Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui palju kaloreid ?
 
Kati 13. veebruar 2002, kl 15.00
Appi !!! Öelge palun , kui palju annab 1 vastlakukkel kaloreid ??? ( ilma moosita AGA, vahukoorega) Tõsiselt , kui palju ????
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 15.01
Mitte piisavalt selleks, et seda mitte ära süüa!
 
p 13. veebruar 2002, kl 15.08
Paljas kukkel ise annab ca 80-90 kcal (magusam kukkel) ja vahukoor seal peal.... las ma mõtlen...ca 50. Vohh.
 
paksenev 13. veebruar 2002, kl 15.11
Elu suur mõnu on süüa häid asju.
Kui palju kaloreid võtab maha üks värskes õhus viibitud tunnike?
 
Kati 13. veebruar 2002, kl 15.25
Tänan p !Hakkas palju parem, arvasin, et 1= 300 kalorit .
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 15.41
Ei, tegelikult, ma täna just sõin, ja arvan, et ühe kukli pärast ei tasu küll muretseda. Pargi parem auto töö juurde parklasse ja kõnni bussipeatusse...
 
nässu 13. veebruar 2002, kl 15.47
Vastlakukkelannab vast a) kukkel maksimum 100 kalorit ja vahukoor ka maksimaalselt nii palju, seega kõige jämedama arvutuse kohaselt 200 kalorit. Polegi kõikse hullem.....


Tunnike jalutamist värskes õhus kulutab 150-200 kalorit


Ise sõin palju-palju krõbedaid sokulaadiga küpsiseid, nüüd süda valutab....
 
änx 13. veebruar 2002, kl 15.53
no mis see olgu! kõik kardavad oma kaloreid!!! Mis teist nii saab kui te ennast näljutate...ok tegelt ma ka ikka yritan dieeti pidada aga annan alla..õnnex ma väga pax ei ole...öelge kas see on normaalne, kui pikkus on 166cm, kaal 56, puusaymbermõõt 90, vöö 60-63......
yhesõnaga kui mul tekivad syymekad et panin 2 vastlakuklit nahka, hakkan kohe hyppama ja liigutama ennast..äkki kalorid lähevad siis...
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 15.55
Tahaks ka palju-palju krõbedaid küpsiseid.....mina olen 181cm, kaal 62, mõõdud aga....nojah....arvan, et trenn ning enam-vähem tervislik toitumine (organism vajab muide ka natuke magusat ja rafineeritud suhkrut), mõni kukkel siia-sinna, peaksid küll enesetundele ja kehavormidele hästi mõjuma :o)
 
Lilly 13. veebruar 2002, kl 15.57
need näitajad on väga ebanormaalsed :) Õiged mõõdud on puus 60, vöö 90. Need mõõdud on saavutatavad kui süüa ära 170 vastlakuklit ja mitte liigutada...
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 16.01
ma ikka mõtlen, kust tulevad need põhjused põdemiseks....kas on süüdi klantsajakirjadest tulenevad nn. iluideaalid või on põhjus hoopis milleski muus?

kunagi, talupoegade ajal, hinnati naist, kes oleks piisavalt tugev, et sünnitada talutäie poegi või keda hobuse surma korral saaks adra ette rakendada, et pere toitmata ja põld kündmata ei jääks....
 
Kati 13. veebruar 2002, kl 16.06
Noh, tahaks reedel ikka ühe väikese uue pluusi selga panna. Sealjuures teadmine , et mingi miljon lisakalorit kuskilt püksivärvli vahelt välja lupsab...
 
mustukene 13. veebruar 2002, kl 16.31
Ehheee, mina olen eilse ja tänase päeva jooksul nahka pistnud u 4,75 kuklit. Mõõdud on sellised (umbkaudu 102-74-102), et vastuseks tuleb tavarullnoka mõistes paks. Aga ei kavatsegi rikkuda oma rõõmust meelt enese kirumisega, et endale head paremat lubasin! Vastlakukleid ei söö enam sellest hetkest alates, kui mu kallis mees ütleb, et nüüd olen küll juba nagu elevant. Õnneks on kummagi variandini veel omajagu aega, niiet õnnelikku aega ja mõelge parem selle peale, millised šokolaadikarbid homme välja ilmuma hakkavad!
 
täpi 13. veebruar 2002, kl 16.33
90? eiusu, tavalises saias on ju juba umbes 300 kcal 100 grammi kohta, ega see kukkel nüüd nii väike ka ei ole. aga oleneb muidugi kuklist ja vahukoore hulgast.

änx sina mine noortelehele, seal iga teine kirjutab sama teksti, et olen 175 ja 39 kilo öelge nüüd et ma ei ole paks ja kiitke natuke....no ei usu mina et sinu mõõtudega inimene tõsiselt võib arvata et ta paks on.

tigr, süüdi on moeloojad. need on suuremas osas homod ja tahaksid hoopis poistele riideid teha. aga kuna naised on nende loomingu suuremad tarbijad, siis võtavad vähemalt võimalikult poisi moodi välja nägevad modellid. ja see kes seal moelaval käib peab ju omaeti ilus olema, arvavad tavalised inimesed. ja nii ta ongi läinud...
 
Tigr 13. veebruar 2002, kl 16.41
Täpi: olen Sinuga nõus, et nn tavalised inimesed peavad moelavadel ja fotodel esinevaid naisi iluideaalideks, kuid vaidlen vastu, et Eestis lavadele vaid poisilikke tüdrukuid riideid näitama tahetakse (Aarne Niit välja arvata). Olen ise 7 aastat modellindusega tegelenud ning nt. Escada show-le Eestis otsiti just veidi naiselikumaid ja vormikamaid modelle.

Ka ei ole ju Eesti moeloojad kõik homod, ehkki erandeid on tõepoolest :)
 
täpi 13. veebruar 2002, kl 16.52
no ehk hakkab asi teises suunas ka minema:) muidu kui praegu mõni ajakiri vms reklaamib välja "vormikaid modelle", siis on need saledad tüdrukud riidenumbriga maksimum 38, mitte tõesti väheke suuremad inimesed.-/
on mulle kusagilt meelde jäänud et miss rootsi aastast umbes 75 või 78 oli mõõtudega 166/65, kujutage ette sarnast täna missivõistlusel..
 
Kutsu 13. veebruar 2002, kl 17.01
Muide,just veidi aega tagasi kuulsin yhe tuntud mustanahalise naitlejanna kaest, miks mustadele meestele pole see suur probleem,kui naised vormikad on (vastupidi,neile see taitsa meeldib ja mida suurem tagumik seda parem).Nimelt pole Hollywoodis eriti palju mustanahalisi naisnaitlejaid,seega pole meestele seda ajupesu tehtud,et ilus naine peab olema kontpeenike.Aga vaadake kui palju on meelelahutus maailmas valgeid naisi,kes kok piitspeenikesed.....no taitsa jube.....koik naised tahaksid sellised peenikesed seksikad valja naha....sest nad teavad,et mehed neilt seda ootavad.Mina annan teile hoopis sellise soovituse-kui tahate rahus vastalkukleid ja seajalgu syya,minge parem mustanahalisele mehele......kohtlevad teised naisi paremini kah!!!
 
cahhhh 13. veebruar 2002, kl 17.02
aapppiiiiiiiiiiii, terve minu elu on olnud saada modellix, aga ma ei julge kuskile agentuuri minna, sest....ma ei tea.julgust mul on niiet tapab, aga ma kardan, et mu mõõdud ei pea paika....ja näonahk pole just nagu siis, ilma yhegi veata ja veel ja veel ja veel..........
Modellindus on minuarust niii lahe, kõik riided, make up jne...ja see töö, ma ainult rygax innuga....
help...
 
täpi 13. veebruar 2002, kl 17.20
cahhh, kui sul on julgust nii et tapab siis vot see julgus võtagi ja mine! no mis on kõige hullem mis sinuga tehakse, saadavad tagurpidi tagasi? noh ja siis, elu läheb ju edasi:) Kui julgust ikka nii palju ei ole siis mõõda end ära ja küsi mõnelt agentuurilt telefoni teel kas selliste mõõtudega sobiks. kaotada pole küll midagi:))
 
eneL 13. veebruar 2002, kl 17.25
Sõber soovitas mulle head dieeti - pidi olema 6 õlle dieet. Seisneb selles, et päevas juuakse ära 6 õlut ja mitte midagi muud. Kuus õlut annavad umbes/täpselt 1200 kcal. Garanteeritud, et tühja kõhu peale need 6 õlut tulevad varsti välja. Ja paariks järgmiseks päevaks on söögiisu kadunud
 
cahhhhh 13. veebruar 2002, kl 17.31
ma olen lugenud, et puus peab olema mitte yle 90, vöö 60 ja nata yle ja pikkus al. 170. ytleme nii et puus on mul 91-92 (mõõtmistäpsus) ja kui väha kõhu sisse tõmban siis 61 tuleb välja....aga eelmine aasta olin 166cm pikk....nyyd pean palvetama, et olen pikemax kasvanud.....aga on öeldud et lyhemad saavad ka modellix, kui kehaproportsioonid on ideaalsed.. :(
 
itsitis 13. veebruar 2002, kl 18.18
päris kurb..
 
Tigr 14. veebruar 2002, kl 09.05
Cahhhh: puus on Sul veidi suur lavamodelli jaoks(ning välismaale sõiduks), kuid fotomodelliks ideaalne.
Eks seda paari senti annab ka kõva trenniga küljest saada, peaasi, et Sul oleks midagi erilist näos või olekus.

Soovitan alustada E.M.A-st (Eesti Modelliagentuur), sealt ka mina alguse sain.....kui nendele meeldid, oled võimeline ka maailmas läbi lööma, samas kui nad Su minema saadavad ´(ja usu mind, nad on üsna otsekohesed ja karmid), siis saad vähemalt ühe hea ja arendava kogemuse võrra rikkamaks.....ning lähed MASS-i Beatrice juurde ;)

Proovida tuleb kindlasti.....kes ei riski, see shampust ei joo....teadupärast.

Edu Sulle1
 
naine( 100-75-100) 45 a 14. veebruar 2002, kl 10.56
kujutan ette kui palju minuvanuseid naisi loeb neid eelnevaid jutte ja mõtlevad,et oh mis on minu mure teie "suure" mure kõrval.Ilmselt mingis vanuses on see tõesti väga tähtis,millised mõõdud meil on, aga üldkokkuvõttes loeb kogu komplekt kokku. Kui sa ikka ei oska oma missimõõtusid välja kanda, siis sorry. Rahunege maha ja teadke, et mehed hindavad naistes suht muud kui mõõtusid.
 
. 14. veebruar 2002, kl 11.14
 
Lilly 14. veebruar 2002, kl 11.43
to .: iga teema all oskad sa väga osavasti oma mõtteid väljendada
 
cahhhh 14. veebruar 2002, kl 12.40
thanx tigr.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!