Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas mees saab teisesse armuda?
 
vip 15. jaanuar 2002, kl 14.51
felix: täpselt, minuga sama lugu, tänavapildis ei oska ma neid küll eristada ega täheldada. Võibolla ma panin selle meediaga mööda, kuna NL olid tõesti karmid seadused. Ja läänemaailm põdes need kasvuraskused varakult läbi (oli vist 60-ndatel), siis on neil tugev edumaa. aga eks meie rahvas ka arene, kus ta pääseb:)

to kati: jah, anatoomias oled sa tugev, aga otsi naistelehest teema ülesse "anaalseksist" ja need kommid seal pole küll kõik sellised, et mingit mõnu pole. Nii mõnedki naised arvasid seal teisiti. Aga see selleks.
 
Kati 15. jaanuar 2002, kl 15.02
Noh, ütleme nii, et treenimise ja hea tahte ja suure vastutulemise soovi korral võib neid lihaseid seal lõdvestada tundetumaks muuta loomulikult tekkivat "võõrkeha väljutamissoovi" tuimestada, inimese organism on imetlusvääärselt kohanemisvõimeline. Orgasmi seal toimetamine ei põhjusta, aga võib muidugi tugevat erutust tekitada, näiteks kui on kergelt masohhistlikke kalduvusi.
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 15.10
Kati: võimalik , et viga on minus..aga mu abikaas ei saagi orgasme muul moel kui aint anaalse stimuleerimisega......
 
Anna 15. jaanuar 2002, kl 15.12
Nõus Katiga ses suhtes et võib tugevat erutust tekitada, aga kalduvused ei pea masohhistlikud olema. Orgasmi saamiseks on küll ka muud vaja. Samas ei alahinda aju mõju. On võimalik saada orgasmi ka näiteks rindade suudlemisest või kaela vms. See on võimalik. Nii, et asi rohkem mõtlemises kinni. nii et homoseksuaal võib ka anaalseksist orgasmi saada kui see tegevus teda puht ettekujutuslikult tohutult erutab ma arvan.
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 15.13
o Anna: no kuule..mu naine ju pole homoseksuaal:)))
 
Anna 15. jaanuar 2002, kl 15.15

Ja nõus Feliksiga, et väga paljudele naistele meeldib anaalne. Võib-olla mitte just seks aga see koht on üllatavalt tundlik õrnadele puudutustele ja see muideks meeldib ka paljudele meestele - ega see neist ometi ju varjatud homoseksuaali tee?
 
Anna 15. jaanuar 2002, kl 15.16
Feliks

Vigade parandus - kuna teema oli homoseksuaalsest suhtest, siis kirjutasin, et homoseksuaal. Vahet ei ole absoluutselt mis seksuaaliga tegu.
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 15.22
To Anna: ok..nõus:)
 
Munnu 15. jaanuar 2002, kl 15.28
Kaua te kaagutate siin k6ik anaalsuhtest - kysimus oli 2 MEHE VAHELISESTARMASTUSEST!!! Mis see anaalsuhe siia puutub? Seda enam, et see sobib vaid 1/3 homodele, kui te veel ei tea...
PS! Siin tulbas kasutas keegi minu nime Feliksile vastates (stiilis kas ta Munnult kommi ei taha saada).
 
. 15. jaanuar 2002, kl 15.36
 
boy 15. jaanuar 2002, kl 16.00
Feliks, tule kapist välja ja vabane heteroseksuaalsuse koormast, oma südames oled homo (teed ju naisegagi anaali).
 
vip 15. jaanuar 2002, kl 16.04
wow moosivaras, irw

to kati: aga kati, kuidas saad kindel olla et ei eruta ja orgasmi ei ole võimalik saada, kui ise pole proovinud? Sinu jutust on mulle küll muljejäänud, et proovinud pole, aga laita mõistad.
 
Kati 15. jaanuar 2002, kl 16.07
Olen ikka proovinud :p
 
vip 15. jaanuar 2002, kl 16.10
to kati: siis võib arvata et ei meeldinud (ega peagi), aga kuidas saad kõiges nii kindel olla (et kui sina orgasmi ei saanud, siis polegi võimalik)? proovi veel, äkki õnnestub,ic
 
Moosivaras 15. jaanuar 2002, kl 16.14
Hee, seal ju terve film yleval :-)) kaks CD-d :)

http://lesbi.neoon.com/kelly1.avi
http://lesbi.neoon.com/kelly2.avi
 
Kati 15. jaanuar 2002, kl 16.15
No oli ikka rohkem kui üks kord. Praegune elukaaslane on ka ääri-veeri ettepanekut teinud, aga ma enam ei taha. Ma soovitasin tal mõelda selle peale, et kuna tal anatoomiliselt sama ehitus, siis kuidas talle tunduks, kui näiteks mingi kurk seal edasi-tagasi sõidaks. Ilmselt see mõte talle ei meeldinud.
 
noxmees 15. jaanuar 2002, kl 16.22
Mmmmmmmmmmm, mina olen virtuaalselt Feliksisse armunud ja nõus temaga homomeelset suhet alustama. Ma arvan, et ta ei suuda mulle vastu panna.................
 
vip 15. jaanuar 2002, kl 16.24
to kati: no ja see oleks siis nagu põhjuseks panna üldiselt asjale diagnoos (nii anatoomiliselt kui seksuaalselt) - võimatu?
 
Kati 15. jaanuar 2002, kl 16.41
Ma väitsin vaid seda, et looduse poolt on pärakulihased loodud ainult üheks funktsiooniks - ülejääkide väljutamiseks ja selles suunas nad ka töötavad. Füüsiliselt on kõik võimalik ja toppida võib kuhu iganes. Aga on ka täiesti normaalne, kui mõnele inimesele, nagu näiteks minule, on anaalseks vastik, ebamugav, alandav jne. Teised tehku mis tahavad, igaüks vastavalt oma soovidele ja fantaasiatele, soovi korral võib ju kehasse mõne augu juurde teha, kui olemasolevatest väheks jääb.
 
guglunk 15. jaanuar 2002, kl 16.44
meie arvame ka nii nagu Kati
 
veel yks 15. jaanuar 2002, kl 16.48
to Kati.
Meil ei olegi probleemi sinu mitte sooviga anaalvahekorras olla. Probleem on sinul, kes ei taha kuidagi tolerantselt suhtuda nendesse, kes seda naudivad.
 
Munnu 15. jaanuar 2002, kl 17.05
Lugege parem esialgset kysimust ja vastake sellele. Kordan veelkord, et kui isegi 1/3 homode jaoks ei meeldi anaalsex, siis mis m6tet on targutada selle yle, kas ja kuidas heterotele see meeldib. V6i kui soovite, siis valige "uus teema" ja alustage uut vaidlust...
 
Munnu 15. jaanuar 2002, kl 17.12
Vaadake parem teemat! Mina t6esti ei oska ;elda, kas mehesse on v6imalik mehel armuda...

veel yks kirjutas:
> > to Kati.
> Meil ei olegi probleemi sinu mitte sooviga anaalvahekorras
> olla. Probleem on sinul, kes ei taha kuidagi tolerantselt
> suhtuda nendesse, kes seda naudivad.
 
Kati 15. jaanuar 2002, kl 17.53
Munnu, siis head heietamist sulle siin üksinda.
Lõpetuseks selle tolerantsi kohta, nagu ma juba ütlesin, teised tehku mis tahavad, see, et mina seal midagi ilusat ja erootilist ei näe, on ju ainult minu enda probleem. Ma muidugi ei pea seda probleemiks. Head õhtut!
 
sunboy 18. jaanuar 2002, kl 16.29
kle, felix, kas sul mingi "töö mis toidab" ka on või on sinu amet delfi *naistelehel* sõna võtta?

niisama, puhtast uudishimust küsin, et kuidas võib kellelgi nii palju vaba aega olla...
 
Feliks 21. jaanuar 2002, kl 09.45
To Sunboy: kas mu töö on kah kuidagi anaalvahekorraga seotud?
Töö toidab mind ja peret kah veel...et Su uudishimu rahuldamiseks:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!