Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas on nii?
 
Mairi 14. märts 2002, kl 14.42
Olen teist hooaega tahtnud minna laevale tööle ja jaatava vastusegi saanud . Mees aga ei taha sellest kuuldagi väidab,et laevadel töötavad ainult l i t s i d. Kas on see nii?
 
plika 14. märts 2002, kl 14.42
Mine vaata järgi.
 
plika 14. märts 2002, kl 14.45
kes kurat räägib minu nime all????????
 
tibi 14. märts 2002, kl 14.46
no räägitakse et seal olla mõned korralikud inimesed ka. kui mina laevas tööl olin siis magasid küll kõik kõigiga, aga samas ega kedagi ei sunnitud ja laevaõhk nüüd kedagi 1itsiks ka ei muuda. selgita mehele et kui sa ikka tahaksid ringi tõmmata küll sa saaksid seda ka maa peal teha.
 
naine 14. märts 2002, kl 14.52
Alles siin üks tibi rääkis kuidas ta laeval teenistuses olles kolme mehega magas. Viljakas ohkond kindlasti litsilöömiseks!
 
Feliks 14. märts 2002, kl 14.55
...naine laevas, laev.....
ning kus suitsu seal.....
kas just seepärast @!#$ peab olema, kui soovid tahtmised keskmisest suuremad...
 
helen 14. märts 2002, kl 15.02
mis jutt see nüüd on? mul terve hulk laevadel töötavaid tuttavaid ja kedagi neist l-ks küll nimetada ei saa. iseasi on see, et laeval töötades hakkad kodust tk aega korraga eemal olema, see võiks pigem suhtele ohtlikuks saada
 
tibi 14. märts 2002, kl 15.04
kas 3 mehega maganu on juba lic või?? naine mis sa ise hoidsid oma õit abikaasale või kuidas?
 
Kaitsu 14. märts 2002, kl 15.05
Minu tuttavad käivad ikka laevalt saamas.Pidi alati näkkama.
 
kil 14. märts 2002, kl 15.13
magamiseks peaks ikka yx mees olema ja petmine pole ilus niikuinii. arvamused on ehk erinevad, aga minu arvates on magamine armastuse näitamise märk... lõbuna on see odav ja seega sõna l i t s on täiesti õigustatud.
ja ma tean, et ma olen vanamoodse mõtlemisega... ja mulle meeldib nii!
 
j. 14. märts 2002, kl 15.13
Laevaltöötajatega on kunagi suhteliselt tihedad suhted olnud ja see vastab suures osas tõele. Oli seal selliseid paaregi, kes pidasid kaht peret korraga s.t. laevas elasid töökaaslasega kokku ja kahel vabal nädalal olid mandril oma tegelike peredega. Jutt käib muidugi Estline'ist ja nüüdseks Tallinki meeskonnas töötajate sõnul pole suurt midagi ses osas muutunud.
 
naine 14. märts 2002, kl 15.14
Aga loomulikult on,kui magab korraga kolme mehega.See on minu arvamus. Ja mind sai oma mees esimesena ja minu elu eesmärk ei ole pidada päevikut ,kui palju sex-i partnereid mul elu jooksul on.Pea endast lugu ja hoia seda!
 
leida 14. märts 2002, kl 15.21
li*s on see, kes ennast müüb, kes laseb end k....da raha pärast. seksuaalsed vajadused on inimese juures täiesti loomulikud. mina pean endast küll lugu, ma ei ole kunagi maganud mehega kellega ma ei ole tahtnud magada. kuigi sekspartnerite jaoks mul päevikust küll ei piisaks, kartoteeki oleks vaja :-p
 
1 naine 14. märts 2002, kl 15.21
Kas see siin on mingi teismeliste rubriik või? Aina hullemaks läheb iga päevaga: mis ikka öösel või päeval selga panna, mida teha kui miski välja voolab või kõht lahti läheb. See küsimus siin ka veel... Kust neid ullikesi-lollikesi nii palju... Kuda nad iseseisvalt elada saavad... või ei saagi....
 
Mairi 14. märts 2002, kl 15.29
to 1 naine: "See küsimus siin ka veel...." .Pole mingi teismeline.Tahtsin lugeda arvamusi. Saan hakkama loomulikult ka ilma teie kommentaarideta. Elan oma elu ikka ise.
 
kil 14. märts 2002, kl 15.33
1 naine... issver, milline targutaja... mehe asemel ma sinusugusega never koos olla ei tahax... ole vait, jätad targema mulje!
 
Liisu 14. märts 2002, kl 16.22
Ooo! Su mehel on vägagi hea nägemus.Omalgi vastavaid kogemusi,kus tegemist laeva peal töötava l...ga. See olevus töötas kiirlaeval seal puuduvad kajutid ja aegagi ei jätku soidu ajal selleks.Siis tema jagas Soomes elavatele Eesti meestele sooduspileteid ja nii saigi omale partnereid ,kellega hiljem juba Soome poole peal aega käis veetmas.Hiljem selgus,kui suur se ring tal oli.Ju tal siis tuli töökohas probleeme,kui ta laevalt kadus!
 
Kaitsu 14. märts 2002, kl 16.38
Töötasin laeval neli aastat. Seal polnud ühtegi naist kes oleks ära öelnud.Normaalne ju.Koik olid rahul.
 
kurgike 14. märts 2002, kl 16.54
Minule laeval...d meeldivad.Nii hää! Vaikne lainetus ja.....mmm!
 
vip 14. märts 2002, kl 18.31
leida: kole mööda panid, see on ikka prostituut ja @!#$ on see kes tasuta annab. pagan, nagu oma lapsega räägi
 
käärik 15. märts 2002, kl 09.02
Ka minu naine töötas laeval.Praeguseks ei ela enam koos,sest l..ga ma lapsi tegema ei hakka.Päris räiget elu pandi seal.Su mehel on qigus. Ei soovita sulle omalt pooltki!
 
to tibi 15. märts 2002, kl 09.22
Kas 3 mehega maganu on juba lic ? Sorry tibi aga sinu mottemaailmast ma küll aru ei saa!
 
piloot 15. märts 2002, kl 09.30
Vaatamata, et ma piloot olen,töötan põhitöökohaga laevafirmas.Kui sind teema huvitab, võiks rääkida...kahju inimestest oma lihtsustatud arusaamadega!
 
Matross 15. märts 2002, kl 18.23
No on su mehel ikka õigus küll.Laevadel käib tõesti sihuke nuss ja prass, et vähe pole. Ja tõepoolest, on selliseid üksjagu, kellel pruut laevas ja naine lastega kodus. Tavaliselt jääb korralikku elu elavaid isikuid laevas nii 10-15% kanti (köögimutte ei arvesta), ülejäänud leiavad ikka aega, et kahe nädala jooksul kellegagi väike krõps ära teha. head. Bon voyage!
 
Ava 16. märts 2002, kl 09.44
Omal ei tule pähegi,et tahaks minna laevale tööle.Ju sa otsid !Loomulikult töötavad seal l....d!
 
K 18. märts 2002, kl 10.59
vastik! kõik magavad kõigiga! help!
aint üks magamise jutt. ons mõni selline naine ka, kes ei näe unes teisi mehi ja ringi ei tõmba?!

<närvis>
 
Feliks 18. märts 2002, kl 11.08
K. eks Sa ise tea, kas on...:)))
 
Tova 18. märts 2002, kl 14.33
K-le

Vat selle vastu, et kas unes näed või ei näe, ei saa küll midagi teha. Ja moraalituse näitaja see kaa pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!