Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas öelda mehele
 
Liisa 14. märts 2002, kl 13.39
...et tahaks temaga kangesti seksida, aga otse ütlemine rikub romantika ära. Samas vihjetest ei taha ta alati aru saada.
 
Rosamunde 14. märts 2002, kl 13.42
kirjuta talle!
 
Rosamunde 14. märts 2002, kl 13.44
kes kasutab minu nime????????????
 
Raine 14. märts 2002, kl 13.45
Hakka mängima: silita, suudle, mine püksiaugu kallale....
No kui ta siis ka aru ei saa, on küll jobu!
 
kenny 14. märts 2002, kl 13.45
mis seal ikka aja käed püksi :-), seda ta ju tegelikult ootabki
 
, 14. märts 2002, kl 13.47
sorry, rosamunde! arvuti mängib lolli!
 
lois 14. märts 2002, kl 14.22
Miks mees ise ei taha? Huvitav?
 
Feliks 14. märts 2002, kl 14.24
Noh kas ei saa üteldud temale mõistetavas keeles..rikub romantia ära...Sina ju tahad saada. ....ja pärast oled solvunud, et vat kus tõbras mees, ei saa aru, mida sina tahad:))
 
Marit 14. märts 2002, kl 14.36
Feliks, eks siis õpeta meid. Kuidas sulle meeldiks et naine läheneks?
 
plika 14. märts 2002, kl 14.40
Siis on küll asi imelik, kui mees ei taha seksida oma armastatud naisega. Kas sa ei arva, et midagi on mäda?
 
plika 14. märts 2002, kl 14.43
Kes on minu nimega?
 
Feliks 14. märts 2002, kl 14.57
Marit: mis see min umeeldimine loeb, ega Liis mulle läheneda kavatse...a tegel tmul pole selle vastu midagi, kui naine tuleb juurde ja teeb selgelt teatavaks, et tahab minuga olla...
 
Liisa 14. märts 2002, kl 15.00
Tahab küll, aga vahel tahaks ka ise algataja osas olla, samas tahaks seda nii, et mõjuksid ka kaugvihjed mitte otseütlemised. Võib-olla on asi ka selles, et oleme juba mitu aastat abielus olnud ja need vihjed-silitused ei mõju enam nii erutavalt kui kunagi suhte alguses oli. Mees on lihtsalt ära harjunud sellega, et naine on kogu aeg käepörast ja kõrval, ja pole vaja enam nii palju pingutada ja ka enam nii paljuks valmis olla.
 
veidike kurb 14. märts 2002, kl 15.00
olen teinud imeliku tähelepaneku.
mehed ei tahagi enam seksida nii väga. kui varem arvati, et mees on alati valmis ja naisel enamuse ajast pea ikka valutab.... siis võiks öelda, et nüüd on vastupidi.
siin foorumiteski on naised kaeblenud teemal, et kallis kaasa ei huvitu seksist ja et mida teha. petta ei tahaks aga ilma olla ka ei soovi. et mis siis juhtunud? kas naised on julgemaks läinud? või on nüüd seks nii tavaline ja igapäevane asi, et lihtsalt ei paku enam pinget. mida sa vallutad kui tead et nagunii visatakse sülle?

lihtsalt kurb.
meist kõigist.
 
Feliks 14. märts 2002, kl 15.03
Kurvale.....et oled kndel, et ei tah..äkitse nad ei taha siis kui Sina tahad....või onlihtsaltaega edasi läinud ja mees natsa vanemaks saand ja...teab mis. Küllap need noored poisid tahavad ikka ja endiselt:))
 
Triin 14. märts 2002, kl 15.05
to veidike kurb
mulle tundub ka nii. ise olen ka selle üle juurelnud, miks see nii on. kindlasti on nii, et mida kauem oled kellegagi koos olnud, seda vähem pingutad intiimelu pärast. nagu Liisa ütles: kui mehel on naine olemas, siis ei pea ju enam nii palju pingutama kui siis, kui alles vallutasid teda. aga kindlasti on ka naised julgemaks läinud, aeg on ikkagi hoopis teine kui mõnekümned aastad tagasi. naistele on lihtsalt palju rohkem lubatud praegu. kindlasti oli ka vanasti naisi, kes oleks tahtnud olla julgemad just selles va seksiküsimuses, aga oma ihad sururi maha, sest see ei olnud siis sünnis.
 
tolerant 14. märts 2002, kl 15.43
Ütlemise kohapealt on nii, et ehk kasutaks võõrkeelt. Nâiteks, inglise keelt. See on palju võimalusterohkem selles osas, kui eesti keel ning kõlab ka kuidagi paremini. Olenevalt sellest, millised on fantaasiad ja tujud- "I want to make love to you", "I want to have sex", "I want to @!#$ you".
Aga tegelikult on nii, et pane aga fantaasia tööle ja kui just mehel elutähtsad funktsioonid surnud pole, siis saab ta igasugustest vihjetest ikka aru küll.

Mis aga sellesse puutub, et mehed nagu enam ei taha nii väga.... no ei mina seda usu. Seks on mäng ja fantaasia. Sama mängu ju võib-olla tõesti aastaid mângida ei taha, kuid keegi ei käse ju reeglitest kinni pidada. Ja kui ikka reegleid muuta ning mângukâiku, siis- ei jâä ükski mees ega naine selles osas kûlmaks, kui sâde nende vahelt kadunud pole.
 
ka 14. märts 2002, kl 15.54
Minu mees tahab küll ;-)))
 
krokodill 14. märts 2002, kl 16.09
To veidike kurb: see on kasvuhooneeffektist vist ;)
Minu vanamehel oli kunagi niisugune periood, kus kui tahtsin seksi, siis tema ei tahtnud, sest mina "olin pealetükkiv". Ja kui ma siis vaikselt ootasin, ei tükkinud peale, siis tema ei seksinud, sest "sa ei taha ju". Vot nii! Kas või mis ;)
Õnneks saime sellest üle, nüüd võin peale ronida, sry -tükkida küll.
 
Yve 14. märts 2002, kl 20.36
Nu mina ütlen oma mehele otse, kui tahan seksida.. Nt enne väljaminekut ütlen, et me jõuaks ühe kähkuka teha ja peale seda lendame kiiruga voodisse. Selles pole midagi imelikku, kui naine sulaselges eesti keeles ütleb: Ma tuleks ja seksiks nüüd sinuga. Naiste vajadused pole teps mitte väiksemad kui mehe omad. Imelikult on naistepoolsele aktiivsusele võibolla seetõttu vaadatud, et mehed peaks evolutsioonilisest lähtenurgast vallutajapool olema, mitte vallutatavad. Mis teha, kes ikka ajalugu teeb, kui mitte me ise.
 
Milla 14. märts 2002, kl 21.24
Kas kerssevahepüksid erutavad ?

Piim.
 
ylenna 15. märts 2002, kl 12.55
 
jah... 16. märts 2002, kl 12.46
to Feliks:
oled ikka kindel et noored poisid koguaeg tahavad...??
minu poiss küll pidevalt väsind või siis võistlustel käind ja peris tihti ei tule asjast välja midagi :(
 
Feliks 18. märts 2002, kl 08.05
jah: mis mand kindel....aga eks nemad ikka jõuavad-tahavad märksa enam, uudsuse elamus ja eks organism nõua kah noorematel enamat..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!