Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks lasete ennast Rasputini-sugustel keppida?
 
Munnu 01. märts 2002, kl 02.58
Jah. Naljakas on see, et naised muudkui vinguvad, et mehed tahavad vaid seksi, mingit abi neist pole, mingit v6rdsust samuti mitte, niipea kui rasedaks j""d, lasevad jalga jne jne.
Aga miks te ise olete siis sellised kahestunud?Heast kepist unistate sellise t6elise isase rypes. Aga vot peret tahate luua hoopis teistsugusega - sellisega, kes armastab ja hoolib. Ja kui avastate, et isane (n"it Rasputini-sugune) oli kyll hea voodis, kuid siis laskis jalga j'rgmise emase juurde, siis vingute, et k6ik mehed on sead...
 
ka 01. märts 2002, kl 08.30
Miks arvad, et armastava ja hooliva mehe käest head k...i ei saa?
 
munnule 01. märts 2002, kl 09.02
Kelle hulka sina kuulud-kas oled hea kepiga tõeline isane v6i hea ja hooliv abikaasa või võtad siin niisama sõna,et naisi siunata.Kas sa mitte ei kuulu ka ise nende õrnemapoolte hulka,kes "ise ka ei tea mis nad tahavad" nagu su sõnavõtust välja paistab?!
 
sipsu 01. märts 2002, kl 09.05
"Heast kepist unistate sellise t6elise isase rypes."

Mulle meeldib see lause;)))
 
Naine45 01. märts 2002, kl 09.20
seebis "Sex ja linn" ütles keegi kunagi väga õieti,et need mehed ,kes on voodis head ei sobi abiellumiseks ja vastupidi,kuid on ka erandeid. Enamik ameeriklannasid on arvamusel et sinikrae st töölisklass on üldjuhul paremad armastajad kui valgekraed. Kui statistilisi arve uskuda ,siis on ikka väga suur % naisi, kes ei saa orgasmi,st on vale mehega abielus. Siit ka tõde.
 
juta 01. märts 2002, kl 10.37
vedas mul et selle ereandi otsa komistasin siis
 
tädi anni maalt 01. märts 2002, kl 10.42
munnukene!

kaalu võimalust, et on ka selliseid naisi, kes peavad tõeliseks isaseks(sinu enda väljend) meest, kes valdab nii kepi-,armastuse-ja hoolimisekunsti ühtmoodi hästi...ja on selliseid, kes otsides endale sobilikku ning mitte leides ei vingugi ega solva sigu, kutsudes mehi sama nimega...

ja milline naine sulle endale meeldib, kas kena kokk-koristaja või intelligendist-emmanuelle või ehk mõlemad ühes isikus?
 
almond 01. märts 2002, kl 12.25
To Sipsu:lause väga hea!

Ups! Lugesid hiljuti Rasputinit või? Grigori Rasputin sai siis kuulsaks k---ga.Jaa-jaa!!!Munnu, katsume mõelda ülemise peaga!!
 
Feliks 01. märts 2002, kl 12.29
Almond: minagi olen kuulnud ühest Rasputinist, kes sai kuulasks just kui osav naistevõrgutaja..temasuguseid sensitiive oli ka tollal Venemaaljalaga segada...aga õukonda polüfunktsionaalsena pääses teatavasti vaid tema.....nii, et mõtle peaga:))
 
almond 01. märts 2002, kl 12.46
Tere Feliks! Et olla osav naistevõrgutaja ( või tubli ükskõik , mis alal)on vaja mõistust aga mitte m---i!Vahend, mis viis ta eesmärgile.Paraku me näeme asju NII erinevalt!!! Aga tundes Sind tean, et jääd veendumuse juurde-"G.Rasputin elas Venemaal sünd.1901 (võin eksida)-surn...Sai tuntuks naiste võrgutamisega"
 
Mai 01. märts 2002, kl 12.51
Rasputin oli jah nii ühes kui teises valdkonnas kibe käsi. samas oli ta selline räpakoll, lugesin et... habemes peale sööki igasugu toidujäägid, oma austajannnadele jagas s...te kätega leiba.... fu! maitsed on muidugi erinevad, mustusest nõrguva mehega küll voodisse ei läheks. näidete toomisega peaks küll ettevaatlikum olema või peab seda valdkonda paremini teadma.
 
Feliks 01. märts 2002, kl 12.56
Almond: Tere jah! MUlle jällegi näib, et ma ei tähtsustanud kuskil Rasputini m---i osatähtsust üle, et lausa kuskilt ei toonud seda esile..seda tegid Sina:)
Kahtelamata oli tal mõistust kõvasti ja suutis maailma suhteliselt laia silmaringiga kaeda...soovin Sullegi seda oskust:)

Ja Munnu kasutas Rasputini nime ilmselt tema välimust, tegusid, käitumisnorme jne silmas pidades...
Rasputin suri vist 1915 45.eluaastal..vist:)
 
Mai 01. märts 2002, kl 13.04
to Feliks
Rasputin mõrvati, kui täpsem olla
 
Feliks 01. märts 2002, kl 13.11
To Feliks
Tänan Sind , et soovid mulle seda oskust. Olen alati arvanud( ja seda ausalt ja siiralt), et olen vähe näinud, vähe lugenud ja seega tõesti piiratud silmaringiga. Ja samuti leian, et ka mu mõistus ei paista millegi erilisega silma. Olen ajaloo vastu nii isetegevuslikult huvi tundnud, et millegiga hiilata vist ei ole.
Hüva ma ei kommi enam, ilmselt härin oma piiratusega.
Head päeva!
 
Feliks 01. märts 2002, kl 13.15
Mai: just....arvatavasti vandenõu tulemusel, sest tema roll trsaaririigi juhtimisel näis otsustavana....
 
almond 01. märts 2002, kl 13.22
Ups! minu kommile 13:11 tuli Feliksi nimi päisesse. Vabandan!
 
Feliks 01. märts 2002, kl 13.27
Almond: :)
 
sandra 01. märts 2002, kl 13.29
Feliks mis sa ronid kogu aeg teiste arvutitesse, mul on ka pidevalt Feliks ees? (vahetavahel teisgi nimesid).
 
Mai 01. märts 2002, kl 13.31
to Feliks
väidetavalt ei surnudki ta esimese lasu järel, vaid visati veel jõkke ka (kindluse mõttes)
 
Feliks 01. märts 2002, kl 13.33
Mai: või kukkus ta põgenedes läbi jää..nagu väidab (kuuldavasti mitte väga ajaloolist tõde järgiv) muidu vägagi hea film....
 
sandra 01. märts 2002, kl 13.33
to Mai: ja enne prooviti veel mürgitada ka.
 
Mai 01. märts 2002, kl 13.55
to Feliks (ja natuke sandrale)
peab vist mälu värskendamas käima...raamat oli siin kuskilgi riiulis
 
Muidumeez 01. märts 2002, kl 13.58
Mina olengi see erand, kellest juttu on :-p
 
sipsu 01. märts 2002, kl 14.06
Muidumeez...nii et "armastav ja hooliv"...??? Hmmmm siis Sul põhjust peegli ees endaga kokkulüüa;)))
 
Lia 03. märts 2002, kl 16.58
Ma valisin endale kunagi mehe kes süütuke, karske, töökas. Ei vaadanud võõraste naiste poolegi ja mõistis hukka igasuguseid kõrvalepanejaid. Nüüd, 10 aastat hiljem tahab grupikat ja küsib luba, et kas tohiks teisi naisi panna - küll oleks huvitav. Vaat kui aus: ikkagi k ü s i b! Ei tea kas siia lisada naeratuse või kurbuse emotikon.
 
Kristi 08. märts 2002, kl 05.26
Äkki suri Rasputin hoopis mõnesse suguhaigusesse???Nagu väidetavalt Lenin?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!