Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mis riietega kodus käite ..
 
Maali 06. märts 2002, kl 09.41
oma kaasa seltsis. Meil näiteks on soe tuba ja lapsi pole ja meie käime kogu aeg alasti ringi. Aga mismoodi teie käite?
 
ly 06. märts 2002, kl 09.43
... ja oma maja, suured aknad,naabrid hästi lähedal...?
 
Ingel 06. märts 2002, kl 10.07
Ja kui keegi ootamatult läbi astub?
Minule näiteks ei meeldi isegi hommikumantliga ennast võõrale näidata.
 
Vluk 06. märts 2002, kl 10.30
 
cel 06. märts 2002, kl 11.01
No kui on ideaalne keha, mix mitte paljalt ringi lipata!Kuid minu meelest ei ole inimene varsti enam eriti erutav, kui ma teda päevast-päeva alasti näen.Midagi võiks olla ikka varjatud ja teatud hetkel oleks avastamisrõõm.
Ja eriti inetu, kui rasvad ripuvad ja taguots väriseb!
 
kuki-muki 06. märts 2002, kl 11.10
Mõni on lihysalt endast nii heal arvamusel,isegi siis kui rasvad ripuvad!Ja küsimuse esitaja ei tahtnud tegelikult üldse teada,kes mis riietega kodus käib,vaid tal oli vaja teisi teavitada,et NEMAD KÄIVAD ALASTI!

JU see erutab autorit,et teised teda ka alasti ette kujutaksid või vähemalt heaks kiidaksid selle kiiksu!
 
skiso 06. märts 2002, kl 11.42
Aga tegelikult oleks huvitav teada küll millistes riietes inimesed kodus on, just siis kui nad on nö omade keskel?
 
ylenna 06. märts 2002, kl 11.52
Minul küll nii soe tuba pole.Ebanormaalne oleks alasti päevast-päeva toas käia, teed süüa-mine tea, mis supi sisse kukub, pesed põrandat kummargil-mine tea, mis tagant sisse sõidab.Nojah, riided ei kulu ja pesupesemine jääb vähemaks.
irw
 
tegelikult 06. märts 2002, kl 11.52
naine peaks koguaeg tippima kontsakingakestel ringi, juuksed ilusti soengus ja kerge tagasihoidlik meik peal. andku jumal kui mees peaks teda nägema lokirullid peas, lohvakas t-särk, teksad ja kollased kummikindad käes majapidamistöid tegemas.
 
? 06. märts 2002, kl 11.58
To skiso: Kuidas ise riietud omade keskel?
 
skiso 06. märts 2002, kl 12.05
to ? - Enamasti olen dress-inimene ja kohustuslik on ka T-särk. Minu jaoks mugav ja ei ole miskit paremat suutnud välja mõelda ka. Kleidikestega hakkaks mul kohe kole külm rääkimata paljalt ringilippamisest :)))
 
? 06. märts 2002, kl 12.21
to skiso: sellises riietuses sa meest(mehi)ei köida!
 
Maali 06. märts 2002, kl 12.23
to kuki muki

mind siiralt huvitab kuidas teised oma kaasade seltsis kodus nn omavahel riietuvad, kas vabalt dressides, ilma millegita või rangelt korralikult.
to all

Kaasaga oleme paljalt aga kui teised ka siis ikka dressides. Kui on teada et keegi külla tuleb siis on riided ikka seljas ja kui üllatatakse siis ruttu riidesse :)
Aga et kogu aeg paljalt käies erutus ei kaoks siis on eriti seksikas see kui nt t.särk või pisike top peale tõmmata, vot nii.
Tahtsin lihtsalt teada, huvitav ju :)))))
 
Feliks 06. märts 2002, kl 12.31
Igaühe enda asi, et kuidas käia....krt kui omas kodus kah ei võiks olla nagu süda lustib ja keha ennast paremini tunneb!
Alasti on igavesti hää olla.
ja mis naabrid? kui on mure naabrite pärast , siis vanasti kasutati selleks kardinaid...pealegi on mulnaabritega vedand ka nemad ei harrasta piilumist....
 
fille 06. märts 2002, kl 12.32
mõnusas punases siidhommikmantlis, või mõne suure triiksärgiga.
 
krokodill 06. märts 2002, kl 12.39
Kuskilt psühholoogia raamatust sai kunagi loetud, et inimene on vaba, kui ta julgeb üksi kodus olles alasti ringi liikuda. Et kui telefoniga nt. räägib, ei peiga tutti käega :) Me ka liigume teatud aja päevast alasti, peab vist ikka hakkama midagi peale viskama, lapsed kasvavad.
Muidu armastan retuuse või trikooriidest pükse ning toppi või T-särki. Soojemal ajal šortse. Üks trikotaažist mini on ka. Ja üks pikk soe seelik. Vanamees kolab bokserites ringi. Vahel tõmbab dressipüksid jalga. Kodus peab end ikka vabalt tundma.
Mees erutub juba 11aastat ilma lisavahendeid kasutamata! Pole vaja seksikat riietust ega nabatantsu :) Aitab lihtsalt teadmisest, et niikuinii tuleb asja kallale asudes hilbud maha visata ja siis alles see tõeline mõnu hakkab.
 
cur 06. märts 2002, kl 12.41
Loodetavasti Feliks käib laste kodus olles ikka riietes, irw.A võibolla kõik nudistid koos!
 
xxx 06. märts 2002, kl 12.43
No mis mõte sellel teemal nüüd on. ja külm ei ole alasti käia või?
 
skiso 06. märts 2002, kl 12.49
to ? - Omas kodus ei ole mul eesmärgiks MEHI KÖITA :) Kodu on mu kindlus - seal ma puhkan ja olen vaba :)))
 
Feliks 06. märts 2002, kl 12.49
Cur: milliste alste kodus ma peaks alasti liikuma? Ega nüüd ei ehmata küll kui kutt riietumise ajal satub tuppa tulema...ja mis nudismis halba on? Kas sa häbened oma keha? Või häbened seda, et see pole ok...häbened kedagi erutada..või hoopis seda, et Sa kedagi ei eruta? Ole normaalne..niikuini teab iga inimene, et naise ja mehe kehal on teatud eripärasused ja mida siin häbeneda on?
 
Feliks 06. märts 2002, kl 12.49
 
Elmar 06. märts 2002, kl 12.58
MIks peaks keha erutama ?
Miski keha fetish va ?
Paljas täiesti tavaline mats, nahk saab hingata...
 
skiso 06. märts 2002, kl 13.43
to XXX - pakun välja sellise mõtte teemale, et kui igal pool pasundatakse, et naine peab kodus olema hästi ahvatlevalt ja seksikalt riides, et kui paljud inimesed suudavad sedasi kodus pingutada, et nö meest ärkvel hoida kogu-aeg. Ja kui käikski koguaeg õhkõrnas-läbipaistvas ürbis, kas seegi ei muutuks pikapeale harilikuks ehk tavaliseks ja effekt oleks sama kui olles dressides ...
 
tädimaali 06. märts 2002, kl 14.03
Mitu Maalit meil siin. Aga mina arvan, et inimene peab igas olukorras ikka võimalikult viimase peal olema, nagu mormoonid, et ei mea tea, mil viimnepäev tuleb. Õli olgu ikka lambis, naesterahval eriti, aga ka meesterahvas ei tohiks kui tossakas kodus riides olla. Naesel olgu köögis ikka kenasti puhas põll ees ja juuksed soengus, siis ei pea mees hiljem tema ihukarvu supi seest leidma. Päris piduülikonnas ka ei peaks vaevlema, sest igapäeva kodused tööd ju tahavad teha ja kuis sa kütad ahju ja pesed põrandaid nüüd pidurõivais. Aga viisakas ja puhas ja hoolitsetud olgu küll riietus. Alasti küll ma vanema ja elukogenuma inimesena ei soovitaks mööda tube käia, kui veel lapsed ka, no see pole sünnis. Ja põhjamaa inimesel nüid küll nii soe ei peaks olema, et riideid ei tarvita.
 
kass 06. märts 2002, kl 14.16
no kodukitlit mul nüüd küll olemas ei ole, seda ei taha ise näha ega teistele näidata, riietus peab olema mugav ja mõnus - kodune
 
piloot 06. märts 2002, kl 15.05
Nii armas lugeda...et peale minu ka veel armsaid inimesi on...
Aga minu jaoks on full(100%)out,kui naisterahvas,kellega sa pidevalt (või ajutiselt)kodus näiteks tissikat kannab, riietga(ok!või pesus)magab...või arvab, et kodus ei pea ahvatlev olema.Ja kodune riietus peaks ikka isast ahvatlema küll, kui see alasti olek ära on tüüdanud või keskonna füüsilised parameetrid seda ei soosi.Aga kui eesmärk on isasest lahti saada, siis ...no ega ma ometi seda pea õpetama....!
 
piloot 06. märts 2002, kl 15.12
Kui sinu jaoks on ahvatlev olla pingutav, siis SRY! ela üksi,palun!(ja käi jala,koli ära või mis iganes!)Vat ei saa aru naisterahavast,kellele ahvatlev olla on töö, pingutav,stressav...Või on tõesti elu mõte olla eesrindlik nais kombainer,traktorist?
 
piloot 06. märts 2002, kl 15.14
Ja siis on sellel kombaineril ka kõik karvad ajamata, nagu itaalia prostituudil...!Veelkord sorri!
 
krt 06. märts 2002, kl 16.03
Karvadega on nii, et kellele meeldib, kellele mitte. Mina ei talu paljaksaetuid.
 
skiso 06. märts 2002, kl 16.03
:)OK sain kiviga pihta, aga jäin siiski ellu :) ... käed on ka parkunud ja õlised (see tingitud pidevast traktorimootori remondist) ja juuksed kah veel kõik peas, et oleks mida teinekord soengusse sättida (rulle kahjuks ei kasuta) :) T-särgist ei kavatse loobuda, kuna ei tea midagi mugavamat. Sul head nõuanded, mulle ei meeldigi lennata, aga kolima ka ei hakka (see vist ei sõltu Sinust )
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!