Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas saada armukese abikaasast lahti
 
Named 29. oktoober 2001, kl 16.03
Helen:

Kerge on öelda et ära mõtle... ma kannatasin 3 aastat neid ise-enesest tulenevaid mõtteid... magamata ööd jne.

Kui mõtled ja tunned valu = st. et hoolid
Kui sul on ükskõik või lihtsalt ei pööra tähelepanu = st. pole ilmselt kuigi suured tunded.
 
vot nii 29. oktoober 2001, kl 16.11
just kujuta ette. kujuta ette seda kuidas ta sinu juures käib juba kaks aastat. kui õnnelik ta sinu juures on ja kui õnnetu oma naise juures on. ja siis kujuta ette nii, et sina oled ta abikaasa ja on veel keegi õnnelik naine, kelle juures ta käib, et veel õnnelikum olla. kujuta ette, mida kõike ta oma naisele valetab. ja kujuta ette, kui palju tõtt ta sinule räägib.
vaevalt, et ta oma naisele need sõnad ütlematta jätad, mida naine aeg-ajalt ootab. ja samamoodi ütleb ta ka sinule, et sa maha rahuneksid. kõik on ilus. ta hoolib sinust, ta armastab sind, ta tahab ainult sind. aga elab oma abikaasaga.
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 16.15
tean väga hästi, sest kannatasin ka aga ainult pool aastat.
ja seega tundus üüratu aeg.
mina näiteks ei hakanud isegi mitte küsima, et magad või ei, sest teadsin et äkki mulle see vatsus teeb haiget.
loomulikult mamõtlesin selle peale aga kuna meie suhe oli väga hea ja usalduslik, siis ma lihtsalt usaldasin teda. ning kui ma tundsin, et enam ei suuda üksi magada voodis ja ainult nädalvahetusel öösiti koos saame olla, siis lähen hulluks.
ma ytlesin ysna selgelt mida ma tahan ja ei läinudki kaua kui ma selle sain.
lõppude lõpuks olime niikuinii kõik argiõhtud koos ja nädalavahetused ka, seega ta naine ju aimas ka mis toimub.
lõpuk see pidi ikkagi nii minema.
aga see kellel on pere , peab olema kindel kuhu ta tuleb ja mille nimel oma perest loobub, mõnel võtab see kauem aega ning mõni võiolla tõesti lollitab.
kuid ka seda lollitamist peaks olema läbi näha sellest- kui paljust ta on nõus sinu nimel loobuma ja kas ta rasketel hetkedel on sinuga või oma kodus.
 
almond 29. oktoober 2001, kl 16.17
ÄRA mõtle nende seksile!!! Mina olen olnud abielus ja olen nüüd armuke (kõik see sama lugu -ootused lootused pisarad rõõmud).
Kui meie suhe algas suhtlesin alguses oma mehega, see oli lihtsalt harjumus mis võttis pinget maha! See ei ole see mida sa ette kujutad! See on harjumus! Kullake, ära muretse selle pärast!

Kuid samas - aeg-ajalt tasub (targalt) näidata, et Sa ei ole igavesti valmis niimoodi jätkama. Ära ainult hakka teiste meestega ähvardama!!!(et lähen Juku juurde kui Sa...)!!
 
Bret 29. oktoober 2001, kl 16.20
Muidugi võib tõele vastata. Mul oma mehega täpselt selline suhe.
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 16.23
et, mis mõttes- et magad kahe mehega ja yhte neist armastad ja teisega harjumusest?
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 16.26
muideks - kui vana see laps on.
äkki on ta lapse pärast koos nendega?
 
Bret 29. oktoober 2001, kl 16.29
Ei, 2 X kuus. On küll nii võimalik.
 
mõtlik 29. oktoober 2001, kl 16.34
Vastupidi, oleme isegi väga lähedased. Aga esiteks olen realist, teiseks ei taha ma oma hingele ühegi pere lõhkumise pattu (enda oma nagunii purunenud), kolmandaks - on küll oluline vahel peatuda ja vaadata, kus asun ja seda ka teen, aga suhe oma kallimaga ei tähenda minu jaoks siiski seda, et pean ta ühel hetkel endale saama. Ega ta pole ometi asi, mida omada nagu hinnalist keed. Naudin meie suhet sellisena nagu ta on ja üritan võtta sellest parima.
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 16.34
nad sulle siis mõlemad meeldivad?
kas sa plaanid oma mehe maha jätta või niisama igavusest?
 
Helen 29. oktoober 2001, kl 16.36
aga kõik ei ole nii tugevad.
mina näiteks teadsin täpselt, et tahan temaga ja ainult temaga
koos elada!
ja ma ususn, et kui ta poleks minu oärast tulnud, oleks hiljemalt
paari aasta pärast see ikkagi lagunenud.
 
mõtlik 29. oktoober 2001, kl 16.38
Vastupidi, oleme isegi väga lähedased. Aga esiteks olen realist, teiseks ei taha ma oma hingele ühegi pere lõhkumise pattu (enda oma nagunii purunenud), kolmandaks - on küll oluline vahel peatuda ja vaadata, kus asun ja seda ka teen, aga suhe oma kallimaga ei tähenda minu jaoks siiski seda, et pean ta ühel hetkel endale saama. Ega ta pole ometi asi, mida omada nagu hinnalist keed. Naudin meie suhet sellisena nagu ta on ja üritan võtta sellest parima.
 
Tova 29. oktoober 2001, kl 18.23
Ma ei taha kedagi haavata ja tagatipuks ei pruugi minu arvamus muidugi õige olla. Mai - mina isiklikult ei usu, et mees, kes Sind armastab, suudaks 2 aastat teise naisega elada. Ma arvan (ja ma loodan, et ma eksin), et ta ei armasta Sind.

Inimesed on erinevad, kuid minu tutvusringkkonnas on mehi, kes on oma naiste juurest armastuse pärast ära läinud, võtmata kaasa hambaharjagi ja võtmata päevagi mõtlemisaega. Minu eelmine abikaasa tuli minu juurde kaks kuud pärast esmakohtumist (meil polnud mingit seksuaalsuhet olnud) ja teatas, et ta tuli naise juurest ära, sest armastab mind. Ütles, et kui mina teda vastu ei võta, üürib endale eraldi korteri. Ütles, et ei taha oma ametlikule naisele haiget teha, elades temaga, kuid armastades teist.
Kusjuures naisega olid tal kaksikud, üle 2 miljoni maksev maja ja ühine sõpruskond.
Aga muidugi - hiljem selgus, et tegemist oli tõepoolest Mehega, kelle puhul võib seda sõna kirjutada suure algustähega. Nii minu, naise kui ka laste suhtes.
Mõni teine vast tõesti ei suuda kahe aasta jooksul otsustada või ei julge toimida. Aga kas me südames usume neid põhjendusi, mida meile räägitakse, et MIKS kõik venib?
 
koit 29. oktoober 2001, kl 18.59
Kas tänapäeval on unustatud, mis on ausus. Ma ei tunne mingisugust lugupidamist ei mehe ega naise vastu, kes on toiminud omakasule mõeldes. Võib ju rääkida tunnetest...,armastusest. Aga, kes on see mees või naine, kes laseb oma kunagi valitud kaasal elada pettuses, teadmatuses. See on ebaõiglane ja alatu. Nii ei anta talle võimalust elada oma elu nii, nagu ta soovib ja kahjuks elame vaid korra.Ei saa teha valikuid teiste eest. See, et armukese abikaasale on teadasaamine valus või, et ta ei soovi lahutada jne. See on vaid teie ettekujutus asjast. Valus ei ole mitte teadasaamine, vaid tegu, olukord, ise. Kindlasti peaks oma tunnetest teavitama kaasat, või tehku seda juba too armuke, kui tal vähegi teiste tundeid austab. Kunagi ta mõtteis tänab teid info eest.
PS võib-olla on tal Sinusuguseid hulgim. Enda arvates ei taha kellelegi haiget teha ja nii ta valetab, kuni jaksab. Võib ka olla, et ta oma naist väga armastab, Sinuga suhe on aga lihtsalt midagi uut ja huvitavat ta enesearmastusele.
 
koit 29. oktoober 2001, kl 19.01
Kas tänapäeval on unustatud, mis on ausus. Ma ei tunne mingisugust lugupidamist ei mehe ega naise vastu, kes on toiminud omakasule mõeldes. Võib ju rääkida tunnetest...,armastusest. Aga, kes on see mees või naine, kes laseb oma kunagi valitud kaasal elada pettuses, teadmatuses. See on ebaõiglane ja alatu. Nii ei anta talle võimalust elada oma elu nii, nagu ta soovib ja kahjuks elame vaid korra.Ei saa teha valikuid teiste eest. See, et armukese abikaasale on teadasaamine valus või, et ta ei soovi lahutada jne. See on vaid teie ettekujutus asjast. Valus ei ole mitte teadasaamine, vaid tegu, olukord, ise. Kindlasti peaks oma tunnetest teavitama kaasat, või tehku seda juba too armuke, kui tal vähegi teiste tundeid austab. Kunagi ta mõtteis tänab teid info eest.
PS võib-olla on tal Sinusuguseid hulgim. Enda arvates ei taha kellelegi haiget teha ja nii ta valetab, kuni jaksab. Võib ka olla, et ta oma naist väga armastab, Sinuga suhe on aga lihtsalt midagi uut ja huvitavat ta enesearmastusele.
 
marleene 29. oktoober 2001, kl 20.25
No kui 2 aastat ei ole mees selgusele jõudnud kumb naine talle tähtsam on,siis tähendab et teda rahuldab selline kaksikelu.Kui oled endast lugupidav naine (tüdruk),siis anna mõista talle,et maailmas on ka teisi mehi ja ta võib su kaotada.Kui ta tõesti kardab sind kaotada,siis ta ka tegutseb vastavalt.Naine ei tohi mehe küljes rippuda.Seni kui seda teed,ei karda ta ka sind kaotada.Mine vahel välja teiste meeste seltskonda,võibolla leidub seal sinu jaoks veel parem mees.
 
Suller 29. oktoober 2001, kl 21.01
Ja jah!Arvamusi kui palju!Kuid ise ei tohi oma armukese naisele teie suhtest ette kanda.Nii kaotad oma armukese kindlasti!Muidugi on ka v6imalus,et oled tema jaoks lihtsalt see vyrts,mis kodus saamata jaab.Taolised mehed pendeldavadki salaja naise teadmata armukeste vahet.Mikskiparast ei k6la usutavalt soojale maale perega puhkama s6itmise p6hjus olevat lapse koolivaheaeg ja lapsele lubatud sai jne...Kui teil selle 2 aasta jooksul on nii,et pyhad,puhkused ja j6ulud ja muud kenad syndmused on mees perega veetnud,ning sina istud igatsevalt teda oodates,siis ei taha uskuda,et ta lihtsalt ei taha naisele haiget teha temale 6eldes,et tuleb sinu juurde ja jatab pere maha.Tee proovi siin eelpool antud n6u jargi,et organiseeri armukese naisele teie armuloo ettekanne,aga nii,et sina pole asjasse segatud.Nii annad asjadele kiirema hoo,sest mis peab tulema,see tuleb nagunii!Parem siis juba varem,mis piinelda teadmatuses.Ainult nii saad tunda,kas su armukese vannutud armastus sinu vastu on ikka t6eline!
P.S.Ausalt 6eldes,ise olen selliste salatsemiste ja armukeste pidamiste vastane!Parem 6udne l6pp kui l6putu 6udus!Ausus ennek6ike!
 
mai 30. oktoober 2001, kl 08.35
Aitäh kõikidele kes siin seda teemat arutasid, sain mõnele oma mõttele kinnitust, aga ka natuke mõtlemisainet oma suhtest.
edu teile kõigile
 
koit 30. oktoober 2001, kl 11.49
Veel! Sinu armuke pole siiani pidanud tegema valikut. Te olete mõlemad tema valduses, mõlemile räägib ta, kuidas neid armastab. Sekski ei pruugi oma naisega olla vaid paar korda kuus..., näiteks seitse korda nädalas. Ta ei pruugi Sullegi tõtt rääkida.
 
sissy 30. oktoober 2001, kl 11.59
Marinasaoledkibestunud vä!
 
abikaasa 30. oktoober 2001, kl 13.32
mai:
Ka minu mehel on aeg-ajalt olnud armukesi. Oleme vahel neist ka (olude sunnil) rääkinud. Selge on see, et kui inimene on parasjagu armunud, siis seda ju keelata ei saa. Ka mitte naine, keda mees võib isegi väga ja väga armastada. Aga mu armas kaasa on alati palunud, et ma annaksin talle aega "sellest suhtest"(mitte minust) ülesaamiseks. Ja vaevalt küll, et ta oma armukestele on ütelnud, et nood tema jaoks nagu pehmed mängukarud on, kelle unustamine on tema jaoks vaid aja küsimus. Minul so. abikaasal pole aga kusagile kiiret- ta ju elab minuga, magab (mitte kord kahe kuu jooksul loomulikult!) minuga, ärkab minuga, käib väljas minuga, kudistab õhtuti minu hinge ja keha jne. Ja kui see teine on nõus paari telefonikõne ja SMS-i pärast aastakümneid ootama, siis on see tema vaba valik. Aga näe, ei ole nõus (Mai, ma mõtlen Sind), vaid tahaks hoopis abikaasale "ära teha" ja veel nii, et mees ei teaks???
Ja veel: kui mees ikka 2 aastat sügavaimas ja tugevaimas armuuimas ei ole jõudnud (tahtnud) otsustada Sinu kasuks, siis on väheusutav, et ta kolmandal aastal ratsionaalse arutluse järel oma naise maha jätab. Mõtle sellele, et ka lennukil on õhkutõusmiseks vaid suhteliselt väike aeg peale vajaliku stardikiirenduse saavutamist. See sinu suhte "stardikiirendus" on nüüdseks küll möödas.
 
naaber 30. oktoober 2001, kl 13.47
Olen oma armukese naaber.Ka meil olid SMS-id ja telefonikõned.
 
ka abikaasa 30. oktoober 2001, kl 13.50
Elu lõpuni küll ei taha sellist elu. Valu teeb ju ikkagi. kas ise pole soovinud oma mehest lahti saada?
 
mailt abikaasale 30. oktoober 2001, kl 14.01
kui kaua su abikaasa suhted on kestnud, kas nädal kuu v paar. See et meie suhe on kestnud 2 aastat peaks ka midagi ütlema.
 
vot nii 30. oktoober 2001, kl 14.54
kaks aastat oled korjanud teise mehe palukesi. kui tema saab vaba aega oma pere ja laste kõrvalt on ta sinu juures. ootad pikisilmi tema sms ja telefonikõnesid. ja ikka oled üksi.
see et sa kaks aastat kellegi teise mehe küljes ripud on haletsusväärne.
 
xarmuke 30. oktoober 2001, kl 15.20
kui lepid sellega et oled alati naine nr.2 siis lase edasi kui ei siis otsi endale uus mees,ära raiska enda ja teiste aega
 
kulla 30. oktoober 2001, kl 15.27
Päris imelik küsimus: kuidas saada lahti armukese abikaasast? Miks peaksid SINA temast lahti saama? See oleks nagu ikka mehe probleem. Pigem tundub, et kui mees 2 aasta jooksul ei ole seda teinud, siis see suhe sinuga ongi ainult vahelduseks. Mehest oleks väga aus sellest ise oma abikaasaga rääkida, sest ega keegi pole kellegi omand ja kui jõutakse kokkuleppele lahutuse suhtes, saab ka naine oma eluga edasi minna. Ega mehed ilmast otsas pole!äärmiselt vastutustundetu mehe poolt, et ta seda ikkagi ära lahendanud pole. Ilmselt siis ikka väga ei taha sinuga elada. Pea meeles, et ükski naine ei hoia meeleheitlikult mingist mehest kinni, seda enam, kui selgub, et on kõrvalsuhe.Praegu on naised ikka iseseisvad ning ei vaja tingimata enda kõrvale mingit truudusetut meest. Oled sa ise ennast pannud ka selle mehe abikaasa olukorda? Mida sina ise tunneksid, kui sinu mehel oleks armuke 2 aastat ning sina oled kodus rohkem Tuhkatriinu ülesannetes, aga tõelised tunded, need elatakse hoopis armukesele? Kas sa ise lepiksid sellise olukorraga või vaataksid endale ka mehe, kes SINU järele hull oleks?
P.S. Olen ise olnud olukorras, kus mehel on pikka aega olnud armuke. Loomulikult sain üsna ruttu jaole ning tegin ise ettepaneku ära lahutada. Aga kes ei tahtnud, oli hoopis mees!
Praegu on mul kodus ideaalmees, kuid nüüd leian mina, et ei pea sugugi nii üdini truu olema. Päris põnev ja huvitav on ka teisi mehi proovida! Nii et armukesed, olge valvsad! Võite küll abielumehe vaevaga kätte saada, kuid kunagi ei tea ette, kas veel keegi ei ihu tema peale hammast ning jälle sama ring- kuidas armukese abikaasat lahti saada1
 
vipp 30. oktoober 2001, kl 18.00
aga vanarahvas ütleb, et "ära tee teisele seda, mida sa ei taha sulle tehtavat"
 
sissy 30. oktoober 2001, kl 19.27
masendus tuleb peale igal inmesel ,kuid see on ainult üks hetk ja sellest saadakse üle kui mõelda parematele asjadele:tulevikule ,headele mälestustele,järgmisele kohtumisele. Tean ,et on raske,kuid milleks on raskused -selleks et neid ületeda.
 
riks 30. oktoober 2001, kl 23.05
Kulla Mai! Sinu kirja lugedes ei saa täpselt aru, kas Sa oled natsa lollike või hoopis liiga noor ja sinisilmne, et elu veel mõista! Kui minnakse teise naise juurde, siis teeb mees seda koheselt-spontaanselt - armastus lõi pähe ja kõik! Pärast kahte aastat ei tule ta küll enam Sinu juurde...See poleks lihtsalt mehelik! Ja seebikatest ammuta ideid, kuidas armukese abikaasast lahti saada!!Jummal küll - mees käib ju koos perega reisimas ja uusi kogemusi saamas- see seob rohkem kui miski muu ja samuti seovad ühised lapsed ja nende eest hoolitsemine jne. Tule maapeale - on sinul siis nii võimsaid plusspunkte, et kõik muu kahvatab selle kõrval...Ja üht ütlen veel, et Jumal on küll teinekord aeglane aga seeest õiglane - kõik halb, mida teed teisele, tuleb sulle endale tagasi.Kui see mees peab oma abikaasa kõrvalt armukest, siis võid kindel olla, et kui ta saabki kunagi sinu omaks...siis hangib ta endale kellegi sinu kõrvalt armukeseks.Ta lihtsalt on selline! Ja meestel kestab vasikavaimustus naisest maksimumina 2 aastat! Valik on Sinu...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!