Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Exkaasa terroriseerib
 
Claudia 12. detsember 2001, kl 19.33
Laenasin oma exkaasalt 4-kohalise summa raha, lootuses, et ta selle mulle kingib.
Nyyd ta piirab ja tyytab ja terroriseerib ja nõuab raha tagasi.
Mida ma peaksin tegema?
 
:-) 12. detsember 2001, kl 19.48
Kallis Claudia, kui vähegi võimalik, maksa tagasi, see on madal ja alandav. Saad ise rahu..:-)))
 
mees2 12. detsember 2001, kl 20.06
Mõistlik on olukorda reaalselt hinnata. Kui mees sinu arvates lõpuni järeleandmatu, siis oleks hea laen tagasi maksta. Kui aga näed temas võimalust järeleandmisele, siis oleks hea "patt" üles tunnistada ning paluda kinkida see summa
 
:-) 12. detsember 2001, kl 20.22
mees2 - see on tegelt mõttetu, sest kui juba tagasi nõuab, siis minu arvates järeleandmist Claudia exi poolt ei ole. Mu omad kogemused:-)
 
katerin 12. detsember 2001, kl 21.48
no see oli küll libakiri.. eksju.... ütle, et oli...
 
tsinna 12. detsember 2001, kl 21.59
Imelik suhtumine. Ütled et laenasid, ja siis kurdad, et nõuab tagasi? Kui mina laenan, ma eeldan küll, et makstakse tagasi. Ma saaks aru, kui su ex siin kurdaks, et laenas naisele raha ja nüüd see ei maksa kuidagi tagasi.
 
mees2 12. detsember 2001, kl 23.17
:-) Tagasi nõuab seetõttu, et tema arvates oli see laen. Et seda kingituseks soovitakse pole ju avaldatud, loodeti omas arus vaid.
Kui palju probleeme tuleb lihtsalt sellest et omavahel ei räägita asju selgeks!! Ja siis süüdistatakse teineteist...milles?
 
Famm 13. detsember 2001, kl 00.01
Saan aru kui te kinnitanuks seda "laenu" väikese voodisambaga(mõtlen tantsu mitte posti) ja nüüd oled endast nii väljas..
Kui oli aga tõepoolest laenust juttu ja ta sulle selle raha leidis siis oleks ikka kena see ära maksta.
 
Marii 13. detsember 2001, kl 00.05
kuidas ta sul siis nyyd terroriseerib, kui sa laenasid ja inimene laenu tagasi kysib. no lootsid, et kingib, aga näed kysib tagasi, eks siis tuleb tagasi maksta ja lootus ei täitunud. mitte ei saa aru sellistest inimestest. kui sa ise kellelegi raha laenad ja sulle tagasi ei maksta, mis tunne siis endal on?
 
pelikan 13. detsember 2001, kl 01.41
Aru ma ei saa -- mis uus motlemine see on, et kysin raha laenuks, aga tagasi ei motle maksta? Kas teed endale mingit hinna-alandust selleparast, et oled naine?
 
donna 13. detsember 2001, kl 08.58
Oleneb muidugi millised suhted teil omavahel exiga on. Mina oma eksi käest ei küsiksi laenu ja veel vähem loodaks, et ta selle mulle kingib. (juhul muidugi kui ta ise ei paku)
 
miu-miu 13. detsember 2001, kl 09.38
miks ta peaks selle sulle kinkima?igaüks tahab elada.ja üldse on nõme kui naised arvavad,et exid peavad neid terve elu üleval pidama.
 
xxx 13. detsember 2001, kl 10.26
mina arvan, et peaksid tagasi maksma... exkaasana ajaks ma selle raha yxkõik kuidas välja! kui tegu oleks praeguse kaasaga, siis on teine jutt! kuidas sa yldse said nii madalale laskuda, et temalt laenata???
 
k 13. detsember 2001, kl 10.30
einoh, äkki ta laenas siis, kui veel koos elas, aga tagasi tuleb ikka maksta, kuidas üldse nii küsida saab?
 
Opossum 13. detsember 2001, kl 12.52
Maksa tagasi- laen on laen.
 
vot nii 13. detsember 2001, kl 14.53
laenasin raha, lootuses et kingib.
varastasin poest, lootuses et kingitakse.

loll oled või??
laen on laen. mina terroriseeriks veel rohkem. kui ma laenan, siis ka maksan tagasi. aga kui ei kavatsegi tagasi maksta siis küsin raha.
 
angel 13. detsember 2001, kl 15.42
Kui sa LAENASID, siis pead selle TAGASI MAKSMA! See, et sina MÕtLESID, et päriseks, no keda see huvitav.
Ma ei kujuta ette, et inimene laenab, mult raha ja pärast ütleb, et ma mõtlesin, et sa kinkisid..?
Natuke rumalavõitu jutt üldse kuidagi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!