Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas saada armukese abikaasast lahti
 
mai 29. oktoober 2001, kl 13.53
Kuidas vabaneda armukese abikaasast.Tean et kui ta naine saaks teada et olen teada tema mehega üle 2 aasta suhelnud lahutaks ta oma mehest kohe ära. Kuidas seda aga õigesti teha, et armuke teada ei saaks, et mina selles süüdi olen.
Kas kellegil on vastavaid kogemusi.
 
sama kogenu 29. oktoober 2001, kl 14.05
ole mehe vastu jube hea ja hakka teda lihtsalt mõjutama, et tahad koos olla jne.
poeta paar pisarat ja ole järjekindel. no seda sa muidugi oled- 2 aastat.
aga kui see mees 2 aasta jooksul pole kodunt ära tulnud, siis äkki ta ei teegi seda ja ei plaanigi seda.
kui hästi vastik olla, sada anonüümselt neile koju pilte, kus te koos peal olete. aga see ei tohi siis muidugi olla su enda pildikogust.
palu kedagi teis salaja pildistada näiteks ja siis saada selliseid kallistus/musitus pilte. see peaks kyll sel naisel jalad alt lööma. ja kui sina samal ajal nii mesimagus oled ja teine hüsteeritseb siis .... meestele ei meeldi hüsteerikud.
 
mai 29. oktoober 2001, kl 14.10
2 aastat on tõesti pikk aeg, algul oli see lihtsalt seiklus. Iga päev mitu telefkõnet, mitu sms. Viimasel ajal on aga igatsus nii suureks läinud, armastuseks kasvanud. Armuke ütleb et vaatame mis elu toob. Ma arvan et elu peab vahest ise suunama.
 
sama kogenu 29. oktoober 2001, kl 14.15
loomulikult peab suunama. aga tee seda nii, et tema aru ei saa, et sina selle taga oled, sest see talle ilmselt ei meeldi.
ole kanntlik aga esita oma nõudmisi pehmelt aga järjekindlalt ning usalda oma vaistu mitte teiste juttu.
nad kõik muideks räägivad, et vaatame, mis elu toob.
mina sain seda, mille nimel ka tööd ja vaeva nägin.
nii, et lootust on alati.
 
Moor 29. oktoober 2001, kl 14.19
et siis igatsus on armastuseks kasvanud nimelt sinu poolt? ja temal mitte? siis laheb sul tonnide viisi enesekontrolli tarvis, ilmselt pole kaugel ajad, kus saad isegi aru, et teisele pinda kaid, aga niuke valu on sees et ei saa m6istuse haalt kuulata, niiet vaata, et sina see hysteeritseja pool ei oleks ja oma naine see mesimagus :)
 
Marina 29. oktoober 2001, kl 14.19
Ja järgmine mahajäetav oled Sina ise.
Mehele oled sa kerge meelelahutus igava abielu täiteks.
 
????? 29. oktoober 2001, kl 14.23
kuidas te saate nii julmad olla?
kuidas armukese abikaasast lahti saada? vähe sellest, et songid kellegi peres tahad seda lõplikult laiali ajada? kas sulle ei ole keegi haiget teinud?

olen isegi varem armukese rollis olnud kuna see mees tundus nii hea ja armas ja hoolitsev...

aga... kui ma avastasin et mu oma elukaaslane nn. üle aisa lööb. nutsin päris mitu tundi... sain oma patu palga. sain kogu selle valu tagasi, mida ma olen teinud teistele naistele. aitäh, vandusin endale, et enam nii ei tee. palusin mõttes tuhandeid kordi vabandust neid naistelt, kellele mina võisin haiget teha.

ja siin annate teie nõu?? mõelege veelkord oma karuteened üle.
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 14.23
alati ei ole nii.
peab teadma neid põhjuseid miks mees täidab oma aega väljaspool abielu. ja nii mõnigi kord on asjal ka korralik põhjus.
 
mai 29. oktoober 2001, kl 14.26
Armuke on tunnistanud et meie suhe ei ole ainult harjumus ja vallatused, et ka tema tunded on sügavamaks läinud.
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 14.28
lisaks veel see, et
"kui mina ei tee, siis mulle ei tehta" ei kehti eriti. niikuinii tehakse ja nii mõnigi on ome elu õnne just nii leidnud.
kui mees on tõsiselt õnnelik oma praeguse naise juures, siis te ei lähegi kuskile.
teiseks - kui tead, et mees võib leida kellegi teise, siis hoiab see sind ennast ka vormis rohkem. ei muutu laisaks, paksuks kitli ja rullidega madaamiks.
Igatahes - Mai- kui armastad- go for it!!
muidugi võid sa jubedamal kombel haiget saada aga see on riski väärt.
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 14.29
kui kaua nad on abielus olnud ja on neil lapsi ka?
 
ellu 29. oktoober 2001, kl 14.30
Otsene küsimus, otsene vastus: proovi kaigast pimedal ööl või kärbseseensuppi või taotle relvaluba, võimalus on ka rataste alla ajada, kui sul auto peaks olema :(((((
 
mai 29. oktoober 2001, kl 14.32
armuke on olnud oma kaasaga 10 aastat abielus, loomulikult on omad harjumused, sõbrad jne. ning mis seal salata ka majanduslik heaolu on tähtis. Käin tööl ja teenin korralikult aga teame mõlemad seda et armukese kaasa pigistaks lahutusega nii palju kui annaks
 
mai 29. oktoober 2001, kl 14.34
tean seda isegi et pean asju kuidagi salamisi suunama, oh aga kuidas
 
vot nii 29. oktoober 2001, kl 14.34
mai - ütle otse mida sa temalt tahad. ära keeruta. kui tahad teda endale, peab ta ka tõelist sind nägema.

kui abikaasa kallim siis pole midagi teha. loodud armukeseks. ka armukest võib sügavamate tunnetega keppida.
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 14.49
mai - ära mõrvariks kyll hakka.
kõik negatiivne tuleb kunagi tagasi.
ürita ikka heaga- või ära kedagi ära tapa vähemalt.
 
mai 29. oktoober 2001, kl 14.57
eks ma üritan ikka heaga, mõrvama ei hakka kedagi. Aga tundub et sinul on sellin etapp selja taga
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 15.05
jah on kyll ja lõppes minu kasuks. olen jube õnnelik ja veendunud, et nii pidigi minema.
kyll poole aastaga.
 
mõtlik 29. oktoober 2001, kl 15.22
Kas armastus peab ilmtingimata viima selleni, et armastatu saab sinu OMAKS? Olen ise armukese rollis ja naudin olukorda just seetõttu, et ma ei tahagi saada seda meest endale. Tean kui oluline pere tema jaoks on ja olen õnnelik nende hetkede üle, mida teineteisele kingime. Just needsamad telefonikõned mitu korda päevas, mitu sms-i, hoiame käest kinni, kui lähem suhe hetkel võimalik pole... Ja ka juba kaks aastat. Ja hoolimata kogu oma armastusest tema vastu pole mul kordagi tulnud pähe mõtet "kuidas saada armukese abikaasast lahti"
Ei usu, et sel üritusel head tulemust saab olla. Kõik mis on seotud susimise ja valetamisega, ei saa hästi lõppeda. Ja kui kedagi kõrist liiga kõvasti pigistada, on tal lõpuks peas vaid üks soov - vabaneda haardest...
 
almond 29. oktoober 2001, kl 15.23
Helen, vabanda, aga võid Sa seda täpsemalt kirjeldada. Te elate koos? kas ta ostis kr,üüris või elate sinu juures? ja kes tegi lõpliku otsuse koos elada tema või sina?
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 15.28
mina tahtsin koos elada ja ilmselt tema ka, sest muidu ta ju poleks tulnud.
seal ei ole ju mingit vahet kelle juures või kus elatakse- peaasi, et koos, kui tahetakse koos olla.
ma leian, et see kellele algselt asi kuulus pole tähtis, sest kui koos elatakse on see mõlema kodu.
otse kysimusele vastus. tegu oli minu korteriga- milleks üürida kui koht oli juba olemas.
tema koju jäid need, kes seal olid juba.
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 15.31
ei olegi, et keegi kellegi omaks.
aga minule oli ja on tähtis näiteks juba see, et saame öösel ühes voodis koos magada, et ei pea luurama tuttavate ees.
saab olla vabalt õnnelik- kedagi ei saa ju sundida niikuinii kellegi omaks olema- kui tahad ise kellegi oma olla siis palun,
ja mina tahan.
kui keegi tahab olla lõpuni armuke , palun, mind see ei sega.
aga mina tahan iga hetke koos olla ja selleks tuleb koos elada.
ja ma olen rahul ... seega õige otsus.
 
Named 29. oktoober 2001, kl 15.32
Ma ei taha Mai lootusi mõtetuks pidada.. ja ei thaa ma ka pessimismi süstida kellesegi. Mul endal oli 3 aastat suur armastus yhe naise vastu...

Kogu selle 3 aasta jooksul oli juttu lahutusest.. ta ise tahtis uut elu alustada jne jne jne...
Kui siiani on ta oma mehega koos... ta ei väida enam et armastab mind... (ütles et ta ei ole piisavalt vaba selle ütlemiseks) samas aga väidab et tema tunded ei ole muutunud.

Kahjuks kaldun arvama et abielu-inimestele meeldibki lihtsalt rääkida lahutusest... sest sellest on nii hea unistada. Kui aga partner peaks tahtma reaalseid tegusid... hakatakse taganema.
______________________________
Soovitus kõigile inimestele kellel on suhted abielu-meeste/naistegea... olge ettevaatlikud ja ärge unistage liialt... muidu on hiljem valus kukkuda.

Kuid samas erand kinnitab reeglit.



Teile kõigile ilusat sügist soovides:

Garfield
 
almond 29. oktoober 2001, kl 15.35
Minu arust peaks ka suhetel olema oma resultaat-milleks Sulle abielusmehega need sõnumid, pilgud, jalutuskäigud, voodi...!
Aegajalt peab märgistama oma asukohta - kuhu oled teel, mida ootad elult, mida tahad. Sa ei soovi sellelt suhtelt resultaati -kooselu-mida siis? Tunned ennast üksikuna, vajad lähedust, lihtsalt on igav? Ilmselt vajad lähedast inimest aga see mees lihtsalt pole seda muidu tahaks ka Sina teda enda OMAKS!
 
sissy 29. oktoober 2001, kl 15.36
Mul oli selline situatsioon , kuigi mind ei huvitanud niivõrd sellest teisest lahtisaamine kuivõrd oma armastatuga koos olemine ja seda loomulikult elu lõpuni . kaks aastat käis tema minu juures nö. külas ja kolmandast aastast alates hankisime päris oma elamise ja kolisime kokku. Tõuke andis loomulikult see teine ,kes teadis minu olemasolust juba peaaegu algusest peale aga ju tal sai siiber sellest alandusest. nüüd on sellest kohe-kohe kaks aastat omakorda möödas ja mina ei pidanud oma pead üldse vaevama sellise küsimusega ja soovitan sul ka seda rahulikult võtta ,sest nagu meestel kombeks on selle kohta üelda iga asi omal ajal. Usu mind su armsam vaevab oma pead selle küsimusega iga päev, sina aga ela ja tunne elust rõõmu ,sest mida rõõmsam ja murevabam sa oled ,seda rohkem tunneb sellest rõõmu just tema ja seda sa ju tahatki et TEIL oleks koos parem.EKS!
 
mai 29. oktoober 2001, kl 15.40
aitäh vastu eest. Sinu kiri süstis minu optimismi. Et iga asi tuleb omal ajal v natuke hiljem.
Tean seda et ei tohi näägutada, nagu naistele kombeks. Olen alati hea tujuga ja rõõmsa meelega, kuid vahest tuleb selline masendus peale nagu täna
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 15.42
jah, mai, sissy kiri on lask kümnesse.
 
mai 29. oktoober 2001, kl 15.51
huvitav kas seda et armukesed räägivad et oma naisega ei magata rohkem kui kord paari kuu tagant vastab tõele. Vaevalt
seda räägivad lihtsalt selleks et naised end hästi tunneks
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 15.56
palun ära põe- see võib olla tõsi võib olla mitte.
ongi hea ju kui magab, sest siis ta saab jälle kinnitust,et sa
oled nii hea , armas ja ilus jne. mida sa kindlasti oled.
midagi peab ju sinus head olema, et ta juba 2 aastat su juures käib- mõtle nende asjade peale rohkem ja ära kujuta ette kuidas keegi kellegiga magab, isegi kui ta seda teeb.
lihtsalt ära mõtle selle peale.
 
mai 29. oktoober 2001, kl 16.02
sorry täna lihtsalt selline enese halamise tuju.
Oleme suhelnud 2 aastat hoolimata sellest et meie lahutab nõks alla 200km. saame kokku, kas siis mõelamd sõidavad, v siis üks sõidab teise juurde. Arvan et seegi peaks juba midagi näitama.
Tuju võib olla kehv kuna armuke oma perega(1 laps) soojal maal puhkamas, see on traditsioon et koolivaheajal laps kuhugi viia.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!