Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
seksiisu on kadunud
 
kikilala 27. detsember 2001, kl 17.30
minul on selline omamoodi mure. nimelt olen oma mehega varsti viis aastat koos olnud/elanud. umbes kaks aastat tagasi hakkas vaikselt tekkima ebameeldivustunne seksi suhtes ning see tunne on ajapikku süvenenud. vahest läheb väiksemaks, vahest jälle suuremaks. muidu on meil omavaheline läbisaamine täiesti korras. koos on hea olla, kallistused ja kaisutused on igati teretulnud. aga niipea, kui asi "tegudeni" läheb, tekib vastumeelsus. hädapärast saame voodis teo ikka tehtud ka, kuid suhteliselt harva ja minu poolt on see ainult kohusetundest mehe vastu. või õigemini tahtmisest talle vastu tulla ja heameelt teha. ise ma seda ei naudi. käisin sellise jutuga ka seksuoloogi juures. tema ütles, et ju ta siis ei ole sinu jaoks see õige, kui ta iha ei tekita. et jätku ma mees maha. järsku on keegi veel minu olukorras olnud ja oskab nö. kogemustel tuginevat nõu anda? kui kõik muu suhtes on hea, kas peaks siis ikkagi kogu selle suhte peast viskama ja otsima endale kedagi uut, kes paneks uuesti "surisema" või vajubki see voodielu ajapikku ära ja ma peaks oma elukesega igati rahul olema?
 
liisu 27. detsember 2001, kl 17.45
Enamvähem sama mure. Seni kui kõik on musi-musi kalli-kalli, on väga tore, mõni päev on lausa mõnus meest erutada, aga siis kui asjaks läheb, hakkab nagu vastik. Lihtsalt asi tundub nõmedana. Ja siis tuleb ja see ka veel kohustusest ära teha, sest sai ju ise pisut ässitatud ka.
Arstile pole rääkinud, mõtlesin et katsun ise hakkama saada.
Aga kuna sa teema üles tõstsid, siis ootan "targa ja elukogenud" rahva arvamust :)
 
Hess 28. detsember 2001, kl 10.09
Väga paljudele naistele tuttav tunne. Kusjuures mina olen 2 korda abielus olnud ja asi on ikka samasse pubkti jõudnud - algul kirg ja meeletu sex, pärast mahajahtumine ja lõpuks lausa vastumeelsus. Huvitav jah, hellitused on teretulnud, aga see lõppvaatus ise nagu rikub kõik ära. Praegu on mul kallim ja jälle kõik nagu töötab ok. Ei julge enam abielludagi...
 
kaku 28. detsember 2001, kl 10.57
Krt, ja ma mõtlesin et ma olen mingi friik, aga siin teisigi samasuguse problega. Me mehega seitse aastat suhelnud, ja tegelt ka ma enam EI TAHA. Võibolla on tegu ka mööduva faasiga (igal aastal enne sessi ja sessi ajal, st tubli kaks korda kaks kuud aastas) aga ma kardan, et äkki ei tulegi isu tagasi. Suhe ise täitsa toimib ja musike on ka armas-kallis ja hästi mõistev, pingutab jne. Ah, krt. Ja siin räägitakse, et loomulik nähtus... et peabki olema nii.AArgh.
 
Naine25 28. detsember 2001, kl 11.07
ma ei saa aru,kuhu see seksiisu teil kaob?
kas te enda jaoks olete probleemi analüüsinud?Kui suhe on korras ja vaimsel tasandil klapp olemas,siis tundub ju loomulik,et seda voodis täiustatakse.Äkki on probleem milleski sügavamas?Rahulolematus iseendaga,oma välimusega?Tehke trenni ja pärast sauna peaks alati meeletu seksiisu tekkima.
 
Naine25 28. detsember 2001, kl 11.09
seksiisu puudumist küll loomuliku nähtusena võtta ei saa-parem minge psühholoogi juurde.
Ja mehel on täielik õigus selline frigiidne naine maha jätta,mitte edasi nunnutada.Ise jätaks küll mehe maha,kui ta piisavalt tihti seksida ei tahaks.
 
sillu 28. detsember 2001, kl 12.37
Õnnelik naine oled siis,Naine25,kui Sul ikka seksiisu jagub.Kui vana Sa oled (25 ?)ja kaua oled oma mehega koos elanud?
Olen 6 aastat abielus olnud ja alguses oli jah koguaeg seksiisu.Hommikul enne tööleminekut pidi ka veel asja ette võtma ja loomulikult peale tööd,vahetpidamata...
Aga enam ei taha.Armastan oma meest väga,oleme lähedased,räägime kõigest,püüab minust aru saada jne.Seks on ikka vastik kohustus.Paar korda kuus tuleks nagu endal ka isu peale aga kui asjaks läheb siis mõtled,et pidin ma üldse ärgitama.Sest kui mees on märganud,et mina ka tahan siis üritab ta veel eriliselt ja tahab igasugu asju teha ja mina siis mõtlen,et oleks võinud parem üks kähkukas olla.
Mingeid komplekse ei tea ka nagu endal olevat ja orgasmi saan ka alati aga krt võtaks,ma ei tahagi seda orgasmi.
Olengi imelik?
 
s 28. detsember 2001, kl 12.48
See seksuoloog oli küll imelik...
Võta uus mees.Hähh...
 
Ben London 28. detsember 2001, kl 13.15
2 korda kuus....ja siis ka ei taha....kohutav! Uskumatu kui armsad ja head mehed teil on, kui nad kõrvalt ei võta!
 
Named 28. detsember 2001, kl 13.36
aga nad võtavadki, naised lihtsalt ei tea.
 
ka 28. detsember 2001, kl 14.39
Looda, looda Named
 
Bin Laden 28. detsember 2001, kl 15.15
Namedil 6igus!V6tavad kindlalt k6rvalt,ja kui VEEL ei v6ta,siis hakkavad v6tma!!!Tean omast kogemusest!
 
Valeria 28. detsember 2001, kl 15.32
siin eelpoolkirjutanud naised väitsid,et u. 2 korda kuus tegelevad asjaga.Ja teie mehed sealjuures peaksid teile veel truuks jääma? Come on,mis te piinate armastatuid?
Kui seksiisu kadunud,tuleb hakata aktiivselt põhjusi otsima ja olukord lahendada,enne kui hilja.Mõlege milline terve ja normaalse libiidoga mees peaks 2 korda kuus seksimisega läbi ajama?
 
Tutvus 28. detsember 2001, kl 16.15
Seksiisu kaob nagu söögiisu, kui toit pole ahvatlev. Või siis koos armastusega. Mina usun küll kahtlast väidet, et tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb armastus ja isu tagasi. Iseenesest ei parane miski, läheb ikka halvemaks.
Ka ei maksa end töösse vms. uputada, kui probleem tekib. Liigne väsimus närtsitab hoopiski asja.
Huvitav on uurida ka uusi mänge, vahendeid
Vallatut vana-aastat!
 
Kiiz 28. detsember 2001, kl 16.16
Seksiisu kaob nagu söögiisu, kui toit pole ahvatlev. Või siis koos armastusega. Mina usun küll kahtlast väidet, et tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb armastus ja isu tagasi. Iseenesest ei parane miski, läheb ikka halvemaks.
Ka ei maksa end töösse vms. uputada, kui probleem tekib. Liigne väsimus närtsitab hoopiski asja.
Huvitav on uurida ka uusi mänge, vahendeid
Vallatut vana-aastat!
 
.Kaisa 28. detsember 2001, kl 16.34
Pole ka kyll enam verinoor,aga aru ma ei saa,kuidas saab oma kaasa k6rval see sexi isu kuhugi kaduda?Algul oli ja siis sai otsa?Siin on probleem sygavam.Igayks peab ise enda sisse vaatama,ehk leiab niimoodi t6e.Endal juba kahe mehega 20 aastat kokku abielus oldud,aga ei kao ta kuhugi(see sexi isu muidugi).Siin pole midagi muud soovida neile otsijatele,et OTSI MIS LEIDMATA JA HOIA,MIS JUBA LEITUD!
 
Pipa 28. detsember 2001, kl 16.43
Ei tea ühtegi sõbrannat(5) kes peale 10a abielu veel suudleksid oma abikaasidega....
Kurb.
 
Kiiz 28. detsember 2001, kl 17.02
Kummaline seltskond, Pipa.
Me sõbrannadega üle 40. Mehed kingivad lilli, teevad yllatusi (mõnusaid), loomulikult suudlevad, musilevad minnes-tulles ja 3 korda päevas pole haruldane.
Jõudu! Olge vallatud!
 
Pipa 28. detsember 2001, kl 17.10
Oled õnneseen, Kiiz!
Sõbrannad ei ole mul ühest seltskonnast vaid väga erinevad nii vanuse, varakuse, hariduse jms. poolest - kingitusi saavad, lõhnaõlidest massinateni, aga vot ei suudle jah, rutiin tapab, ilmselt. Mehed juba NII läbiloetud raamatud et suudlex nagu venda või nii...
 
Kiiz 28. detsember 2001, kl 17.21
Pipale.
Loodan, et see möödub või vaheldub.
Mõtle ise midagi välja. Kasvõi shokeeri!
 
Pipa 28. detsember 2001, kl 17.35
Suudlustega või, ic, no ma ise veel 10a pole välja venitanud ja natuke ikka veel musin,sõbrannad proovivad siis väljaspool kodu seda "puudujääki" kompenseerida, mina vist küll ei viitsix, igasugused komplikatsioonid mis sellega kaasneda võivad jne. parem siis lõpp kui selline vastik kohustus...
 
Kiiz 28. detsember 2001, kl 17.46
Oled noor veel. Ehk leiad selle ÕIGE, kes ei lase end nii kähku läbi lugeda. Ja ära torma- läbilugemisega ja ka lahkumisega. proovi leida, mis seksiisu tõstaks, ajakirjad, teised mehed.. Muuseas, meil kaasaga on lubatud suhted väljaspool abielu.
 
Pipa 28. detsember 2001, kl 18.04
Noneh, siis saan aru...
Ise proovind seda varianti(noor küll, aga mitte NII noor), ent mulle ei sobinud, jätsin esimese mehe maha, elasin mõned aastad ülikirjut/naljakat nipernaadielu ja nüüd olen jälle kord sadamas, siiani edukalt-stabiilselt, kui üle peax viskama ex siis uuele ringile(turuväärtus VEEL lubab...)
 
kai 28. detsember 2001, kl 18.19
KUI KIRG EI TULE TAGASI SIIS PROOVIGE NÄITEKS MINNA MÕNDA ROMANTILISSE KOHTA. SEAL TEHKE OLEMINE MUGAVAKS. OLGE MÕLEMAD ALASTI ÄRGE HAKKAKE KOHE PIHTA SILITAGE ÜKSTEIST ÜTELGE TEINETEISELE MIDAGI ILUSAT. SÖÖGE NÄITEKS JÄÄTIST. LAS MEES HAKKAB SUUDLEMA. VAADAKE KUI VÄLJA EI TULE SIIS OTSI TEINE MEES.

MINU SÕBRANNAL GITANAL OLI PEAEGU SAMA OLUKORD. NEMAD LASID ENDALE MULLIVANNI TEHA JA KÄISID IGA ÜHTU SEAL SEES JA NAD OLID ALASTI. NAD KATSUSUID TEINETEIS JA SUUDLESID. TÜKKAEGA NAD EI SEXINUD VAID LIHTSALT TEGID EELMÄNGU JA KÕIK LAABUS.
 
Kasvatajatädi 28. detsember 2001, kl 18.36
kai, kuidas sa oma võrevoodist jälle välja pääsesid!?!
 
,,,, 29. detsember 2001, kl 10.40
Pipale.
Kui te oma mehega ei kallista ega suudle enam,sest juba pea 10 aastat koos elatud ja musitamisest kujunemas vastik kohustus>sellest tekkis sulle kysimus.Kuidas sa siis oma mehele veel suusexi teha saad?Eelmise artikli p6hjal oletan,et ikka sina selle teema t6statasid?
 
Pipa 29. detsember 2001, kl 15.55
komale
loe hoolikamalt, palun - teema tõstatas PiPPa, mina olen PiPa ja omaarust kirjutasin et EI ole veel 10a koos elanud ning musin ikka ka. Ja vastikut kohustust MINU jaox ei existeeri, pigem lõpetan kooselu.
Appi, kuidas sa loed!?!
Aga suusex meeldib küll - nii endale kui talle.
 
sexija 29. detsember 2001, kl 17.18
mul ei ole sexiisu kadunud, vastupidi väga tahan sexida, aga mitte oma mehega. oma mehe vastu kadus sexiisu juba môni aasta tagasi ära ja ta ei eruta mind lihtsalt enam ja temaga seximine tundub môtetu tegevus minu jaoks olevat, sest orgasmi ma ei saa ja teen samuti asju nii kohusetunde pärast. otsisin omale armukese, kellega on juba 5 aastat suurepärane seks ja kes erutab mind ja kui aus olla, siis on oluliselt parem seksija kui oma mees. kuigi nüüd pean ise plaani lahutada, sest lihtsalt nii ei jaksa, kui pead kohusetundest kellegagi seksima, muide armukesega koos elama ka ei plaani hakata, sest temagi on abieluinimene.
 
,,,, 29. detsember 2001, kl 17.22
Vabandan Pipa,ma ei taht solvata,kuigi v6is jaada selline mulje.Vot see on see asi,PiPa v6i PiPPa!?!Kui Pipa juba on,siis pangu uus kirjutaja teine nimi,nt....tyraimeja...(muig. ja veelkord SORRY).
 
Pipa 29. detsember 2001, kl 17.42
veel komale
teadmisex et siin käivad ringi veel umbes 4 manni...
ja Pippin, Pipi, Pip ja võib olla veel keegi
SIND aga naljalt keegi segi ajada vist ei saa, peax ise vist kah midagi originaalsemat välja nuputama...
sorry kikilala teemavälisuse eest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!