Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
sukkpüksid
 
paul 07. veebruar 2002, kl 12.15
kindlasti on teid tuhandeid kes hakkavad karjuma,et võtke pervo kinni.aga mulle meeldib kui naine kannab sukkpükse enne kui voodi minnakse.silitada nii, et naine muutub märjaks ja oleks läbi sukkpükste seda tunda siis teda võtta mõnuga.ennem muidugi hammastega sinna auk teha.mis te arvate, kas ravi on mu tulevik?tean et seda esineb ka teistel meestel.midaarvavad naised?ootan ettepanekuid tahapaneku suhtes.
 
tahaks ka 07. veebruar 2002, kl 12.22
mina ei sõima pervoks.pigem tunnistan ausalt,et sellist varianti pole mulle keegi veel pakkunud ja ei saa salata,et see tundub olevat erutav.selline naise arvamus.
 
:)) 07. veebruar 2002, kl 12.25
oi kui vinge. mina kannangi koguaeg ainult sukkpükse. ja mustad sukkpüksid on eriti seksikad. minu elukaaslane on vaimustatud küll sellest, et ma pesu ei kanna, aga ma ei usu, et ta sukkpükse sama palju kaifib kui mina.
 
paul 07. veebruar 2002, kl 12.25
maili siis mulle
 
Bella 07. veebruar 2002, kl 12.26
No tule jumal appi, kui kõik hakkaksid kirjutama, mida ja kuidas nad voodis teevad, oleks maailm ju pervosid täis ja hullumajad ajaksid üle. Kui su naisele meeldib ka, siis peaks ju OK olema, perversne on oma tahtmise pealesurumine, kui teisele poolele EI meeldi. (ükskõik millise voodialase tahtmise, muuseas)
 
tahaks ka 07. veebruar 2002, kl 12.28
vaata bella,sina võibolla sündisid suurte seksikogemustega.sel juhul ära loe ja ole tasa.
 
iileus 07. veebruar 2002, kl 12.34
Mees peale seksi naisele - vabanda, kallis, oleks ma teadnud, et sa süütu oled, poleks ma nii tormakas olnud.
Naine mehele - poleks sa nii tormakas olnud, oleks ma enne sukkpüksid kah jalast ära võtnud.
Nii et, kellele pükstega, kellele pükstata:)))
 
Katja 07. veebruar 2002, kl 12.41
Mhh, siis läheb see seksimine lõpuks päris kalliks...
 
naiska 07. veebruar 2002, kl 12.47
muidu unistati ikka, et sukahoidja ja sukad. kas see on nüüd vanamoodne?
 
Muska 07. veebruar 2002, kl 12.58
Selle peale ei oleks tulnudki. Minu meelest on sukkpüksid täiesti ebaseksikad riietusesemed ja kanda ka vastikud. Ise kannan küll kogu aeg sukki. Kohe palju parem tunne on.
 
Kiks 07. veebruar 2002, kl 13.28
Mine tõesti ravile!
 
elevant 07. veebruar 2002, kl 14.12
paljukirutud filmis "Kepi mind" armastas üks tibidest enne vahekorda oma sukkpüksid vastavast kohast demonstratiivselt lôhki käristada ja siis meest "vôtta". ja polnud sugugi paha vaadata...
 
Feliks 07. veebruar 2002, kl 14.28
Kiks: Ühele ema, teisele tõütar..et kumma peaks ravile saatma?

Ühele sukad, teisele sukkpüksid..et kumma nüüd peaks ravile saatma..äkki on sukakandjad tänapäeval nümfomaanid?:))))

Bella: Sa hakkad mulle järjest rohkem meeldima..onjah mu meelest kah nõnda, et miski pole rõve kui asjaosalistele sobib.
 
vip 07. veebruar 2002, kl 14.35
to bella: äkki oleks siis mõtekas mõlemal poolel enne tutvumist selline väike list teha, kus siis kirjas mis meeldib ja mis mitte. Ja vastuste ülekaal määrab sobivuse.
 
vip 07. veebruar 2002, kl 15.56
kas perverssed inimesed pole need kel perverssusi pole? krt, segane värk,irw
 
mees35 07. veebruar 2002, kl 19.31
Naiska: Sukad ja sukahoidjad on minugi meelest viimasepeal seksikad ja mitte ei tahaks, et naine need ära võtab enne sexi. Ilma hoidjateta kummiga sukad on veelgi kihvtimad, sukahoidja on natuke liiga väljakutsuv asjandus.

Paul: Eks ta maitse asi ole. Minu jaoks sukkpüksid ei ole seksikad. Üldse kohe mitte. Olen küsinud ka naiselt, et miks ta nii koledaid asju kannab, mugav pidi olema. Aga eks ta ole, et mis kellelegi meeldib.
 
ehee 08. veebruar 2002, kl 17.12
Tegelikult on Bella jutus ikka iva sees...

Kui teis endil ei ole kahtlust et partner naudib, siis pole midagi katki!

Kahtlane on olukord aga siis, kui te iseendale esitate küsimuse: olen ma normaalne?

Seksuaalkäitumisega seotult on kõik OK niikaua, kui partnerile ei tehta liiga (ta nõus ja rahul on) ning iseendale ei esitata küsimusi oma normaalsuse kohta!

Ei maksa mulle hakata "vett peale tõmbama" - see tarkus on pärit psühholoogi loengust!
 
Lia 08. veebruar 2002, kl 19.40
Paul, sinusuguseid "pervosid" võiks rohkem olla :)
 
. 12. veebruar 2002, kl 12.13
 
eve 14. veebruar 2002, kl 10.25
Paul sa vist oled minu abikaasa täpselt samad soovid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!