga britneyl küll pole,eks ma üritan paremaid pilte leida
 
.... 15. august 2007, kl 15.36
http://shots.ikbis.com/image/10421/big_screen/britney_spears_beach_surf.jpg
http://www.hotelchatter.com/files/admin/britney_raleigh.jpg
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2006/06/spearsSPLASH160606_228x317.jpg
 
. 15. august 2007, kl 15.37
irwwwww, leia leia :D Igal pool on need pildid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!