Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuhu kadus mees?
 
neti 28. november 2001, kl 14.00
Mida arvata mehest, kes hakkab ootamatult kõrvale hoidma just siis, kui oli kõik parimast parim ja oli näha, et ka mees arvas nii? Kuidas ma sain nii valesti tunda?
 
helen 28. november 2001, kl 14.01
kirjuta täpsemalt-
kaua tunnete teineteist jne.
elate koos ja on teil lapsi?
jne.?
 
Tova 28. november 2001, kl 14.02
Hirm on see, mis mehed araks teeb, nagu ütleb rahvasuu. Mida ilusam, mida kiiremini areneb, seda kohutavam suhe võib olla. Hirm.
 
neti 28. november 2001, kl 14.09
helen: koos ei ela, tunneme pool aastat.
 
abielus 28. november 2001, kl 14.10
Järsku ta on abielus ja naine sai haisu ninna...
 
helen 28. november 2001, kl 14.13
kuidas ta sind ignoreerib?
kirjelda - äkki sa kujutad ette?
 
neti 28. november 2001, kl 14.20
helen
ei usu, et kujutan ette, sest ta on hakanud kohtumisi vältima ja sel teemal rääkida ei taha. Abielus ta ei ole.
 
helen 28. november 2001, kl 14.21
kaua see kestab juba?
küsi, kas tal on keegi teine?!
kui tihti enne kohtusite ja nüüd?
kui vanad te olete?
 
salaja 28. november 2001, kl 14.23
Küünik, nagu minu kohta sageli arvatakse, pakuks kohe välja järgmise variandi: su sõber vahepeal kellegi teisega lõbutsedes mingi haiguse saanud ning nüüd väldib sind seni kuni haigusest vaba.
 
abielus 28. november 2001, kl 14.27
Mina olen juba ilmas nii kaua elanud et jutte a la olen sinu jaox liiga halb, armastan sind liiga palju et sulle haiget teha, kardan hullumiseni armuda jms. ei usu.
Mehed on kohati romantilisemadki kui naised ning kui tõeline armastus peale tuleb siis ei suuda neid peatada ka hullunud härgade kari, telliskiviseinast rääkimata...
 
Mrs X 28. november 2001, kl 14.31
Teine suhe ehk: kas uus või taastatakse endist?
 
Feliks 28. november 2001, kl 14.35
no mis te naised ennustate:)
Noh kadus ära..lihtsalt..mis vahet on mis põhjusel?:)
 
helen 28. november 2001, kl 14.36
KUULE FELIKS- KUI ON TEADA PÕHJUS, SIIS SAAB ÄKKI VEEL MIDAGI MUUTA JA MEHE TAGASI!
VOT NII!
 
Bin Laden 28. november 2001, kl 14.37
Kallis neti!Su kadunud mees on 6iges kohas!Otsi uut meest!
 
Feliks 28. november 2001, kl 14.41
..ja siis ootama jääda, et millal jälle kaob? Kui ta üldse kadund on.
 
elly 28. november 2001, kl 14.49
Mul on olnud selline juhus et suhtlesin ka noormehega, käisime kohtinguil jne..tore oli koos olla ,kestis ka mingi 5 kuud ja siis kadunud. Ah tead ikka ootasin, ootasin..läks aasta mööda ,olin juba ammu selle inimese unustanud..ja siis helistab ütles et oli tegemist!...talle tundus vist et päev oli möödas mitte aasta ...:) juhtub ka nii..
 
neti 28. november 2001, kl 14.53
Feliks:
miks siis mehed kaovad ära?

helen:
Kaduma hakkas peale seda, kui tundsin, et olime muutunud lähedasteks. Varasemas suhtes pole seda kogenud, et mees hakkaks kõrvale hoidma siis, kui enda tunde järgi oli suhe viimase peal.
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 14.53
Kahju muidugi ja kurb
kuid katsu mõelda - kui ta sinuga niimoodi vargsi eemalduma hakkas sellise suhteliselt lühiajalise suhte puhul, siis mis sa arvad kuidas sa end oleks tundnud kui selline vaikne tagasitõmbumine oleks tekkinud paari kolme aasta pärast

kui saad põhjusele jälile siis võimalik et on ka "teineteist uuesti leida" kuid mõtle hoolega oled sa valmis selleks et ta uuesti su elust tasahiljukesi kaduma hakkab millalgi

kõike head soovides
crissu
 
Feliks 28. november 2001, kl 14.59
Mis iganes...kõige lihtsam ..kuigi Sulle vast kõige valusam..sa lihtsalt ei sobinud ale..mis iganes põhjusel.
Ülejäänud võimalikud põhjused...jooma kukkumised, uue piiga leidmine, vana taasleidmine, kellegi sõbra(emme-issi, kelle iganes) soovitused, kartus, et suhe liiga kiirest iareneb. teadmata Sinu ja tema vanus..võib-ollatõesti (kuigi noorte meeste puhul on seda raske uskuda) tuli tal tarkus pähe ja leidid, et ei ole veel püsivaks suhteks valmis, jnejnejne. Teoreetline võimalus on muidugi, et saab midag ette võtta ja kutt tagasi pöörata....aga ikkagi milleks? Et ta siis uuesti kaos? seega ie oma ka põhjuse teadasaamine olulist tähendust.
 
helen 28. november 2001, kl 15.02
äkki ta tundis ka seda lähedust ja hakkas kartma, et asi läheb tema jaoks liiga tõsiseks.
mina soovitan:
ürita tema sel teemal veel kord rääkida

ja kui ta vedu ei võta, siis kahjuks ma arvan, et tal on tekkinud muud huvid!

oleneb ikkagi kui vana sa tegelikult oled ja kui vana tema, sest kadumiseks on erinevates vanustes erinevad tegurid mõnikord!
aga kurb muidugi igajuhul- sellele vastu ei vaidle!
 
Opossum 28. november 2001, kl 15.02
Aga võibolla ta ongi selline, enne lihtsalt üritas olla teistsugune?
 
neti 28. november 2001, kl 15.08
helen:
vanus 27
 
Tova 28. november 2001, kl 15.12
Arvan endiselt, et tal hakkas hirm liiga tõsise tunde ja liiga suure tulevikumuutuse ees.
 
helen 28. november 2001, kl 15.19
ma olen ise 26 ja abielus veel pole, ja lapsi ka pole veel.
kui sa oled samas seisus, siis ta äkki hakkaski kartma, et
sa tahad näiteks koos elama hakata vms. sellises vanuses ju tahetakse selliseid asju ja veel palju rohkemgi.
kui ta on sama vana või vanem, siis vaevalt ta lihtsalt kukkus jooma, kuulas sõprade nõuandeid, vms.
mingi teine teema peab olema- aga räägi temaga ikkagi, sest muidu jääbki see asi selgusetuks.
ühesõnaga - võitle! (kui ta on seda väärt sinu meelest)
kas te kooselamise teemat olete kunagi arutanud?
oled sa kindel, et ta mingit paralleerset suhet ei pidanud sinuga?
 
neti 28. november 2001, kl 15.22
helen:

arvan, et ta ei pidanud teist suhet, sest olime palju koos. Saaks ta eemaldumisest aru, kui oleks midagi halvasti olnud, aga ei olnud, kõik oli isegi väga hästi.

Tova arvamus on üsna usutav.
 
läbinägelik 28. november 2001, kl 15.23
kui hakkas hirm siis tõelist armastust ei olnudki...
ole õnnelik et sellest libamehest lahti said.
jõudu edasisex ja unusta ta ometi ära!
 
helen 28. november 2001, kl 15.27
kurb kui kartma hakkas aga sellisel puhul aitab ka ainult asjast rääkimine kui üldse.
kas ta keeldub sinuga üldse rääkimast?
 
neti 28. november 2001, kl 15.30
helen: ei keeldu rääkimast, aga sellel teemal ei räägi.
 
helen 28. november 2001, kl 15.59
äkki on tal mingid muud probleemid, millest ta sulle ei taha rääkida.
sul on variandid- kannatada või mitte!
 
Siil 28. november 2001, kl 16.09
Kadus, kui muutusite lähedasteks..... kuidas sul on harjumused isikliku hügieeni osas? Äkki sul on mõni hais küljes?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!