Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas suurus on oluline
 
suur 06. detsember 2001, kl 20.17
Tõstataks uue teema, mis peaks "feministi nurgakesse" hästi sobima - kas suurus on oluline?
 
Kis 06. detsember 2001, kl 20.33
Esteetilisest aspektist - otse loomulikult!
 
iir urus 06. detsember 2001, kl 22.28
IQ ja EQ suurus on kohe kindlasti olulised. Ja mehe kinganumbrit ning särgikraed tuleks kah teada. Lapse kaisukaru suurus ei tohiks last voodist välja ehmatada. Ja lõpuks - ega ajumahu kasv
kah liiga ei teeks...
 
mina 06. detsember 2001, kl 22.52
kas pead mehe riistvara suurust silmas või? no minu arust on ikka oluline küll, muidugi veelgi olulisem on see, mida mees oma riistvaraga korda suudab saata.miniviinerid on igatahes suhteliselt out
 
mari 07. detsember 2001, kl 00.19
no siin jääb naiste jutust pigem mulje, et hea kui üldse mingi riista kätte saab, mis siis veel suurusest rääkida! Abikaasat/ elukaaslast valides, ma loodan, et mõõdetakse ka muid suurusi, kui riistvara.
 
läbinägelik 07. detsember 2001, kl 01.02
Aga miks sa selle üle pead murrad, ise sa ju väidetavalt suur?
 
Marii 07. detsember 2001, kl 04.48
no minu meelest tuleks hinnata kooslust, et nii riist- kui ka tarkvara:) aga eks maitsed ole erinevad. ma arvan, et kui riistvara väga suur on, siis nagu ka ei ole eriti hea.
 
Feliks 07. detsember 2001, kl 08.05
Kuule Suur: ma tahan kah teada, mille (kelle) suurusest Sa räägid-küsid? :)
 
suur 07. detsember 2001, kl 08.08
Noh ma lihtslat mõtlesin, et mida keegi selle all silmas peab ja oluliseks peab. Diskuteerimise mõttes.
 
TESS 07. detsember 2001, kl 08.41
Ommikust!
Vaimu suurus igatahes jah ja veelkord jah:), kuigi õndsad pidid olema need kes on vaimust vaesed... Aga teistel siis jälle jama...:)
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 08.49
Ehhh!!!! Igasugune suurus on oluline. Just täpselt niipalju oluline, et ... (loe: misiganes) peab olema paraja suurusega :)

- Olen selleks väiteks inspireeritud ilmselt tingituna eilsest sisemisest heitlusest sõbrateema all :)
 
Feliks 07. detsember 2001, kl 08.53
Et üldisele küsimusel ka üldine (universaalne) vastus: suurus ei ole oluline..olulne on paras suurus.
Fööniks: jälle me arvamused kattuvad:)
 
TESS 07. detsember 2001, kl 08.56
Fööniks-Feliks
Defineeritud jujuh, paras suurus on oluline:)
 
Liis 07. detsember 2001, kl 09.03
Võib loopida suuri sõnu siia ja sinna a la suurus ei ole tähtis, peaasi, et ta oskab oma tööd. See on ju põhimõtteliselt ilus ja õige, aga.... kurb oleks küll mingi 14 sentimeetrise otsa komistada. Ja kui see veel peenike ka on.......
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 09.10
Feliks-Tess: A kui ei ole paras, kuidas teha parajaks?
 
Feliks 07. detsember 2001, kl 09.13
Fööniks: Siis ei sobi:)
 
TESS 07. detsember 2001, kl 09.29
Feliks
Kas kõik mis pole paras, ei sobi, ei pole võimalik panna sobima?:)
Fööniks
Oleneb mida?Püksisääred ma teen lühemaks, kui vaja:)
 
donna 07. detsember 2001, kl 09.31
Tunnete suurus on oluline - kõige muuga on võimalik leppida ja kohanduda. Aga tunded peavad olema suured- nii head kui halvad. poolikuid tundeid ei tunnista:)
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 09.57
Tess: Püksisäärtega saan ise kah hädapärast hakkama :)))
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 09.58
Donna: TUNDED!!! Minu kogemus ütleb et need peavad kohe eriti parajad olema! Mitte millimeetritki liiga suured :)))
 
Feliks 07. detsember 2001, kl 10.00
Aga see on ju siis juba ümber tehtud:(
 
kentaur 07. detsember 2001, kl 10.06
,,,,võib-olla väike,aga tubli????
 
piloot 07. detsember 2001, kl 10.10
Väga tähtis,ei kõige tähtsam on aerodünaamilisus(väike tuuletakistus)!
 
targut 07. detsember 2001, kl 10.14
Teate see jahumine, et suur-väike, paks-peenike - see tundub kuidagi mõttetu. Miks peaks alati midagi kuskil mujal ja teiste juures muutma, miks ei võiks lihtsalt vaikselt teha valikuid ilma neid riivamata kes meie standartitesse ei mahu. Kohandada ise ennast eluga ja mitte kanda loosungit kui suur on minu jaoks paras ja oluline. ja pärast kurta kui palju on kompleksides inimesi kes ei ole oma suuruse või võiksusega rahul
 
TESS 07. detsember 2001, kl 10.21
Feliks
Sul õigus, et originaal on ikka parim:)
Fööniks
Sellest, mis Donnale ütlesid sai eile pisut räägitud jah:)
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 10.22
Feliks: enamus asju siin maailmas on kunagi kellegi poolt ümber tehtud. Alg-asju vaat et polegi :)

Ja tegelikult iga inimene iga suhtega teisenebki. Nii et kohandumine (paikaloksumine, kui soovid) ikka toimub. Ei ole nii, et kõik on algusest peale täpselt ühte mõõtu. Ise küsimus see, kui palju peab selle ideaalse klapi saavutamiseks vaeva nägema - tõsi ta on, et kui näiteks on tohutu kuristik, mis tuleks täita suur koguse liivaga..... kesse jõuab ja viitsib ja oodata jaksab :) Nii et parajus on saavutatav, arvan mina.
 
TESS 07. detsember 2001, kl 10.25
piloot
Seda tuuletakistust oleks mul eile hädasti vaja läinud, kui
vileda tuulega kodu marssisin:)))
Parajusest veel, et eh...elu oleks vist ikka kole igav kui
absoluutselt kõik(!) kole paras ja parajalt oleks:))...et ei oleks kunagi üllatuslikult natuke rohkem ja...(näit. jõuluvana kingikotis:))
 
Feliks 07. detsember 2001, kl 10.45
Jah muidugi loksuvad...isegi hammasrattad tahavad enne sissetöötamist saada, enne kui oma tööd suurepäraselt tegema hakkavad...aga müüt peab ikkagi suhttäpne olema..ja loksuruumi peab kah jääma...nt temperatuurikõikumistest tingitud paisumistele-kahanemistele, võimaliku määrdeaine jaoks, abrassiivosakeste ärajuhtimiseks jnejne:)
 
donna 07. detsember 2001, kl 11.39
Fööniks: et ei tohi suured olla!!! Kuidas see siis on - armastan aga noh, nii parajalt või vihkan natukene! See kõlab nagu olen rase nii pool tundi umbes. tunded peavad olema suured, emotsioonid peavad lausa purskuma siis on tõeline. Mõõdukus on nii keskpärane ja igav! :))
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 11.44
Donna: Loe teema alt "sõber või armuke", seal ma teemaväliselt juba seletasin oma fenomeni... või mis ta on... ma kah arvasin et suured tunded hääd tunded.... enam ei ole kindel....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!