Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mul on tunne, et olen UFO
 
hullumas 01. september 2005, kl 13.46
Lapsena nägin unes, et UFOd viisid mu ära, rääkisid ja õpetasid mulle asju, millel hetkel pikemalt ei peatuks. Peale ärkamist pole miski enam endine. Loen inimeste mõtteid, mõistan loomade keelt, mu vanemad tunduvad mulle primitiivselt kitsarinnalised, meie ühiskond on julm ja ennast ise hävitav. Kas ma olen hull, kui arvan, et olen UFO?

PS! Üks küsimus veel, miks poodides plasttaarat vastu ei võeta?
 
ehhh 01. september 2005, kl 13.48
tarzan oled lihtsalt.
 
miizu 01. september 2005, kl 13.56
 
SA 01. september 2005, kl 14.01
pole UFO,oled kopp-kopp.
 
Oinu 01. september 2005, kl 14.04
me köik oleme natuke ufod ja natuke kop-kop.
eestis ei olegi peale meie kedagi.
 
mina 01. september 2005, kl 14.06
olen lihtsalt oinas,kasvõi sellepärast,et pole siiani otsinudki kohta,kuhu oma taara viia.
 
kodusõja veteran 01. september 2005, kl 14.07
miks jätavad mehed õhtul pärast kõrtsist koju tulekut riided põrandale vedelema?
Sest nad on seal sees.
(vihje selle kohta, miks ufodelt plasttaarat vastu ei võeta - enne tuleks taara peast ära tõmmata)
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.07
Aga kui mulle tundub, et mu vanemad ei ole minu "loojad"? Ja ma nutan iga sügis, sest puudelt langevad lehed. Ja ma jumaldan hõbepaberi krabistamist.
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.09
Ja plasttaara sööb meid ära. Kõiki! Kõiki! Põgenege!!!
 
dea 01. september 2005, kl 14.09
;)))@ veteran
Aga inimesel võib ju igasuguseid tundeid olla. Peale suuremat joomist on mõnel tunne, et on keiser, teisel tunne, et on nähtamatu (ja võib teha kõike), kolmas tunneb end ufona. Normaalne ju.
 
psühhiaater 01. september 2005, kl 14.13
minge oma palatitesse!
 
tarkur 01. september 2005, kl 14.13
ja mõni ei saa surmani aru,et on lihtsalt loll,ikka arvab,et on midagi erilist.elu oleks lihtsam,kui teaksime kohe,kes me tegelikult oleme.
 
Oinu 01. september 2005, kl 14.13
Kas sa mötlesid dea selle nähtamatu all meie tuntud isamaalast, kes esoteerikast sissevöetuna keset liiklustihedat Tallinna tänavat ekperimenteerides oma vöimeid, et tekitas liiklusummiku ja pärast imestas, et keegi ei taibanud, et ta astraal on?! Et, siis joomane hoopis oli?
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.13
Ma ei joo, sest ma ei meeldi oma koerale, kui purjus olen. Kui ta mulle seda aastaid tagasi ütles, jätsin päeva pealt joomise maha.
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.16
Tegelikult oleme ühe teise maailma varjud ehk kaja. See tähendab, et me elame hoopis mujal ja Maal lihtsalt peegelduvad osad meie teod. Tegelikult siin meid pole olemas.
 
Oinu 01. september 2005, kl 14.17
Tõesti, sa oled minu naabrimees vöi?
Sul juba ükskord koer Tulup ütles ju, kui kisendasid ja hullunult jommis, oma narkotsist olid ja kõrvalmajast sulle kiirabi järle söitis: et nutad ja oled önnetu sellepärast,et Tulup su nahhui pasõlal!
Vana viga sul, see annab jälle hullaris parandamise ja ömblemisetööga korda teha.
 
dea 01. september 2005, kl 14.18
Oinu, küsimuse alatoon annab mõista, et tegelikult ikka oli joogine, ükskõik kuidas seda siis nimetada. Meditatsioon taaras. Taara kummardamine. Ühesõnaga, ei tea, pole näinud ega kuulnud. Jään vastuse võlgu, mu lauses polnud sõnagi temast.
 
on tõsi 01. september 2005, kl 14.19
et peegeldume.Minuga on nii iga hommik ja vahel ka mitu korda!
 
Oinu 01. september 2005, kl 14.20
dea- 10 punkti- eestmaist-naerab kõvasti sinu hea huumorimeele peale.
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.20
Oinu, mu koer arvab, et ka sina peaksid plasttaaraga vastutustundlikumalt ringi käima. Sinu naabrimees on väga vana vari, seal maailmas teda enam ei ole, sulas juba ära. Sina näed peegeldust. Ta oli õnnetu olend, sest tal puudus missioon.
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.23
kohutavalt sumiseb siin
 
Oinu 01. september 2005, kl 14.23
kle, hullumas, kompu oled, mul kohe kerge, tea, kuda tal seal varjuna läeb.mönikord olid helgemad peegeldused tal ka, parandas mul jalgratta kummi ükskord ja teinekord jälle aitas mul puid laduda...kahju, tea ,mis misjonn mul vöiks ette tulla, äkist suuremat sorti raha tulekil?! anna teada.
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.29
Tõde teavad kassid, nemad on agendid. Koerad on filtriks kahe maailma vahel. Iga kustunud peegelduse asemele sünnib kass.
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.30
Oinu, kui sa plasttaara poodi viid, siis saad raha.
 
Oinu 01. september 2005, kl 14.32
mul pole seda va taarat. kustkohast mina siis nüüd peegeldada saaks, kui üldse?! äkist olen juba kass?
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.34
Oinu, kas sul ei sumise?
 
Oinu 01. september 2005, kl 14.42
kas juba peaks? siis ei kölbe mina sinu punti, kahju, nii löputult kahju.
läheb vaatab,kas majoneesipudeli saaks tühjaks valada,siis mul ka oma pudel.
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.45
Vot kui sumiseb, siis on hambad. Seepärast tahakski taara ära viia, et missioon täidetud oleks enne, kui kohtu ette astun. Prügikasti kassid ongi need, kes ei jõudnud taarat ära viia. Majoneesil on väga negatiivne peegeldus muideks.
 
hullumas 01. september 2005, kl 14.47
Ja mu koer ütles, et sina, Oinas, peaksid täna Summi loterii ostma.
 
Oinu 01. september 2005, kl 14.50
ma hakkan siis mesilaseks ja summin valjemini.juba lendan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!