Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Avastasin mehe teise mehe kaisus...
 
Mailis 14. jaanuar 2002, kl 02.55
See oli shokk... Kui avastasin oma mehe asutuse saunapeaol tolle kolleegiga amelemas. Nii minu mehel kui sellel teisel oli erekteerunud... Ja siis ta vabandas, et noh oli veits vindine jne, aga pikemalt ei taha seletada. Me oleme noored, juba 2 aastat koos elanud, kuid pole veel abiellunud. Mida teha? Kuidas olla? Kas loobuda oma mehest? Jagada teda teise mehega? Minna koos arsti juurde - millise?
Tore oleks siit leida ka spetsialisti kommentaar.
 
mel 14. jaanuar 2002, kl 08.51
Spetsialist ma ei ole, aga soovitan soojalt joosta nii kuidas jalad võtavad. Vastassuunas.
 
Indrek 14. jaanuar 2002, kl 09.10
Tõsi ta on ja nii kaugele kui jalad võtavad..
 
mona 14. jaanuar 2002, kl 09.17
Ega ta siis kohe homo pole, ehk on bi! Räägi temaga, kui kaineneks saab. Arsti juurde pole vaja minna, kliinik.ee st saad spetsialisti kommentaari.
 
Feliks 14. jaanuar 2002, kl 09.25
Krt - kas homomeelene ongi kohe nii põlastusvääre, et peab teab kui kaugele minema?
Ma olen 100% veendunud, et igas inimeses on mingi hulk himurust samasoolise järele. Kellel see välja lööb, kelel mitte..kas too inimene on seepärast kohe kõlbamtu ja pidalitõbisega võrreldav?
 
ellu 14. jaanuar 2002, kl 09.50
Ma arvan, et Mel ja Indrek pidasid silmas põgenemist kaugele suhte mõttes, mitte füüsiliselt. Muidugi võib homoga olmelisel või töisel vms tasandil suhelda ilma nakatumist kartmata. Aga noorel naisinimesel armusuhet homoga arendada on küll mõttetu. aga, noh, Sina Feliks arvad, et isegi impotendiga võib suhet pidada, aga milleks, kui on muid alternatiive?
 
mel 14. jaanuar 2002, kl 09.52
Nii hullusti asja ei sõnastaks, Feliks. Aga see on kindel, et mina isiklikult ei ole MITTE MINGIL tingimusel nõus oma meest teise mehega jagama. Olgu siis homo või bi, minu silmis vahet pole ja mina seda ei aktsepteeriks. Aga see on MINU arvamus ja kindlasti mitte kõigile sobiv.
 
vip 14. jaanuar 2002, kl 10.01
huvitav, mida küll arst sellise case puhul teeb? aga story oli naljakas, sai vähemalt naerda,ic
 
Feliks 14. jaanuar 2002, kl 10.15
Ellu, Mel: Ma sain aru küll...et suhte poolest kaugele....kas on olulist vahet, kas jagatakse meest naise või mehega? Kui jah, sii son mu aravtes tegemist siiski eelkõige mainega: HOMO - see on ju rõve.:)
 
ellu 14. jaanuar 2002, kl 10.19
Mina arvan, et on vahe. Kui naisega petab, seksib ehk siiski vahel ka oma naisega. Homost seda loota ei maksa. Edaspidi selle kalduvuse süvenes igatahes.
Vip: mis selles siis nii naljakat on, kui inimene oma elukaaslases sügavalt pettuma peab? minu meelest on asi väga kurb hoopis.
 
mel 14. jaanuar 2002, kl 10.23
To:Feliks
Mitte homode maine pole minu puhul määrav vaid see, et mu psüühikale on väga vastuvõetamatu 2 peenist koos, peenis teise mehe pärakus 2 vuntsidega nägu suudlemas... Ju sa kujutad ise ette.
Kord sattusin kaabeltelest nägema 2 mehe omavahelist seksi. Oli vastav kanal ja näitas tõesti KÕIKE ja lähedalt. 5 min vaatasin, vastik oli, aga ära ka ei suutnud keerata, mõtlesin vaadata, mis nad ikka teevad...............pärast seda olin nädal aega frigiidne. Nii kustumatu mulje jäi.
Niisiis, mind ei huvita sõna maine, see lihtsalt ON jäle.
 
Feliks 14. jaanuar 2002, kl 10.34
:) Mille poolest kaks meest koos on jäledam, kui kaks naist - kas see on anaalühe? Aga seda viljelevad ka mitmed nn norm paarid ju? Või ei sobi erinevad vuntsid kokku?:))
Ju on asi rohkem mõtlemises ikkagi. Hulk stamparvamusi, et nii peab ja see on õigem...homosuhe on keskmisele inimesele lihtsalt tavalisest niivõrd erinev. Ja kelle asi see on? eldusel, et nad kedagiteist ei sega....kui seaduslikku abikaasat sega...see on muidugi tegur.
 
mel 14. jaanuar 2002, kl 10.39
Küsi meestelt. Kas nad eelistavad vaadata 2 naist koos või 2 meest koos! Küsi sama naistelt. Ma kaldun arvama, et valdav enamus ei näe naine-naine suhtes nii hullu kui mees-mees suhtes. Minu poolt teema lõpp.
 
Feliks 14. jaanuar 2002, kl 10.41
Mel: a miks peaks vaatama, kui keegi armatseb?
 
Named 14. jaanuar 2002, kl 10.43
Feliks,

Sa oled homomeelne. Ühiskonda on üldse haaranud miski homomaania.

Ameerika on juba nii, et kui pole pede, neeger, invaliid siis oled lihtsalt OUT

Kui pededel pole kaaskodanike suhtes privileege, siis peab tema seda diskrimineerimiseks. Ma olen suhteliselt tolerantne inimene, aga see pedekate-ahalmine hakkab üle viskama ja hamaba ajab verele ka see kui loen kuskilt pedekate kaitsekõnet.


Mis ühiskond küll kasvab kui kaks pedekat võib tulevikus ka last kasvatada. Väärastunud maailmapildi ja vigase seksuaalsusega laps kasvab. Sell epeale muidugi pedekat karjuvad meedias "Mida täehendab väärastunud maailmapildiga laps??? Kas Homoseksuaalsus on väärastumine.

Kujutate ette vaatepilti kui laps satup peale kahele issile kes üksteisele @!#$ keeravad.

See ei ole enam demokraatia vaid soodoma-komorra.


Named
 
Named 14. jaanuar 2002, kl 10.45
vabandan trükivigade pärast :P

Kiire on.
 
Minake 14. jaanuar 2002, kl 10.49
Täiesti nõus sinuga. Ei ole selle suhtes tolerantne ja punkt.
 
Feliks 14. jaanuar 2002, kl 10.52
Kas just homomeelne...pigem tolerantne....
Ja midagi ei juhtu...ammuon uuringud teinud selgeks, et apse seksuaalorienteeritus on talle sünniga kaasa antud. Tema vanemate meelsus ei mõjuta seksuaaleelistuse kuigivõrd.
Ja mis saab lapsest sis, kui ta satub peale ema-isa seksimisele?
 
a 14. jaanuar 2002, kl 10.54
Feliks, sa sipled. Sul ei ole enam midagi tarka öelda ja kasutades kellegi varasemat toredat väljendit, sa klähvid.
 
xxx 14. jaanuar 2002, kl 10.54
yxkõik kas mees on teise mehe või naisega, pole oluline (minu arust mees mehega on ikka oluliselt hullem), minema peaksid kindlalt minema...
 
uss 14. jaanuar 2002, kl 10.55
Feliks tegi reedel kala :)
 
ellu 14. jaanuar 2002, kl 10.56
Feliks, kui sa oled selles nii kindel, et seksuaalne orientatsioon on sünnipärane, (mina ei ole nii kindel) seda enam tuleks Mailisele ju soovitada suhte lõpetamist selle homoga.
 
Named 14. jaanuar 2002, kl 11.00
1. Sööbib see pilt lapsele mällu.
2. Kui emme ja issi kohe lapsele ära seletavad millega tegemist (ala emme ja issi koos ja neil hea olla jne... ühesõnaga keerutatakse välja kuidagi)

Siis see vaatepilt ei ole vähemsti õudne. Aga yks mees teises turapidi sees... öak.

Ma ei väida et homodel tuleks seksimine ära keelata, ei. Nad on ka inimesed ja neil on vajadused, aga 1) Laste kasvatamise õigust neile anda ei saa 2) Ärge karjuge meedias niipalju, peded sellised rsk. Tehke oma asju kuskil vaikselt.

Paraku puudub enamus pededel endal tolerantsus. Mulle on küll ja küll moosi kõrva aetud.. tule proovi sa ei tea kui hea see on.. proovi.. muidu sa ei saagi teadma. Viimased kaks kord aon lõppenud sellega, et sellise nilbe "käe püksi ajamise peale" olen lihtsalt üle lambi andnud.

Hoiaksid nad omaette polekski hullu miskit. Aga see et moositakse heterosid, seda nimetaks mina ahistamiseks.
 
vip 14. jaanuar 2002, kl 11.07
ellu: ma pigem arvan et see on selline nn. sulepeast imetud jutt. Seepärast ma naerda saingi:)
Ma arvan, et Mailis küsib/arutab oma mehelt/mehega mis nüüd edasi peaks tegema/saama. Juhtub ju ikka. Ja see, et peenised olid erekteerunud, no kuidas siis tänapäeval ikka seksitakse,ic

to a: ära enam sina siis klähvi ex
 
Feliks 14. jaanuar 2002, kl 11.20
Väidan, et seksuaalne orientatsioon pole kuni 100% ühte või teist. Lisaks eelistusele mõjutb inimest oma sekspartnerite valikul kõikvõimalikud muud tegurid, sealhulgas ühiskondlik arvamus, senine kogemus, harjumus, peretraditsioonid jnejnejne. Alkoholijobes(olukorras, kui loomulikud pidurdusprotsessid on häiritud) võib ka täiesti tavalise seksuaalorientatsiooniga inimesel lüüa välja samasooiharus täpselt sama moodi, kui mõnel teisel võib esile tulla nt agressiivsus, melanhoolia ja/või teised iseloomuomadused. See ei tähenda, et ta normaalolekus(kainena) milegi sellisega tegeleks - siis ta kannatab need tungid ära...ta surub need soovid endas (tavaliselt võrdlemisi edukalt ja tagasilöökideta) maha. Valdav enamnik inimestest (pervertideks nimetatavad äärmused v.a.) suudavad käituda ja eksisteerida täiesti tavaliste inimestena, sealhulgas ka kasvatada lapsi.
Kui Namedile (ja kindlasti ka paljudele teisele...ja seles pole kah miskit ebanormaalset)on asi jälk, siis palun - teil on alati vabadus öelda ei ja vältida sellist elulaadi.

Uss: et mida tähendab "tegi kala?"
 
Tiina 14. jaanuar 2002, kl 11.26
Feliks, saame aru, et räägid omast kogemustest. Mäletan, et mingi aeg tagasi kirjeldasid siin kuskil oma juhust, kui hoidsid käes teise mehe peenist. Tubli.
 
Named 14. jaanuar 2002, kl 11.36
Tiina, ongi nii?


Feliks, sa ju oled siis ikka homomeelne???

Named.
 
vot nii 14. jaanuar 2002, kl 11.38
amelemine on amelemine. vahet pole kellega siis ameles. maha jätaks nagunii. kui mind niipaljugi ei austata, et julgeb avalikult saunapeol ameleda... käigu siis põrgu!
 
Tiina 14. jaanuar 2002, kl 11.39
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=15&i=2816&t=2816

kell 16.42 kommentaar Feliksilt. Nii on
 
Feliks 14. jaanuar 2002, kl 11.54
:)))))))))))) Ei ole homomeelne, homo olen:)))))))))Lapsed lasin kah teistel meestel ära teha:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!