Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kiiksuga probleem
 
piloot 11. märts 2002, kl 10.47
sipsu-ma tulen püüan su akna all kinni,kui hüppad!Ja hüppa palun neljapäeval,ma siis Tartus!Ma ei küsi,mis põhjusel sa paar kilo juurde võtsid...
 
naine 11. märts 2002, kl 11.40
kulla piloot, kiiks pole mitte see, et mehele meeldivad sukad, vaid see, et mul on probleem nende sukkade kandmisega. muide ma olen 170 cm pikk ja ei ela selle mehega koos, kuigi koos on eksisteeritud juba mingi aasta jagu ja komplimentidega on ta äärmiselt kitsi
 
eh 11. märts 2002, kl 12.13
probleem tõeti kiiksuga. Et miks siis sukkadega ei saa oldud, sukkadega on ju palju vähem (sinu tegelikult olematut)tslluliiti näha kui paljaste jalgadega? Pealegi, 60kg ja 170, nomaitea? Peaks olema täitsa sale ju?
 
Valeria 11. märts 2002, kl 12.17
Minu arust muutub ka kõige ilusam naine voodis mitteseksikaks, kui ta hakkab oma keha pärast rahulolematust väljendama. Naisest peab kiirguma enesekindlust ja rahulolu, vaatepilt,kus naine alasti või kaunis pesus peegli ees keerutab on mehelegi nauditav.

Tõesti, naised, ärge olge tobedad- erutunud mees ei tulle selle pealegi,et voodis mõõtma hakata,kui paks või peenike kellegi säär on.
Pealegi on üldteada fakt,et modelle võib tänaval ja riietes vaadata, kuid voodisse tahavad suurem osa mehi naist, kel naiselikke pehmusi ka on-naiselik rind ka puus jm pehmusi.Ka ümar õlg on mehe jaoks palju ahvatlevam kui ülipeene naise õlal nähtavad kondid.
 
mai 11. märts 2002, kl 12.42
valeria, kõik ei saagi normaalset mitte litsi modellimõõtudega naist ja siis hakkavadki enamus mehi rääkima (kui selliseid naisi kätte ei saa), et ma tahangi selliseid paksukesi, et nii hea katsuda. aga see ei tähenda, et nad ei unista! yxki mees ei tunnista, et ta võibolla ei saa naist, keda ta tegelikult tahax. ja tõesti tõesti mõned siiski soovivad suuremaid naisi.
 
mumm 11. märts 2002, kl 12.50
Osta omale tripihoidja ja sukad, aga mitte need, mis kummiga jala ümber seisavad. Viimased soonivad tõesti pehmema jala sisse ja kokkuvõttes ei ole see ilus vaatepilt.
 
naine 11. märts 2002, kl 12.57
seoses mai jutuga nii palju, et enne mind on see mees peamiselt lävinud just misside ja modellidega(sõna otseses mõttes)ja see teeb mind äärmiselt ebakindlaks. nagu ma juba ütlesin, siis kuulda tema suust, et ma olen ilus või armas, on praktiliselt utoopiline.....ja enesekindlus aina sulab
 
coff to naine 11. märts 2002, kl 13.01
See, et ta kõigi teiste seast just Sinu välja valis, oli ju mingi tähendus! Kui Su keha talle ei meeldiks, siis poleks ju teil asi nii kaugele jõudnud.
 
kil 11. märts 2002, kl 13.09
naine, kui ta sinu yle nende valinud on (arvestades seda, et ta neid saab, kui ta tahab), siis see peaks sulle eriti hea tunde tekitama, et ta sind YLE NENDE valis! kallikene, siin on põhjust otse vastupidi reageerida - enesehinnangut võta siit kohe kuhjaga juurde!
minu meest ajavad ka mingid modellid ja ei tea, kes kõik taga, aga ta tahab mind ja neid saadab ta sõna otseses mõttes pikalt (kuna normaalsest jutust nad aru ei kipu saama - nii kõvad eided ju!). ja mina võtan seda, kui komplimenti! seega tips, sukad jalga ja mehe juurde, kes SIND tahab. ja hea tuju võta ka kaasa, ta tunnetab ja usu mind, ka väärib seda!
ja saladuskatte all saan ma öelda seda, et modellid oma tõesti liigkõrge enesehinnanguga rikuvad kogu oma seksikuse ära! ei aita neid ei sukad ega pikad jalad! vaata enda ringi ja tunneta, kes on seksikad naised! ja sa yllatud, sest piltilusates pole seda omadust terakenegi. ole õnnelik, et sa oled see, kes oled!
 
Anna 11. märts 2002, kl 13.10
olen kaugelt üle igauguste modellimõõtude ja ka raskem kui 60 kg, aga minuarvates teevad just nimelt ülevalt silikoonribaga sukad jalad palju ilusamaks, siledamaks ja nii suurt tselluliiti vist ei olegi olemas mis sukkadest läbi paistaks.
 
naine 11. märts 2002, kl 13.28
eks ma mingi päev lähen uurin poest, et mis need silikooniga sukad endast kujutavad
 
sipsu 11. märts 2002, kl 13.30
Piloot...no kui ma ikke siit viiendalt vabalangemist võtan 9,8m/s, siis vaevalt seda 60 kg püüad, kuna sina pead mulle osutama negatiivset kiirendust, et minu liikumine nulli viia.......aaa mõte oli häää;))
Tegalt ma võtsin jõuluga ja aastavahetusega ja lodeva jaanuariga 6 kilo juurde, aga kuna mul on võime mängida oma kaaluga nagu tahan, siis kolme nädalaga on läinud neli kilo, noh, neli kilo veel maha võtta ja jälle vormis...kui just 9kuulist juurdevõtmist ei tule, ic ic;))
 
Pipa 11. märts 2002, kl 13.31
Välistel näitajatel püsiv suhe pole mingi asjalik suhe, kindlasti leidub ka vingemate parameetritega mehi kui see sinu oma, niiet ära muretse, kui tema vahetab su paar kilo kõhnema vastu, siis sul on alati võimalus leida endale paar cm pikem mees.
Edu teile!
 
Katariin 11. märts 2002, kl 13.40
Kui mees ei erutu sinu peale ilma sukkadeta ,siis on vist midagi lahti või mis ? Mehed ah? Mind küll solvaks,kui ma aduksin, et ma ise meest ei huvita vaid peaks talle midagi etendama ? Minu mees ütleb, et tal piisab ainult minu peale mõtlemisest rääkimata vaatamisest.Tundub, et siin on mingi potentsiveaga tegemist? On ju mehed?
 
naine 11. märts 2002, kl 13.43
no siiamaani on ka sukkadeta edukalt seksitud, a vot pipale tahaks öelda, et see pole ju paha idee, aga teatavasti on meeste valik üsna nigel, nii et kust neid paremaidki saada
 
kil 11. märts 2002, kl 13.49
katariin, see sukkade kandmine pole erutamiseks ainult. selle asja nimi on meeldiv vaheldus. minu mees räägib ka mõtlemisest minule ja ma tõesti usun seda, aga see ei tähenda, et ma talle sukkadega ei peaks meeldima. sukad on ilus pesu. lihtsalt ilus!
 
Feliks 11. märts 2002, kl 14.04
Pipa-Naine...oot - välimuse mure on ju Naisel..mitte ta mehel!?
 
1 naine 11. märts 2002, kl 14.27
No kui naine pole 5 a seelikut kandnud, siis ei maksa küll imestada, et mees sukki tahab naise jalas näha.
 
chameleon 11. märts 2002, kl 14.44
Ühtepidi on see muidugi õige, et mehele meeldib naine, kes on enesekindel ja ei põe oma välimust jne. Aga vägagi palju on siin mehel endal ära teha, et naisel selline põdemine ära kaoks. Kui tahab, et naine need sukad (või mis iganes) voodisse jalga paneks, siis tuleb tal vägagi ühemõtteliselt naisele selgeks teha, kui ilus naine tema silmis välja paistab.
 
vip 11. märts 2002, kl 14.46
Katariin: väga õige muideks! Loomulikult kui mees ilma sukkadeta ei erutu on mehel tõsine fetish kallal. Aga kui aus olla, siis käiks sinust kaarega mööda (nii kujundlikult öeldes). Isegi väga suure kaarega. Sest sinusugused naised tapavad kõik uue ja huvitavama juba eos. Keskajal ka enam elada ei tahaks, vähemalt endasuhtes arvan nii.
 
vip 11. märts 2002, kl 15.03
chameleon sa unustasid ehk, et naised on väga kangekaelsed ja jäärapäised. enne peahall kui ...
lihtsam on kas loobuda või otsida mujalt.
 
Pipa 11. märts 2002, kl 15.07
Lihtsalt üx mõte - kui sina, naine, nõuaxid, et tema hakkax näit. stringe kandma, siis mis sa arvad, kas ta tulex su soovile vastu?
 
Krõps 11. märts 2002, kl 15.07
Mina kaiffin küll sed, kui mees mu siidisukkades sääri silitab, kohe omal initsiatiivil ajan vahel sukad jalga ;)
 
strategy 11. märts 2002, kl 15.09
tegelt eksisteerib ka selline probleem,et minule hirmsasti sukkade kandmine meeldib aga mees ei leia selles midagi erootilist ja pigem ei soovita neid kanda.
 
Feliks 11. märts 2002, kl 15.13
:)) tuli meelde..et kuidas meil juhtus....käis kah sukkis kord ...ja kui asjaks läks, mõtsin kah, et igavesti vinge värk, soovitasin, et jätku jalga....jättiski. Kui asjaks läks....siis oh ime - poldki nad teab mis mõnusad ja head....Ju mul sukafetish puudu:))))
 
naine 11. märts 2002, kl 15.17
vaevalt , et mees stringe kandma hakkaks, kui ma soovi avaldaksin. millegipärast peavad ikka naised rohkem meeste voodialaseid fantaasiaid täitma, kui mehed naiste omi(või äkki mulle tundub)
 
naine 11. märts 2002, kl 15.18
no jah krõps, kui endal oleks ka ilusad pikad jalad, küll juba lippaks sukkadega ringi
 
chameleon 11. märts 2002, kl 15.28
vip: Ma ei tea, kui jäärapäised naised on. Tean vaid enda seisukohalt, et mõni mees võib su enesehinnangut kolmekordistada ja teine selle ühe sekundiga maatasa teha. Vaat, kui see on mingi lolluse tõttu juhtunud, siis on sellel mehel küll väga raske jah edaspidi mulle selgeks teha, et ma tegelikult tema jaoks täiesti ok. olen.
 
vip 11. märts 2002, kl 15.36
chameleon: nu kas sama lugu pole ka naistega? tegelikult ei saaks siin rääkida üldse eraldi mehest ja naisest vaid inimtüübist üldse. aga ma arvan et isegi 100x tõstetud enesekindlusega naine ei teeks seda mis talle konkreetselt ei istu. nii et enesehinnangus pole asi vist.
 
Pipa 11. märts 2002, kl 15.37
Tegelikult pole vaja end vägistada, kui sukad pole sinu element ja sa neid nö välja ei kanna, siis ole nagu oled, vastasel juhul võid mõjuda koomilisena, noh umbes nagu malbe ja allaheitlik naine etendamas mingit sadistlikku domina-bitchi.. Parem mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!