Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Suhe vanem naine-noor mees
 
. 30. november 2001, kl 00.50
Miks vaadatakse viltu?Ei peaks t6esti vaatama,aga eks ta ikka veidi ebaharilik harjunud mallikohaselt on.Ei ole selline suhe mingi haruldus.Kuid ise arvan,et kui tahad olla 6nelik,siis anna aga minna!Kuid ole ka valmis selleks,et noor mees v6ib minna uutele jahimaadele.Ei ytle seda 6elusest.Olen ise 43,yhekorra lahutand,31selt leidnud uue ja parema,42selt elanud yle mehe armukese p6hjustatud probleemid.Ikka ja jalle eluga justkui otsast alatud.Alati loodad,et seekord olen kogemuse v6rra rikkam ja antud nagu uus v6imalus.Igayhe jaoks on kuskil keegi,seda ka sinu jaoks.Teised ei peagi sellest aru saama.Aga kyll varsti harjutakse!Edu ja 6nne sulle!Ei ole sellises vanuses naisel kerge maast t6usta ja oma eluga edukalt edasi minna.
 
:) 30. november 2001, kl 01.23
Irma - mulle teeb rõõmu, et on Sinu-suguseid. Ausalt. Ära tee mingit probleemi, ole ainult uhke! Ma küll ei tea, et mõni mees sellise asja pärast südant valutaks, et tal "liiga" noor kaasa on.
 
Ata 30. november 2001, kl 06.02
Mind teeb aina nukramaks, kui 6elad ja pahatahtlikud ning kitsarinnalised inimesed on. Esiteks n6ustun eelpool mainitud lausekestega, et armastus ei kysi vanust jne, kuid ma tahan ka 8elda, et isegi (mitte et Sina, Irma seda oleks) kui naine ON vanamutt - kas see on takistus mehe armastusele. Kujutage ette, et ka rumal naine tahab mehele - ega ta selle p2rast kuivale ei j22, et ta loll on. V6i inetu. ARMASTAJAPAAR EI PEA OLEMA LUULELINE, MAALILINE, EBAMAINE PAAR INIMESI. KA NEED INIMLIKULT VIGADEGA INIMESED ARMASTAVAD, KAS TEATE.
Teiseks - Ma kysin, mis 6iguse v6i julgusega ennustab v6hiv88ras inimene teise inimese suhtele elueaks kymmet aastat? T2hendab, see pidavat kehtime , kuidas see oligi, levinud p6him6tetele. (sic!). Inimene on yks veider olevus, aga yks asi on kindel - statistika ei ytle mitte kui midagi, kui kysimuse all on yksikisik. Samal ajal l2hevad mingid 25-aastased siredad ja igati maitsvad neiukesed lahku oma t2iuslikena tunduvaist meestest juba poole aasta p2rast.
Ning veel yksasi - jah, t6si, vanem naine ja noore mees, sellise paariga on yhiskond (meie l22ne oma) v2hem harjunud, kuid see ei t2henda, et see v2hem 6ige oleks. Pealegi - muutused inimeste suhtumises tekivad alati kellegi julgema (v6i liikumiste) eeskujul. Nii on meile sisse harjutatud nii miniseelikud, naiste suitsetamine, avalik jutt seksist jne. K6ige rumalam on see h2dine rahvas, kes on nii kindel oma rumalates ja ammu iganenud vaadetes, et nendel yksikutel teen2itajatel on raske seda rahvast kallutada. Aga l6puks 6pib ta uued t6ed ikkagi 2ra.Ainult et samal ajal, kui ta l6puks elab nende uute t6dede j2rgi, leiutavad v2hemuses olevad targad veel uuemaid. Rahvas on normid, normaalsus, kodanlik mugavus, aeglane m6istmine. Kui sinu sammude kritiseerijaks on toosama rahvas, siis pole sul kyll paha meelt vaja tunda, kuna su arvustajad just k6ige kogenenud pole.
 
keegi25 30. november 2001, kl 08.56
Irma, ära pane tähele kõrvalisi inimesi. Las inimesed ennustavad, et oh see suhe ei pea vastu üle 10 aasta jne. Ka 10 aastat õnnelikku suhet on midagi suurepärast, mida paljudel inimestel pole kunagi võimalust läbi elada. Sestap ole rõõmus, naudi tänast päeva ja ära põe sellepärast, mida kunagi hiljem võib saada. Pealegi, ega omavanune mees pole veel garantii, et suhe "igavesti" kestaks.
Mu mees on minust 20 aastat vanem, kooselu tiksub kolmandat aastat ja uskuge või mitte, läheb iga päevaga aina paremaks. Igas mõttes:)
 
yx_crissu:) 30. november 2001, kl 10.20
viimaseid kommentaare lugedes tahaks omalpoolt ka lisada veel:
ei ole nn ühiskondlikul arvamusel mingit tähtsust
niipalju kui on inimesi niipalju on erinevaid saatuseis

kui paaril ei tule kooselust midagi välja, siis vanus pole küll see näitaja, mis olulist mõju avaldada saab


nagu keegi25 kirjutas ei ole mingit garantiid
ja seda mistahes vanuses ja kuitahes pikalt kestnud suhte puhul
 
Emma 30. november 2001, kl 13.59
Pole see ju kellegi,vaid just asjaosaliste endi asi kui suurt
vanusevahet parajaks peavad.Minu ühel tuttaval on ka naine mehest 15 aastat vanem,kuid nad elavad õnnelikult!
 
Päike 19. detsember 2001, kl 11.42
Minu arust ei ole Irmal küll vaja selle suhte pärast muretseda. Kui ise sobite ja rahul olete, siis on kõik korras.
Minul endal on suhe vastupidine - noor naine ja vanem mees. Mina ise olen 31 ja mees keda väga armastan on 48. Meid vaadatakse tihti mõistmatute pilkutega ja minu armastatud meest häirib see väga. Kui me tutvusime, siis ta rääkis sellest vähemalt 10 korda päevas, aga nüüd aja möödudes ta seda enam ei tee, kuigi ma tean, et ta mõtleb sellele. Samas ta kardab, et küllap ma lähen varsti mõne nooremaga. Aga mis elu toob, ei tea ju keegi. Võib-olla läheb tema mõne minust vanema ja talle ea poolest sobivama naiseda hoopis minu juurest ära. Kõik oleneb elus ikka inimestest enestest ja tegelikest tunnetest teineteise vastu. Mind ei huvita teiste arvamused meie vanuse kohta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!