Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Rahuldamat naine
 
Mann 27. detsember 2001, kl 11.54
Mis juhtub rahuldamata naisega ajapikku.
 
ewa 27. detsember 2001, kl 11.59
otsib uue koha kust rahuldust saab. või muutub jubedaks tigekopsikuks
 
malle 27. detsember 2001, kl 12.00
tegelikult läheb elu edasi nagu muiste ja midagi hirmsat ei juhtu, eriti kui tegeled väikestviisi ka näpukaga ja tead mis- ka närvid jäävad meeste lollidest naljadest puutumata.(kõlas nagu Ona Neer, kas pole?)
 
VENUS 27. detsember 2001, kl 12.00
hulluks läheb...kisub sinnapoole..
 
plahh 27. detsember 2001, kl 12.01
rahuldamata naine kas elab või ei ela...
1. arvab, et on frigiidne
2. läheb tigedaks ja ei hüppa
3. otsib väljast ja saab
4. ei otsi väljast ja rahuldab ennast ise

Niiet fifty-fifty:))
 
Lumekakk 27. detsember 2001, kl 12.30
Rahuldamatus, mis mõttes...?Liike võib olla palju.Vaimselt, füüsiliselt, emotsionaalselt ja veel palju igausgu inimlike soovide puudujääke...:)
 
Mann1 27. detsember 2001, kl 12.38
Ole sa nii rahul(datud) kui tahad, aga tigekopsuks võib minna siis ka, kui Manne palju saab. Identifitseeri ennast!!!
 
Kis 27. detsember 2001, kl 14.13
Ikka ise, ikka ise! Pole mõtet kellegi teise peale lootma jääda!
Või siis käitu voodis kui kubjas, jaga vastuvaidlemist mittesallival toonil käsklusi ja juhtnööre, ehk siis saab asjaga ühele poole..., pealegi meeldib selline domina värk VÄGA paljudele meestele ja sina saad ka oma osa kätte.
 
yks inimene 27. detsember 2001, kl 15.57
Äärmiselt tobe küsimus!!! Ja veel tobedam on väita, et rahuldamata (siis seksuaalses mõttes) naine muutub kurjaks, tigedaks jne. Tavaliselt pillutakse selliseid sapiseid märkuseid (rahuldamata vanatüdruk) nende inimeste pihta, kes on hetkel millegipärast vihased või kurja olekuga (ja mitte rahuldamatuse tõttu). Näen iga päev enda ümber inimesi, kes elades õnnelikku pere/voodielu tigetsevad ja vigisevad iga pisemagi asja pärast.
 
Tiiu 27. detsember 2001, kl 16.00
Tegelikult mõjub see rahuldatus/rahuldamatus inimese harmoonilisele olekule küll, rääkige mida tahes. Mitte ainult naistele, vaid ka meestele.
 
Külli 27. detsember 2001, kl 16.09
Läksin lahku ja nüüd, kui regulaarset sexi enam ei ole tunnen, et hakkan närviliseks ja kergesti ärrituvaks muutuma. Sex on ju parim stressimaandaja.
Vastuseks eelpoolkirjutajatele: 1. mitte iga naine ei taha, oska ega saa end ise näppides rahuldada (no olen proovinud, mitte midagi ei tule välja)
2. Ei taha lihtsalt esimese ettejuhtuva otsa hüpata sexi tegema, sest võõras on võõras, ei tunne ta mind, on haigusteoht jms. Olen pinges ja see pole miski õige sex
3. No ok, mul tegelt on üx vana "sissetöötatud" tuttav, kellega hea sexida, aga kuna meie vahel pole sügavamaid sooje tundeid, siis see lihtsalt "nühkimine" kustutab ära küll tulekahju teatud mu ühes organis, kuid hingeline ja emotsionaalne rahuldmatus jäävad (tahaks hellust, soojust, turvalisust).
 
Pipa 27. detsember 2001, kl 16.12
No aga kui kaaskodanik on lausloll ja olen sunnitud sellisega suhtlema siis teeb ikka tigedax küll ja seeria mulluöiseid multiorgasme ei leevenda seda asja ka kohe kuidagi...
Sama jada jätkates võib arendada mõtet et kui prokurör eelneval ööl edukalt voodis hakkama sai siis määrab pätile ehk kergema karistuse?
Ei tahaks uskuda.
 
kerli 27. detsember 2001, kl 16.41
Jumala õige. Seksile ei saa nüüd küll maailma alustala rolli kaela määrida. Võib elada väga rahulikult ka ilma. Eks inimesi on seinast seina.
 
woland 27. detsember 2001, kl 17.04
Sex on elu loomulik koostisosa ja kuulub harmoonilise elu juurde ning tasakaalustab meeli. Iga normaalne inimene vihastab vahel ja prokurör peb mõistuse külma hoidma - seega oskab inimene sexi ja tööd mõistusega ka lahus hoida.
 
Kis 27. detsember 2001, kl 17.31
Kuule Külli, tegelikult sa tunned ju hoopis armastusest puudust, aga x mehega vaid sexi pärast voodi pugeda on küll tüütu - vaheta pärast linu ja äkki tahab veel öösekski jääda ning hommikul kohvi juua! Õudne!
Õpi parem see ise ilu tegemine ära(osta vibraator või proovi dušši vms.) saab turvalisemalt ja vaeva nägemata hakkama,väärt tulemus on ka 100% garanteeritud...
 
james 27. detsember 2001, kl 20.03
James teab, et mitte hea seks ei taga häid suhteid, vaid head suhted tagavad parema seksi. Seega rahuldamata on teema püstipanija emotsionaalne tasand, mis omakorda viib rahuldamatuseni seksuaalelus.
 
Niijanaa 27. detsember 2001, kl 20.48
Olen kogenud võrratut sexi üsna pinnapealselt tuttavate "niisama" meestega ja viletsat sexi tõeliste ning tõsiseltvõetavate meestega.
Hingesugulus ei ole orgasmi pant, kahjuks...
 
Fööniks 27. detsember 2001, kl 21.03
Niijanaa: orgasmi pant on (enamasti) naine ise ;)
 
Niijanaa 27. detsember 2001, kl 21.29
to Fööniks
mõnikord tahaks end lihtsalt lõdavaks lasta ja anda neile vabad käed, las näitavad milleks nad võimelised on, muidu ikka võimle nagu lööktööline, enda eest ja nende eest takkapihta,ära tüütab.
Tõelisi isaseid leidub,tuleb hoolega otsida, kuid see otsimise vaev tasub ära!
 
james 27. detsember 2001, kl 21.38
Minu jutt vaimu&seksi seostest käib ikka paarissuhte kohta. Erinevatest "panijameestest" on erinevaid arvamusi jaganud
mulle erinevad naised - seega igaühele oma:))
 
Niijanaa 27. detsember 2001, kl 22.03
Oh, kulla james, ka paarissuhtes, kui seda on juba pikemat aega elatud, lähevad hingekeeled aina enam unisooni ja tekialune elu aina rohkem dissonantsi...
ka erinevate naiste käest kuuldud jutt...
 
Fööniks 27. detsember 2001, kl 22.28
Niijanaa: jah, sealt see sõna "enamasti" :))))

Ehk et: olen kogenud ka olukorda, kus olen lasknud asjadel kulgeda. Ja EDUKALT. Et mitte öelda rohkem :))) Aga üllatada ses mõttes on mind siiski suutnud mu oma KÕIGE kallim :))))
 
Fööniks 27. detsember 2001, kl 22.29
James: vaim ja seks on ALATI seotud. MU meelest :)
 
s 28. detsember 2001, kl 12.43
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!