Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
nilbe sms
 
muska 28. veebruar 2002, kl 21.49
Auru saamatu on see, et tavaliselt on naine see kes ei suuda votta yhe oo suhet kui lihtsalt head k...i,aga sellel korral osutus selleks mees. Oli meeldiv oo ytleks, et paris meeldiva mehega...motlesin omaette, et kui sellel oole jarg tuleb, siis on ju tore, aga kui ei tule, siis on isegi kohati veel toredam...
Yldiselt naitasid tahed, et sellele on jarg tulemas.... kui yhel ohtul saadeti mulle sms " if you wanna f.... call me"
oleks siis ma tal sms ja konedega kaels elanud... just vastupidi oli asi..
Miks mehed selliste nilbusega hakkama saavad???
 
vastus 28. veebruar 2002, kl 23.50
no thanks, you were a lousy lay..
a tegelt kui teil oli üheöösuhe, siis polegi ju mõtet armuluulet oodata!?
 
mari1 28. veebruar 2002, kl 23.52
Tundub et see oli naiivne suhe nii yheltpoolt kui teiselt poolt see oli asja tuum. Nyyd motle kas peatad trammi voi kihutad samaga edasi.
 
Feliks 01. märts 2002, kl 07.43
....a vahel on päris tore selliseid SMS-e saada....ka naiselt...nt keset koosolekut...:))))
 
sipsu 01. märts 2002, kl 09.09
Feliks:....jaaah...vot siis....kas meeldivam on seda SMS saada omalt või võõralt naiselt?;))))
 
Feliks 01. märts 2002, kl 09.12
Sipsu: no Sinult oleks ikka meeldiv saada:)))
 
eh 01. märts 2002, kl 09.47
nonoh, Muska, enne tegite küll koos, aga kui mees veel välja pakub, on nilbus?
 
sipsu 01. märts 2002, kl 09.59
Oooot....ma nüüd küsiks isikliku küsimuse Muskalt....eeee kas mees oli hea? Kui oli, siis võta mis võtta annab, sest seksuaalselt andekaid mehi on tegalt vähe;))) Ja pealegi on nüüd sinu kord SMS saata, pane oma fantaasia tööle;)))) Mulle tundub, et ta tahtis Sind selle pisut siivutu SMSiga kiusata, tembeldades Su automaatselt "seksinäljas olevaks"...mulle küll tundub nii, et saates sellise sisuga sõnumi, tahaks ta nagu öelda...."mina olen tegija.... hea tegija, kui Sa teisiti ei saa, siis võid ju mulle helistada, ma vaatan, mis ma Sinu heaks teha saan...."
Ära solvu....kepi ta ribadeks....ja ära talt rohkem tahagi..;))
 
mary 01. märts 2002, kl 10.50
mina küll midagi eriliselt nilbet selles ei näe... mees nähtavasti jäi ka sinuga väga rahule, ja teatab lihtsalt, et kui sul tahtmine tekib, siis tema on alati valmis sinu soovid täitma
 
Karamell 01. märts 2002, kl 11.18
a'la Sex ja Linn
 
Mai 01. märts 2002, kl 11.41
muska, see on tõesti vastik. mees alandas sind õudsalt, noh juskui l... või nii. proovi selliseid ``baaris tuttavaks ja kohe voodi tutvusi`` vältida ja telnumbriga ka ei maksaks eputada. võib juhtuda, et mõni ennasttäis isane võib selle kuhugi riputada, vot siis võid tõesti hakata neid kõige huvitavamaid nõudmisi saama.
 
Feliks 01. märts 2002, kl 12.05
Mai: see on tõesti vastik jah:)))) Ja teab mida kõike see isane veel teha võib...ma arvankah, et isaseid ei tohiks maapeal olla:))))
 
ka 01. märts 2002, kl 12.33
Mai: millised on need kõige huvitavamad nõudmised, kus Sina tead, kas oled ise ka oma tel.nr.-iga eputanud? Mina tundsin juba Muska juttu lugedes kohutavalt alandatuna, tõesti Feliksil ikka õigus. Ärgu olgu maapeal neid jälke isaseid. Vhuih, öak( :-)
 
mailis 01. märts 2002, kl 12.51
Muska, saan sinust täitsa aru, et on ikka rõve küll sellist messi saada. Ise sain ühelt kutilt, kellega lihtsalt paar korda väljas käidud kirjelduse tema unenäost, kus ta minuga seksinud oli.. Nohjah..
 
Mai 01. märts 2002, kl 12.54
noh, paras paar juba siia jõudnud (s.o. Feliks ja ka :)
isaseid peaks selektsioneerima
 
gypsy 01. märts 2002, kl 13.05
ka on Feliksi alter ego.
 
ka 01. märts 2002, kl 13.20
Mai, kaS pidasid selekteerimist silmas?
Gypsy, ära lihtsusta.
 
Feliks 01. märts 2002, kl 13.28
Ka: Gypsy pole mu kirjaviise tähele pand:))
Ja kuidas on siin võimalik mehi selekteerida?:))))
 
Mai 01. märts 2002, kl 13.33
to ka
tore, et hoolimata minu apsust aru said!!!!!
 
Mai 01. märts 2002, kl 13.34
to Feliks
las see jääb juba iga naisterahva otsustada
 
naine 01. märts 2002, kl 13.48
Muska, kui sa läksid välja ühe öö suhte peale, miks sa siis oled nüüd shokeeritud, kui mees küsib, kas sa tahad veel? Ja mis selles küsimuses siis nii nilbet on? Kui te esimest korda seda tegite, kas siis enne teineteiselt ei küsinudki, et kas tahad?
Tegelikult meeldib meestele samapalju kui naistelegi, kui teine pool näitab välja, et on temast huvitatud ja läheb tema peale mõtlemisest kuumaks. See kehtib ka pikemas püsisuhtes olles. Ükspäev saatsime oma boyfriendiga teineteisele päev läbi erootilise sisuga meile ja SMS-e, õhtuks olime nii üles köetud, et seks tundus paradiisi pääsemisena.

Muska, see mees tõenäoliselt ei mõelnud sind alandada. Ta on võib-olla lihtsalt otsekohesem ja avatum ja kompleksivabam - see ei pea tähendama, et ta kohe siga on. Ja kui sina endale tunnistad, et tahad seksi - ega sa sellepärast veel @!#$ ei ole. Mulle tundub, et naistele vahel lausa meeldib end alandatuna tunda, sest siis saavad nad üksteise najal halada, kui seksistlikud sead mehed on.
 
ka 01. märts 2002, kl 14.08
Naine, väga arukas sinust. :-)) Endal pole aega siin pikalt seletada ga nõus Sinuga.
 
Elmar 02. märts 2002, kl 11.58
Selle SMSiga patsutati sulle ju meeldivalt pepule..
anna minna..
 
vaugirl 03. märts 2002, kl 11.06
Igatahes ! Muidugi kepi ta ribadeks !! icic
 
Kristi 08. märts 2002, kl 05.31
Muidugi tehke veel..saada talle midagi veel nilbemat vastu...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!