Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
tahaks armastust
 
üksik 28. oktoober 2001, kl 15.57
Olen kohe 25,ühe lapse ema ja tahaks leida kedagi,keda armastada ja kes armastaks mind.Kas keegi oskaks väärt nõu anda,kuidas või näiteks kus võiks sobivat kohata?Tutvumiskuulutused ei lähe kuidagi,ööklubides käies kipub ikka meesselts,kes ligi tikub,joogine olema.Kunagi olen naisteajakirjadest lugenud soovitusi liituda näiteks mõne spordiklubiga-trennis käin küll,kuid shapingus ja sellised kohad,kus vastaspool käib (n:jõusaal) mulle ei sobi.Ootan vastukajasid!
 
faatum 28. oktoober 2001, kl 18.21
... kallis tüdruk! Selleks on ju sadu võimalusi ja 100% sõltub sinust enesest... proovi näiteks megatreffi... virtuaaltutvus, kus suhtled esialgu meili teel ja siis saad juba ise valida, kellega kohtud ja jne... soovitan siiski natuke julgem olla ja kõik läheb õnneks... soovin siiralt EDU!!!
 
Aks 28. oktoober 2001, kl 18.37
Paljud vaevlevad selle mure käes, et leida oma kallim või armastatu. Tihtipeale tekivad suhted just sõprusringkonnas, kuid pole välistatud ka soovitatud megatreff.
Tuleks julgem olla? Ja see pole vale, kuid mitte kõik pole sellised "murdjad", kui nähakse, mis meeldib, tormatakse kohe kallale:) Võibolla on lahenduseks ehk laialdaselt kasutatavad jututoad, kus käib ka igasugu rahvast, kelle seas leidub tingimata päris normaalseid ka:) Kes otsib, see leiab:0)
 
üksik 29. oktoober 2001, kl 08.51
Kas sa oleksid nii kena ja ütleksid mulle,mis aadressilt leida seda megatreffi?Arvuti taga olen alles nii uus tegija,et ma kindlasti ei tea veel paljusid asju.Suur tänu nendele,kes vastasid/vastavad mu meilile!Jututubades olen käinud,aga üldjuhul kipub nii olema,et paljud kas vestlevad omavahel või aetakse tõesti mingit arusaamatut juttu...
 
ritike 29. oktoober 2001, kl 10.55
mega.ee, jama. Olen sinna mitu kuulutust jätnud ja ka vastuseid saanud. Käisin isegi paar korda kohtingul, minu soovitus: ole parem üksi. Vastused kuulutusele olid kõik viimase peal aga kui inimesed silmast silma kohtusin, siis oli küll tunne, et kust küll sellised tulevad.
 
tolerant 29. oktoober 2001, kl 11.32
minu kogemustest: armastatu tekib kuidagi iseenesest. Kui otsid, siis ei leia midagi, kui oled juba lootust kaotamas ja mõtled ennast oma kookonisse peita, ilmub välja see keda oled kõike mängu pannes otsinud. Kust ta tuleb ei oska ütelda. Võib olla peolt või spordklubis, tutvusringist või hopis tänavalt. Igaljuhul edu sulle ja lootust ka. Kõik mida sa vajad leiab sinu ise ühel heal päeval üles.
 
Sten 29. oktoober 2001, kl 12.22
Minu arvates ei tasu mingil juhul otsida tuttavat ei megatreffist ega jututubadest. Meeletu ajaraisk ja tõenäoliselt ootab sind kohtama minnes ees suur pettumus. Minu paar tutavat on oma aega ja närve selle peale kukutanud ja paraku tulemusteta.
Parim lahendus on ikkagi meelelahutus- ja sportimiskohad, kus tekib visuaalne kontakt(minu arvates määrab see palju). Loomulikult on abiks sõbrad-tuttavad.
Ära muretse, küll sinu prints ka kunagi välja ilmub! :)
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 14.17
jahh, ega ta tulemata jää. ja kui tuleb, siis just sel hetkel kui seda kõige vähem ootad!
 
Jura 29. oktoober 2001, kl 15.18
Mis asi on armastus?
 
almond 29. oktoober 2001, kl 16.56
Ükspäev Sa ei küsi seda enam!
 
mai 30. oktoober 2001, kl 13.25
Kõik tahame, kergem, kui pettuma ei peaks
 
Kaire 30. oktoober 2001, kl 13.37
Arvan ka, et kuulutustest ja jututubadest kallima otsimine on aja raiskamine. Jutukaski suhtled ühe ja tundub, et mulle kõige armsama inimesega üle aasta ja lõpuks saad teada, et täielik ämbrisse astumine (minule väga õpetlik kogemus)Armastus on ühel päeval su juures, tunne ta vaid ära.
 
Tankist 31. oktoober 2001, kl 18.05
Kulla tydruk kus su lapse isa on??
 
livia 31. oktoober 2001, kl 18.47
Mina leidsin jututoast oma mehe, kes on minu jaoks maailma parim.
 
üksik 31. oktoober 2001, kl 19.24
Tere tankist!See on päris valus teema,kuna mehel oli(ei tea temast õnneks enam midagi)alkoholiprobleem ja ma kannatasin-loll nagu ma olin-tema vaimset ja füüsilist vägivalda 3 aastat,kuni mõistus koju tuli ja ta ise maha jätsin.Selline on mu ainuke tõsine "armastus" olnud!Tahaks ikka veel loota,et ka minu jaoks on olemas keegi,kes teaks,kuidas armastada.
 
Sten 31. oktoober 2001, kl 20.05
KÜLL SA LEIAD!:)))
Kõik hoiavad sulle pöialt siin!
 
üksik 01. november 2001, kl 08.56
Mul on nii hea meel,et siin ilmas on palju toredaid inimesi,kes annavad nõu,julgustavad ja hoiavad pöialt!Ehk see elu ei olegi nii hull?Ja ehk on ka minul mingit lootust?Igatahes VÄGA SUUR TÄNU KÕIGILE,kes võtsid vaevaks mu meili lugeda ja sellele vastata.
Ja aitäh,Sten,hea teada,et on kaasaelajaid.
Te olete kõik toredad!
 
jana 05. november 2001, kl 11.43
Pühenda end oma lapsele, ta saab nii ruttu suureks, aga armastus ei küsi aega ja astub ise vargsi ligi! Ära vaeva oma pead sellega! Päikest sulle!
 
üksik 05. november 2001, kl 12.26
Aitäh Sulle,jana,kes Sa panid kirja minu jaoks mõned ilusad read!Ma lihtsalt kipun olema arvamusel,et oma õnne leidmisel on mul tänu lapse olemasolul väiksemad võimalused.Mitte valesti aru saada-ma väga armastan oma last ja ma ei oskaks ega tahakski ilma temata elada,aga on olnud hetki,kus meeldiv vestlus ja huvi minu vastu katkeb,kui saadakse teada,et kasvatan üksi last.Ja see pole mitte üks kord ainult.See ajendaski mind üldse foorumis sõna võtma,et mida inimesed sellest arvavad.Päikest Sullegi ja kõike paremat!!
 
kr66p 12. november 2001, kl 01.16
armas üksik, proovi asja vaadata ka teisest küljest: tänu sellele, et sul laps on (ja seda ju suhtluskaaslase eest eriti pikalt varjata ei saa), elimineerub igasugune meesrämps juba varakult.
 
Ka kunagi yksik 12. november 2001, kl 10.13
Mul oli sama lugu.Sai nagu armastusest abiellutud,aga mees hakkas mind lausa eraomandiks pidama.Abielu naine ei tohtivat meikida,hilja valjas kaia,jne.Kui m6nel t66kaaslasel oli synnipaev,siis pidin oma lapse,imikueast alates,kaasa v6tma.Seisa bussipeatustes kylma kaes,ja kell 9 pidi ju laps juba kodus magama.Alati naine 6igel ajal kodus!L6puks tuli ka mehe joomine,mis aina syvenes,vagivald jne.Nagu sinul,6nneks tuli m6istus mul koju.M6tlesin,et ega hullemaks enam minna ei saa,elan parem yksi.Narvid vahemalt enam ei kannata ja suutsin poole aasta parast juba isegi naeratada.Olin selle unustand nende aastatega.Hirm oli just yksijaamise ees.Vajasin ju ikkagi ARMASTUST ja turvatunnet.Vanust oli mul siis 30.Ei lootnud,et leian lapsega endale mehe,kes v6tab ka mu lapse omaks.Ega ei otsinudki,6hkasin kodus yksi patja.Ja siis yhel paeval elu muutus kardinaalselt.S6branna kutsus teise linna kylla.Ja seal astus juhuslikult labi nende poolt naabrimees.Meil oli korraks aind silmside ja nadala parast tuli see mees mulle kosja.Palus kohe naiseks,kuigi me polnud tuttavadki!Laps v6ttis ta kohe omaks,ytles,et selline v6iks minu issi olla!Ja tasapisi hakkasin austama seda meest,kes armus minusse sellisena,nagu olen!Minu armastus tema vastu tuli veidi hiljem.Olin liiga ettevaatlik end avama.Naised vajavad turvatunnet ja turvaliselt ma tema k6rval ennast ka tundsin.Nyyd elame koos 11 aastat.Me armastame teineteist ja loodan,et selline rahulik elu kestab ja kestab ja kestab....Edu sullegi kulla Yksik,sinu 6nn tuleb sinu juurde just siis,kui sa seda oodata ei oskagi!Sa 25,SUL SANSUD!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!