Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mure mehega
 
K 19. november 2001, kl 20.19
Meil muidu ideaalne suhe paremat ei oska tahtagi.....
Aga ta ei taha väljas käia!!! Ma pean silmas teatrit, kino, restorani... Rahaga taha asi küll ei jää.
Mida teha?
 
R 19. november 2001, kl 20.49
No tule taevas appi! Mine sõbrannaga!
 
Tiina 19. november 2001, kl 20.57
Nojah - mis siis ikka kui ei taha, siis ei taha. Kas sina käid temaga igal pool kaasas? Tõenäoliselt mitte ja ega ta vast sellest numbrit ei tee. Minu mees käib sõpradega piljardit mängimas, võrkpallitrennis, spordivõistlustel sõpradega ja mina
käin kah teatris sõbrannaga kui tuju tuleb. Vägisi ei tuleks küll kedagi sundida.

Tiina
 
K 19. november 2001, kl 21.40
Näe jäin kirjutamisega talle vahele ja tema kohe kole solvunud.
Suure moosimisega sain naeratuse tagasi.
Tead Tiina kui sa kedagi väga, väga armastad siis tahad temaga kõike koos teha.
 
Ise 20. november 2001, kl 00.43
Nii need abielud surnux hääbuvadki, mina olen juba selles staadiumis et nagu ei tahaxki teda enam kaasa - nii ära harjunud üxi ja sõbrannadega, kahju kohe.
 
Näu 20. november 2001, kl 08.57
Mina käin ka kas üksi või sõbrannadega eriti just tantsimas. Hea,et sellised mehed kadedad ei ole.Fantaasia ju töötab neil päris hästi. Ma olen oma meest saanud ka poolvägisi peole,aga seal ta suutis minu ja enda ja teiste tuju ära rikkuda. Nii, et parem ilma temata.
 
Tramm 20. november 2001, kl 09.13
K, mis sa temast siis nüüd moosisid. Tõde kirjutasid ju. Tõe peale solvub ainult loll.
Aga teatris peaks ikka kunsti pärast käima, mitte selleks, et kallimal käest hoida ja pimedas põlve pigistada.
 
Tova 20. november 2001, kl 09.15
Anna ikka teisele ruumi hingata. Las olla omaette ka veidi aega, kuni sina teatris käid.
 
K 20. november 2001, kl 09.32
Hingamisruumi on meil piisavalt.
Vahel tahaks tõesti tantsimas käia: aga iga kord kui ma sõbrannadega käin ajavad mind iiveldama võõrad napsitanud mehed kes ligi tikuvad.(ma ei käi väljakutsuvalt riides) Nii et ma olen loobunud üksi tantsimas käimast. Teater on muidugi selline koht kuhu tõesti võib üksi minna.
Kuid aitäh arvamuste eest.
 
inks 20. november 2001, kl 10.46
Minul on ses suhtes hästi läinud, et etendused-kontserdid-tansulkad, mis olen välja valinud, sobivad ka talle ja käime koos. Well, jah, tantsimise kohad tulevad enamasti siiski temapoolsete ettepanekutena, mille vastu minul jälle midagi ei ole :) Naudin seda kõike koos tehes.
 
stimpy 20. november 2001, kl 13.45
Kallis K ära muretse. Mul on kodus täpselt samasugune mees ja ma usun et väga suurel protsendil eesti naistest on kodus sellised mehed (minu isa ja õdede mehed täpselt samasugused) kes kultuuri-üritustest eriti lugu ei pea. Aga mina olen olukorraga ära harjunud. Alguses oli ka selline tunne et jäta või mees sinnapaika. Aga nüüd olen aru saanud et mina teda juba ümber ei kasvata ja käin rõõmsalt koos sõbrannedega kultuuri tegemas-nägemas. Tema käib aga oma jalkatrennis. Igal omad huvid. Lihtsalt naudi kõike mis sulle meeldib mitte ära mõtle et paha mees- ei tule minuga kuskile, siis saad selles varsti üle:)
 
kulla 20. november 2001, kl 15.51
Oi, mul ju täpselt sama probleem, et mees ei viitsi kuhugi tulla, aina väsinud jne. Minul aga jõudu-jaksu ülearugi! Käin siis ikka üksi või sõbrannaga. Ega veel sellepärast käimata jää! Ongi parem kui kaasas ei ole. Tantsimas on huvitavam ja teatris ei norska kõrval.
 
Tanka 21. november 2001, kl 00.53
Mina käiks heameelega väljas kepsutamas, mehele jälle (ööklubis) tantsimine ei meeldi. Mind ta sõbrannadega ei taha lubada, sest kardab minu julgeoleku pärast.
 
mamma 27. november 2001, kl 17.22
Minu mees ei tahtnud ka.
Leidsin, et tema tahab mets, kalad, seened , spordivõistlused,
suusatamine.
Nüüd on teatav kompromiss. Mina ei lähe kalale ja tema ei tule xxx... näiteks maalikunstinäitusele.
Mingid ühised käigud siiski on. Aja jooksul on kujunenud välja "käimiste" ühisosa, mis vahel üllatab ootamatusega.
Ei pea ju käima restoranis, et koos välja minna.
Jõulupidu on ikka ühine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!