Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ameerika mees ja eesti naine.
 
Mike 21. detsember 2001, kl 05.13
Minu vanavanemad on eestlased. Ise elan Ameerikas. Otsin endale eesti naist. Tean, et ukraina ja vene naised tahavad hirmsasti USA-sse kolida. Kas eesti naised on samasugused? Kas te isiklikult tunnete xnneliku eest-ameerika paari? Sorry vigade eest.
Mike
 
s 21. detsember 2001, kl 09.01
Mina ei taha kuhugi välismaale kolida. Aga miks sina tahad eesti naist, kui sa ei tea nendest mitte midagi?
 
Liana 21. detsember 2001, kl 09.19
Milles probleem, Mike? Ka Ameerikas on ju eesti naisi ja Eestis ka neid, kes sobiva elukaaslase tõttu nõus nii kaugele kolima. Samas ei keela ju keegi Sinul siia kolimast.
Head pealehakkamist naise otsinguil! :)
 
Tess 21. detsember 2001, kl 10.00
Mike

Kuu aega Ameerikas elades kohtusin rohkem kui ühe nn.segapaari e.perekonnaga. Ma ei julge kindlalt väita, et nad olid vääääga õnnelikud:) Paistis küll nõnda, et neil kenasti läheb, aga kas võõras saab seda üldse öelda.
Ühte usun küll teadvat.
Miks peaks tahtma üks eesti naine hirmsasti kolida USA-sse, Sitsiiliasse või Austraaliasse? Kui, siis vaid armastuse pärast.
Loodan, et leiad kaaslase, kes seda Sinu pärast teeb, mitte selle tõttu kus elad või mis rahvusest oled.Siis ehk tuleb ka õnn...
 
Named 21. detsember 2001, kl 10.13
TO: Tess


Vahet ei ole, eesti mees või eesti naine... saab minema vähemalt riigist kus, haigekassa rahad kaovad Jesse tasku, savisaar rendib tulevikus raha eest eesti välja venemaale. jne jne.


Igatei terve mõtlemisega inimene, kellel tekib võimalus siit riigist lahkuda, lahkub.


Lugesin eile deölfis head ütlust, millega on kümnesse pandud:

Invaliidide kohale parkimine, peldikutes seinte täis kusemine ning rõve sõim ja trügimine kohtades, kus on järjekord, näitabki, et me oleme Euroopast kaugemal kui Maa Kuust
 
Tess 21. detsember 2001, kl 10.34
Named
Ühest küljest on sul õigus ja ma vist võtsin väga ühe nurga alt...
Et muidugi on ka palju muid põhjusi:Näit. inimesed, kellel oma erialal siin enam kuhugi areneda pole/ei saa. Samuti väga haiget last on perel mujal lihtsam kasvatada, kui siin...jne.jne.
Aga...pisut teistmoodi ringireisinuna, kui turismireisijana, näeb erinevaid varjupooli teistes nn.heaoluriikides ka.
Kuigi see ei takistaks mul elada, kus meeldib.(olen pisut kosmopoliitse või kuidas seda nimetada suhtumisega:)
Kahjuks pole kõiki lähedasi võimalik kaasa võtta:) Ja aasta mujal elades, tundsin neist ikka totaalselt puudust.
Ja ära minekuks pole tarvis otsida SEALT (abi) kaasat.Läbilöögivõimeline inimene saab seal ise edukalt hakkama.
Ja ma valetaks, kui ütleks, et eestlaste seas neid vähe on.:))
 
s 21. detsember 2001, kl 10.43
to Named: Tohoh, kas mina siis ei ole terve mõistusega, kui ei taha lahkuda? Samas, mis sul viga siis on, et sa ei lähe? Mis võimalust sa ootad, endal pead ega käsi küljes pole või? Kui ma tahaksin minna, tekitaksin kindlasti selle võimaluse kiirelt.
 
Opossum 21. detsember 2001, kl 10.52
mul üks tuttav abiellus juba päris ammu ameerika mehega, käivad vahel siin ka, tundub küll, et on väga, väga õnnelikud
 
.Kaisa 21. detsember 2001, kl 11.52
Mis vahet seal on kas ameerika mees v6i eesti mees?Suhe on suhe ja terve foorum on sassilainud suhteid tais!Kui leiad ikka selle 6IGE,siis on ju OK!Parem oleks muidugi 6nnelik olla kodueestis.Ehk tuleb KALEV koju ja l66b korra majja!?
Teema juurde tagasi tulles.Minu kaks vaga lahedast inimest on abielus valismaalastega.Yks belglasega,teine vaga inteligentse kena hiinlasega.Vaatamata kultuuride erinevustele t6mme ja side nende vahel on vaga suur.Iial ei tea kus,kuna ja kelle leiad hingesugulaseks.
 
Tess 21. detsember 2001, kl 12.12
Kaisa
Jah, hingesugulus on tähtsaim.Siis on ka kõik muu...:)
 
Pipa 21. detsember 2001, kl 13.17
Kas tahad eesti naist sellepärast et too on allaheitlikum ja koduhaldjam kui ameerika oma?
Sõbrants läx Californiasse sellisele kes arvas et saab endale imeilusa kodumasina...
Sõbrants lahutas poole aasta pärast, tal läheb hästi.
Aga kodumasinatex sobivad vist venelannad paremini.
 
tsinna 21. detsember 2001, kl 13.23
Mike, oled sa muidu ise valmis abielluma naisega, kes tuleb sulle ainult Eestist minemasaamiseks, mitte armastusest?
Ikka ei saa nii, et otsid endale eesti naise. Naist ei otsita (reeglina), ta ikka tekib ise, kui kohtud sobiva inimesega, olgu siis Ameerikas, Eestis või Brasiilias.
 
mari 21. detsember 2001, kl 14.11
kuule ameerika-mees, ära eesti naisi vene või ukraina naistega küll võrdle! eesti naised on ikka hoopis teisest puust! vene naised lähevad jah ükskõik kellele mehele, peaasi et on välismaa ja saab oma vene kolkast minema. telekas neid stoorisid küllalt nähtud, kuidas mingid ameeriklased vene naisi käivad lantimas, et kahe jalaga kodumasinat saada. ja naised ongi sellised- suruvad oma isiku täiesti maha, peaasi et mees- rahakott rahul oleks. aga eesti naised ei ole sellised, väärtushinnangud on siinmail ikka teised.
 
cardigan 21. detsember 2001, kl 14.23
Mul on jube nõrkus ameerika meeste suhtes, kuigi ise elan hoopis Londonis.
 
Kaidi 21. detsember 2001, kl 15.08
Kui kaks inimest on üsteist leidnud ja õnnelikud, siis polegi neil tähtis, kus riigis elavad. Kui naise ainuke soov on lihtsalt Ameerikasse pääseda, ei tule niisugusest suhtest midagi välja.
 
Mike 21. detsember 2001, kl 17.26
Armas S,
ma txoesti ei tea eesti naistest eriti palju, aga kui ma vaatan minu vanaema ja vanaisa siis tahan kyll endale eesti naist. Minu vanaema on ilus, intelligente, raagib vaikselt,ei nori vanaisa kallal, armastab ome meest ja lapsi ja on vaga sydamlik inimene. Kui kxik eesti naised on niisugused siis ma peaks idioot olema, kui ma ei taha endale eesti naist. : )

Armas Liana,
Kas Eestis on olemas mingi soliidne tutvustus (matchmaking) byroo?

Armas Pipa,
Ma tahan endale eesti naist, sest et eesti naised on naiselikud (feminine), kusjuures ameerika naised on nagu mehed (feminists)
Ei, ma ei taha endale ameeriklast naiseks. No way! : )

Armas Tsinna,
Naised tekivad all the time, aga need ei ole xiged naised. : (

Armas Mari,
Ok, sorry! I just asked! Ma naen siin palju ameekia-vene/ukraina abielupaare ja nad on xnnelikud. Ei tea, kui kaua see kestab...

Dear Cardigan,
Where can we meet? : )

Armas Kaidi,Kaisa ja Tess,
Ma mxtlen sama moodi!

Armas Opossum,
Good!

Mike
 
almond 21. detsember 2001, kl 17.41
Hi Mike!

Tundub, et oled läbimõtleja-kaalutleja, kindlasti oled usaldusväärne! Ettepanek-tule veeda üks vaba nädal Eestis ja Sa näed ja tunnetad ise!
Ma olen täiesti veendunud, et mingit probleeme ei teki Sinu kooselus eesti naisega.

Never give up!
 
Tess 21. detsember 2001, kl 18.02
Mike
See on tore, kui mõtled samamoodi!
Rahulikke, kauneid jõule Sulle ja soovide täitumist!
Lisaksin veel midagi, mis mulle meeldib:

Tee, mis suudad,
sellega, mis sul on,
seal, kus oled.

Theodor Roosevelt
 
Tess 21. detsember 2001, kl 18.06
Mike

See on tore, kui mõtled samuti.
Soovin Sulle armsaid jõule ja soovide täitumist!
Lisaksin veel midagi, mis mulle meeldib:

Tee, mis suudad,
sellega, mis sul on,
seal, kus oled.

Theodor Roosevelt
 
Tess 21. detsember 2001, kl 18.07
No nii, algul kadus kuhugi ära ja nüüd sai kaks korda:)
Sorry, sorry:))
 
eda 21. detsember 2001, kl 19.56
Aga mina ei usu,et see Mike yldse Ameerikast on,lihtsalt uudishimutseja...
Mis teie arvate???
 
Tess 21. detsember 2001, kl 20.47
eda
Arvad, et teema andekalt välja mõeldud:)?
 
Mike 21. detsember 2001, kl 21.08
Thanx, Tess!
Same to you!
Have a Merry Christmas and a happy New Year!
Almond,
Mul on plaanis Eestisse kevadel paariks paevaks tulla.
Maybe I will meet the girl of my dreams then!

Have a nice weekend y'all!
 
eesti mehe naine 21. detsember 2001, kl 21.46
eesti naised on väga hinnas:nad on ilusad, targad,inteligentsed, .....kõik head omadused on ühendatud.
muidugi on Mike ka kõige sellega kursis ja sellepärast ta igatsebki endale eesti naist.

Mikele soovin jõudu otsinguteks, kes otsib see leiab!?

kuid minu point on hoopis see, et eesti mehed võiks ka eesti naiste kõrgest väärtusest aru saada ja mitte lasta välismaalastel "omasid" laiali vedada.
 
Yks kysimus 21. detsember 2001, kl 23.05
Tõesti jah, kus on eesti meeste silmad?
 
.Kaisa 21. detsember 2001, kl 23.47
Aga miks peaks eesti naisi laiali vedama?Kes tunneb end siin hasti,jaab siia pidama!Ega k6ik ka laiali jookse.Ja l6ppude l6puks ihkame ikka k6ik kuskile SINNA,kus hing rahule jaaks!Kuidas muidu end 6nnelikuna tunda?Ja kui yks mees tahab eestisse tulla siis tere tulemast!Ehk leiabki selle 6IGE paiga ja KODU!
Edu ja 6nne sulle MIKE!
 
kylle 24. detsember 2001, kl 10.28

Selliseid naisi on VÄGA PALJU.

Hoitatus aga sulle:
kui hakkat naist otsima jutuga et oled rikas onu ameerikast kes tahab eesti tüdrukuga abielluda, kasutatakse sind tõenäoliselt ära kui vahendit Ameerikasse elamisloa saamiseks.

See ei ole muidugi reegel. Paljud on siingi rahul, kuid armasutse tõttu nõus ka välismaale sõitma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!