Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
BELLA
 
:) 21. november 2001, kl 13.17
Kui kellelgi on midagi öelda kodanik BELLA kohta ja vastu, siis palun siin on see koht.

Või oleks pidanud teema looma HALB KOGEMUS rubriiki?
 
lugeja 21. november 2001, kl 13.19
rubriik on jah vale - jätaks selle BELLA teema juba ükskord või mis

või on see bella ise jälle ennast esile tõstmas?
 
inks 21. november 2001, kl 13.19
Tõesti ei viitsi enam.
 
.Suller 21. november 2001, kl 13.38
Meil on justkui s6navabadus,ja seda ka Bellal.Kui ikka on midagi 6elda,siis on k6igil selleks 6igus.Muidugi ei maksaks k6ikke endast v2lja pritsida,mis sylg suhu toob.Aga huvitav on lugeda igasuguseid arvamusi,sealhulgas ka Bella omi.Nii arvan mina.
 
Feliks 21. november 2001, kl 13.43
Ja siis võiks veel kellegi personaalküsimusi arutada....muide, kes on Bella ja kas ta on ikka kodanik ja miks tema üle peaks arutama?:))
 
lugeja 21. november 2001, kl 14.25
Feliks
lappa siis siin foorumis
mina leidsin küll mitmeid kohti kus tahaks koge näha mis inime seeBella nima taga on

vaata näiteks
meikivate teismeliste teema
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=13&i=152&t=152

või siis
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=13&i=59&t=59

tegelikult leidub pea igateema all selliseid sapiseid ütlusi, mis teema püstitajale küll kuidagi abi ei anna

kõige inetum on leida sellisesid asju tervisemure või järeltulija rubriigist
enamasti inimsd ikka nõu saamiseks sinna kirjutavadki, mitte selleks näägutada saada

mitmed on siin kirjutanud Bella enda ülesüpitatud sõnasõjas, et iseeneset ei ole tema seisukohad tihtipeale ette jäänud mitte sellepärast et nad vastuvõetavad ei oleks vaid ikkagi elementaarse viisakuse puudumise pärast
ennast peab ta jumal teab kui väärtuslikuks pereemaks, naiseks, töötajaks vms kuid inismest ei leia tema sõnu lugedes küll sealt tagant
 
mees2 21. november 2001, kl 15.46
Bella on omal kohal! Teinekord veidi sapiselt küll ütleb, aga te olete kõik ju ta kallal näägutamas ka! Jätke ta ükskord juba rahule! Kas keegi arvab et on millegipoolest Bellast parem? Bella on tubli! Bella on naine kes tuleb oma eluga toime, ei virise ega hädalda! Ja mis hea nõu siin omavahel hädaldades mõtlete leida? Te ei soovigi ju mingeid lahendusi,tahate vaid karjas "kaagutada", nagu Bella ütleb. Saan temast aru, seesama asjatu kaagutamine teda häiribki, mis väljaöeldu veidi sapiseks teeb. Olen pea kõik tema kommentaarid huviga läbi lugenud ja enamasti tema väidetega nõus.
Võib-olla ei ole minu arvamus just selline kui oodatud oli kuid valetama ei hakka!
 
. 21. november 2001, kl 16.08
Mu meelest eriti hea stiilinäide Bellalt:)
- "Vilets naine oled küll, kui näpud appi pead võtma - mina saan igatpidi... Katsu näpust loobuda, muidu leiab mees varsti, et oled tiba frigiidne. Näpp jäägu ikka vahelduse jaoks."

See on muidugi tore, et ta ise igatpidi saab :))))
 
Named 21. november 2001, kl 16.15
See Autor: . näide on küll väga hea näide.

Pahatahtlik ja kuri inime on Bella!

:-)
 
akdj 21. november 2001, kl 16.17
Mees2-le
Ma tean, kes Bella nime all kirjutab, olen näinud teda trükkimas, töötame ühes kohas. Ta ei ole mitte midagi sellist nagu kirjutab. Ta on üks hädine saamatu ilma meheta vanatüdruk, kes idealiseerib end, et saada võltstunnustust.
 
crissu 21. november 2001, kl 16.21
sõnavabadus ei pea tähendama sapiste märkuste tegemist ja parastavalt üleolevaid kommentaare

aga olgu peale eks ka lugemisvabadus on olemas - Sullerile meeldib loe aga (Bella või kelle iganes teksti)

kuid ei ole sinulgi mingit põhjust pahaks panna muresid kurtvat ja kanakarjana kaagutavat seltskonda siin

samasugune vabadus on sul siia kanakarja siis mitte tükkida - samuti nagu on see vabadus Bellal või kellel iganes, kui siin selline kaagutamine käib, mis teile ei meeldi aga palun, muid kohti kus juttu vesta ja mõtteid vahetada on ju küllaga

kui juba sõnavabadus jutuks tuli
eks on ju sõnavabadus seegi, kui ebaviisakatele märkustele omapoolse seisukoha selgitamiseks vastus kirjutatakse
 
Feliks 21. november 2001, kl 16.26
Kuulge noored! Olgu Bella milline tahes. Mis krdi tagarääkimine see käib!
 
juhu-uss 21. november 2001, kl 16.35
To: akdj
Vanatüdruk või mitte, aga...
mullegi tundub Bella mõtteavaldusi lugedes vahel, et need on kuidagi liiga “stiilipuhtad”, et olla ühe luust ja lihast inimese sügavalt isiklikud seisukohad, pigem tõesti mingi teadlikult võetud roll, olgu eesmärgiks siis ennast idealiseerida või niisama pulli pärast herilast mängida.

Võibolla ma siiski eksin, issanda loomaaed ju teadagi kirju...

Aga eks internetisuhtluse võlu ja valu selles ongi, et iial ei või teada, kes võtab ise asja tõsiselt ja keda tasub tõsiselt võtta...
 
akdj 21. november 2001, kl 16.41
Õige, juhu-uss. Mina ka algul ei teadnud, et see Bella hoopis minu töökaaslane on. Pidasin Bellat algusest peale kahtlaseks. Liiga ideaalseks joonistas kogu oma elu-olu. Avastasin juhuslikult, kes tema nime all kirjutab ja mind ajas see siiralt naerma. Ta on jah, kõrgharidusega, aga see on ka kõik, mis tema kohta hästi saab öelda. Ta on kibestunud 39 aastane naine.
 
.Suller 21. november 2001, kl 18.56
Crissule.Ei tahtnud kedagi solvata,loen mina Bella arvustusi ja nagu olen aru saand,siis SINA eriti.Ei jata sa ju yhtegi vahele.Olen seda yldist kisklemist lugend.Aga nagu ma oma eelmises kommis viisakalt ytlesin,et ei maksaks ikka k6ike kritiseerida ja valja 6elda,mis sylg aga suhu toob.Sellega ei aita kedagi.See kais ka Bella kohta.Mina ei v6ta endale kunagi sellist jultumust teisele tema abipalve peale nakku l66ma hakata.Kuid ....nagu naha,on ERANDEID...
 
Sam 21. november 2001, kl 19.22
Ei poolda seda kambakat Bella vastu, ega ta vist onnelik ole ja alati on ju voimalus ignoreerida tema teravusi, see mojub koige paremini kui keegi ei reageeri
 
crissu 21. november 2001, kl 19.29
eks ma vist jah olen natuke liiga suud pruukinud - tunnistan
ja püüangi edaspidi veidi rohkem omaette olla:)
 
mees 22. november 2001, kl 08.28
Võib ju ka nii olla, et Bella on hoopis meesterahvas,lugege tähelepanelikumalt.See pole naise loogika.
 
e 22. november 2001, kl 08.34
OT-OT, aga milline on "naise loogika"
 
AGA 22. november 2001, kl 08.55
ei saa aru:
kui te ei poolda kambakat no palun lõpetaks selle teema siis

olgu igaühel see oma arvamus ja öelgu siis välja nagu oskab

ja kui keegi ikka soovib väga oma arusaamu selgitada või kaitsta, siis võiks tal seda lubada ikka teha

ei ole see siin kirapandud praegu kellegi poolt ega vast vaid lihtsalt üks mõte
 
donna 22. november 2001, kl 09.22
Arvan juba ammu, et Bella mees on ja lihtsalt naudib praegu, kuidas kõik ta kallal võtavad. Tema on oma eesmärgi saavutanud ja teid kõiki mõnusalt provotseerinud. Praegu valate ainult õli tulle:))))
 
akdj 22. november 2001, kl 09.38
Kas te ei lugenud mõni komm ülespoole, kes bella on?? Soovitan lugeda. Käisin kord tema kabinetis pabereid viimas ja tema arvutis oli Bella kirjutis poolei, nii et see on fakt.
 
AGA 22. november 2001, kl 09.47
TEAD
akdj
SUL ON SIIS SIIS HARULDANE VÕIMALUS(MIDA MEIL TEISTEL SIIN POLE)
organiseeri Bellale rohkem tööd

ajaa ei tea kas see jälle kasuks tuleb
ise ta väitis et siin kribideas ja lugedes ta just oma tööd teebki
niiet kaheotsaga asi

äkki annab internetiühendust osaliselt piirata
 
ellu 22. november 2001, kl 09.54
akdj - kas on loogiline, et ta jagab seda blokeerimise värki? See nagu rohkem patsiga poste töö, mitte 39-aastaste tädide? või siiski ongi selline nupukas tädi?
 
XS 22. november 2001, kl 09.57
Kui bella üllitisi täpsemalt lugeda siis on loogika tegelikult selles, et loogika puudub. Ta ju tõstatab probleeme vastavalt vajadusele, peaasi, et juttu jätkuks.
On kaks suuremat poolust. Ühelt poolt see"minateankuidasõigestielada",ja vastukaaluks 2 last, 12 aastat abielu, siis - tema abikaasa oli lesk(millisesse valgusesse kõik läheb!), üks poegadest(16 a)polegi Bella oma, ometi on ta nendega titapõlves vestelnud leebelt -rõõmsalt aga mitte mingil juhul ninnunännutanud.Jne.
Sisuliselt on tema jutt ühest küljest see, mida me kõik teame ja õigeks peame aga tegelik elu nii ei käi, seda teame nii meie kui ka tema, järelikult õiendab sihilikult.Pluss suhtumisnurk ja soov haiget teha. Leidis koha, kus saab, sest mujal peab punkte teenima, ei tohi nii vohada.
Teisest küljest viskab aegajalt väikese söödakese, et asi ära ei vajuks ja püüab oma virtuaalsesse olemusse lasta inimlikke dimensioone.

Virtuaal - sadidistlik fenomen. Põnev igal juhul.
Kohati vestleb ilmselt ka oma 2. 3. või jne. minaga. Aega paistab tal igatahes olevat.
Kuna tema nime taga ei ole avanenud lihast ja verest inimene vaid tõesti fenomen, ilming, ei tohiks tema sõdimist südamesse võtta ja kaebama ei peaks ka bella kujund ise. Oh, muidugi! Unustasin, et seda teeb ta järgmise seeria kindla ilmumise eesmärgil! Inimesena pole tal selleks küll põhjust.
Virtuaalne kujund, nagu arvutimängus või noorukitele suunatud actionfilmis.
 
akdj 22. november 2001, kl 10.01
Patsiga poiss käib tema arvuti kallal pea iga päev nokkimas, sellel on midagi viga. Ju ta tema käest küsis, ise ta asja ei jaga.
 
ellu 22. november 2001, kl 10.05
Minu meelest võiksime tõesti nii Bellasse, kui kellesse iganes suhtuda nagu virtuaalsesse kujundisse. Pealegi sellisesse, kes võib igal hetkel võtta uue näo, uue kuju, uue nime. Kui Bella on soovinud pikalt sama imago ja nimega figureerida, siis on see tema valik ja soov. Virtuaalkujundi suud ei suuda keegi sulgeda, kellele väga närvidele käib vajutage risti üleval paremal nurgas.
 
Bella 22. november 2001, kl 10.19
Noh, olete nüüd rahuldatud?
 
:) 22. november 2001, kl 10.54
miks ma selle BELLA teema üldse üles võtsin?
sest kui ma tahan mingit teemat lugeda, siis ei viitsi ma asjalike kommentaaride vahel BELLA versus ülejäänud kaklusi lugeda.

ja kui kellelgi tekkib huvi veel kellegagi maid jagada, tulege näiteks siia ja elage end välja.
DELFI võiks teha "ARVETE ÕIENDAMINE" rubriigi ka. siis jääksid teemad teemakohaseks ja kes ei taha, ei pea mõttetut sõimu lugema.
 
Venice 22. november 2001, kl 15.45
Ma ei kannata ebasiiraid inimesi.Ma pole kunagi aru saanud nendest,kes teevad end virtuaalmaailmas paremaks,ilusamaks jms.
Õppige elama iseendaga.Kas pärast eneseilustamist süda pahaks ei lähe,kui jälle endaga omavahele jääd?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!