Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
5 kg
 
lilleke 30. jaanuar 2002, kl 16.48
mees ütles et kui ma 5 kilo alla võtaksin siis sujuks voodis kohe kõik paremini...et sis ma nagu erutaksin teda palju rohkem jne..ise tunnen ennast hästi! - ei arva et ma paks olen.. kuid mis edasi - kas hakata ennast näljutama või saata mees pikalt?
 
bebe 30. jaanuar 2002, kl 17.06
jah kõigepealt 5 kilo, siis veel 10..siis sujuks kõik hästi kui sa juuksed ära värviks/lõikaks, siis leiab et silikoonrinnad võiks ka veel olla ja..

kui sa ülekaaluline ei ole ja ise end hästi tunned, siis ei ole küll põhjust.
 
njaa 30. jaanuar 2002, kl 17.06
ütle et kui tal 5cm pikem oleks tuleks sul need 5kg väga sujuvalt maha.
 
keegi 30. jaanuar 2002, kl 17.07
ma võtsin mehe juttu kuulates lausa 15 kilo alla ja ta selle peale läks teist naist kargutama. kusjuures rääkis, kui hästi talle mu kaalulangus mõjub ja kuidas nüüd kõik hästi on ja kuidas ta mind vähemana rohkem ihaldab.
 
soovitus 30. jaanuar 2002, kl 17.08
las su mees venitab endal 5cm pikemaks, siis sa erutuksid temast palju rohkem ja voodis käiksite kah tihedamini ja küll siis kilod kukuksid kah kolinal...
 
soovitus 30. jaanuar 2002, kl 17.09
oi, ette jõuti!
 
lilleke 30. jaanuar 2002, kl 17.16
irw:) suuuuur aitähhh nende vastuste eest!! ma kohe tyk aega naersin:)
 
keegi 30. jaanuar 2002, kl 17.35
saada metsa see mees. mul oli ka korra armuke, kes rääkis, et kui ma 10 kilo alla võtaks, siis ta jätaks kohe oma abikaasa minu pärast maha. kusjuures, ma olen jumalast norm kaalus st. kui 10 kilo alla võtaks, siis ilmselt kaoksid ka päevad ja muud naise tunnused. nii ongi, et mul kilod alla võtmata ikka ja vaene mehike on ikka oma abikaasiga koos:))))) ja edu talle
 
mari 30. jaanuar 2002, kl 20.26
kõik oleneb sellest, palju sa kaalud. kui oled tõesti õõõuuuudselt ülekaaluline, siis mees tegelikult võibolla unistab isegi, et sa võtaks rohkem kui 5 kilo alla. kui sul on tõesti vaid mõned ümaramad kohad puusadel- kõhul siis ei ole vast vaja ainuüksi mehe soovi pärast küll maha võtma hakata. üldiselt ma imestan, et mehed suht normaalses kaalus naistele selliseid märkusi teevad. kui naine on nii paks, et mehe voodis ära lämmatab, siis jah, aga millegipärast ma ei usu, et see sinu puhul nii on!:))
 
lido 30. jaanuar 2002, kl 21.27
arvan, et sellised ülikõhnu naisi ihaldavad mehed on nats homokalduvustega, ühe tuttava neiu (170/52) mees vingub kogu aeg ta kallal, et ahter lai ja taljet pole jne.,mees ise käib õhinaga Nightmanis pidu panemas ja on muidu ka väheke psihh
 
t. 30. jaanuar 2002, kl 22.25
ma ise mõtlen koguaeg, et saaks viis kilo alla, aga ei lähe ta kuskilt alla aga õnneks ei tule juurde ka- ju siis see ongi minu kaal.
et mees sul käseb alla võtta, siis on sul kaks võimalust:võtad või ei võta. ja tõesti kui teed tema tahtmist, siis pead seda ka edaspidi arvatavasti tegema.
sõbrannal oli peika, kes ei kannatanud, kui sõbrants kandis kahte punupatsi aga sõbrants kandis edasi(meelega) ja kujutad ette peika jättiski ta sellel põhjusel maha(muide ,ei ole mitte jutt teismelisest, vaid ikka täis mehest)
 
pirxx 30. jaanuar 2002, kl 22.26
Mõni kujutab ikka jube palju endale ette! Mina ju ei nõua, et meesterahval jalanumber näiteks 4 numbrit väiksem oleks, et siis ei peaks nii palju poode läbi kammima, et tal midagi jalga oleks panna. Sellised nõudmised ei ole õigustatud ja kui ei meeldi, siis on see pretensioonika enda probleem.
 
pip 31. jaanuar 2002, kl 08.24


Ei suuda küll uskuda, et 5kg voodimõnud paremaks teeb.;)
Kui sa norm pikkusega ka oled, siis enamasti mehed seda 5kg väga ei märkagi, oluline muutus paistab nii 10 kg pealt välja, aga siis normaalkaalus naine muutuks ilmselt kõhnaks.

Kui teil aga probleemid, siis katsuge uurida, et milles tegelikult põhjus, ilmselt ju on, kui mees nii ütleb.
 
Pipi 31. jaanuar 2002, kl 08.50
Jäta see mees parem...
 
maia 31. jaanuar 2002, kl 09.13
Mul hakkas su mehest kohe kahju, on teine siin jubedalt võtta saanud.
 
apelsin 31. jaanuar 2002, kl 09.53
oi..ma võtsin kaalust alla, aga ainult enda pärast. Minu mees ei öelnud midagi, njah ta pole mulle mingeid nõudmise ka esitanud välimuse suhtes. Ja kui ma talt küsin enda välimuse kohta, siis alati saan vastuseks, et kuidas mulle endale meeldiks või et kui sa oled endaga rahul, siis olen mina ka rahul. Üks normaalne mees ei tõmble oma naise välimuse pärast, siis elus on palju teisi asju millega tegeleda.
 
Carmen 31. jaanuar 2002, kl 10.13
Selle ettepaneku taga võivad hoopis muud põhjused olla.

Mina olen ka oma mehele ääri-veeri sellise ettepaneku teinud, aga kui nüüd asja tegelikult analüüsima hakata, siis on tegemist ilmselt üleüldise suhtega rahulolematusega ja tõenäoliselt allavõtmine siin ei aita....
 
Venice 31. jaanuar 2002, kl 10.58
Minu (ex)mees tegi ka "komplimente" teemal tagumik suur jne. Olin tol ajal treenitud,heas vormis ja kõhn,165/50kg
Keegi ei mõistnud,millest selline loll jutt tema poolt.
Hiljem tuli ilmsiks,et tal oli armuke,kes oli nii-nii peenike,et külmajudinad tulid peale.
 
kretten 31. jaanuar 2002, kl 10.59
sa oled yx arukas olend!
 
S. 31. jaanuar 2002, kl 11.01
mul mees teeb ka vahel nalja suur tagumik jne. aga ma ei solvu, sest mis seal salata, on jah tagumik ümar:) kuigi olen muidu sale ja tegelikult see suur tagumik talle meeldib.
itsitame vahel kui öösel põhku poeme, et näe teksad ei tule enam üle kannikate, ikka NII suur tagumik.
võtke asja huumoriga!
kui on armastus, siis sellised asjad ei peaks häirima, aga ainult eeldusel, et ise oma välimusega rahul olete. muidu lisavad sellised märkused vaid ebakindlust!
 
sandra 31. jaanuar 2002, kl 11.25
Ütle mehele, et valisid parima kõhnumisviisi: seks-õunad-bassein, aga sa soovid õunad ja basseini seksiga asendada. Kui ei sobi ärgu vingugu.
 
mina 31. jaanuar 2002, kl 16.54
mul on ka selline seis, et ikka tihedalt tehakse märkusi, et võiks kõhnem olla(170/60) ja mul onb juba suured kompleksid ei julge valges seksida ja magamistoas käiks ka selg ees-ma ei tea kuhu see asi lõpuks välja jõuab. dieet ei aita ja trennis käin niigi
 
leksandra 31. jaanuar 2002, kl 17.23
to mina

kullakene! ära sa selg eest käimist küll harrastama hakka, isegi kui su jumalast proportsioonis keha puhul selg parem välja näeb kui mõni muu koht. sellest võivad su mehele ka kompleksid tekkida. mõtle nüüd ise, naine kaalub meeter seitsmekümnese pikkuse juures tervelt 60 kg ja käib kõigele lisaks magamistoas selg ees...
 
mina 31. jaanuar 2002, kl 18.06
ühesõnaga ma pean järeldama, et 60 kg on ikka selgelt liiga palju
 
>< 31. jaanuar 2002, kl 18.16
Raudselt olen kindel,et mehel on teine kui juba oma naise 5 kg ette jaab!Hasti tobe n6udmine mehe poolt!Kas ta ise on ideaalne?V6i arvab end olevat?Vastik tyyp igaljuhul!
 
Eff 31. jaanuar 2002, kl 18.44
to mina: issand, ma olen siis selle jutu järgi koletu paks 170/75....tegelt tahaks u. 10 alla võtta, siis oleks kõik normis, ma eluaeg suure kondiga olnud. Ja mees ei virise mu kehakaalu pärast (veel?:))
 
leksandra 31. jaanuar 2002, kl 20.35
to mina!

tulid tõesti õigele järeldusele - 60 kg on selgelt liiga palju...
oleks veel, et 59 ainult...
 
musi 31. jaanuar 2002, kl 21.31
see viis kilo on kümme poolekilost leivapätsi su keha küljes - mina võtsin just niipalju alla ja praegu oma endisele kehakaalule tagasi mõeldes hakkab hirmus. Aga tegin ma seda selleks, et kanda riideid, mida viis kilo raskemana enam kanda ei sobiks.
Nii et, lilleke, kui alla võtta, siis ainult enesetunde pärast - nuriseva mehe meele järele ei jõua iial olla- mul endal samasugune kodus.
 
Hiir 01. veebruar 2002, kl 11.20
To: Leksandra

Kui 170 cm pikkune inimene kaalub 60 kg on ta normaalkaalus, ülekaal hakkab alles 70 kg juures.

Pealegi, ei maksa lasta kõhnuseihalusel enda üle võitu saada.

Ma arvan, et kõhnadel ei ole küll niivõrd suuri komplekse enda väljanägemise kohta, kui ülekaalulistel, kuid kes iganes on alakaaluline olnud, teab, et sellest tekivad terviseprobleemid: menstruatsioonitsükli häired, põie ja neeruhädad, sagedased külmetushaigused jne. Teatud rasvapolster on ikka vajalik...
 
leksandra 01. veebruar 2002, kl 11.45
to hiir

kui sul aega ja tahtmist on, loe palun uuesti läbi MINA kirjad (kell 16:54 ja 18:06)ja siis minu vastused talle (kell 17:23 ja 20:35). kui ikka aru ei saanud, mis ma öelda tahtsin, on sul vist huumorisoonega probeeme...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!