Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
haige hing
 
liisu 13. märts 2002, kl 12.39
Jumaluke, kui palju on sarnaselt tundvaid ja mõtlevaid inimesi. Ma ka vahest täitsa vana väsinud mõrd. ja et võtku mees endale ilusam ja targem ja et ei viitsi manguda kiitust ja tähelpanu. Siiski, kas me pole enamus siin väsinud? Kas magatakse korralikult? Minul on küll nii, et kui vähe maganud (mul lausa krooniline unetus), siis sünnitab väsinud aju selliseid koletisi ja enesehaletsust, et paha ja häbi. Iga asi kurvastab, kass tegi hommikul porised käpajäljed lapse vihikule, mina vesistama, lapsel polnud häda midagi. Magad välja, hoopis teine tunne. Inimesed ilusad ja head, ehkki väljas hall ja porine. halva tuju vastu aitab ka kübarateraapia. See on millegi ilusa ja uue asja muretsemine, juuksuris käimine (aga kui juuksur soengu hoopis ära rikub, siis on 100 korda halvem olla kui enne), hea on ujumine ja saun, muidugi igasugune sport. Ainult et peab täpselt teadma, mis sobib, sest kui oled priske ja sul pole ilusat treeningriietust, võib trenniminek ka tuju rikkuda. Enesehellitamisest millegi maitsva, ilusa ja heaga on vast kõige rohkem kasu. Ja veel rohkem on kasu teistele samalaadse nõu andmisest, siis hakkad ise ka tegutsema.
 
Pipi 13. märts 2002, kl 12.49
Nils,

seda ma räägingi, 7 thh on norm asi. vaata lyhikene pyx maksab jah nii 4-7 sotti aga pikk külmailmapüks on kyll kallim...spets jopet ja polot jne on ka kõiki vaja ja mütsi ja kindaid ja kaelust...ohh...
 
Katja 13. märts 2002, kl 12.52
Ja-jah, õige jutt, Liisu. Otsingi täna tikkimistarvete poe üles. Kas keegi teab, kust neid leida võib?
 
eh! 13. märts 2002, kl 13.59
Mulle meeldib jubedalt just ÜKSI rattaga sõita. 1- 3 tundi igal võimalikul juhul. Sel aastal juba ka pajuurbi korjatud! Tuled tagasi, kohe tahad lobiseda, kuidas auto oleks alla ajand ja kuidas kitsed oleks pikali jooksnud!
 
konn 13. märts 2002, kl 14.17
Tartu Aurasse. Ujud, vedeled mullivannis ja vaatad kuis lumi sajab. Mmmmõõõõnus tunne pärast mitu aega.
 
Urrloom 13. märts 2002, kl 14.45
mine tööle! mis kodu-lapsed-mees!
 
Rosamunde 13. märts 2002, kl 14.52
Kõik on head nõuanded ja lõpuks ilmselt ka aitavad, aga mis teha siis kui ei ole raha kogu selle kompoti muretsemiseks. Kui ei saa minna ringidesse, klubidesse...
 
robin 13. märts 2002, kl 15.03
Tere Alma! Lohutuseks sulle, et sellist kevad väsimust-deprekat tunnevad päris paljud, ka mehed! Ise olen enda jaoks leidnud turgutust päris erinevatest asjadest.Näiteks saada mees koos lastega hommikul kodust ära,pane oma lemmik muusika mängima ja korist põhjalikult(väsitab keha)kuid koristamise ajal hakkavad mõtted ise ilusasti uitama ja vastuseid otsima ja mõnigi probleem või mure saab lahendatud nagu iseenesest. Kui on koristatud tee üks poeskäik ja osta omale näksimiseks just seda mille järgi isu on. Ja siis lihtsalt pikuta või istu diivanile (maha) ja kuula muusikat, mõlguta veel mõtteid, loe head raamatut ja näksi lemmiksööki. Ja õhtuks kui mees ja lapsed koju tulevad saavad nad väga hästi ka ise oma söögid, joogid ja asjad tehtud!
Muidugi on see üks paljudest puhkamise lõõgastamise viisidest, kuid võiksid proovida.Kahju see ei tee, sest toa saad korda ja
mees ja lapsed saavad ka natukene isekeskis ilma"emme"valvsa pilguta olla.
Edu sulle
 
Pipi 13. märts 2002, kl 15.06
Rosamunde,
regulaarselt õhtul jalutamas käia ei maksa küll midagi (a kui on see must aeg, siis on selleks ka vaja ennast sundida, niiet ka see oleks juba sammukene masendusest välja)...mina pesin ntx aknad puhtax - rõõmsam välja vaadata aknast...kõik sellised pisiasjad mis tykk aega diivanil teleka eest tuimalt norutades tegemata olid...ja kududa vms sellist saab ka ilma käsitööringi minemata
 
eh 13. märts 2002, kl 16.09
Rosamunde - siis hakka äri ajama või uut eriala õppima, väljakutse missugune - saada rikkaks!
 
Rosamunde 13. märts 2002, kl 16.12
eh :Jõuame jälle samasse punkti - selleks,et äri ajada on vaja algkapitali ja selleks, et õppida uut eriala on vaja kanda koolituskulusid...
 
eh 13. märts 2002, kl 16.18
Rosamunde - kes tahab teha, leiab võimaluse, kes ei taha teha, leiab vabanduse
Ja pole see jalgratturi varustus midagi nii kallis. Mina sõidan suviti edukalt 3000.- maksnud rattaga ja 60.- maksnud T särgiga ja 400.- maksnud püxtega. Sai küll sõidetud ja meel hea.
 
Rosamunde 13. märts 2002, kl 16.23
ratas on olemas, sellega pole probleemi(kah 3000). lihtsalt minu arvates on praegu sellega sõitmiseks veel liiga külm ja peale tööd ei jõua hästi - läheb pimedaks(kas jälle ettekääne?).tegelikult olen ma ilus, tark ja osav
 
eh 13. märts 2002, kl 16.35
noh, ega see rattasõit ka kohe kõiki depressioone ravi, aga üldist suundumust - teha ise enadale elu huvitavaks ja pigeliseks - selliseks näiteks kõlbab küll. Väljakutset ja põnevust on vaja!
 
Rosamunde 13. märts 2002, kl 16.46
ma ei saa kohe märkimata jätta. kui ma kuskilt loen või kuulen sõna väljakutse ajab see mind kõigepealt naerma, sest mul on selline ülemus, kes seda sõna kasutab igasugustel võimalikel ja võimatutal juhtudel. ta püüab ka kedagi sel viisil innustada, aga see mõjub nii jõuetult ja groteskselt - ehe kontorihuumor. aga sina eh ei ole selles süüdi, et mul selle sõnaga seoses muud assotsatsioonid tekivad. Jäägem siis põnevuse otsimise juurde. aga pipi soovitus õhtuti (pimedas) jalutamas käia on pigem hirmutav kui rahustav
 
Pipi 13. märts 2002, kl 16.51
Rosamunde, vabanda mind kui ma eksin, aga äkki sul polegi deprekas, oled selline "kärss kärnas/maa külmand"-tyypi natuke? oled ehk tähele pannud et õhtuti jub pikalt väljas valge on, rääkimata sellest et meil ka nädalavahetused on päevavalgusega õnnistatud:)
 
eh 13. märts 2002, kl 16.54
Kas ülemausel on ka rahahäda? Kui ei ole, ehk on seal mingi võti peidus? Ja pimedas jalutada ei ole küll rahustav, aga põnevust võib pakkuda - et kas saad tere nahaga tuppa tagasi, kui piisavalt kriminaalne rajoon otsida :)) liigse rahu üle ju kurdetaksegi, et kõik liiga hästi ja rahulik.
 
Pillekas 13. märts 2002, kl 17.01
Kuidas on sinu elu vaimuliku poolega? Minu meelest on iga inimese elus hetki, kus see tühimik endast tunda annab. Mina olen leidnud oma ellu Jumala. Soovitan Teda kõigile, kes Teda veel ei tunne. Oma igapäevaste toimetustega võid seda igatsust varjata aga lõplikult ära kaotada pole võimalik. «Kirjutatud on:
Inimene ei ela üksnes leivast,
vaid igast sõnast, mis lähtub Jumala suust.»
 
eh! 13. märts 2002, kl 17.16
Ma ei teadnudki, et nii kallist rattarõivastust vaja on icicicic
Siiani ilma specccc riideta läbi ajand ja häda ei midagi.
Aura ujumine ja saun maksab 35 krooni, kui lähed hommikul.
 
Rosamunde 14. märts 2002, kl 08.58
Pilet Tallinnast-Tartusse ja tagasi ~160 EEK-i. See teeb kokku 195 EEK-i, vai not :))
 
Alma 14. märts 2002, kl 10.47
Tänud- väärt nõuanded kõik. Hakkasin eile omale punast(!!!) pluusi kuduma-pole küll mitmeid aastaid seda teinud, aga proovin. Siis jooksin koeraga ja siis jõin hõõgveini hea sõbrantsiga. Ja täitsa ausalt-on kuidagi helgem olemine küll. Ja laps sai head hinded tunnistusele!!! Ja päike kahh paistab-ehk on möödas, ma väga loodan:)) Teilegi kõigile kena kevadet ja munavärvi valimist (selle aasta mood on täpilised:)))
 
Pipi 14. märts 2002, kl 11.50
Tore, Alma:) huvitav tähelepanek: mul kah tuju kohe parem kui lapsel koolis hinded välja pandud ja koolivaheaeg ukse ees! naljaks...nagu ise käiks jälle seda kooliteed;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!