Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tutvus internetist
 
Leevike 14. märts 2007, kl 23.54
Nujah..ma ka siis läbi käinud tee otsimast tutvust internetist.
ja tulemus..sestap siin tahangi teite käest nõu küsida,et kas ainult minul säärane arvamine on tekkinud.
Olen hea kirjutaja,olen seda juba kooliajast,kirjandeid kribides,sellealaseid võistlusi võitnud ja üldse.Ka mitte enam esimese faasi elukogemuses ega rumaluses.Noh,vaba hetkel,huvi nagu oleks.Kirjutame siis.Esimene grupp on halajad..kel elu viltu läinud ja kes pole juhtunust grammigi targemaks saanud vaid otsivad neti kaudu neid,keda siis oma härda jutuga veel härdamaks teha ja oma elu "solgiämber"neile täiega kaela valada..A la,et naised ikka mõistavad..Mõni kindlasti ja halelgi hakkab.Aga mina see polnud.Siis on n.n."kepimehed",kes panevad kõike mis liigub ja soe on,Arvan,et ka vihmausse.Liigub ja on soe.Tingimused ju olemas.Kui säärase kätte saaks,siis selgub,et ta on kahel jalal kõndiv kompleks ja tal ei seisa üldse.Ei sooja,külma,ega mitte kelle-millegi peale.Pole küll trehvunksi üritanud,kuid suhtlejana olen neilt selle infi ise välja peilinud.Et on probleem.
Siis on "kõiketeadjad",kel arvamus olemas turu-,kosmose-ja süvamereuuringute küsimuses..Targutajad.Öelda nagu tahaks aga peale sooja õhu(mis läbi neti ju aimatav ainult)ei tule midagi.Ego on taevani.Tegin,nägin,võitsin.Ja kujutan juba vaimusilmas ette King-Kongi moodi vastu rinda rusikaid taguvat meeshiiglast..Ehhe..Jälle tabad end mõttelt,et jah..oma juttudes oleme kõik peaosas..
Siis on piduloomad.oh,tule neiuke,viin sind sinna-tänna-kolmandasse kohta..Ja jälle.Tegelikus elus on ta poole tunniga "londi likku"pannud ja purjus kut prussakas..ja rääkida temaga peale ilma(kuskuures eilse,mis täna oli)pole kedagist..
Siis on ärimehed.Vot mul on firma,olen see ja teine,kuulun sinna ja tänna..Rind uhkusest ja optimismist punnis..Aa sa ise,tahan küsida..kes sa oled?Kas sul on olnud aega oma sinna-tänna kuulumise juures ka iseendaga tegeleda?Ja kui teda vaatad,siis ilmselgelt pole..Sest tähtis olemine võtab ju nii palju aega ja on sigaväsitav..
ja siis on veel äpud..Et tule ja võta mind ja vormi mind.Ja ütle,kuhu läheme,kohe läheme ja teeme.Mida ostame,mida tahad.Kohe ostame kõike..Kui ütled.Teeme,oleme,magama..kui ainult mind juhatad..Aga oma arvamus?Mis see on..näen vastusest kohmetust..Väkk...
Või olen mina vale..
Äkki olengi.Seda võimalust ei tohi eirata...
 
kats 15. märts 2007, kl 00.02
icccc! lõbus lugeda! üldjuhul nii ongi :)
aga lähimal vaatlusel leidub ka täitsa normaalseid tegelasi :)
võta nats vabamalt, kiiresti ja kohe ei saa kellestki õiget pilti:)
 
sõbranje 15. märts 2007, kl 00.15
keegi pole siin ilmas vigadeta
 
Feliks 15. märts 2007, kl 00.17
..leiad keda otsid...
 
Leevike 15. märts 2007, kl 00.17
To:kat
Muidugi on normaalseid.Aga üldpilti tahtsin maalida.
Mis tekkis minul suheldes.Ja veel.Inimesed on suhtlemiskarmabis.Minu jaoks netikogemus esmakordne,olen tavaelus hea suhtleja.Ega ma niiväga otsinudki,lihtsalt eks see tee oli vaja läbi käia..Mis muud.
aga jah..
Ja veel üks kategooria meenus..Hingepugejda.K.a head kirjutajad.Kes tahavad teada su lapsepõlvest ja mängukannidest.ja eelistustest..juustu,vorsti,seltskonna ja seksi osas.Kes on konkreetsed rääkijad,küsijad..Kel elukogemus olemas.Kes enda kohta suurt ei räägi vaid õhutab sind seda tegema.Ja kes jääbki peale su siis suht avameelset endaavamist pealiskaudseks ah-jah-tore-on-sind-näha-kuulda ...suhtlejaks...
Muljetekogujad...kollektsioneerijad..Tühikargajad..
ahh,see kõik mu subjektiive arvamine..
Aga ega ma tegin ka lõpu.
Tavaelu on märksa vahvam,aga internet..on kogemus..
 
Ma olen sust parem,usu 15. märts 2007, kl 00.22
Ja see autor esindab neist loetletud karkateritest kõikide omadusi ehk on ise kokku kõige suurem peldik.Samamoodi,suur täheteadlane,elukogenud ja mööda rinda tgauv edvistaja,kes arvas et nüüd kõik lahti mõtestas ning on jube tark,my ass.
 
Leevike 15. märts 2007, kl 00.22
Kuidas saab öelda,leiad,keda otsid..ma ju ei otsinud.Mu jutt oli minust on üleval ja lihtsalt kribitakse..Mina nagu initsiatiivi pole väga üles näidanud..Ega märkugi andnud,et olen sigaüksi ja õnnetu..Kõigile neile sai öeldud,et ma ei otsi,vaid olen siin lihtsalt.Äkki ütlevad kõik padututvujad nii?Ma ei tea..
Ok.Meil siis see vahe,et mina tahtsin lihtsalt inimestega netist juttu ajada ja vaadata mis värk..Otsimine polnud mõttes..
Ega ma siis kurja pärast ka teemat üels võtnud.Lihtsalt,pani kukalt sügama see värk.Ja tahtsin teitega seda jagada.
 
Aija 15. märts 2007, kl 00.26
mul veel üks kogemuse liik:
esimesele kohtumisel endast suurt ei rääkinud, ainult sõpradest,
teisel sama lugu, teemaks tema sõbrad, kes kus heas kohas töötab ja kui tasemel elamised ja firmad ja autod jne. Küsisin siis otse tema enda kohta, tuli igasugu põiklevaid vastuseid...
 
Leevike 15. märts 2007, kl 00.26
To:ma olen parem,usu

Ära põtki..hää hing..
Äkki vajutasin su nupu peale,mis haiget tegi?
usu,ei tahtnud..

Lihtalt minu arvamine selline.
Panid tähele,ma ei halvustanud kedagi.Lihtsalt kommentaari korras võtsin kokku om arvamise.ja veel,jutu lõppu panin ka,et see on subjektiivne..Nii,et ära kurjusta..Kui sul paremad muljed,jaga neid minuga.
Öeldakse,et iga pada leiab oma kaane..oli ka huvitavaid persoone..Aga ma tegin üldistusi..
 
Feliks 15. märts 2007, kl 00.29
ega ma paha pärast seda kirjutanudki.
vada Leevike. mõtle loogiliselt - kas saab ola nii pisike hulk erinevaid inimesi? iga inimene on erinev. see et sina (ja paljud teisedki) suudavad ja tahavad neid sorteerida mingitesse kitsastesse kategoriatesse...on..ma ei tea mis. pealiskaudsus ehk? lambist visata esmese küme minti-tuniga silt kylge on lihtsim moodus teda iseendale seletada. kas ka adekvaatselt...
 
apppiiiii 15. märts 2007, kl 00.32
Feliks või savi mis nimega sa kirjutad
jäta juba see sildistamine,see on n õ m e !!!
 
Feliks 15. märts 2007, kl 00.35
sildistamine ong nõme. loe Appiiii mu kommentaar veelkord läbi - ma räägingi et iga inimene on isesugune.
 
Leevike 15. märts 2007, kl 00.36
To:Feliks
Ega ma siis kohe ka arvamist kujundanud.Omavahel öeldes,sai mõnega ka kohtutud ja reaalis ära nähtud..Lihtsalt..mingi mulje tekkis.Eks internetis on omad võimalused..ja mina ka olles oma pikaaegse(loe 16 aastat)abielu lahutanud leidsin huvitavaid variante.Vaata,kui ei proovi,siis ei tea..
Pealiskaudne pole ma teps mitte..aga tead,internet ongi kuidagi pealiskaudne..Kui minu ninakuju ehk ka kõrvaasetus ei sobi,siis seda va sädet,mida ju nii tutvusest(internet:sic!) oodatakse,saab kohe välja vahetada parema nina,kõrva ja muu kuju vastu.
Tead,mis mind häiris.Ilmselselgelt oli tegu "padututvujatega",keda keegi polnud leidnud ja ka nemad kohtumas käinud kordi-kordi..(tuli jutust välja)..
Kordan.Minu muljed.
 
olen sust parem, usu 15. märts 2007, kl 00.42
Ma vajutasin hoopis sinu nupu peale,minul on kõik ordnungis.Neti inimestega ei suhtle enam ammu.Su jutust jääb mulje nagu hoopis sina oled kõiketeadja jms sa kirjutasid.Jagad meil täheteadust jne.Suhte ekspert,hea kirjanik,psühholoog ja kõike muud,kõik teised on kiiksuga ja mökud,saamatud,kõik on ühesugused jne jne.Sa halvustadju teisi ja lased nende maha tegemisest ennast paremana paista,aga see ei tee sind paremaks,eaga ka targemaks,ega ka ilusamaks.Okei netis on palju pervareid liikvel ga ära nüüd räägi siin niimoodi nagu sina oleksid perfektne ja kõik teised lollakad ja värdid.
 
apppiiiii 15. märts 2007, kl 00.42
Feliks
iseloomustatakse mitte ei sildistata!
 
Leevike 15. märts 2007, kl 00.57
Oh,sind: to:olen sust parem,usu

Nüüd küll vist läks sinu päiveke täie ette,said riielda,nii et maa must..
Tead,ootan hommikul su elluärgunud ja päiksepaistelist kommentaari.
Muide,arumaeisaa,oled sa naine või mees..ma arvan,et naine..Naeran siin isekeskis...
Miks sa nii õel oled..Ära ole..Mõtle parem selle üle,mis ma siin kirja panin.see ei pruugi meeldida,aga ni ürita.ma ei apelleerigi õigluse ja õiguse pääle,vaid lihtsalt panin kirja oma arusaama..
Ja olen hää vaidleja..usu.Kui sul on arvmamine omamoodi,siis kuulan huviga..Ainult..ära pritsi sappi..see pole ei sinu,ei minu ei maailma tervisele hää..ja ega see neid ausalt öelds puudutagi.
 
saara 15. märts 2007, kl 01.57
mehed on inimesed ja naised on inimesed. sa nii huvitavalt lahterdasid mehed, palun äkki teed seda ka naiste kohta:) ja ära jäta lisamata mis alarühma sa ise kuulud. ise olin ka mõni aasta tagasi valikut tegemas: kas hakata üldse netis suhtlema või otsida sõprust mujalt, näiteks tänavanurgalt, baarist, töö juurest...tegin valiku neti kasuks. ja ei kahetse. leidsin enda kõrvale haruldase inimese ja ma usun meie tutvus sai tugevad juured alla just tänu sellele et oli võimalus teineteisele tundide viisi kribada. muidugi sain tunda ja teada igasugu inimesi.
 
mina 15. märts 2007, kl 02.48
to: Leevike
sa pole esimene inimene kes on netitutvustes pettunud :)jah! sul on võibolla terav silm ja kogemused eelnevast - lihtsalt sisetunne ütleb sulle midagi, hoiatab :) aga selline inimeste lahterdamine ei vii sind kuigi kaugele... igale potile leidub kaas ;) - oled seda kindlasti kuulnud?
ja rääkides netitutvustest... sina ju otsid siin? pead ennast lollakaks? või on lollid need, kes sinuga tutvust sobitavad? tundes sinuga mingisugustki lähedust?(hea kirjutajana oled ennast juba küll tõestanud :) Muig...
tegelikult pole vahet kus tutvuda - keskkond on ju sama kui baaris, ööklubis?
mõtle, sõber mõtle! ;)
 
Zizi 15. märts 2007, kl 07.13
Tore ole lugeda sellest issanda loomaaiast. Kuna olen abielus, siis pole ise kuskil portaalides osalenud, aga elukogemusi on. Sinu loetletud tüüpidest pean domineeriva isiksusena enda jaoks kõige lootustandvamaks viimast gruppi, neid, kes midagi ei tea ja ootavad juhatust. On selline kogemus, et hakkasime suhtlema ja tegime kõike nii, nagu mulle meldis. Mulle see sobis. Poiss kuulas mind umbes 3 aastat ja selleks ajaks hakkasid tal tekkima ka oma arvamused. Tegu on haritud inimesega, kellest olen nüüdseks vorminud salongikõlbuliku mehe.
 
m&m 15. märts 2007, kl 07.14
mingi loogikaviga....ega'i otsi, lihtsalt olen siiin...sõnamäng??mõttemäng??mäng iseendaga??
portaali hüppavad ikka need, kes otsivad...kes lihtsalt tuleb, see vaatab ringi ja kui huvitavat näeb-kuuleb, siis torgib- et näha, mis saab...et kas ongi huvitav või tundub ainlt...
huvitavaid-põnevaid inimesi on tegelt küll- inimesi, kellega on juttu mistahes teeemal....mina olen neid küll leidnud - häid, vaimukaid, arukaid inimesi...sinu kategoooriates neid eiolegi miskiprst loetletud...
tegelt sa ikka otsid, ja keeegi pole vastanud sinu ootustele...
sestap sildid, so simple...
seda enam, et sa'i määranud (arvatavastI) raaame-piire, millist tutvust ootad, sealt ka sedavõrd lai diapasoooon....
 
netikas 15. märts 2007, kl 07.27
to Leevike: öelgu teised, mis tahavad, aga su jutt tundus mulle vägagi õige. olen ka lahutatud ja mingi aja pärast tekkis tunne, et võiks ju kellegagi uuesti suhelda. Leidsin netist mehe, kes oli nn halaja. Kõik oli halb ja talle nii palju liiga tehtud ja kui ikka oleks kõrval tore ja tugev naine, küll siis...jne. Meie tutvus piirdus kaks kohviku korda. Edasi tutvusin, kes niiöelda tagus rusikatega vastu rinda-küll mina teen ja mina olen (mina kindlasti suure algustähega), aga kui rohkem kaevasin, et kuhu ta siis oma tegemistega välja on jõudnud, siis kõik oli alles plaanis. Tal oligi selline komme, et muudkui rääkis, mis peaks ära tegema (nt oma majal kas või katust parandama ja kas tal maja ikka üldse oligi), aga kui sai öeldud, et tee siis,siis oli kohe mingi teine jutt, et pole veel õige aeg jne. Sellega piirdus tutvus ühe kuuga. Rohkem kirjutasime, mõned korrad väljas ja ei midagi enamat. Järgmiseks tutvusin hoopis isevärki mehega. Tema vastu isegi tundsin algul midagi. Oli hoolitsev, viisakas, ei lobisenud palju, tundus haritud ja tark.Temaga suhtlesin isegi kauem-nii 4 kuud. Selle aja jooksul nägin ära, kellega tegu. Muutus käsutavaks, kui väljas käisime, siis kunagi ei olnud tal raha ja pangaautomaat oli ka alati kaugel, ja siis hakkas vaikselt juba minu koju libisema. Ühel korral toodi T-särgid, teisel korral mingi ülikond, et nii kui nii käime väljas, mis ma ikka edasi-tagasi tassin jne. No see suhe sai ka otsa.
Olen ka mõelnud, et viga on ikka minus-ei oska ma neid mehi mõista, ei ole valmis kedagi neist ülal pidama ja üleüldse olen selline karmim inimene.
Seal samas usun ikkagi, et ega siis kõiki inimesi ei saa ainult neisse kastidesse lüüa. Ikka on erandeid ka.
 
ahh 15. märts 2007, kl 08.07
Unustage need eesti lontud. väljaspool leidub täitsa norme piisavalt, kuigi imelikke kahh palju.
 
Naeratus 15. märts 2007, kl 08.17
olen Leevikesega täitsa nõus.Pole ise siit otsinud kedagi,ega soovi seda ka edaspidi teha,minul elu ok.ent lugemas käin ikka ja oma arvamuse ütlen ka välja ,kui seda teha soovin ja miskit häirib.Lugedes erinevaid teemasid,ent point ikka ühene,otsitakse ,lausa anutakse ja ikka need ühed ja samad,nime võib ju ära vahetada aga käekiri(kirja stiil) jääb samaks,nii,et on ära tuntav,kes on kes.Lisaksin ka juurde naistest siis.Mõni naisterahvas on siin ropp,elust tegelikult tüdinenud ja alaväärsuskompleksidega.Naised austage ja armastage eelkõige iseendid ,ärge olge nii madalad.
 
n 30 + 15. märts 2007, kl 08.18
Ma siis esindaksin seda teist poolt - seda, kes on internetist rohkem kui ühe toreda inimese (mehe) leidnud.

Kui negatiivsest küljest rääkida, siis minu kogemuste pagasisse pudenes üks abielus eesti tippjuhte, kellel oli omapärane väike seksuaalne kiiks (ma selle omapära objektiks ei hakanud) ;) Aga sama hästi oleksin võinud sellise inimesega tutvuda oma töö raames, see pole mingi internetisuhtluse eripära.

Aga! Tuttavaid internetisuhtlejaid vaadates tuleb tõdeda, et inimesed tõmbavad ligi ühetaolisi. Ju sa siis ise saadad mingeid sellised signaale (ise seda tajumata), et sellised sinuga suhtlema tekivad ja jäävad.

Kui tutvud inimesega, kes on nö teisel ringil, siis enamusel on valus või isegi inetu koorem kanda. Iseasi kui palju nad seda näitavad. Naised tahavad rääkida nö südamest-südamesse, eneseavamist ja siis kui see on saavutatud, ütlevad "fui!" ;)
 
öökull 15. märts 2007, kl 08.27
Kui kaks noort inimest armuvad ja ühise kodu ja pere loovad, siis on olukord lootustandvam, neil on võimalus üheskoos oma teravad nurgad tasandada ja teineteisega kohaneda.
Teisele ringile minejate olukord on palju keerulisem: tegemist on väljakujunenud isiksustega, kel on kaasa võtta pikaajaline (abielu)kogemus ja nad lähenevad kõigile inimestele läbi selle kogemuse prisma. Sama teeb ka teine suhtluspool ja nii seistaksegi lõhkise küna ees. Sest otsijail on täpne ja tema enda arvates ÕIGE ettekujutus sellest, milline see teine inimene peab olema. Ja kui ta selline ei ole, siis on ta luuser, äpu, domineerija, kiitleja jne. Aga ei tohi unustada, et nad on kõike seda ainult MINU meelest.
Ja veel - kui tutvus sünnib juhuslikult, siis on võimalused õnnestumiseks hoopis suuremad, sest puudub see ebaloomulik teisele meeldimise vajadus.
Muide, leevike, olin mõned aastad tagasi Sinuga täpselt samas olukorras - pärast lahutust kuulasin ära lõputu hulga lugusid õnnetutest abieludest ja pahadest naistest. Mängisin psühholoogi mõned head aastad, siis loobusin ja tunnen nüüd mõnu oma vabadusest ja iseseisvusest.
 
veidi üle 30-ne :) 15. märts 2007, kl 08.40
Huvitavad kogemused! Minul ka jälle ainult positiivseid emotsioone sel teemal. Peale paariaastast üksiolekut tekkis huvi, kes siiski liigub siin netiavarustes. Juhtusin tõesti suhtlema ainult väga positiivsete tegelastega. Just mingil põhjusel need "tegijad". Haritud, meeldivad, aktiivsed. Väga vahvaid jutuajamisi on olnud öödekaupa. Kokku sain kahega. Esimene ääretult meeldiv härrasmees aga mingit sädet ei tekkinud. Jätsime viisakalt hüvasti. Teistega lihtsalt suhtlesime, veidi eraasju, veidi loodust ja maailmaasju. Nii huvitav oli. No ja siis sain kokku teise mehega ja see niitis mu nii jalust, et lõpetasin muud suhtlused ja nii me juba aastakese pea koos olemegi. Säde, liblikad ja kõik muu sinna juurde kuuluv. Ja läheb aina paremaks. Niiet iga pott leiab kindlalt kaane ja ärge kaotage lootust! Jääge iseendaks, see on kõige olulisem!
 
Feliks 15. märts 2007, kl 09.10
Leevike: inimene tahab sageli saada lihtsaid retsepte. Tahab selleks et oleks turvalisem tegeleda - teade milline ja mis omadustega asi on, siis tean kuidas talitada nii et tuleks minule soovitud tulemus - loodetavasti on mu seletus arusaadav. See on täiesti tavaline ja lihtne inimese soov.
Tüpeerimine on yks selliste lihtsate retseptide (lahenduste, tegutsemismallidealiku aluse valimine..kuidas tahes seda nimetada). Mina väidan, et tüüpidesse jagamine on inimeste puhul sobmatu ettevõtmine. Mida üldisem tüpeermine (et mitte öelda sildistamine, mis appile ei sobinud, aga sisulist vahet ju pole), seda uurem on ka eksimise võimalus. Me võime ju mida tahes tüpeerida - ntmõnda asja - riideeset, autot, toiduainet. Nt tüpeerime kauplustes müüdavad asja söödavateks ja mittesöödavates - tunnetad kui suur on asja lõppkasutuse määramise eksimisvõimalus? Kusjuures - on poes asjadel kasutusõpetus juures - a kui poleks?Siis peaks ju enne igat vedelikku maitsema, et kas ta on joodav või mite - ja mõne joogi puhul võib esmene maitsemine eksitadagi - mürgil hea maitse a joogiks mõeldud vedelikul kiftimekk....
Nii ju ka inimese puhul. Sina jagasid sin mehed 6-7 klassi - ja seda iseenda mulje järgi. Sa said need muljed erineva ajalise ja tunnetusliku kogemuse järgi. Sellest, millised nad just sel konkreetsel hetkel olid- millisena nad soovisid end sulle presenteerida (mis iganes põhjusel). Inimese tundmaõppimiseks ei jätku soovist -vaja on ka aega ja ka siis eksid, sest ajaga inimene muutub...

läks pikaks ja kindlasti segaseks see kommentaar. Lühidalt - minu soovitus: ei peagi igayks sobima - looda oma tunnetuse peale - kui sa taga yhte tuppa ei mahu - ära siis mahutagi. see on ebamugav. Ja kui sul on temaga hea - siis naudi seda head tunnet - millisesse typaazi sa teda ka mahutanud pole.
 
Feliks 15. märts 2007, kl 09.13
ahjaa...veel yhte asja tahtsin lisada - lisan nyd: mis põhimõtteline vahe sel on, kas suhelda netis, või reaalis. Vahendite ja võtete vahe. Energiavahetus toimub ikkagi. Ka siin pöördudes Leevikese poole ma suhtlen Leevikesega. Ja tema pöördudes minu poole, suhtleb minuga. NUjamissiis kui me ei näe teineteise välimust? Välimus on liiga lihtsalt muudetav et seda olulismaks pidada...
 
kohe 50 15. märts 2007, kl 09.40
Leevikese lahterdused on lahedad :) Lisaksin isiklike tähelepanekute alusel nn. Tegija tüübile veel ka ühe alatüübi. Lühinimetust ma talle panna ei oskagi, aga peateemaks siis, et kui suhtluse käigus selgub, et naine on vähemalt sama kõva tegija (kõrgharidus, oma firma, sissetulek n x keskmine; teinekord piisas isegi autojuhilubade ja pikaaegse sõidukogemuse olemasolust :)), siis tõmmatakse kähku saba jalge vahele ja adjöö! Liiga suur oht mehikese egole :)
Oma VÄGA pikaajalise (pea 10 aastat) internetituvuste kogemuse baasilt tahan ikkagi julgustada - ühel päeval saabub siiski ka see ÕIGE. Iseasi, kas me ta ära tunneme. Minul näiteks kulus selleks kolm korda sama inimesega netis (taas)tutvumist, enne kui aru sain, et just tema see ongi :) Esmatutvusest on nüüdseks juba 8 aastat ja viimased neli elame õnnelikult koos ning aina paremaks läheb :)
Õnne ja unistuste täitumist kõigile otsijaile!
 
ilus 15. märts 2007, kl 09.42
ma ei tea, ma ei tutvu internetis. internetis on kõik minu jaoks sootud. ma vaatan inimese välja reaalis ja parem on, kui on selline, kes neil tutvumisslaitidel ei huvitu käia ka niisama igavusest pulli panemas, aega viitmas. delfi uudiseid ja online postimeest võib lugeda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!