Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Uleskutse Eesti ilusatele naistele!!
 
Renate 28. november 2001, kl 00.06
Koondume,ilusad,targad,noored naised!!Viskame need armu kiimased vanad mehed,noored saamatud mehed... heade,armsate,magusate armukeste NAISED, lihtsalt jalust ara /segavad muidu meie roosat vaatevalja/PRUGIMAELE.Ja laseme ainult James Bondilikel meestel endaga flirtida!!!!
 
Feliks 28. november 2001, kl 08.02
:))))))))))))))
 
sekretär 28. november 2001, kl 08.20
Jessas - kellaaega vaadates on Renate küll kas üleväsinud või vähe vindine olnud?!? Aga naised ikka ühte hoiavad - olgu siis ilusad või koledad, vanad või noored:::)))
 
Plahh 28. november 2001, kl 08.57
Bullshit, pole olemas naiste vahelist solidaarsust.
 
ginger 28. november 2001, kl 09.05
Aeg-ajalt kpiun ise ka nii arvama...
Karma ga tõsi. Inimene on inimesele hunt st. ka teine naine sööb naist, kui see vähegi võimalikuks ning vajalikuks osutub.
 
. 28. november 2001, kl 12.16
 
almond 28. november 2001, kl 12.50
Just! Teeme ära! Pühime ajud puhtaks sellest jamast!
Maailm on põnev paik, olen seda kohati näind!


To sekretär: miks Sind kellaaeg hämmastas, mis kell Sa unenägusid vaatamas käid?
 
Kis 28. november 2001, kl 13.15
Mina olen küll naistega solidaarne!
Need kes seda "naine on naisele uss" juttu räägivad on reeglina ise intrigaanid ja ebausaldatavad... kahju neist...
 
ginger 28. november 2001, kl 13.20
Alati ei pruugi see küll nii olla. Mina olen oma vitsad kätte saanud just nimelt nn. sõbrannadega. Ja töökollektiivis on see ikka nii, et kõigepealt ise ja siis teised. Kui uus naisterahvas tuleb ja on veel noor ja kena ka, siis on halleluuja. Ei mingit solidaarsust. Ahh...panin vist teemast vähe mööda aga selline see elu on.
 
Feliks 28. november 2001, kl 13.22
Ja kui(ilusad jnejne) naised liituvad...ja otsivad neid (Bondilikke) mehi...ja siis selgub, et ka neil on miski viga küljes......oh seda pettumust ja nuttu:)))
 
Kis 28. november 2001, kl 13.27
gingerile: tunnen kaasa, ent jään oma arvamuse juurde - paar mädamuna ei ole suutnud kõigutada minu usku ilusatesse naistesse, kuna pole ka ise just seinast rebitud näolapiga siis iludustesse eelarvamustega ei suhtu.
 
UUgametsa Kolla 28. november 2001, kl 13.44
Ilu on vaieldav!Maailma missiv6istlusel tuleb eriti esile.Kui k6ik need missikandidaadid yksteise k6rvale panna nii nagu jumal nad loonud,siis jookseks vast publik laiali.Plastiliste operatsioonidega on muudetud nina kuju,eemaldatud ribisid,silmalaatsed,juuste istutamine ja juurdepanek(sinjoonidest raakimata),portselan hambad sarava naeratuse saamiseks,silikoon rinnad,kihtide kaupa meikki,kunstripsmed jne,jne...T6eliselt ilus inimene ei hupita end ise iial!Mulle ei meeldi sellised v6ltsid naised!teiste meeste eest ei julge arvata.Ilu on muidugi vaataja silmades!
 
james 28. november 2001, kl 14.07
Mul juba vinnas, pistol nimelt. Kussa oled, Renate:)))))
 
Bin Laden 28. november 2001, kl 14.13
Ilusatele naistele kott pahe ja haaremisse mehi teenima!Mis nad siin laiutavad!
 
almond 28. november 2001, kl 15.11
to: uugametsa koll
oi-oi-oi ...lausa süda läks pahaks-kole lugu küll nende missivõistlustega. mingid tehis mutid, vuhh!!!
Tegu on jälle mingi eluvõõra inimesega - loomulikult ei ole Renate NII tühine , et pidas silmas pealiskautset ilu!
 
Renate 28. november 2001, kl 22.09
Mina mitte ei ole ulevasinud ega vahe ka mitte vindine.Mind lihtsalt aiendas sellist ulerskutset kirjutama,JUST NIMELT TEIE ENDA TEEMAD&KOMMENTAARID.Kiivas vanamehed,halvad mehed,head naised,armukeste naised&lahtisaamised!!!Uleskutse Arge tehke naised,ise oma elu raskeks&keeruliseks!!!
 
Renate 28. november 2001, kl 22.12
Musike olen siin!!!!Mine oue vaatama,puu taga nimelt!!!Ootan sind..ootan sind...oootan sind kaua.......
 
Lea 29. november 2001, kl 15.44
Naiivitar oled Renate, kui loodad et naised kokku hoiavad. Niikui mehed mängus on lähevad suguõed ähmi täis ja hakkavad ennast upitama ja teistele naistele ära tegema.
 
... 29. november 2001, kl 15.45
Renatel on vist paha olla. Üksteise järel produtseerib jaburaid teemasid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!