Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ai kui paha
 
Named 30. november 2001, kl 10.16
Käis täna hommikul naljakas mõte peast läbi. Siin räägitakse palju armukestest, vanusevahe probleemidest, kooselu probleemidest. Olen suhteliselt leplik inimene ja lepin paljude asjadega, aga täna hommikul leidsin küll ühe "AGA" mid amina ei kannataks :-)


Kui naine on KESKERAKONDLANE :-)

kommenteerige.
 
TESS 30. november 2001, kl 10.18
Mis mõttes, otseses või?:)
 
Feliks 30. november 2001, kl 10.22
:) kurb lugu...kui ta sellest vait oleks..siss vast kuidagi kannataks vast, vist...kui ta aga ideeline ja sellest muudkui pasundab....ma kiruks enda temaga ühte heitmise eest ja oma valiku ebaõigsuse eest maapõhja.Ma ei kannata neid keskiaktiviste enda läheduseski, nagu kohe allergia oleks:(

Aga õnneks on see võimalus mulle rohkem hirmu- ja niisama õudusunengude teema:))
 
:) 30. november 2001, kl 10.45
oi-oi
ärge nimetage kurja tema õige nimega!!!!

muidu tuleb veel savisaar
 
Tova 30. november 2001, kl 10.53
pean tunnistama, et siin olen ma fanaatiline sugude võrdõiguse pooldaja. Ei saa seda mitte kannatada kummagi sugupoole juures :)
Oh mind, kus on minu tolerantsus??? :-)))))))
 
yx_crissu:) 30. november 2001, kl 11.01
nõus tovaga
igaks juhuks ei hakka nimetama millega

vihajmisi:vaata eelmis kommi
Autor: :)
Aeg: 11-30-01 10:45
 
Tova 30. november 2001, kl 11.06
panen ukse lukku ja loen Meie Isa
 
mees2 30. november 2001, kl 11.11
Mis sul nende keskerakondlastest naistega siis asja on? Igaühele oma! Mina valin naise küll teiste tunnuste järgi
 
piloot 30. november 2001, kl 11.14
Et siis isamaalane oleks parem,vää?Kas neil tissid pringimad ja juuksed blondimad?See pole küll minu väljamõeldis, hoopis vist Hiinamaal keegi Mao .....ütles,et kassi värv pole tähtis, peaasi,et hiiri püüab.
 
Tova 30. november 2001, kl 11.14
Laias laastus on erakondlik kuuluvus minu arvates vaata et inimese esmane sugutunnus ning samas ka haridust tõestav dokument ning psühiaatriahaigla tõend arvel mitteolemise või olemise kohta.
 
Minake 30. november 2001, kl 11.26
Ei ole selle probleemiga kokku puutunud sel lihtsal põhjusel, et ei ole isiklikult tuttav isegi mitte ühegi keskerakonda pooldava isikuga rääkimata parteilisest kuuluvusest.
 
... 30. november 2001, kl 11.28
Keskerakondlane - .....ÄRGE ROPENDAGE!
 
mamma 30. november 2001, kl 11.32
absoluutselt välistatud on ... suvaline suhe ... juba kellegi kolmanda osapoolega .... peolauas kellega pole ühiseid vaateid ja teema sinnapoole kisub.
 
mees2 30. november 2001, kl 11.36
Mille poolest ennast keskerakondlasest või kellest tahes paremaks pead? Kui Jumal ei ole sind sellise suhtumise eest keskerakondlasest naisega karistanud siis teeb ta seda teisel moel kuid kindlasti
 
Tova 30. november 2001, kl 11.50
Mees2, kes siin ennast kellest paremaks peab? Sellest pole keegi rääkinud ju. Kui kommenteerija ütleb, et ta näiteks ei suuda leppida sellega, et lehmade piimaand Lääne-Hollandis väheneb, ei tähenda ju see, et ta ennast lehmast piimaani poolest paremaks peaks ja tõotaks ise paremini piima anda, kui vaid keegi lüpsaks.
 
mees2 30. november 2001, kl 12.01
Ma sain aru, et sul ei ole keskerakondlasest naist. Milles siis probleem on? Kas soovid siin kedagi parteilisest kuuluvusest või soost lähtuvalt intrigeerida?
 
Tova 30. november 2001, kl 12.08
Tova ei tõstatanud teemat. Tova avaldas arvamust. Shoot me.
 
mees2 30. november 2001, kl 12.11
Vabandust, ei pannud tähele
 
Irma 30. november 2001, kl 12.26
Las ta olla pealegi keskerakondlane, loodetavasti on ta ikka eelkõige naine Sulle! Kindlasti on ka palju muud, millest rääkida, kui vaid poliitika. Leppige ilusti kokku, et see parteilisus on kummagi isiklik asi, mida te omavahelisse ellu ei sega. :)
 
.Suller 30. november 2001, kl 12.40
Keskerakonnast naine polegi niiiii hull!Peaasi,et KESKSOOST poleks!
 
Tarakan 30. november 2001, kl 12.54
Tõepoolest, keppida temaga võib ju, aga mõistlikku juttu ajada mitte!
 
35+ 30. november 2001, kl 12.55
Kogemus: mõni aasta tagasi oli mul netis tutvumiskuulutus üleval, vahetasime kirju. Tema poolt kiskusid sellisteks poliitilisteks. Minu küsimusele, kas see on siis niii tähtis, vastas ta, et kõigepealt tuleb ikka inimese poliitiline pale välja selgida. Sic! No ja siis ma mingis küsimuses sarjasin seda va ninasarvikut... Vastust ootan tänaseni.
 
kai 30. november 2001, kl 14.08
Kujutage kooselu, kus mees on võitja-tüüpi kapitalist ja naine ümberjagaja-sotsialist. Päris rängad probleemid tekivad. Vastastikune atraktiivsus küll kahaneks. Või siis leppida kokku, et "selliseid" küsimusi üldse ei arutata.
 
kiki 30. november 2001, kl 14.47
Aga mis siis, kuni ta parteiliidriga ei kepi?
 
:-) 30. november 2001, kl 15.58
jah tubli :)
 
Mann 30. november 2001, kl 17.57
APPI!
Reedel veel vastu nädalalõppu nihukese teema üles võtnud!
Nädalalõpul tuleks juba inimsõbralikest ja positiivsetest asjadest mõelda.
 
Ragnar 30. november 2001, kl 20.57
Tõepoolest, parem oleks kui ta ei teaks poliitikast midagi. Ei eristaks Savisaart Laarist, aga keskerakondlane - see oleks liig mis liig!
 
:-/ 01. detsember 2001, kl 22.52
Ära tee probleemi, mul ühel tuttaval oli kah naine keskerakondlane ja ta oli väga rahul :) Oli...
 
molly 03. detsember 2001, kl 11.23
Mis kondlane sa ise oled, et nii lolli probleemi üldse välja käisid.See on ju nõme mu meelest.
 
mina 03. detsember 2001, kl 11.44
kuulge, kui meile kellelegi keskerakond ei meeldi, siis miks on ta endiselt eesti popim partei?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!