Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Väike uitmõte...
 
alla 50nene 01. märts 2002, kl 16.10
juba reede õhtupoolik, mõte uitab...
Palju üksikuid inimesi, kevad tuleb jne..
mul on ema, vanust tiba üle 50-ne, elab üksi.
Igati tubli ja asjalik naisterahvas, meeldib puputada nii lapsi kui lapselapsi. Aeg-ajalt saab tögatud, et mis sa jamad, sebi mõni mees aga ega ei sobi siis niiviisi ometigi jne.
Kui aga keegi juhuslikult asjatab kuskil kohvikus, siis on ema ikka päris elevil küll..
Tahaks kohe kuidagi abiks olla, midagi selles küsimuses ette võtta...ise emale onukese sebimisel abiks olla...
kommentaarid, nõuanded?
 
Nils 01. märts 2002, kl 16.41
Tavaliselt tuleb siis mangu selline asi - voorasisa? Kuidas sa ise sellesse suhtud, kui sulle voorasisa tekib. Kui suudad moistusega votta, siis on OK. Sest ta on ju su ema elukaaslane, ning kui te koik koos ei ela siis proovi kuidagi neid kokku viia. Kasvoi kavalusega.
 
tädi anni maalt 01. märts 2002, kl 16.51
to alla 50nene!

ole nüüd ikka...loe kommentaare teemale "leek mu südames kõrvetab mind valusalt", siis saad aru, et üle 40 neljakümne eluaasta midagi suurt tunda, veel vähem sellest rääkida julgeda, on suisa sündsusetu( noh, jah, seal küll probleem pisut keerulisem, sest abielus inimesed armuvõrku sattunud)...ja sina tahad emale kedagi, kes argiasjadesse vaheldust-särtsu tooks!

see reede õhtupoolik pani vist mindki niimoodi esinema...muigan enda üle, selline vanakeste õiguste eest võitleja...
 
tädi anni maalt 01. märts 2002, kl 16.55
to alla 50nene!

ole nüüd ikka...loe kommentaare teemale "leek mu südames kõrvetab mind valusalt", siis saad aru, et üle 40 neljakümne eluaasta midagi suurt tunda, veel vähem sellest rääkida julgeda, on suisa sündsusetu( noh, jah, seal küll probleem pisut keerulisem, sest abielus inimesed armuvõrku sattunud)...ja sina tahad emale kedagi, kes argiasjadesse vaheldust-särtsu tooks!

see reede õhtupoolik pani vist mindki niimoodi esinema...muigan enda üle, selline vanakeste õiguste eest võitleja...
 
leea 01. märts 2002, kl 17.32
las ema saab ikka ise selle asjaga hakkama. kas sulle meeldiks kui ema sulle hakkaks meest otsima. ole nüüd ikka...
 
Feliks 02. märts 2002, kl 13.44
Jagan Leea juttu...tavaliselt üritaad ikk avanemad laste lusid ära koraldada...sa nüüd vastupidi..mitte eit ma arvaks, et se eüdini halb ja võimatu oleks...usun, et arvestades tema aastakäigu tastu, sii sküllap ta julgustust vajaks ikka..ja mitte naljatoonis vaid tõsiselt....anna teada, kuidas läks:)
 
eh! 02. märts 2002, kl 13.49
Feliks!
Proosit!! :))
 
Feliks 02. märts 2002, kl 14.05
Eh: mis proosit...töö sihuke, et proosit tuleb ütelda..aga ise ei saa:))
 
Kärt 05. märts 2002, kl 12.46
Miks peaks ema uus mees tekitama lapsele mingeid ebameeldivusi eriti kui laps on juba ise täiskasvanu????
Minu ema on 47 aastane ja mees on tal 30 ja nad on koos olnud juba ligi 10 aastat. Olen ausaltöeldes röömus et mu emal selline noor mees on sest see hoiab ka tema nooruslikuna. Ma arvan ka et su ema võiks ikka ise endale mehe otsida aga sina julgusta teda seda tegema. saan su murest täiesti aru sest minulegi oli tähtis et mu ema endale uue mehe leiaks sest kuidagi halb oli teda üksikuna näha. Sa lihtsalt näita oma sallivust välja sest paljud emad just kardavdki laste hukkumõistu osaliseks saada.
 
Kristi 08. märts 2002, kl 04.28
Osta talle "tuusik" Pärnu sanatooriumisse-seal on tantsuhimulisi taate jalaga segada!Sattusime korra kogemata mingi kambaga eelpoolmainitud asutuse tantsuõhtule-meil jäi karp tõeliselt lahti,kui nägime neid ülikondades härrasid ja lokitatud vanadaame õhetavil põskedel tantsu vihtumas.Tõeline elamus aga-toaletis "äris"mulle üks päevitunud,kelmikas vanadaam uhiuue seksika pesukomplekti 50 eeki eest maha,mis talle polevat sobinud-(hiljem lõin selle komplektiga nii mõnigi kord laineid)Sulasime seltskonda ja üritasime omad tantsuoskused ka proovile panna.Peab ütlema,et oli kaunis raske vastu pidada-massaazitatud,puhanud,reibas seltskond oleks oma võhma poolest nii mõnelegi noorele silmad ette teinud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!